Gribas nopārdot...nav līdz galam skaidrs

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006

Sveikiņi,

Ir jauns auto, viss rožaini un jauki, tikai esmu sapratis,ka tas nav iisti man (pietruukst jaudas) un esmu nobriedis atrast kaadu,kuram shis auto buus tieshi laikaa, bet ne par to dziesma. Auto ir uz liizi, kuraa kaa maksaataajs ir mans radinieks ar labaam atlaideem bankaa. Kaads ir process,ja auto tiek noandeleets, man jaavelk aaraa savs radagabals no bankas, pietiek ar pilnvaru un kas veel buutu jaapatur praataa...vai ir kaadi zemuudens akmenji uz kaa var uzrauties.

Pateicos!

 
1 2 3 4 5
911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Ir divas dažādas lietas:

1) līzings jeb noma ar izpirkumu/bez izpirkuma - līzinga objekts paliek līzinga devēja īpašumā, līdz ar to komercķīlu neliek un nemaz arī nevar uzlikt;

2) kredīts - prece tiek nodota kredīta ņēmēja īpašumā un uz to tiek reģistrēta komercķīla par labu kredīta devējam.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:Tiešām nesaprotu cik rēķināt nespējīgam ir jābūt lai paņemtu līzī jaunu mašīnu...

Veiksmi sūnu ciema iedzīvotāja meklēšanā

Asprātis ibio

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

richi rakstīja:Tiešām nesaprotu cik rēķināt nespējīgam ir jābūt lai paņemtu līzī jaunu mašīnu...

Veiksmi sūnu ciema iedzīvotāja meklēšanā

Asprātis ibio

Man arī gribētos dzirdēt kaut ko vairāk par šiem ģenialiem aprēķiniem. Tipa jaunus tikai cash, bet vecos, kam % augstāks, var ņemt līzingā?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tas tak šīra kompanjons - vecus spaiņus tirgo!

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

nafigators rakstīja:

richi rakstīja:Tiešām nesaprotu cik rēķināt nespējīgam ir jābūt lai paņemtu līzī jaunu mašīnu...

Veiksmi sūnu ciema iedzīvotāja meklēšanā

Asprātis ibio

Man arī gribētos dzirdēt kaut ko vairāk par šiem ģenialiem aprēķiniem. Tipa jaunus tikai cash, bet vecos, kam % augstāks, var ņemt līzingā?

Sākas ...ekonokisks ideotisms... tu uz pirkstiem skaiti vai kā?

Tie kas ir bagāti lai pērk jaunu auto un maksā cik grib, runa ir par tiem kas iedomājas ka viņa aļā žigulis maksā pēc gada lietošanas tik pat kā jauns! realitāte ir tāda ka viņš maksā pa 30% mazāk ...un tāda viņam arī ir tā cena.

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Tas tak šīra kompanjons - vecus spaiņus tirgo!

Es netirgoju es tik pērku.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

nafigators rakstīja: Tas tak šīra kompanjons - vecus spaiņus tirgo!

Es netirgoju es tik pērku.

Nu tad nopērc no Šīra kaut ko,viņam tagad dikti vajag naudu.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

nafigators rakstīja:

richi rakstīja:Tiešām nesaprotu cik rēķināt nespējīgam ir jābūt lai paņemtu līzī jaunu mašīnu...

Veiksmi sūnu ciema iedzīvotāja meklēšanā

Asprātis ibio

Man arī gribētos dzirdēt kaut ko vairāk par šiem ģenialiem aprēķiniem. Tipa jaunus tikai cash, bet vecos, kam % augstāks, var ņemt līzingā?

Tas ir vienalga vai jaunu ņem kešā jeb līzī, ja ņemsi līziī, tad pārmaksāsi par procentiem..

Pats ar neesmu par jaunu auto iegādi, jo man morāli sāpīgi ir tas, ka izbraucot no salona zūd liela daļa no vērtības..

es labāk iegādāju gadu lietotu no tāda, kas iegādājies jaunu un kam nav tik morāli sāpīgi..

Protams, ka ir kaut kāds slieksnis, kad piķis ir vairāk kā pašam vajag, tad jau īpaši neskaita un lai novicinātu pirkstus paņem jaunu, bet es domāju, ja nav piķis, tad nav ko pirkstus vicināt..

vēl jaunus auto ņem vecāka gadagājuma ļautiņi, kas vēlas piepildīt sapni par JAUNA auto iegādi un tie kuriem interesē garantija, par kuru arī tiek nopiķots, kad ņem pavisam jaunu..

Man doma pērkot auto ir iegādāties maksimāli labu par maksimāli labu cenu, lai pēc gada varu viņu notirgot +/- par tādu pašu naudu, par kādu iegādājos, nemīlu lietot auto vairāk par 1,5 gadiem..

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Da pļe idiņ tev nedalec, ka ne visi pērk jaunu auto uz gadu un domā kādai viņai vērtība būs? Ja cilvēks pērk mašīnu PRIEKŠ SEVIS, tad viņam pokuj, kāda viņai vērtība būs sešiem vai astoņiem gadiem vai visā līzinga periodā?! Kapēc pirkt 5 gadus lietotu pa 150Ls/mēn., ja var "tādu pašu" (jaunāku, ar garantiju utt.) paņemt pa 225Ls/mēn, a?

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

Uggga rakstīja:

nafigators rakstīja:

richi rakstīja:Tiešām nesaprotu cik rēķināt nespējīgam ir jābūt lai paņemtu līzī jaunu mašīnu...

Veiksmi sūnu ciema iedzīvotāja meklēšanā

Asprātis ibio

Man arī gribētos dzirdēt kaut ko vairāk par šiem ģenialiem aprēķiniem. Tipa jaunus tikai cash, bet vecos, kam % augstāks, var ņemt līzingā?

Sākas ...ekonokisks ideotisms... tu uz pirkstiem skaiti vai kā?

Tie kas ir bagāti lai pērk jaunu auto un maksā cik grib, runa ir par tiem kas iedomājas ka viņa aļā žigulis maksā pēc gada lietošanas tik pat kā jauns! realitāte ir tāda ka viņš maksā pa 30% mazāk ...un tāda viņam arī ir tā cena.

Tieši tā, ja padomijas laikos cena gada laikā nenokrita, bet gan pieauga, jo pēc jauna bija jāstāv ntie gadi rindā (neviens arī tā netirgoja tos auto)

Bet tagad ir tā - kā pāri slieksnim, tā ~15% uzreiz ir nost.

Ja taisies visu mūžu ar to auto braukt, tad var pirkt jaunu, bet ja gribi pēc gada pārdot, tad nakuj! Ar līzinga maksājumiem sasniegsi tāda paša auto tirgus cenu pēc gadiem 2iem vai 3iem (tas ir labākajā gadījumā), skatoties kas par auto un kas par līzi.

Ja tas ir Gecz, tad pēc gadiem 5iem..

Esmu redzējis, ka čalis nāk un grib paņemt jaunu auto, bet pirms gada iegādātā auto neizmaksātā vērtība ir tik pat liela par kādu var šodien to autiņu jaunu paņemt.

Sanāk beigās tā, ka čais piemaksā pats, lai kāds pārņem atlikušās saistības..

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Da pļe idiņ tev nedalec, ka ne visi pērk jaunu auto uz gadu un domā kādai viņai vērtība būs? Ja cilvēks pērk mašīnu PRIEKŠ SEVIS, tad viņam pokuj, kāda viņai vērtība būs sešiem vai astoņiem gadiem vai visā līzinga periodā?! Kapēc pirkt 5 gadus lietotu pa 150Ls/mēn., ja var "tādu pašu" (jaunāku, ar garantiju utt.) paņemt pa 225Ls/mēn, a?

Starpība būs 900LVL gadā, par kuriem garantēt vari pats.

Otrkārt tas lietotais tev būs paņemts uz 5 gadiem, bet par jauno maksāsi visus 7, ja ne vairāk.. jo jauns salīdzinot ar 5 gadus lietots maksā vismaz uz pusi vairāk.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Šobrīd, manuprāt, nav tik svarīgi, cik tā mašīna maksā, bet vai vari atļauties mēneša maksājumu? Un po, ka vērtība krīt, mašīna nav naudas investīciju objekts.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Šobrīd, manuprāt, nav tik svarīgi, cik tā mašīna maksā, bet vai vari atļauties mēneša maksājumu? Un po, ka vērtība krīt, mašīna nav naudas investīciju objekts.

TIEŠI TĀ!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Šobrīd, manuprāt, nav tik svarīgi, cik tā mašīna maksā, bet vai vari atļauties mēneša maksājumu? Un po, ka vērtība krīt, mašīna nav naudas investīciju objekts.

TIEŠI TĀ!!!

Mūsu sabiedrībā raksturīgi pēdējās kapeikas iepi$t! Tikai retais domā, KĀ VAIRĀK NOPELNĪT UN DZĪVOT LABĀK nekā sēdēt uz vietas, ciest no inflācijas un tirst, cik viss ir slikti!

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Tas ir veseli 75 lati mēnesī starpība, par kuriem var ieliet 100 litrus Merivā un nobraukt gandrīz 2000 kilometrus!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Tas ir veseli 75 lati mēnesī starpība, par kuriem var ieliet 100 litrus Merivā un nobraukt gandrīz 2000 kilometrus!!!

Un tu to saki pilnā nopietnībā?

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Nja, dazhiem tieshaam ir kjebeliite ar gariigo veseliibu sheit. Pirmkaart...vai es kaut ar vienu vaardu piemineeju naudu, vai, ka man ir plaans pirkt jaunas mashiinas un tad ar varku paardot??? Gailjubars! Man vienkaarshi gribaas jaunu auto un es gribēju noskaidrot procesu un liels paldies tiem, kuri arii sakariigi atbildeeja, jo biju iedomājies, ka tas ir nedaudz vienkaarshaak.

Es nezinu, kas jums ir par getzu un kia ceed kompleksu???Tipa visu tikai ne getzu, es sevi nepazemoshu. Man liekas,ka getz savu funkciju veic tiiri ok,kaa pilseetas darba mashiina vai auto cilveekiem ar attieciigiem ienaakumiem...katraa gadiijumaa man nav baigaa saape sastreegumaa no blakus joslas sev priekshaa palaist getzu. Visticamaak tie, kuri izteica mineejumus par kia un getziem un baarstiijaas ar taam beernudaarza pamaaciibaam, pashi baidaas no neizbeegamaa liktenja,ka buus jaapaarseezhaas uz getzu kaadu dienu, jo vecais audjiks jau saak riit paaraak daudz. Lai jau jums veicaas un getzs ar jums nekad nekad nenotiek!!!

Es protu reekjinaat un zinu sava tagadeejaa auto cenu taa,ka arii par to atslaabstiet, reejeeji. Gribaas jaunu,jaudiigaaku auto, kas ir arii daargaaks, tikai jaapaardod arii tagadeejais...visss. Kas nav skaidrs? Nepirku jaunu auto lai iefukaatu santiimus kaa varbuut dazhs labs domaa. Pirku taadeelj ka patika.

Paldies veelreiz par sakariigajaam atbildeem!

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Uggga rakstīja: Šobrīd, manuprāt, nav tik svarīgi, cik tā mašīna maksā, bet vai vari atļauties mēneša maksājumu? Un po, ka vērtība krīt, mašīna nav naudas investīciju objekts.

TIEŠI TĀ!!!

Mūsu sabiedrībā raksturīgi pēdējās kapeikas iepi$t! Tikai retais domā, KĀ VAIRĀK NOPELNĪT UN DZĪVOT LABĀK nekā sēdēt uz vietas, ciest no inflācijas un tirst, cik viss ir slikti!

Man jau liekas, ka šeit nav runa par kapeiku iepišanu, jo tās tomēr nav kapeikas.

Un pie tās lielās bagātības ātrāk netiksi, ja tādām akūti nevajadzīgām ekstrām tērēsi lieku piķi.

Un kas vēl - braucot ar jaunu vai lietotu auto tavs domu gājies kā iegūt lielāku piķi nemainīsies, un gudrību ne viens no tiem nepaceļ..

Zinu visādus ekspertus, kas iepērk jaunus getz, jo mazs motors un tad nu maz ēdīs un būs garantija, + īrē dzīvokli Jelgavā par 200LVL, nevis Rīgā par 250, jo tur ir lētāk.. utt - vot tā ir kapeikas... un gala rezultātā pat penko neiepi..

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

Un kas vēl - braucot ar jaunu vai lietotu auto tavs domu gājies kā iegūt lielāku piķi nemainīsies, un gudrību ne viens no tiem nepaceļ..

Te nu tu smagi kļūdies!!! Vēlmes pēc kaut kā vairāk un labāka kā reiz ir tas, kas dzen uz priekšu! Ja cilvēks brauc ar 10 gadus vecu auto, kuram viņam ir konkrēti ZB, bet vēlas jaunāku, kuru nevar atļauties, tad normāls cilvēks ies kruķīsies un meklēs labāku darbu un ienākumus nevis vaidēs un domās, kur iepi$t kapeiku! Ir tāds labs teiciens "nebaidies no lieliem izdevumiem, baidies no maziem ienākumiem!"

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

F323F rakstīja:

Un kas vēl - braucot ar jaunu vai lietotu auto tavs domu gājies kā iegūt lielāku piķi nemainīsies, un gudrību ne viens no tiem nepaceļ..

Te nu tu smagi kļūdies!!! Vēlmes pēc kaut kā vairāk un labāka kā reiz ir tas, kas dzen uz priekšu! Ja cilvēks brauc ar 10 gadus vecu auto, kuram viņam ir konkrēti ZB, bet vēlas jaunāku, kuru nevar atļauties, tad normāls cilvēks ies kruķīsies un meklēs labāku darbu un ienākumus nevis vaidēs un domās, kur iepi$t kapeiku! Ir tāds labs teiciens "nebaidies no lieliem izdevumiem, baidies no maziem ienākumiem!"

Kaut kaa baigi gribaas piekrist augstaak mineetajam.

Viss atkariigs no taa,kaa katrs skataas uz naudu. Parasti tie, kuriem nav, streso visvairaak un ir aarishkjiigi...a 'la viss,kas man ir, ir muguraa un staavvietaa. Man buutu pilniigi nospljauties, ja buutu jaabrauc ar getzu. Tas primaari ir transporta liidzeklis ar kuru paarvietot savas miesas no punkta A uz punktu B. Visi tie,kuri te sludina materiaalo kultu, vienkaarshi nav tikushi aaraa no padomju laiku domaashanas. Kad studeeju skandinaavijaa, tur cilveeki minaas,brauc ar mazaam mashiinaam un visi ir smaidiigi un paarticiigi. Taada slimiiga domaashana ir raksturiiga shitajam galam...nopirkshu e-klasi, sargaashu, lai vinjam nenozog spoguljus un uz ielas paraadiishu citiem, kaads es esmu krabis. Varbuut tik daudz nestresojiet par sveshu naudu un domaajiet,kaa pavairot saveejo!

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

F323F rakstīja:

Un kas vēl - braucot ar jaunu vai lietotu auto tavs domu gājies kā iegūt lielāku piķi nemainīsies, un gudrību ne viens no tiem nepaceļ..

Te nu tu smagi kļūdies!!! Vēlmes pēc kaut kā vairāk un labāka kā reiz ir tas, kas dzen uz priekšu! Ja cilvēks brauc ar 10 gadus vecu auto, kuram viņam ir konkrēti ZB, bet vēlas jaunāku, kuru nevar atļauties, tad normāls cilvēks ies kruķīsies un meklēs labāku darbu un ienākumus nevis vaidēs un domās, kur iepi$t kapeiku! Ir tāds labs teiciens "nebaidies no lieliem izdevumiem, baidies no maziem ienākumiem!"

Tieši tā, jābrauc ar vecāku un jākruķijas, nevis jāpaņem jauns Ceed un sapņi ir piepildījušies, jo nekas labāks nesanāca..

PS miljonāra grāmatu lasīšana pie miljona arī nenovedīs..

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

KukUUputnis rakstīja:

nafigators rakstīja:

F323F rakstīja:

Un kas vēl - braucot ar jaunu vai lietotu auto tavs domu gājies kā iegūt lielāku piķi nemainīsies, un gudrību ne viens no tiem nepaceļ..

Te nu tu smagi kļūdies!!! Vēlmes pēc kaut kā vairāk un labāka kā reiz ir tas, kas dzen uz priekšu! Ja cilvēks brauc ar 10 gadus vecu auto, kuram viņam ir konkrēti ZB, bet vēlas jaunāku, kuru nevar atļauties, tad normāls cilvēks ies kruķīsies un meklēs labāku darbu un ienākumus nevis vaidēs un domās, kur iepi$t kapeiku! Ir tāds labs teiciens "nebaidies no lieliem izdevumiem, baidies no maziem ienākumiem!"

Kaut kaa baigi gribaas piekrist augstaak mineetajam.

Viss atkariigs no taa,kaa katrs skataas uz naudu. Parasti tie, kuriem nav, streso visvairaak un ir aarishkjiigi...a 'la viss,kas man ir, ir muguraa un staavvietaa. Man buutu pilniigi nospljauties, ja buutu jaabrauc ar getzu. Tas primaari ir transporta liidzeklis ar kuru paarvietot savas miesas no punkta A uz punktu B. Visi tie,kuri te sludina materiaalo kultu, vienkaarshi nav tikushi aaraa no padomju laiku domaashanas. Kad studeeju skandinaavijaa, tur cilveeki minaas,brauc ar mazaam mashiinaam un visi ir smaidiigi un paarticiigi. Taada slimiiga domaashana ir raksturiiga shitajam galam...nopirkshu e-klasi, sargaashu, lai vinjam nenozog spoguljus un uz ielas paraadiishu citiem, kaads es esmu krabis. Varbuut tik daudz nestresojiet par sveshu naudu un domaajiet,kaa pavairot saveejo!

esi nepareizi uztvēris domas..

PS skandināvijā viņi brauc ar mazām mašīnītēm un veļļukiem un nejau par trešdaļu algas..

Man nav nekas pret getz, ja man būtu ar tādu jābrauc (darba mašīna), tad brauktu un nesūkstītos, jo nekas nav labāks par darba auto, bet pirkt jaunu salonā JEBKURAS markas auto neatbalstu.

To tiešām darītu, ja man nauda būtu pāri pārēm.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nevajag vienā katlā likt tos, kuri pērk getzu tikai tāpēc, ka jauns un tos, kuri pērk jaunu tāpēc, ka patīk!

Gan jau arī starp getzistiem ir kāds, kurš to mašīnu ir nopircis, tāpēc, ka viņam viņa patīk, tomēr lielākais vairums ir nopirkuši "Jauns" nevis "Mašīna".

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, davai visi tagad brauksim ar maziem sūdiem kā gec, c2 utt. Nafig drošību, komfortu? Varbūt vispār labāk iesim uz mežu atpakaļ dzīvot? Tā būs ideāla pasaule, rezultāts visam tam progresam, pēc kura cilvēcē gadsimtiem ilgi cīnijusies. Lai bankas aizrijās ar saviem kredītiem un lai atlaistie darbinieki nāk pie mums - uz mežu! Un mēs visi būsim vienlīdzīgi - brāļi un māsas. Nafig īrēt vai pirkt dārgos dzīvokļus, ja uz pasaules ir tik daudz neapdzīvotās platības?! Var piekopt naturālo saimniecību - cik paši uzaudzējam un saražojam, tik arī apēdam. Es tev kilo burkānu - tu man litru piena! Pisdu to urbanizāciju!!!

(c)Latvietis progresīvais optimistiskais neskaudīgais.

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Neatbalstu dhzedajus,kuri iepeerk lielus auto un diendienaa kurina pa Riigu, aizbildinoties ar sliktajiem celjiem un droshiibu. Ja tev nav laiva, ko vilkt vai vismaz 4galvaina gjimene, dzhipveidiigs auto nav iisti attaisnojums. Man neshkjiet,ka cilveeces attiistiibas meeraukla ir tas, cik lielas ir kljuvushas mashiinas ielaas. Man kaiminjos dziivo Guka kungs,kas sev un savai sievai ir jau labu laiku atpakalj iepircis hammerus. Vot kakova hrena??? Nezinu, man tash shkjiet gaumes truukums un kompleksi nevis ruupes par droshiibu un komfortu.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti