TDI Golf IV pārdodu

TDI Reģ.: 29.01.2002
 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

LitruBoolists rakstīja: Šīris dudmojas,ka pudeļu maz,ziema,alu nedzer. Nu i izgāž žulti,golpu ta grib.

Šīri,lauķi,atspārdies.

Negrib negrib... Pirms pusotra gada iekš A|S foruma viens ar šitādu nicku baigi slavēja gāzi Bet dīzeļgolfam gāzi neuzlikt...

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

to LITRUBOOLISTS - aizej un paņem vēl kādu litru, padzer vēl, drīz smadzeņu vispār nebūs un nemācēsi pat 12 gadīga pumpaina puišeļa savārstojumu uzrakstīt (: (: aizskrien pie TDI un nopērc super golfu par super cenu un varēsi savas kazas pa laukiem vizināt. var jau mani TDI un daži citi te apXirst, bet kā jau viens rakstīja, nevajag no turkiem vai krieviem pirkt. pačukstēšu priekšā - vāciešiem patīk, ja māk runāt viņu mēlē - tad daudz ko var sarunāt, bet ja aizbrauc ar 30 izdrukām no mobile de un sprechen keine deuch, tad arī nekas nesanāks. nu neiestāstīsiet, ka vidējais statistiskais vācietis mašīnu nobrauc vairāk nekā Jūrmalā dzīvojošs latvietis. Nu nav tur tādi ceļi kā Jūrmalā vai Rīgā, nemaz nerunājot ārpus šām apdzīvotajām vietām. Nezinu, kādā ģerevņā jāiebrauc, lai izbauītu Rīgas vai Jūrmalas ielu stāvokļa kolorītu. Man nav sanācis..Tie, kas kontaktējas ar vāciešiem/turkiem/vācijas krieviem, kuru bizness orientēts uz ausrumbloka pusi, lai arī nebrīnās par uzmetieniem, spidometriem ar 170000, kur 300000jau pagriezti atpakaļ.

UN nemēģinu nevienam te nevienam iestāstīt cik TUR ir forši un labi 10 gadīgi autiņi, bet nevajag te stāstīt pa latviešu godīgajiem neapisējiem bāliņiem un sliktajiem leišiem, vāciešiem, turkiem utt. Lietas maksā tik cik tās maksā, 10 gadīgs golfs maksā tik cik maksā vai tā LR, LT vai DE.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Tak nopērkāt kāds to golpu, izskatās samērā sakarīgs un cena arī diezgan pieņemama...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

JJJ -tu gudrs waj izliecies ?

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Izliekos

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

uj nemuldaas

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: nee , draugi , es neesmu normaals cilveeks shiira izpratnee , jo es uzturu savus auto labaa kondiicijaa , ar labaam detaljaam es , peec shiira teorijas , esmu paakjis

P.S. un taisniiba vien ir Juurmala - taa ir gjerevnja , iipashi kaapu zoonaa , kur paarsvaraa dziivo bomzji un paakji

njaa ... kāpu zônā celt māju var tikai pilnīgs idiņš !

un vispār - labi, labi - sapratām - tu esi nenormāli kruts un biezs, jo dzīvo jūrmalā - biezākajā Rīgas guļamrajonā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Tak nopērkāt kāds to golpu, izskatās samērā sakarīgs un cena arī diezgan pieņemama...

Nopērc tu, tiksi vaļā no negatīvā tēla + pacanu divdesmitgadīgos bembjus ar 150 vai cik te bija zirģeļiem arī varēs nokost

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

TDI rakstīja: nee , draugi , es neesmu normaals cilveeks shiira izpratnee , jo es uzturu savus auto labaa kondiicijaa , ar labaam detaljaam es , peec shiira teorijas , esmu paakjis

P.S. un taisniiba vien ir Juurmala - taa ir gjerevnja , iipashi kaapu zoonaa , kur paarsvaraa dziivo bomzji un paakji

njaa ... kāpu zônā celt māju var tikai pilnīgs idiņš !

un vispār - labi, labi - sapratām - tu esi nenormāli kruts un biezs, jo dzīvo jūrmalā - biezākajā Rīgas guļamrajonā

ne tikkai idinjsh , bet arii paakjis

P.S.es ta neko , es vinju tikai 'paceelu' peec okupantu patriekshanas 91ajaa , man praataa nenaaktu tajaa sveshtautiskajaa videe iebuuveeties izraadiishanaas peec esam tur peedeejie 'aborigeeni' un regulaari atvairaam ar $ $$$ $$$ brunjotus 'uzbrukumus' ,kameer rociiba veel ljauj ikgadeejo $$$$ nodokliiti nepiepildaamajai dzimtenei atlociit

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: esam tur peedeejie 'aborigeeni' un regulaari atvairaam ar $ $$$ $$$ brunjotus 'uzbrukumus' ,kameer rociiba veel ljauj ikgadeejo $$$$ nodokliiti nepiepildaamajai dzimtenei atlociit

Cik tad spiid nodoklis par nakosho gadu, ja nav nosleepums ?!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

TDI rakstīja: esam tur peedeejie 'aborigeeni' un regulaari atvairaam ar $ $$$ $$$ brunjotus 'uzbrukumus' ,kameer rociiba veel ljauj ikgadeejo $$$$ nodokliiti nepiepildaamajai dzimtenei atlociit

Cik tad spiid nodoklis par nakosho gadu, ja nav nosleepums ?!

veel nau sanjemc offic.peipers , bet maz nabuus patreiz ir kls , prognozeejamais redlains buushot ~5kls , bet taas pagaidaam veel ir spletnjas Gribaas redzeet kas TAD dariisies ,iepeejams jauns 5ais gac

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Joprojām tirgojam?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Joprojām tirgojam?

joprojaam dzenam vellu , suuc ar tirgoshanu , tas ir pakaartoc jautaajiens

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

TDI rakstīja: bet maz nabuus patreiz ir kls , prognozeejamais redlains buushot ~5kls

par māju kā tādu vai kvm2

Mees te par zemes nodokliem runaajam - un vienalga ir tur kaada majaa vai tas pilniig pliks un neapdzivvots staav !

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: būšot tak mājām arī....

buus , pagaidaam tikkai par zemi

taj pat laikaa par ranjcho - 3,9ls gadaa !!!!

wot i domaaju napik man taa pilseeta , paakjim labaak buut

P.S.celjsh no 'paakjiem' ~35-40min extraa , vienaa virzienaa (ar 100-110km/h)

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

nu "bāleliņi" paši vien vainīgi, ka zeme jūrmalā maksā dārgāk kā vidusjūras krastā.....

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

vot vot - sarēķini - pa 5K Ls tu diendienā no citurienes ar uz rīgu varētu sabraukāt

Tajā Jūrmalā tak darīt nav ko - pa vasaru 1 vienīga Jomas iela (pilna ar slāviem), a pa ziemu vobše nekā tur nav

Dārgākais Rīgas guļamrajons

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: vot vot - sarēķini - pa 5K Ls tu diendienā no citurienes ar uz rīgu varētu sabraukāt

Tajā Jūrmalā tak darīt nav ko - pa vasaru 1 vienīga Jomas iela (pilna ar slāviem), a pa ziemu vobše nekā tur nav

Dārgākais Rīgas guļamrajons

piekriitu 100%

bet kameer 'varam' tikmeer 'daram' - kuju sieriem , ne muusu iipashumu

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

subaru rakstīja: vot vot - sarēķini - pa 5K Ls tu diendienā no citurienes ar uz rīgu varētu sabraukāt

Tajā Jūrmalā tak darīt nav ko - pa vasaru 1 vienīga Jomas iela (pilna ar slāviem), a pa ziemu vobše nekā tur nav

Dārgākais Rīgas guļamrajons

piekriitu 100%

bet kameer 'varam' tikmeer 'daram' - kuju sieriem , ne muusu iipashumu

es tavā vietā jau sen būtu iemainījis īpašumu pret 2reiz lielāku spānijā

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

TDI rakstīja:

subaru rakstīja: vot vot - sarēķini - pa 5K Ls tu diendienā no citurienes ar uz rīgu varētu sabraukāt

Tajā Jūrmalā tak darīt nav ko - pa vasaru 1 vienīga Jomas iela (pilna ar slāviem), a pa ziemu vobše nekā tur nav

Dārgākais Rīgas guļamrajons

piekriitu 100%

bet kameer 'varam' tikmeer 'daram' - kuju sieriem , ne muusu iipashumu

es tavā vietā jau sen būtu iemainījis īpašumu pret 2reiz lielāku spānijā

Spānijā varbūt vieglāk Golpu notirgot

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

spaanjiem savu golpu pietiek .

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

TDI rakstīja:

subaru rakstīja: vot vot - sarēķini - pa 5K Ls tu diendienā no citurienes ar uz rīgu varētu sabraukāt

Tajā Jūrmalā tak darīt nav ko - pa vasaru 1 vienīga Jomas iela (pilna ar slāviem), a pa ziemu vobše nekā tur nav

Dārgākais Rīgas guļamrajons

piekriitu 100%

bet kameer 'varam' tikmeer 'daram' - kuju sieriem , ne muusu iipashumu

es tavā vietā jau sen būtu iemainījis īpašumu pret 2reiz lielāku spānijā

man ir 2,5x lielaaks tepat 'mazpisaanos'-mezjsss ,eezers , spaanijaa var noiireet bungaloo un nejaat seu praatu , taapat ilgaak pa 2-3ned. nevar iztureet -piegriezjas tie muchios grassijasi

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

Kas i ko visi m*z*ji nevar no TDI golfu nopirkt!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

pa visiem samesties

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

Auto vērtību nosakot arī atlikusī vērtība. p307 notirgoju 1minutes laikā, golfu tirgo jau mēnesi. Kas ir TDI, tik labs tas fricis, ka neviens nevar atļauties?

par nekustamo - visiem būs vienādi 1,5% no vērtības....

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti