Auto reģistrēšana iekš LT

Salviz Reģ.: 02.06.2004

Vai ir iespējams auto uz sava vārda reģistrēt iekš Lietuvas, ja dzīvoju Latvijā?

 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uzzvani braļuku CSDD

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

nav problēmu,ņem un reģistrē.

nezinu kā ir LT, bet EE prasīja nokārtot identifikācijas karti ar savu EE p.k.

Tagad uz EE braukāju bez pases, ar identifikācijas karti, ērti.

Salviz Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

Kas tā pa identifikācijas karti?

Un cik ilgā laikā ko tādu var iegūt?

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu vai leišiem ir tāda. Dabūju pāris stundu laikā. Nu tjipa pases vietā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Broļukiem laikam CSDD funkcijas pilda policija

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Nezinu vai leišiem ir tāda. Dabūju pāris stundu laikā. Nu tjipa pases vietā.

Varbuut vari pastaastiit ko tuvaak par sho proceduuru?

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja:

markss rakstīja: Nezinu vai leišiem ir tāda. Dabūju pāris stundu laikā. Nu tjipa pases vietā.

Varbuut vari pastaastiit ko tuvaak par sho proceduuru?

kā EE ID karti dabūt?

Elementāri. Ar fotogrāfiju rokā jādodās pie viņu pasu dienesta (kautkā savādāk sauc), jauzraksta iesniegums ka vēlies iekš EE veikt darbu, un pāris stundu laikā viņi izsniedz tev ID karti. Ērti lietojama, nav pase jāvazā līdz, braukājot pāri robežai. Izmērs kā tiesībām. Vienīgais man prasīja norādīt adresi, es norādiju vienas paziņas. Bet izskatījās ka viņiem po kādu norādi,formalitāte.

Bet tagad vairs jau nebūs aktuāli, jo no 21 decembra pēc šengena vāc nost robežšargus un pasu kontrole vairs nenotiks uz robežām.

Salviz Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

Nu es jau arī domāju, ka nevajadzētu būt problēmām ar piereģistrēšanu, ja tikai kāda adrese ir ko norādīt. Tādad jāmeklē kāds paziņa iekš LT lai var ardesi dabūt

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

Roi rakstīja:

markss rakstīja: Nezinu vai leišiem ir tāda. Dabūju pāris stundu laikā. Nu tjipa pases vietā.

Varbuut vari pastaastiit ko tuvaak par sho proceduuru?

kā EE ID karti dabūt?

Elementāri. Ar fotogrāfiju rokā jādodās pie viņu pasu dienesta (kautkā savādāk sauc), jauzraksta iesniegums ka vēlies iekš EE veikt darbu, un pāris stundu laikā viņi izsniedz tev ID karti. Ērti lietojama, nav pase jāvazā līdz, braukājot pāri robežai. Izmērs kā tiesībām. Vienīgais man prasīja norādīt adresi, es norādiju vienas paziņas. Bet izskatījās ka viņiem po kādu norādi,formalitāte.

Bet tagad vairs jau nebūs aktuāli, jo no 21 decembra pēc šengena vāc nost robežšargus un pasu kontrole vairs nenotiks uz robežām.

un tad uz tās ID kartes pamata reģistrē auto uz sevi?

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

ID karte tā ir , nu tjipa oficiāls patstāvīgais iedzīvotājs.

Mums nepilsoņu pase.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: nav problēmu,ņem un reģistrē.

nezinu kā ir LT, bet EE prasīja nokārtot identifikācijas karti ar savu EE p.k.

Tagad uz EE braukāju bez pases, ar identifikācijas karti, ērti.

Pirki jaunu vai lietotu autiņu? Ja jaunu, vai apkopes vari veikt pie vietējiem dīleriem vai uz EE jābrauc?

Skatos uz vienu no jaunajiem, kas EE ir vismaz pa kādu k EUR lētāks kā pie mums.

Kāds ir apkpoju izmaksu salīdzinājums ar mūsu dīleriem?

Vispār mai interesē visa info, kas saistīta ar mašīnas iegādi EE +/- salīdzinot ar LV. Ja var, lūdzu atraksti uz uggga@inbox.lv

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti