Tom Tom 910 6 austrumeiropa instalēšana

stabulnieks Reģ.: 17.09.2007

Anglijā tika inetā nopirkts Tom Tom 910 , no kartēm ir rietumeiropa, bet austrumeiropas nav. Mēģināju ielādēt torentus un nekas nesanāca, šai sakarā lūdzu padomu kā to izdarīt.

 
1 2 3
modena Reģ.: 03.09.2003
0 1 Atbildēt

Seene rakstīja:

modena rakstīja: kāds ir lietojis Asus A639?

Lietojis neesmu, bet kad gribeju iegadaties, sanemu pardeveja (pazistama) ieteikumu nemt HP - ar ASUS busot parak driz mani jasatiek del garantijas remonta.

cik sen pirki?

vai nav 64MB operatīvas pa maz?

cik navigācijas režīmā tur akamulātors?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: naivie, kas cer, ka tie PDA spes pavilkt arsemju WiFI nesuuda tie nevelk - reti kuraa vietaa ir 1. pietiekams tiikla stiprums (PDA nevelk, laptops velk) 2.settingi (pDA nestraadaa, laptops lielaakoties puslidz OK). Personiigaa pieredze un aplauziens man uz sho, pa skype runaajis esmu tikai vienaa lidostaa un vienaa viesniicaa, paareejaas augshmineetie iemesli un stundaam izskiests laiks meginot (ne)veiksmiigi piekonekteeties ar pDA vai laptop. Neesmu IT guru, bet cik saprotu PDA nav gandriz nekadu iespeju kautko pamainiit settingos, kamer laptop vel var pierunat uz sadarbiibu, ja pamaina prasito. Un vispar browseet, lasiit e-mail, skatiities filmas un vel nez kadu sexu dariit caur PDA speej tikai iipashi tam radiiti cilveeki ar nedaudz mazohisma ieziimeem. Briizhiem man shiis speejas zuud, piemeram sho textu uzrakstit caur \" internetkafe\" datoru bija daudz vienkarshak, nekaa sipties ar PDA ssiiko klaviatuuru un ekraanu

mobiguru.ru/...

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Latvijas pārklājums pagaidām gan ir švaks.

4pda.ru/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

modena rakstīja: kāds ir lietojis Asus A639?

Lietojis neesmu, bet kad gribeju iegadaties, sanemu pardeveja (pazistama) ieteikumu nemt HP - ar ASUS busot parak driz mani jasatiek del garantijas remonta.

laikām šīm bija taisnība... kaut gan Krievijā jekiem jaunā izklaidē... 4pda.ru/...

atrod un izlabo Asus gluku...

bus vien jāņem HP IPAQ RX5940... viss tas pats + 1GB pavirsu + Tom Tom.... žel gan ka GPS antena nav tik jaudīga....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti