Aklā zona!

uudza Reģ.: 27.03.2006

Šorīt braucot pa Salu tiltu mazliet pēc 7:00 viens Opītis visu laiku brauca man aklajā zonā, vienalga vai es braucu uz 70 vai 90km/h - Tas laikam tāds braukšanas stils. Pilnīgi tracina šitādi kadri

 
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kaut kā nesapratu, kur īsti tas opītis Tev brauca...

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Kaut kā nesapratu, kur īsti tas opītis Tev brauca...

Viņš turējās man aklajā zonā - brauca blakām manas mašīnas aizmugurei - tur kur neredz spoguļos

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

un

kameer tu brauc pa savu joslu, tikmeer poh....

Man ir prieks, ka akutors ir atklaajis sev aklo zonu

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

TG/AM

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja:

VWfans rakstīja: Kaut kā nesapratu, kur īsti tas opītis Tev brauca...

Viņš turējās man aklajā zonā - brauca blakām manas mašīnas aizmugurei - tur kur neredz spoguļos

Ā, sapratu... Bet intensīvas satiksmes apstākļos tas ir neizbēgami - ar to jāsamierinās... Vari priecāties, ka tanī posmā nebija sastrēguma un varēji vispār braukt ar 70 vai 90 km/h...

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: un

kameer tu brauc pa savu joslu, tikmeer poh....

Man ir prieks, ka akutors ir atklaajis sev aklo zonu

Kad es to atklāju lai paliek manā ziņā...

experimenta pēc pamēģini kādu laiku paturēties fūrei aklajā zonā Tu tur atradīsies tieši tik ilgi kamēr fūra nesadomās nomainīt joslu. pēctam varēsi griezt saulītes kamēr iegāzīsies Daugavā kā E.Gulbis tikai ar visu savu dranduļetu...

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

uudza rakstīja:

VWfans rakstīja: Kaut kā nesapratu, kur īsti tas opītis Tev brauca...

Viņš turējās man aklajā zonā - brauca blakām manas mašīnas aizmugurei - tur kur neredz spoguļos

Ā, sapratu... Bet intensīvas satiksmes apstākļos tas ir neizbēgami - ar to jāsamierinās... Vari priecāties, ka tanī posmā nebija sastrēguma un varēji vispār braukt ar 70 vai 90 km/h...

ap 7:00 AM saliniekam var pārbraukt bez jebkādiem sastrēgumiem.. visi lido uz 100km/h

Mieramika Reģ.: 18.11.2001
0 0 Atbildēt

Ja visi lidoja uz 100km/h, ko tad vilkies uz 70-90, pie tam vēl ne pa labo joslu?

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Dыk - vienkāršhi - onkulītis gribēja lai tava apdrošināšanas kompānija nomaxā vinjam jaunus nesarūsējušus spārnus

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tak buus ar smago braucis....

es , piemeeram, nemaz nezinu, kur smagajam ir aklaa zona...taapat kaa vairums šejieniešu...

taa ka

T.G/A.M

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja tā zona tik akla, tad kā to opīti varēji redzēt un kā viņš tevi varēja tracināt, ja tu viņu neredzēji????

Aptiekā var nopirkt baldriānu tabletītes, iedzer pirms sēdies pie stūres.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Un es censos nebraukt visaadiem smagajiem blakus no izpuuteeja puses toksikomaans neesmu

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Un es censos nebraukt visaadiem smagajiem blakus no izpuuteeja puses toksikomaans neesmu

izksaidrojums veciitim,ko shamais pie trubas tuseeja

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Onkulīts apzinīgs- vajadzētu salāpīties, bet nu nedrīkst taču pie stūres. Tad nu lāpās, kā var; kaut dūmus ostīdams

Eziic Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Šitā reiz vienam nogriezu priekšā negribot. Ātri vien nopirku plato spoguli. Tas ir nedaudz izliekts un redzu tajā gan sānus (drusku arī kreisos), gan aizmuguri, nav nemaz jāgriež galva, lai skatītos uz labo sānu spoguli. 6Ls Rumbulā, kabināms uz oriģinālā spoguļa. Nekas izcils kvalitātes ziņā (stūros mazas deformācijas), bet esmu apmierināts, redzu visu, ko vajag.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja: Pilnīgi tracina šitādi kadri

Tevi besī tāpēc, ka nejēdz galvu pagriezt. Proti tikai gāzes pedāli mīcīt un salona spogulī matu sakārtojumu pārbaudīt.

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

uudza rakstīja: Pilnīgi tracina šitādi kadri

Tevi besī tāpēc, ka nejēdz galvu pagriezt. Proti tikai gāzes pedāli mīcīt un salona spogulī matu sakārtojumu pārbaudīt.

Ja es neredzetu ka tas opis tur ir toč būtu virsū uzskrējis....

runa ir par to, ka man palielinot vai samazinot ātrumu viņš darīja topašu un visu laiku tusēja pa aklo zonu....

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja:

uupis rakstīja:

uudza rakstīja: Pilnīgi tracina šitādi kadri

Tevi besī tāpēc, ka nejēdz galvu pagriezt. Proti tikai gāzes pedāli mīcīt un salona spogulī matu sakārtojumu pārbaudīt.

Ja es neredzetu ka tas opis tur ir toč būtu virsū uzskrējis....

runa ir par to, ka man palielinot vai samazinot ātrumu viņš darīja topašu un visu laiku tusēja pa aklo zonu....

Viņš uzskatīja Tevi par sponsoru.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja: runa ir par to, ka man palielinot vai samazinot ātrumu viņš darīja topašu un visu laiku tusēja pa aklo zonu....

A kas tev par nemotoru? Varbūt vienkārša sakritība?

Lai gan kaitnieku uz ceļiem pietiek - čakarē apdzīšanu, nobloķē krustojumus un gājēju pārejas... utt. utjp.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Mani arī sestdien vakarā viens kr€tīns besīja uz Vidzemes šosejas. Braucu ar kruīzu uz 90+pieļaujamais pārkāpums, panāku vienu OOOO 100, pārkārtojos kreisajā joslā, bet šis palielina ātrumu līdz manam ātrumam, tādā veidā neļaujot apsteigt. Es atkal pārkārtojos labajā, jo citi brauc vēl ātrāk. Tad minētais subjekts atkal samazina ātrumu un man atkal viņš būtu jāapsteidz, bet šis atkal neļauj un tā vairākas reizes. Beigu beigās palielināju ātrumu un apsteidzu.

Kāds prieks šitā d|r$ties?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti