geocaching

martinello Reģ.: 15.03.2003

taa kaa vismaz triis geocacheri ir atrodami ieksh iAuto, man di=omaat buut pareizi geocacheru VIP branža! uz sitienu vaidzeetu geocaching naklejenes, vismaz triiis

 
mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja: taa kaa vismaz triis geocacheri ir atrodami ieksh iAuto, man di=omaat buut pareizi geocacheru VIP branža! uz sitienu vaidzeetu geocaching naklejenes, vismaz triiis

Tev ir beigušās? Man pilla atvilktne stāv. Bet vispār jāsaploterē tirāža ar tām garajām, kādas pagaidām tikai man un pēcim, bet redzēt viņu var tikai man jo pēcis uzlīmeja melnu uzlīmi uz melna stikla

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

tas vis i` sūc`, vajag tirāžu ar CDT!

andrix Reģ.: 21.07.2004
0 0 Atbildēt

Hmm, tā geo-caching padarīšana izskatās interesanta !

andrix Reģ.: 21.07.2004
0 0 Atbildēt

Kādus GPS devaisus cienītie kungi izmanto ? Laptops + bluetooth/usb gps, vai GPS enabled mobile, vai spec GPS devaisus ?

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Kā kuro reizi, bet parasti punktus meklēju vai lieku ar PocketPC - Fujitsu-Siemens T830.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

andrix rakstīja: Kādus GPS devaisus cienītie kungi izmanto ? Laptops + bluetooth/usb gps, vai GPS enabled mobile, vai spec GPS devaisus ?

Principā tā sauktie handheld ir vispiemērotākie, jo iztur apstākļus, kuros nereti nonāk. Ar laptopu skriet pa mežu diezkas nav. Es personīgi lietoju Magellan Meridian Platinum ar GPS partners piedāvāto Latvijas karti iekšā. Protams, lai līdz vietai aizbrauktu noder arī laptops ar JS Latvija un Ozi Explorer un pieslēgtu GPS.

Bet pa lielam der jebkas, kur var ievadīt plikas koordinātas. Tomtom veidīgie pārsvarā to nesaprot.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja:

man di=omaat buut pareizi geocacheru VIP branža!

Es nezinu, kas ir tas geocachings, bet teikums gan spaarda nemeeraa. Prieks, ka tie, kam vajag saprast, saprot.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Viens no labākajiem skaidrojumiem latviešu valodā, par to, kas tas ir, ir te:

www.klubs.lv/...

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Tātad kur un par cik naudām var dabūt geocachinga uzlīmes?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: Tātad kur un par cik naudām var dabūt geocachinga uzlīmes?

ieskaties geoforums.lv/... , tur ir daudz info par geocaching Latvijā. atradīsi arī atbildi par uzlīmēm

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Paldies.

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Kāds var tomēr pastāstīt, kas tas ir par zvēru un ko viņš ziemā ēd?

Izklausās jau interesanti

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Slēpņošana. Uzlūri www.geoforums.lv un www.geocaching.com

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti