Gribas nopārdot...nav līdz galam skaidrs

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006

Sveikiņi,

Ir jauns auto, viss rožaini un jauki, tikai esmu sapratis,ka tas nav iisti man (pietruukst jaudas) un esmu nobriedis atrast kaadu,kuram shis auto buus tieshi laikaa, bet ne par to dziesma. Auto ir uz liizi, kuraa kaa maksaataajs ir mans radinieks ar labaam atlaideem bankaa. Kaads ir process,ja auto tiek noandeleets, man jaavelk aaraa savs radagabals no bankas, pietiek ar pilnvaru un kas veel buutu jaapatur praataa...vai ir kaadi zemuudens akmenji uz kaa var uzrauties.

Pateicos!

 
1 2 3 4 5
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Yeti rakstīja:

nakujators rakstīja: Parādi kaut vienu uzņēmumu, kur krāvējam maksā tik, lai viņam banka vispār kredītu Lexus`am iedotu...

kā lai negribētu, bet tev taisnība

P.S. nu dikti gribētos zināt, kas tas par uzņēmumu, kur krāvēji ar lekšiem mauc

un ja tā, ko viņi krāmē?

Laikam jau baltu pulverīti krauj

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu bet, kas tur ko Leksusa līzei nesavākt - ja neņem gluži 6-to hibrīdu, tad pārējie jau ir mierīgi ceļami - kādi 270 laši 5 gadu operatīvajā līzē + ~1200 kaskai.

Taču savādāk gan taisnība - tikai Latvijā krāvēji (nu, varbūt ne gluži krāvēji, bet kāds darbgalda operators gan) brauc ar krutāku auto par kantora īpašnieku. Tikai starpība ir tāda, ka pēc pieciem gadiem tam krāvējam joprojām būs tikai "riža bārda un puņķis degunā" (c) - skatīt pie patentiem, kamēr viņa priekšniekam jau trešā mašīna, māja Baltezerā un puscitrons bankā.

koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Parādi kaut vienu uzņēmumu, kur krāvējam maksā tik, lai viņam banka vispār kredītu Lexus`am iedotu...

Tak pietiek visādu "draudzīgo" Inservisu, GE Money, ZemeAuto, kuri dod braši, bet vēl brašāk noplēš procentus un iekasē piķi par citiem "papildpakalpojumiem"..

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Ja tev neto ieņēmumi mēnesī būtu 2000/3000Ls vai tu brauktu ar auto, kuram ikmēneša maksājumus nepārsniedz 100/150Ls?

nu man ir ienjeemumi lielaaki. nebraukaaju ar dzjipu (pagaidaam), bet ar diizeljpolo.

un piekriitu, ka, kameer nav gjimenes ar beernu ratiem, beernu seedekljiem utml. tikmeer iipashi nav vajadziibas ar lielu kuutinju braukaaties.

kur lieku kaapostu? izteereeju- braukaaju pa pasauli apkaart utml.

kad saakshu plaanot gjimenes pieaugumu, tad arii iepirkshu sev lielauto.

bet vispaar jau sabiedriiba ir nedaudz slima ar tiem auto- tikko biju iepircis- regulaari dabuuju taisnoties- kaadeelj esmu nopircis tik mazu auto- bet man lielaaku nevajag 50% braucu viens pats, 40% divataa.

ir tachu forshi ripinaaties pa sastreegumu ar videejo pateerinju 5,5 l/100km

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja:

nafigators rakstīja: Ja tev neto ieņēmumi mēnesī būtu 2000/3000Ls vai tu brauktu ar auto, kuram ikmēneša maksājumus nepārsniedz 100/150Ls?

nu man ir ienjeemumi lielaaki. nebraukaaju ar dzjipu (pagaidaam), bet ar diizeljpolo.

un piekriitu, ka, kameer nav gjimenes ar beernu ratiem, beernu seedekljiem utml. tikmeer iipashi nav vajadziibas ar lielu kuutinju braukaaties.

kur lieku kaapostu? izteereeju- braukaaju pa pasauli apkaart utml.

kad saakshu plaanot gjimenes pieaugumu, tad arii iepirkshu sev lielauto.

bet vispaar jau sabiedriiba ir nedaudz slima ar tiem auto- tikko biju iepircis- regulaari dabuuju taisnoties- kaadeelj esmu nopircis tik mazu auto- bet man lielaaku nevajag 50% braucu viens pats, 40% divataa.

ir tachu forshi ripinaaties pa sastreegumu ar videejo pateerinju 5,5 l/100km

nu tomeer nepiekritu nav jau svariigi viens vai divi brauc bet mazajaas konservbundžās vienkārši nav komforta un ar stbilitaati un dinamiku uz šosejas ar bieži vien ir kā ir.

bet nu katram savs ...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

koleegjis rakstīja:

nakujators rakstīja: Parādi kaut vienu uzņēmumu, kur krāvējam maksā tik, lai viņam banka vispār kredītu Lexus`am iedotu...

Tak pietiek visādu "draudzīgo" Inservisu, GE Money, ZemeAuto, kuri dod braši, bet vēl brašāk noplēš procentus un iekasē piķi par citiem "papildpakalpojumiem"..

Nipiga viņi tik dāsni tos kredītus nedod - reāls gadījums iz dzīves vienam paziņam ar inservisu- gribēja paņemt autiņu - 99. gada, cena kaut kas pie 4k EIRO. Pašā inservisā 5-6 pirkumi bijuši, nekur nekādi parādi, kredītvēsture sterila. Pigu - 15% pirmā iemaksa + kasko vai meklē galvotāju! A reklāmās viņi pavisam ko citu sludina. Karoče pasūtīja viņš viņus nakuj un pateica, lai aizrijās ar saviem megaforšajiem kredītiem

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Nu bet, kas tur ko Leksusa līzei nesavākt - ja neņem gluži 6-to hibrīdu, tad pārējie jau ir mierīgi ceļami - kādi 270 laši 5 gadu operatīvajā līzē + ~1200 kaskai.

Ņemot vērā to, ka kredīts nedrīkst pārsniegt 40% no ikmēneša netto ienākumiem, tad nu parēķini pats, cik jāpelna, kur jāstrādā un kas jākrauj

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Vilks rakstīja:

nafigators rakstīja: Ja tev neto ieņēmumi mēnesī būtu 2000/3000Ls vai tu brauktu ar auto, kuram ikmēneša maksājumus nepārsniedz 100/150Ls?

nu man ir ienjeemumi lielaaki. nebraukaaju ar dzjipu (pagaidaam), bet ar diizeljpolo.

un piekriitu, ka, kameer nav gjimenes ar beernu ratiem, beernu seedekljiem utml. tikmeer iipashi nav vajadziibas ar lielu kuutinju braukaaties.

kur lieku kaapostu? izteereeju- braukaaju pa pasauli apkaart utml.

kad saakshu plaanot gjimenes pieaugumu, tad arii iepirkshu sev lielauto.

bet vispaar jau sabiedriiba ir nedaudz slima ar tiem auto- tikko biju iepircis- regulaari dabuuju taisnoties- kaadeelj esmu nopircis tik mazu auto- bet man lielaaku nevajag 50% braucu viens pats, 40% divataa.

ir tachu forshi ripinaaties pa sastreegumu ar videejo pateerinju 5,5 l/100km

nu tomeer nepiekritu nav jau svariigi viens vai divi brauc bet mazajaas konservbundžās vienkārši nav komforta un ar stbilitaati un dinamiku uz šosejas ar bieži vien ir kā ir.

bet nu katram savs ...

Ar stabilitāti un dinamiku var rasties problēmas tiem ērtajiem amerikāņu furgoniem sava svara un gabarītu dēļ Un ērtības ir pārvadāt gaisu? Ir, protams, mazauto pārspīlējumi, reku www.kakao.lv/... te klarksons vienu tādu sasit

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

koleegjis rakstīja:

nakujators rakstīja: Parādi kaut vienu uzņēmumu, kur krāvējam maksā tik, lai viņam banka vispār kredītu Lexus`am iedotu...

Tak pietiek visādu "draudzīgo" Inservisu, GE Money, ZemeAuto, kuri dod braši, bet vēl brašāk noplēš procentus un iekasē piķi par citiem "papildpakalpojumiem"..

Nipiga viņi tik dāsni tos kredītus nedod - reāls gadījums iz dzīves vienam paziņam ar inservisu- gribēja paņemt autiņu - 99. gada, cena kaut kas pie 4k EIRO. Pašā inservisā 5-6 pirkumi bijuši, nekur nekādi parādi, kredītvēsture sterila. Pigu - 15% pirmā iemaksa + kasko vai meklē galvotāju! A reklāmās viņi pavisam ko citu sludina. Karoče pasūtīja viņš viņus nakuj un pateica, lai aizrijās ar saviem megaforšajiem kredītiem

Parādi man kas ir tavi draugi un es pateikšu kas esi tu pats..

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

nu ir eertiibas mazaakas- piekriitu, kaut vai mazie 14" ripuki izkrataas pa mazaako bedriiti- bet kopumaa nav nekaada vaina- ko noziimee komforts? nu labi seedeklji nav mega eerti, bet citaadi viss ir- siltums ziemaa, aukstums vasaraa, muuzika arii ir

es ar savu drapaku norulleeju 3000km/meen.- liidz shim esmu visur aizbraucis.

piem. Viljnju izbraukaat man maksaa apm. 22LVL

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

nakujators rakstīja:

koleegjis rakstīja:

nakujators rakstīja: Parādi kaut vienu uzņēmumu, kur krāvējam maksā tik, lai viņam banka vispār kredītu Lexus`am iedotu...

Tak pietiek visādu "draudzīgo" Inservisu, GE Money, ZemeAuto, kuri dod braši, bet vēl brašāk noplēš procentus un iekasē piķi par citiem "papildpakalpojumiem"..

Nipiga viņi tik dāsni tos kredītus nedod - reāls gadījums iz dzīves vienam paziņam ar inservisu- gribēja paņemt autiņu - 99. gada, cena kaut kas pie 4k EIRO. Pašā inservisā 5-6 pirkumi bijuši, nekur nekādi parādi, kredītvēsture sterila. Pigu - 15% pirmā iemaksa + kasko vai meklē galvotāju! A reklāmās viņi pavisam ko citu sludina. Karoče pasūtīja viņš viņus nakuj un pateica, lai aizrijās ar saviem megaforšajiem kredītiem

Parādi man kas ir tavi draugi un es pateikšu kas esi tu pats..

Nu davai davai, gudrīt, pasaki!!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

KukUUputnis rakstīja: Hmm, Tu domaa, ka man tas nebija ienaacis praataa?Auto ir gandriiz gads un nomaksaato summu uzskatu kaa iires maksaajumu, un paardot domaaju kaa mazlietotu-pa nulleem. Jautaajums bija tomeer cits.

ja mašīna ir ņemta bez pirmās iemaksas uz laiku, kas lielāks par 3 gadiem, tad mīnusi ir neizbēgami

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Yeti rakstīja:

nakujators rakstīja: Parādi kaut vienu uzņēmumu, kur krāvējam maksā tik, lai viņam banka vispār kredītu Lexus`am iedotu...

kā lai negribētu, bet tev taisnība

P.S. nu dikti gribētos zināt, kas tas par uzņēmumu, kur krāvēji ar lekšiem mauc un ja tā, ko viņi krāmē?

Ir pietiekami daudz uzņēmumu (ražojošie un loģistikas), kur ir no svara nekavēt piegādi - un tā kā fiziskā darba veicēji ir visnotaļ slinki savas pakaļas pacelšanā no dīvāniem, tad atsevišķos uzņēmumos krāvējam maksā pat līdz Ls 600 uz ķepas, vietām pat ar visiem nodokļiem - lai šamie vispār kustētos.

Tas jau ir mentalitātes jautājums - prasa krāvējam, kurš lielāko daļu algas mēnesī noliek par džipa līzi: priekš kam tev džips? Priekš kam, priekš kam - draudzene gribēja

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Veiga rakstīja:

Yeti rakstīja:

nakujators rakstīja: Parādi kaut vienu uzņēmumu, kur krāvējam maksā tik, lai viņam banka vispār kredītu Lexus`am iedotu...

kā lai negribētu, bet tev taisnība

P.S. nu dikti gribētos zināt, kas tas par uzņēmumu, kur krāvēji ar lekšiem mauc un ja tā, ko viņi krāmē?

Ir pietiekami daudz uzņēmumu (ražojošie un loģistikas), kur ir no svara nekavēt piegādi - un tā kā fiziskā darba veicēji ir visnotaļ slinki savas pakaļas pacelšanā no dīvāniem, tad atsevišķos uzņēmumos krāvējam maksā pat līdz Ls 600 uz ķepas, vietām pat ar visiem nodokļiem - lai šamie vispār kustētos.

Tas jau ir mentalitātes jautājums - prasa krāvējam, kurš lielāko daļu algas mēnesī noliek par džipa līzi: priekš kam tev džips? Priekš kam, priekš kam - draudzene gribēja

Nevajag tik tālu brist man čoms - bez piec min docents aizgāja par autoklāva iekrāvēja operātoru strādāt tur saņem 1200Ls uz rokas ... pēc būtības tas pats krāvējs.... šis ņrdz katru reizi kad es pajautāju hipotētisko jautājumu iet vai neiet pabeigt to pēdējo kursu unī....

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

Veiga rakstīja:

Yeti rakstīja:

nakujators rakstīja: Parādi kaut vienu uzņēmumu, kur krāvējam maksā tik, lai viņam banka vispār kredītu Lexus`am iedotu...

kā lai negribētu, bet tev taisnība

P.S. nu dikti gribētos zināt, kas tas par uzņēmumu, kur krāvēji ar lekšiem mauc un ja tā, ko viņi krāmē?

Ir pietiekami daudz uzņēmumu (ražojošie un loģistikas), kur ir no svara nekavēt piegādi - un tā kā fiziskā darba veicēji ir visnotaļ slinki savas pakaļas pacelšanā no dīvāniem, tad atsevišķos uzņēmumos krāvējam maksā pat līdz Ls 600 uz ķepas, vietām pat ar visiem nodokļiem - lai šamie vispār kustētos.

Tas jau ir mentalitātes jautājums - prasa krāvējam, kurš lielāko daļu algas mēnesī noliek par džipa līzi: priekš kam tev džips? Priekš kam, priekš kam - draudzene gribēja

Nevajag tik tālu brist man čoms - bez piec min docents aizgāja par autoklāva iekrāvēja operātoru strādāt tur saņem 1200Ls uz rokas ... pēc būtības tas pats krāvējs.... šis ņrdz katru reizi kad es pajautāju hipotētisko jautājumu iet vai neiet pabeigt to pēdējo kursu unī....

Dajošs uzņēmuma nosaukumu nevis šitos bla bla bla viens čoms teica...

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

BINDERS- ekskavatorists 600-800LVL neto

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja:

nafigators rakstīja: Ja tev neto ieņēmumi mēnesī būtu 2000/3000Ls vai tu brauktu ar auto, kuram ikmēneša maksājumus nepārsniedz 100/150Ls?

nu man ir ienjeemumi lielaaki.

negribeeji padaliities?

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

Vilks rakstīja:

nafigators rakstīja: Ja tev neto ieņēmumi mēnesī būtu 2000/3000Ls vai tu brauktu ar auto, kuram ikmēneša maksājumus nepārsniedz 100/150Ls?

nu man ir ienjeemumi lielaaki.

negribeeji padaliities?

naac straadaat, prasiibas- buuvprakses sertifikaats un ponja par to par ko iedots sertifikaats.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

richi rakstīja: šis ņrdz katru reizi kad es pajautāju hipotētisko jautājumu iet vai neiet pabeigt to pēdējo kursu unī....

lai paņirdz....laiks rādīs un sāpīgi rādīs......

izglītībai (nu vizmaz kaut kādai) ir jābūt....

protams, IR talanti, bet cik to ir

jā.... talantu daudz nav...

bet daudz daudz vairāk ir tādu idiotu ar visādiem krāsainiem sertifikātiem un turības diplomiem, kas reāli tic, ka magnētiņš par 100latiem spēj samazināt degvielas patēriņu par 20%

vispār skumji

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

richi rakstīja: šis ņrdz katru reizi kad es pajautāju hipotētisko jautājumu iet vai neiet pabeigt to pēdējo kursu unī....

lai paņirdz....laiks rādīs un sāpīgi rādīs......

izglītībai (nu vizmaz kaut kādai) ir jābūt....

protams, IR talanti, bet cik to ir

jā.... talantu daudz nav...

bet daudz daudz vairāk ir tādu idiotu ar visādiem krāsainiem sertifikātiem un turības diplomiem, kas reāli tic, ka magnētiņš par 100latiem spēj samazināt degvielas patēriņu par 20%

vispār skumji

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Pirmais....nejauc papīra esamību un nespēju teoriju pielietot praksē ar ko citu....

ne par to stāsts.

tu labāk nākamreiz atved man pāris burciņas ar lemberga sarkanajiem ikriem

vai atsūti ar bpd

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti