Gribas nopārdot...nav līdz galam skaidrs

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006

Sveikiņi,

Ir jauns auto, viss rožaini un jauki, tikai esmu sapratis,ka tas nav iisti man (pietruukst jaudas) un esmu nobriedis atrast kaadu,kuram shis auto buus tieshi laikaa, bet ne par to dziesma. Auto ir uz liizi, kuraa kaa maksaataajs ir mans radinieks ar labaam atlaideem bankaa. Kaads ir process,ja auto tiek noandeleets, man jaavelk aaraa savs radagabals no bankas, pietiek ar pilnvaru un kas veel buutu jaapatur praataa...vai ir kaadi zemuudens akmenji uz kaa var uzrauties.

Pateicos!

 
1 2 3 4 5
F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Latvijā ir labi ceļi? Esi ar džipu vilcis pa bedrainu šosi, lai varētu teikt, ka džipi nafig nav vajadzīgi? Neizskatās, ka esi!

Vai džips ir tikpat drošs un izturīgs, cik kaut kāds mazās klases auto? Tev ko liekas, ka LV pamaz atsaldēto, kas var smagu krešu izraisīt?

Tas džips tev traucē? Vai precīzāk sakot tev traucē tas, ka viņš ir augstāks par parastu auto? Tev ko distance un intervāls lielāks dēļ tā jāietur? Viņš ko vairāk rūmes uz ielas aizņem?

Nafig tu lien svešā makā? Kāda tev daļa, ar ko kurš brauc un kas kuram patīk? Tev no tā slikti paliek, izņemot to, ka tev skauž? Ja tev neto ieņēmumi mēnesī būtu 2000/3000Ls vai tu brauktu ar auto, kuram ikmēneša maksājumus nepārsniedz 100/150Ls?

Vienīgais kas maciņus piemin esi tu pats.. un nekur neviens nav teicis, ka jaunu auto nedrīkst pirkt, ir runa par katra indivīda viedokli un es savu viedokli pamatoju, bet tev vienīgais arguments - ņem jaunu un maksimāli labāko, par maksimāli iespējamo summu, ko vari nolikt par līzi mēnesī.. un tad arī pēc laika var sanākt tā, ka ēd to ķieģelīti, jo viss ir palicis krietni dārgāk (konkrētais piemērs attiecas uz Latviju)

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

Tiešām nesaprotu cik rēķināt nespējīgam ir jābūt lai paņemtu līzī jaunu mašīnu...

Lūdzu, F323F, cilvēks uzskata, ka jaunu mašīnu līzingā nedrīkst pirkt.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Bagāts dara kā grib, nabags kā var.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

richi rakstīja:

Tiešām nesaprotu cik rēķināt nespējīgam ir jābūt lai paņemtu līzī jaunu mašīnu...

Lūdzu, F323F, cilvēks uzskata, ka jaunu mašīnu līzingā nedrīkst pirkt.

Pieņem manu atvainošanos, biju domājis, ka nafigators to uz mani ir tēmējis..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

Uggga rakstīja:

richi rakstīja:

Tiešām nesaprotu cik rēķināt nespējīgam ir jābūt lai paņemtu līzī jaunu mašīnu...

Lūdzu, F323F, cilvēks uzskata, ka jaunu mašīnu līzingā nedrīkst pirkt.

Pieņem manu atvainošanos, biju domājis, ka nafigators to uz mani ir tēmējis..

Atvainošanās pieņemta

Visa tā cepšanās tieši dēl šī teksta arī sākās.

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Vēlreiz atkārtoju, ja lasīt neproti vai slinkums! DAUDZI (JA PAT NE VAIRUMS) PĒRK AUTO SEV - BRAUKŠANAI GADUS PIECUS UN VAIRĀK! Tādiem nekališet auto vērtība līzinga periodā vai pēc tam! Tie, kuri vēlas būt up-to-date un reizi gadā mašīnas mainīt tas neder! Un šeit bazars aizgājis dēļ viena tāda lauku pāķa, kas bļauj KA VISPĀR IR DEBĪLISMS JAUNU AUTO LĪZINGĀ PIRKT bez visādiem bet/un/jo utt. Varētu padomāt, ka LV procentuāli ir daudz cilvēku, kas varētu skaidrā naudā nopirkt jaunu BMW, AUDI, MB. Akūni daudz idiotu sanāk! Varbūt laukos jauns auto ir kautkāds pissec, nu bet Rīgā tā ir gluži normāla lieta un lai piemēram lai līzī paņemtu kaut kādu jaunu 3. sērijas BMW sedanu, pietiek ar kaut kādiem ~600Ls mēnesi uz rokas. 600Ls ir baigi afigennā alga Rīgā? Ja nemaldos operatīvajā sanāk kaut kādi 200Ls+kasko ~100Ls. Ja ģimenē abi strādājoši uz saņem katrs pa 600Ls, tad kas tas ir? Kaut kas kosmisks?! Tajā pašā laikā normāls ~2003 gada eksemplārs maksās ~16+ eiro, ikmēneša maksājums būs ~175Ls+~50Ls kasko. Baigā atšķirība?! Vēl ņemot vērā, ka tomēr tā būs jauna, ar garantiju un visām no tā izrietošajām "sekām". Līzinga termiņa beigās nomaksā atlikušo summu (kaut vai ar jaunu kredītu) ~25% un lieto tālāk, ja gribi vai atdod atpakaļ un nepisies ar pārdošanu. Pat ja tagad tie 300Ls liekas ne maza summa, tad normāliem strādājošiem cilvēkiem pēc 2/3 gadiem tie 300Ls būs "kapeikas".

Vēl viens pierādījums debīlismam....

600ls pelna un 300ls maksā par mašīnu.... tas var notikt tikai Latvijā !

Man ģimenes ienākumi ir ap 1,5kLs, braukāju ar vecu w124 ...a te sanāk ka man ar kajeene pienākas braukāt ...vo lohs tu esi!

rēķināt toč skolā neiemācīja....

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Riči, nejauc gaisu - ja katrs saņem ~600, tad kopā ir 1200, no tiem 300 atšķibīt par līzi jau gan var.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Riči, nejauc gaisu - ja katrs saņem ~600, tad kopā ir 1200, no tiem 300 atšķibīt par līzi jau gan var.

Te es saskatu strīdu...

kurš brauks ar jauno BMW vai MB? Sieva vai vīrs..?

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

nafigators rakstīja: Vēlreiz atkārtoju, ja lasīt neproti vai slinkums! DAUDZI (JA PAT NE VAIRUMS) PĒRK AUTO SEV - BRAUKŠANAI GADUS PIECUS UN VAIRĀK! Tādiem nekališet auto vērtība līzinga periodā vai pēc tam! Tie, kuri vēlas būt up-to-date un reizi gadā mašīnas mainīt tas neder! Un šeit bazars aizgājis dēļ viena tāda lauku pāķa, kas bļauj KA VISPĀR IR DEBĪLISMS JAUNU AUTO LĪZINGĀ PIRKT bez visādiem bet/un/jo utt. Varētu padomāt, ka LV procentuāli ir daudz cilvēku, kas varētu skaidrā naudā nopirkt jaunu BMW, AUDI, MB. Akūni daudz idiotu sanāk! Varbūt laukos jauns auto ir kautkāds pissec, nu bet Rīgā tā ir gluži normāla lieta un lai piemēram lai līzī paņemtu kaut kādu jaunu 3. sērijas BMW sedanu, pietiek ar kaut kādiem ~600Ls mēnesi uz rokas. 600Ls ir baigi afigennā alga Rīgā? Ja nemaldos operatīvajā sanāk kaut kādi 200Ls+kasko ~100Ls. Ja ģimenē abi strādājoši uz saņem katrs pa 600Ls, tad kas tas ir? Kaut kas kosmisks?! Tajā pašā laikā normāls ~2003 gada eksemplārs maksās ~16+ eiro, ikmēneša maksājums būs ~175Ls+~50Ls kasko. Baigā atšķirība?! Vēl ņemot vērā, ka tomēr tā būs jauna, ar garantiju un visām no tā izrietošajām "sekām". Līzinga termiņa beigās nomaksā atlikušo summu (kaut vai ar jaunu kredītu) ~25% un lieto tālāk, ja gribi vai atdod atpakaļ un nepisies ar pārdošanu. Pat ja tagad tie 300Ls liekas ne maza summa, tad normāliem strādājošiem cilvēkiem pēc 2/3 gadiem tie 300Ls būs "kapeikas".

Vēl viens pierādījums debīlismam....

600ls pelna un 300ls maksā par mašīnu.... tas var notikt tikai Latvijā !

Man ģimenes ienākumi ir ap 1,5kLs, braukāju ar vecu w124 ...a te sanāk ka man ar kajeene pienākas braukāt ...vo lohs tu esi!

rēķināt toč skolā neiemācīja....

Turi muti pediņ! Lohs esi tu, ja ar pusotru tonnu ls nevari normālu auto nopirkt un uzturēt. Kaugan visticamāk, ka to tavu pusotru tonnu var dalīt uz četri vai vēl vairāk! Es arī varu pateikt, ka man neto 5k mēnesī un ļimaksa offšorā!

Tā ka PN losi!

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

Te es saskatu strīdu...

kurš brauks ar jauno BMW vai MB? Sieva vai vīrs..?

A tev tas pis??? Pis savu sievu vai kaimiņieni, nevis svešās privātajās dzīvēs!

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

F323F rakstīja:

Te es saskatu strīdu...

kurš brauks ar jauno BMW vai MB? Sieva vai vīrs..?

A tev tas pis??? Pis savu sievu vai kaimiņieni, nevis svešās privātajās dzīvēs!

Izklausās pēc kaut kāda mežinieka bazara..

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Vēl nianse. Džips nav skrienamais auto gan dinamikas, gan gabarītu un augstā smaguma centra dēļ. Nezinu kā citus, bet mani tas disciplinē un man ar džipu braucot pat nav vēlēšanās ar kādu skrieties, gonkot un tā tālāk. Tas ir aut omierīgai braukšanai.

Tas tāpēc,ka tu esi peds.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Napalms rakstīja: Vēl nianse. Džips nav skrienamais auto gan dinamikas, gan gabarītu un augstā smaguma centra dēļ. Nezinu kā citus, bet mani tas disciplinē un man ar džipu braucot pat nav vēlēšanās ar kādu skrieties, gonkot un tā tālāk. Tas ir aut omierīgai braukšanai.

Tas tāpēc,ka tu esi peds.

Napalms nē. F323F ir peds un tas F323F ir šifrētā pediņu pazīšanās zīme Strenču psihoneiroloģiskajā. Piemēram, šīrim (F323F partnerim) ir P454M. Tā viņi paši stāsta...

Yeti Reģ.: 23.11.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:...

Napalms nē. F323F ir peds un tas F323F ir šifrētā pediņu pazīšanās zīme Strenču psihoneiroloģiskajā. Piemēram, šīrim (F323F partnerim) ir P454M. Tā viņi paši stāsta...

izglītoc, odnako

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Ko tu te esi pazaudējis?

Yeti Reģ.: 23.11.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Ko tu te esi pazaudējis?

tevi, cukuriņ

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Yeti rakstīja:

nakujators rakstīja: Ko tu te esi pazaudējis?

tevi, cukuriņ

norauj ķepiņā un pisies gulēt!

Yeti Reģ.: 23.11.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Yeti rakstīja:

nakujators rakstīja: Ko tu te esi pazaudējis?

tevi, cukuriņ

norauj ķepiņā un pisies gulēt!

tagatt nau modē "ķepā raut" (tas tev dolвannijam lauciniekam ir kruta) pilsētā saka: "ātri mazgāt"... lauķis, pljē!

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Tu nu gan esi garnlaicīgs!

Attā dauni!

P.S. Neaizmirsti pasveicināt savu partneri šīri no iauto pirms gulētiešanas!

Yeti Reģ.: 23.11.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Tu nu gan esi garnlaicīgs!

Attā dauni!

P.S. Neaizmirsti pasveicināt savu partneri šīri no iauto pirms gulētiešanas!

puika nolūza... ups...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Jā, davai visi tagad brauksim ar maziem sūdiem kā gec, c2 utt. Nafig drošību, komfortu? Varbūt vispār labāk iesim uz mežu atpakaļ dzīvot? Tā būs ideāla pasaule, rezultāts visam tam progresam, pēc kura cilvēcē gadsimtiem ilgi cīnijusies. Lai bankas aizrijās ar saviem kredītiem un lai atlaistie darbinieki nāk pie mums - uz mežu! Un mēs visi būsim vienlīdzīgi - brāļi un māsas. Nafig īrēt vai pirkt dārgos dzīvokļus, ja uz pasaules ir tik daudz neapdzīvotās platības?! Var piekopt naturālo saimniecību - cik paši uzaudzējam un saražojam, tik arī apēdam. Es tev kilo burkānu - tu man litru piena! Pisdu to urbanizāciju!!!

(c)Latvietis progresīvais optimistiskais neskaudīgais.

Lai tu dabūtu savu kruto drošību, tev vajag nopirkt kaut kādu klasisko amerikāņu fūru vilcēju, kaut kādu peterbiltu vai kaut ko tādu Ja jau pat autobusu un eiropas smago vadītāji avārijās tiek sakropļoti vai iet bojā, par kaštelēm nerunājot...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nafigators rakstīja: Jā, davai visi tagad brauksim ar maziem sūdiem kā gec, c2 utt. Nafig drošību, komfortu? Varbūt vispār labāk iesim uz mežu atpakaļ dzīvot? Tā būs ideāla pasaule, rezultāts visam tam progresam, pēc kura cilvēcē gadsimtiem ilgi cīnijusies. Lai bankas aizrijās ar saviem kredītiem un lai atlaistie darbinieki nāk pie mums - uz mežu! Un mēs visi būsim vienlīdzīgi - brāļi un māsas. Nafig īrēt vai pirkt dārgos dzīvokļus, ja uz pasaules ir tik daudz neapdzīvotās platības?! Var piekopt naturālo saimniecību - cik paši uzaudzējam un saražojam, tik arī apēdam. Es tev kilo burkānu - tu man litru piena! Pisdu to urbanizāciju!!!

(c)Latvietis progresīvais optimistiskais neskaudīgais.

Lai tu dabūtu savu kruto drošību, tev vajag nopirkt kaut kādu klasisko amerikāņu fūru vilcēju, kaut kādu peterbiltu vai kaut ko tādu Ja jau pat autobusu un eiropas smago vadītāji avārijās tiek sakropļoti vai iet bojā, par kaštelēm nerunājot...

Blakus topikā prasīju, vai tu esi stulbs vai izliecies?

Šeit ir skaidrs, ka tomēr esi stulbs!

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Kā labi noformulēja viena uzņēmuma vadītājs: tikai Latvijā krāvēji uzskata, ka viņiem jābrauc ar džipu vai Lexus. Un tad kredīta procenti kādu dienu paceļas - un tā kā par vienkāršiem darbiem lielas algas nemaksā, tad šie cilvēki drīz vien kļūst par Īrijas problēmu

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Parādi kaut vienu uzņēmumu, kur krāvējam maksā tik, lai viņam banka vispār kredītu Lexus`am iedotu...

Yeti Reģ.: 23.11.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Parādi kaut vienu uzņēmumu, kur krāvējam maksā tik, lai viņam banka vispār kredītu Lexus`am iedotu...

kā lai negribētu, bet tev taisnība

P.S. nu dikti gribētos zināt, kas tas par uzņēmumu, kur krāvēji ar lekšiem mauc

un ja tā, ko viņi krāmē?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti