Tom Tom 910 6 austrumeiropa instalēšana

stabulnieks Reģ.: 17.09.2007

Anglijā tika inetā nopirkts Tom Tom 910 , no kartēm ir rietumeiropa, bet austrumeiropas nav. Mēģināju ielādēt torentus un nekas nesanāca, šai sakarā lūdzu padomu kā to izdarīt.

 
1 2 3
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

mēģini darīt paralēli

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

stabulnieks rakstīja: Anglijā tika inetā nopirkts Tom Tom 910 , no kartēm ir rietumeiropa, bet austrumeiropas nav. Mēģināju ielādēt torentus un nekas nesanāca, šai sakarā lūdzu padomu kā to izdarīt.

Karti taču var nopirkt!

stabulnieks Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

stabulnieks rakstīja: Anglijā tika inetā nopirkts Tom Tom 910 , no kartēm ir rietumeiropa, bet austrumeiropas nav. Mēģināju ielādēt torentus un nekas nesanāca, šai sakarā lūdzu padomu kā to izdarīt.

Karti taču var nopirkt!

Var, bet tas maksā 59 EUR ( to piedāvā Tom CD), līdz ar to tiek funktierēts par alternatīvajām metodēm.

stabulnieks Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: mēģini darīt paralēli

Ko nozīmē darīt paralēli?

stabulnieks Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

stabulnieks rakstīja:

Redaktors rakstīja:

stabulnieks rakstīja: Anglijā tika inetā nopirkts Tom Tom 910 , no kartēm ir rietumeiropa, bet austrumeiropas nav. Mēģināju ielādēt torentus un nekas nesanāca, šai sakarā lūdzu padomu kā to izdarīt.

Karti taču var nopirkt!

Var, bet tas maksā 59 EUR ( to piedāvā Tom CD), līdz ar to tiek funktierēts par alternatīvajām metodēm.

Ir autorizētais pārstāvis LV, bet tas vēl nav sniedzis piedāvājumu .

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

DC++ es tur esmu dabuujis visas kartes kuras vajag peedeejo austrumeiropas karti kur ir loti detalizeeta Latvija ar visiem pagastiem rajonu pilseetaam ir ielu maajas nr. utt. vajag tik mekleet

stabulnieks Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: DC++ es tur esmu dabuujis visas kartes kuras vajag peedeejo austrumeiropas karti kur ir loti detalizeeta Latvija ar visiem pagastiem rajonu pilseetaam ir ielu maajas nr. utt. vajag tik mekleet

Atrasts ir , torentu nesanāk atarhivēt un uzinstalēt, tur slēpjas tā sāpe..

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Neaizmirsti, ka katram īstajam TomTomam ir jāaktivizē katra konkrētā karte.

stabulnieks Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Neaizmirsti, ka katram īstajam TomTomam ir jāaktivizē katra konkrētā karte.

Te laikam arī slēpjas viss āķis, bet slāvu kaimiņi gan jau ka ir atkoduši rīt papētīšu torent.ru ( reģistrācija no 14-17 pinīgs sviests)..

Gribās pašam izgrazties cauri un saprast kā tas verķis darbojas.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

stabulnieks rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: DC++ es tur esmu dabuujis visas kartes kuras vajag peedeejo austrumeiropas karti kur ir loti detalizeeta Latvija ar visiem pagastiem rajonu pilseetaam ir ielu maajas nr. utt. vajag tik mekleet

Atrasts ir , torentu nesanāk atarhivēt un uzinstalēt, tur slēpjas tā sāpe..

Muļļa!

Torrentā nāk līdzdi parasti readme fails, kurā viss ir aprakstīts kā priekš tējkannām...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

vot tapē es nepirku pliku NAVI ierīci, bet gan plaukstdatoru - HP iPAQ.

Tam nāca virū ritumeiropas tomtoms ...

Priekš LV uzinstalēju Vācijā ražotu DESTINATOR 6.

Tāc tam iekš www.torrents.ru atradu austrumeiropas karti TomTomam - ieinstalēju, atradu tabletīti tai kartei un izārstēju - vispābā - no problems

Bet nu LV tur nav baigi detalizēta - tikai 62 % ... (lietuva esmot 99 % )

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Man bi jūsu problēmas

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Man bi jūsu problēmas

Nopērc Tom Tomu!

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

protams rakstīja: Man bi jūsu problēmas

Nopērc Tom Tomu!

Man jau ir,tikai 710 un nekādu bēdu.Kartes arī.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: vot tapē es nepirku pliku NAVI ierīci, bet gan plaukstdatoru - HP iPAQ.

Tam nāca virū ritumeiropas tomtoms ...

Priekš LV uzinstalēju Vācijā ražotu DESTINATOR 6.

Tāc tam iekš www.torrents.ru atradu austrumeiropas karti TomTomam - ieinstalēju, atradu tabletīti tai kartei un izārstēju - vispābā - no problems

Bet nu LV tur nav baigi detalizēta - tikai 62 % ... (lietuva esmot 99 % )

vai Destinatoram ir dabujama pilna LV parklajuma karte?

galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

stabulnieks rakstīja: Anglijā tika inetā nopirkts Tom Tom 910 , no kartēm ir rietumeiropa, bet austrumeiropas nav. Mēģināju ielādēt torentus un nekas nesanāca, šai sakarā lūdzu padomu kā to izdarīt.

10 ls un tev uzinstalēs pašas jaunākās kartes, tai skaitā detalizētu LV ...

29668895

galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

galant rakstīja:

stabulnieks rakstīja: Anglijā tika inetā nopirkts Tom Tom 910 , no kartēm ir rietumeiropa, bet austrumeiropas nav. Mēģināju ielādēt torentus un nekas nesanāca, šai sakarā lūdzu padomu kā to izdarīt.

10 ls un tev uzinstalēs pašas jaunākās kartes, tai skaitā detalizētu LV ...

29668895

Nevis pašas pašas jaunākās, bet tās, kuras nesen izdeva..ja nemaldos 70%. Man tāda ir un LV rāda diezgan precīzi...

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Tagad Tomtomam ir jauns hīts - uz viņu pašu platformām var rediģēt un pievienot jaunus ceļus un pēc tam šārēt inetā!!! Gaidu, kad varēs to izmantot arī softam uz PDA! Jo ir vietas, kur gribētos kaut ko vairāk par vienu ielu cauri pilsētai! Un parīt jau būs nepieciešams jaunā Saulkrastu apvedceļa aprises!

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Kāds programmas numurs ir pašai pēdējai TomTom Austrumeiropas kartei?

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Pagaidām vislabākā Austrumeiropas karte ir vairāk kā pirms gada izdotā 608 [beta] versija. Vēlākās kartēs daudz kas ir "pazudis".

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Un vēl jautājums, vai es pats varu palabot Latvijas karti TomTom

stabulnieks Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

stabulnieks rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: DC++ es tur esmu dabuujis visas kartes kuras vajag peedeejo austrumeiropas karti kur ir loti detalizeeta Latvija ar visiem pagastiem rajonu pilseetaam ir ielu maajas nr. utt. vajag tik mekleet

Atrasts ir , torentu nesanāk atarhivēt un uzinstalēt, tur slēpjas tā sāpe..

Muļļa!

Torrentā nāk līdzdi parasti readme fails, kurā viss ir aprakstīts kā priekš tējkannām...

Ne visi ir tik "gudri" kā TU, bet tas tev nedod tiesības apvainot citus, ja tev nav nekas prātīgs sakāms, tad klusē!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Es ielādēju šito: torrents.ru/...

un man strādā (Eastern Europe v680.1536)

Un ceļi un vietas ir vairāk kā Destinatorā

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

705.1480_Eastern_Europe pēdējā karte ir šitā!Bet cik es sapratu no neta šitās kartes vēl nevar atlauzt ar parastajām metodēm..bet cilvēki strādā.

Mēģini likt 680.1536 tai vajadzētu iet!

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: Es ielādēju šito: torrents.ru/...

un man strādā (Eastern Europe v680.1536)

Un ceļi un vietas ir vairāk kā Destinatorā

rapidshare.com/...

Piereģistrējoties visu info var iegūt šeit:

4pda.ru/...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti