Gribas nopārdot...nav līdz galam skaidrs

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006

Sveikiņi,

Ir jauns auto, viss rožaini un jauki, tikai esmu sapratis,ka tas nav iisti man (pietruukst jaudas) un esmu nobriedis atrast kaadu,kuram shis auto buus tieshi laikaa, bet ne par to dziesma. Auto ir uz liizi, kuraa kaa maksaataajs ir mans radinieks ar labaam atlaideem bankaa. Kaads ir process,ja auto tiek noandeleets, man jaavelk aaraa savs radagabals no bankas, pietiek ar pilnvaru un kas veel buutu jaapatur praataa...vai ir kaadi zemuudens akmenji uz kaa var uzrauties.

Pateicos!

 
1 2 3 4 5
Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, ar tiem mazlitrāžniekiem arī pēdējā laikā iet arvien lielākā sviestā - no vienas puses, tipa, mazi, viegli utt.

No otras puses - ekonomiskums no viņām kā gagarins no manis. Sākot kaut vai ar aerodinamiku - man šķiet, pat puņķim brīvā lidojumā tā dinamika ir labāka, nekā kaut vai tam pašam getzam, nerunājot par visādiem tur vēl verso.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

KukUUputnis rakstīja: Neatbalstu dhzedajus,kuri iepeerk lielus auto un diendienaa kurina pa Riigu, aizbildinoties ar sliktajiem celjiem un droshiibu. Ja tev nav laiva, ko vilkt vai vismaz 4galvaina gjimene, dzhipveidiigs auto nav iisti attaisnojums. Man neshkjiet,ka cilveeces attiistiibas meeraukla ir tas, cik lielas ir kljuvushas mashiinas ielaas. Man kaiminjos dziivo Guka kungs,kas sev un savai sievai ir jau labu laiku atpakalj iepircis hammerus. Vot kakova hrena??? Nezinu, man tash shkjiet gaumes truukums un kompleksi nevis ruupes par droshiibu un komfortu.

Latvijā ir labi ceļi? Esi ar džipu vilcis pa bedrainu šosi, lai varētu teikt, ka džipi nafig nav vajadzīgi? Neizskatās, ka esi!

Vai džips ir tikpat drošs un izturīgs, cik kaut kāds mazās klases auto? Tev ko liekas, ka LV pamaz atsaldēto, kas var smagu krešu izraisīt?

Tas džips tev traucē? Vai precīzāk sakot tev traucē tas, ka viņš ir augstāks par parastu auto? Tev ko distance un intervāls lielāks dēļ tā jāietur? Viņš ko vairāk rūmes uz ielas aizņem?

Nafig tu lien svešā makā? Kāda tev daļa, ar ko kurš brauc un kas kuram patīk? Tev no tā slikti paliek, izņemot to, ka tev skauž? Ja tev neto ieņēmumi mēnesī būtu 2000/3000Ls vai tu brauktu ar auto, kuram ikmēneša maksājumus nepārsniedz 100/150Ls?

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Jā, davai visi tagad brauksim ar maziem sūdiem kā gec, c2 utt. Nafig drošību, komfortu? Varbūt vispār labāk iesim uz mežu atpakaļ dzīvot? Tā būs ideāla pasaule, rezultāts visam tam progresam, pēc kura cilvēcē gadsimtiem ilgi cīnijusies. Lai bankas aizrijās ar saviem kredītiem un lai atlaistie darbinieki nāk pie mums - uz mežu! Un mēs visi būsim vienlīdzīgi - brāļi un māsas. Nafig īrēt vai pirkt dārgos dzīvokļus, ja uz pasaules ir tik daudz neapdzīvotās platības?! Var piekopt naturālo saimniecību - cik paši uzaudzējam un saražojam, tik arī apēdam. Es tev kilo burkānu - tu man litru piena! Pisdu to urbanizāciju!!!

(c)Latvietis progresīvais optimistiskais neskaudīgais.

Mjaaa... tipiskais tupais latvietis ... galvenais ka tačka pirmajam ciemā!

Bizness tā pat po ka noliktavā ar rokam skaita ka ti kkajens pie vārtiem!

Nezin kāpēc visa eiropa brauca ar mazām vecām miskastēm ... man pat rūpnīcas šefs rullē ar 2000 gada passatu a te katrs kioska īpašnieks ar kajeni ...tā tik turpiniet ... un ta brīnās kāpēc inflācija , kāpēc cilvji uz īriju dodas , kāpēc nepērk par sakruķītām cenām...kajjenei tak bāka liela!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

nafigators rakstīja: Jā, davai visi tagad brauksim ar maziem sūdiem kā gec, c2 utt. Nafig drošību, komfortu? Varbūt vispār labāk iesim uz mežu atpakaļ dzīvot? Tā būs ideāla pasaule, rezultāts visam tam progresam, pēc kura cilvēcē gadsimtiem ilgi cīnijusies. Lai bankas aizrijās ar saviem kredītiem un lai atlaistie darbinieki nāk pie mums - uz mežu! Un mēs visi būsim vienlīdzīgi - brāļi un māsas. Nafig īrēt vai pirkt dārgos dzīvokļus, ja uz pasaules ir tik daudz neapdzīvotās platības?! Var piekopt naturālo saimniecību - cik paši uzaudzējam un saražojam, tik arī apēdam. Es tev kilo burkānu - tu man litru piena! Pisdu to urbanizāciju!!!

(c)Latvietis progresīvais optimistiskais neskaudīgais.

Mjaaa... tipiskais tupais latvietis ... galvenais ka tačka pirmajam ciemā!

Bizness tā pat po ka noliktavā ar rokam skaita ka ti kkajens pie vārtiem!

Nezin kāpēc visa eiropa brauca ar mazām vecām miskastēm ... man pat rūpnīcas šefs rullē ar 2000 gada passatu a te katrs kioska īpašnieks ar kajeni ...tā tik turpiniet ... un ta brīnās kāpēc inflācija , kāpēc cilvji uz īriju dodas , kāpēc nepērk par sakruķītām cenām...kajjenei tak bāka liela!

Nevis es tupais latvietis, bet tu pazorņiks skaudīgais neveiksminieks!!! Atradies pasaules tiesnesis pļe! Tas, ka kāds nopircis kajeni, jau vien pierāda to, ka čomam galva šancē. Kā - tas ir cits jautājums un nav tava problēma. Toties rezultāts ir! Un ko LV ir verguturība? Kāds spiež noliktavā ar rokām skaitīt? Brīvais tirgus - nepatīk, negribi - tinies! Nav spiesta lieta!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

richi rakstīja: Mjaaa... tipiskais tupais latvietis ... galvenais ka tačka pirmajam ciemā!

Kur ir runa par pirmo čomu ciemā, a? Man liekas, ka mēs te runājam par jebkādas jaunas mašīnas iegādi nevis bentlijiem, ///M6, RR utt. Ja nav ko teikt, tad aizver muti, noskuj kuli un pis gulēt!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Mans princips ir vērtēt autiņu pēc ikmēneša līzinga maksājuma, nevis iegādes summas vai tml.

Nav jau starpības, dārgs un uz ilgu termiņu vai pusi lētāks, tikai uz pusi īsāku līzinga termiņu. Tik un tā līdzīgi ikmēneša maksājumi.

Finansu līzinga gadījumā (kā HL, piemēram), varu pārdot, kam gribu un kad gribu. Jaunais pircējs pārņem saistības manas neizmaksātās summas apmērā, piemaksājot starpību līdz manai vēlamajai summas skaidrucī Un tā vienmēr.

Savulaik pirku jaunu Avensi, nobraucu nepilnu gadu un pārdevu bez problēmām, man pircējs piemaksāja 1k eur (kas principā savulaik bija mana pirmā iemaksa līzinga kantorim). Uztvēru to un arī šī brīža autiņa līzinga maksājumu kā autiņa nomu un dzīvoju nesatraukdamies

Bet, nopirkt jaunu Getz un cerēt pēc gada pārdot līdzīgi manai iepriekš rakstītajai shēmai Dream on ...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Da pļe idiņ tev nedalec, ka ne visi pērk jaunu auto uz gadu un domā kādai viņai vērtība būs? Ja cilvēks pērk mašīnu PRIEKŠ SEVIS, tad viņam pokuj, kāda viņai vērtība būs sešiem vai astoņiem gadiem vai visā līzinga periodā?! Kapēc pirkt 5 gadus lietotu pa 150Ls/mēn., ja var "tādu pašu" (jaunāku, ar garantiju utt.) paņemt pa 225Ls/mēn, a?

ļoti vienkārši finālā kad autiņš būs jāpārdod tad jauna gadījumā var iznākt vēl piemaksāt lai atmaksātu kredītu bet ja izdeevīgi paņem lietotu tad varbūt arī pēc gadiem varēs arī pārdot par kredīta atlikumu.

Nav jau svarīgs tikai mēneša maksājums jāpadomā arī par to kas būs ja sagribēsies pēc pusgada gada 2 vai 3 pārdot to mašīnu jauna gadījumā ja sagribēs pēc pusgada pārdot par līzinga atlikuma tad tas visdrīzāk neizdosies ja nav pašam skaidrinieks ko piemaksāt lai segtu kredīta atlikumu un ja nav veikta pirmā iemaksa vai tā ir ļoti maza ja paņem piemēram 5 gadus vecu par labu ciparu tad var gadīties ka pēc gada kad pārdos vēl kaut kas pāri paliks.

Tāpēc es uzskatu ka viens ļoti svarīgs faktors kas jārēķina ir procentuālais vērtības kritums pa gadiem gan lietotiem gan jauniem, un tad jādomā kas ir labāk un ko var atļauties.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Vēlreiz atkārtoju, ja lasīt neproti vai slinkums! DAUDZI (JA PAT NE VAIRUMS) PĒRK AUTO SEV - BRAUKŠANAI GADUS PIECUS UN VAIRĀK! Tādiem nekališet auto vērtība līzinga periodā vai pēc tam! Tie, kuri vēlas būt up-to-date un reizi gadā mašīnas mainīt tas neder! Un šeit bazars aizgājis dēļ viena tāda lauku pāķa, kas bļauj KA VISPĀR IR DEBĪLISMS JAUNU AUTO LĪZINGĀ PIRKT bez visādiem bet/un/jo utt. Varētu padomāt, ka LV procentuāli ir daudz cilvēku, kas varētu skaidrā naudā nopirkt jaunu BMW, AUDI, MB. Akūni daudz idiotu sanāk! Varbūt laukos jauns auto ir kautkāds pissec, nu bet Rīgā tā ir gluži normāla lieta un lai piemēram lai līzī paņemtu kaut kādu jaunu 3. sērijas BMW sedanu, pietiek ar kaut kādiem ~600Ls mēnesi uz rokas. 600Ls ir baigi afigennā alga Rīgā? Ja nemaldos operatīvajā sanāk kaut kādi 200Ls+kasko ~100Ls. Ja ģimenē abi strādājoši uz saņem katrs pa 600Ls, tad kas tas ir? Kaut kas kosmisks?! Tajā pašā laikā normāls ~2003 gada eksemplārs maksās ~16+ eiro, ikmēneša maksājums būs ~175Ls+~50Ls kasko. Baigā atšķirība?! Vēl ņemot vērā, ka tomēr tā būs jauna, ar garantiju un visām no tā izrietošajām "sekām". Līzinga termiņa beigās nomaksā atlikušo summu (kaut vai ar jaunu kredītu) ~25% un lieto tālāk, ja gribi vai atdod atpakaļ un nepisies ar pārdošanu. Pat ja tagad tie 300Ls liekas ne maza summa, tad normāliem strādājošiem cilvēkiem pēc 2/3 gadiem tie 300Ls būs "kapeikas".

koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

Nafigator, tu esi visforšākais, k.rāns tev arī ir visgarākais, ceru, ka tu būsi mūsu nākamais premjerministrs, lai sabiedrība vairs nesmok ignorances dūmos.

Un, protams, nav nekādas jēgas un vajadzības tev stāstīt par jaunu luksus klases vieglo auto un džipu izdarībām Rīgas centrā (jā, Rīgas centrs bez džipa ir pilnīgi neizbraucams), jo acis tev arīdzan ir visredzīgākās...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

koleegjis rakstīja: Nafigator, tu esi visforšākais, k.rāns tev arī ir visgarākais, ceru, ka tu būsi mūsu nākamais premjerministrs, lai sabiedrība vairs nesmok ignorances dūmos.

Un, protams, nav nekādas jēgas un vajadzības tev stāstīt par jaunu luksus klases vieglo auto un džipu izdarībām Rīgas centrā (jā, Rīgas centrs bez džipa ir pilnīgi neizbraucams), jo acis tev arīdzan ir visredzīgākās...

Kurā vietā nafigators staipa krānu un aizstāv notiekumus pārkāpjošus džipu un citādu luxus mašīnu īpašniekus/braucējus Rīgas centrā?

Man arī viņš sākuma likās dikti iedomīgs tipiņš bet iedziļinoties viņa teiktaja, ļoti bieži viņam ir taisnība.

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Tas, ka kāds nopircis kajeni, jau vien pierāda to, ka čomam galva šancē.

Drīzāk jau tas pierāda, ka galva kā reiz nešancē. Nevienam neskauž tava kājene vai galvene, vienīgi visiem ir acīmredzama vēlēšanās pazīmēties. Droši vien skolā kādreiz apcēla un vēl visādi citādi grūta bērnība bijusi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Veiga rakstīja:

nafigators rakstīja:

Tas, ka kāds nopircis kajeni, jau vien pierāda to, ka čomam galva šancē.

Drīzāk jau tas pierāda, ka galva kā reiz nešancē. Nevienam neskauž tava kājene vai galvene, vienīgi visiem ir acīmredzama vēlēšanās pazīmēties. Droši vien skolā kādreiz apcēla un vēl visādi citādi grūta bērnība bijusi

Acīmredzot tomēr skauž

Ja Tev finansiāli būtu vienalga, ko pirkt Getzu, Golfu, A6 utt. vai Kājeni, ko izvēlētos?

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Veiga rakstīja:

nafigators rakstīja:

Tas, ka kāds nopircis kajeni, jau vien pierāda to, ka čomam galva šancē.

Drīzāk jau tas pierāda, ka galva kā reiz nešancē. Nevienam neskauž tava kājene vai galvene, vienīgi visiem ir acīmredzama vēlēšanās pazīmēties. Droši vien skolā kādreiz apcēla un vēl visādi citādi grūta bērnība bijusi

Acīmredzot tomēr skauž

Ja Tev finansiāli būtu vienalga, ko pirkt Getzu, Golfu, A6 utt. vai Kājeni, ko izvēlētos?

Optimālu tā brīža vajadzībām. Man auto ir, lai pārvietotos.

Drīzāk to lieko naudu investētu biznesā.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

par džipiem

Tie, kuri te kvekst kaut ko džipu virzienā, lai vienreiz izbrauc pie stūres džīpam. Manā izpratnē džips ir drošība un uzticamība. Nu un protams komplektā arī labāka redzamība un caurejamība.

Jautājums par vi*eboniem ir pilnīgi cita tēma.

Par līzi un jauniem auto.

Manuprāt tas ir jautājums par to, vai cilvēks vēlas maksāt konkrētu summu par konkrētu spēļmantiņu. Ja viņš grib un spēj atļauties jaunu, krutu rotaļļietu - ok. Ja viņš grib, bet pārvērtē savas spējas un braucot ar svaigu semaku ēd ķieģelīti- viņš ir lohs. Ja viņš spēj finansiāli pavilkt, bet negrib - tā ir viņa brīva izvēle. Nav tādas viennozīmīgas atbildes, kas ir pareizāk.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Veiga rakstīja:

nafigators rakstīja:

Tas, ka kāds nopircis kajeni, jau vien pierāda to, ka čomam galva šancē.

Drīzāk jau tas pierāda, ka galva kā reiz nešancē. Nevienam neskauž tava kājene vai galvene, vienīgi visiem ir acīmredzama vēlēšanās pazīmēties. Droši vien skolā kādreiz apcēla un vēl visādi citādi grūta bērnība bijusi

Acīmredzot tomēr skauž

Ja Tev finansiāli būtu vienalga, ko pirkt Getzu, Golfu, A6 utt. vai Kājeni, ko izvēlētos?

Viennozīmīgi kādu BMW

Bet ja no šiem tad A6, nez bet man Kājens nevisai patīk

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Protams, ka tam, kam ir kajene, pauris strādā. Ja ne savādāk, tad vismaz tik daudz, lai kādu uzmestu vai tirgotu pulveri, bet nesēdētu zonā. tas tā.

Bet man liekas nedaudz komiski, ka pie mums daudziem autiņš ir visa alfa un omega. Piemērs iz dzīves - pazīstams kekss dzīvo prastā divītī panelenē, bez īpaša remonta. Toties stajankā viņam ir Infinity sev un Pajero sievai. Tobiš ģimenes autoparks viņiem ir 2 reiz vērtīgāks nekā viņiem piederošais nekustamais īpašums. Absurds, manuprāt.

Nav auto tā pamat materiālā vērtība.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Protams, ka tam, kam ir kajene, pauris strādā. Ja ne savādāk, tad vismaz tik daudz, lai kādu uzmestu vai tirgotu pulveri, bet nesēdētu zonā. tas tā.

Bet man liekas nedaudz komiski, ka pie mums daudziem autiņš ir visa alfa un omega. Piemērs iz dzīves - pazīstams kekss dzīvo prastā divītī panelenē, bez īpaša remonta. Toties stajankā viņam ir Infinity sev un Pajero sievai. Tobiš ģimenes autoparks viņiem ir 2 reiz vērtīgāks nekā viņiem piederošais nekustamais īpašums. Absurds, manuprāt.

Nav auto tā pamat materiālā vērtība.

100% piekrītu !!!

AUto ir tik transportlīdzeklis lai tiktu no punkta A uz B, bet vienlīdz svarīgi ir tas ar kādu komfortu tu gribi to izdarī...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

koleegjis rakstīja: Nafigator, tu esi visforšākais, k.rāns tev arī ir visgarākais, ceru, ka tu būsi mūsu nākamais premjerministrs, lai sabiedrība vairs nesmok ignorances dūmos.

Un, protams, nav nekādas jēgas un vajadzības tev stāstīt par jaunu luksus klases vieglo auto un džipu izdarībām Rīgas centrā (jā, Rīgas centrs bez džipa ir pilnīgi neizbraucams), jo acis tev arīdzan ir visredzīgākās...

Kāda tev daļa gar manu krānu pediņ? Parūpējies labāk par savējo!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Šitais bazars jau galīgi tuftā aiziet!

Kārtējo reizi nākas pārliecināties, ka latvietim vislielāko prieku sagādā ielīst svešā makā un apdirst (tāpat vien, ne jau objektīvi). Normāls, ar dzīvi apmierināts un veiksmīgs cilvēks neko tādu nedarīs. Tirš tikai skauģi un sliņķi, kas paši nevella nespēj neko sasniegt un izdarīt.

P.S. Atvainojos tiem, kuri spēj atļauties kādu luksus klases auto, bet tomēr braukā tikai ar mazo vai vidējo klasi.

(šeit kāds tāds ir?)

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Šitais bazars jau galīgi tuftā aiziet!

Kārtējo reizi nākas pārliecināties, ka latvietim vislielāko prieku sagādā ielīst svešā makā un apdirst (tāpat vien, ne jau objektīvi). Normāls, ar dzīvi apmierināts un veiksmīgs cilvēks neko tādu nedarīs. Tirš tikai skauģi un sliņķi, kas paši nevella nespēj neko sasniegt un izdarīt.

P.S. Atvainojos tiem, kuri spēj atļauties kādu luksus klases auto, bet tomēr braukā tikai ar mazo vai vidējo klasi.

(šeit kāds tāds ir?)

Noteikti tikai Shiiris :/

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pat VWfans kaukad izteica vēlmi un iespējamību kādu džipveidīgo iepirkt,...nu tā virs 20k Ls Pēc Jūsu, kungi, aprēķiniem, par cik decimetriem pieaugs viņā krāna garums

arheos Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Šitais bazars jau galīgi tuftā aiziet!

Kārtējo reizi nākas pārliecināties, ka latvietim vislielāko prieku sagādā ielīst svešā makā un apdirst (tāpat vien, ne jau objektīvi). Normāls, ar dzīvi apmierināts un veiksmīgs cilvēks neko tādu nedarīs. Tirš tikai skauģi un sliņķi, kas paši nevella nespēj neko sasniegt un izdarīt.

P.S. Atvainojos tiem, kuri spēj atļauties kādu luksus klases auto, bet tomēr braukā tikai ar mazo vai vidējo klasi.

(šeit kāds tāds ir?)

Morāli veselu cilvēku raksturo spēja pieņemt, ka citam var būt atšķirīgs viedoklis un izvēle. Nespriedīšu par daudzu te morālo veselību, taču izskatās, ka lielākā daļa, kuri uzskata, ka džipveidīgais vai paaugstinātas caurejamības/luksusa auto ir "nu īstākais vipendrjož" un latviešu cilvēkam nekādā gadījumā nedrīkst piederēt, nekad nav dabūjuši, braucot pa to pašu superkruto Rīgu pēc visiem noteikumiem un labākās sirdsapziņas, purnā ar citu autiņu, pēc kura savējais ir jāatdod tolmetam, jo "ņepodļežit vosstanovļeņiju", nekad nav izbaudījuši, kā ir izbraukt pusmetrīgu sniegu pa lauku ceļu ar džipveidīgo, kad visi (bez izņēmuma!) bezpiedziņas autiņi tur vienkārši paliek, tāpat kā nekad nav izbaudījuši, ko nozīmē nobraukt vairākus simtus kilometrus bez apstājas un izkāpt no auto gandrīz bez nekādas noguruma sajūtas, tā vietā taču labāk ir kratīties pēc iespējas mazākā un lētākā automašīnā.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Vēl nianse. Džips nav skrienamais auto gan dinamikas, gan gabarītu un augstā smaguma centra dēļ. Nezinu kā citus, bet mani tas disciplinē un man ar džipu braucot pat nav vēlēšanās ar kādu skrieties, gonkot un tā tālāk. Tas ir aut omierīgai braukšanai.

koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

koleegjis rakstīja: Nafigator, tu esi visforšākais, k.rāns tev arī ir visgarākais, ceru, ka tu būsi mūsu nākamais premjerministrs, lai sabiedrība vairs nesmok ignorances dūmos.

Un, protams, nav nekādas jēgas un vajadzības tev stāstīt par jaunu luksus klases vieglo auto un džipu izdarībām Rīgas centrā (jā, Rīgas centrs bez džipa ir pilnīgi neizbraucams), jo acis tev arīdzan ir visredzīgākās...

Kāda tev daļa gar manu krānu pediņ? Parūpējies labāk par savējo!

Šādas replikas tikai ierindo tevi sarakstā "latvietisparastaistirseejs". Bet firmas boss un naudasmaiss tu noteikti esi grandiozs, ja darba laikā tupi šeitan ar apskaužamu biežumu, nevis ie3,14is lielo rubuli

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

koleegjis rakstīja:

nafigators rakstīja:

koleegjis rakstīja: Nafigator, tu esi visforšākais, k.rāns tev arī ir visgarākais, ceru, ka tu būsi mūsu nākamais premjerministrs, lai sabiedrība vairs nesmok ignorances dūmos.

Un, protams, nav nekādas jēgas un vajadzības tev stāstīt par jaunu luksus klases vieglo auto un džipu izdarībām Rīgas centrā (jā, Rīgas centrs bez džipa ir pilnīgi neizbraucams), jo acis tev arīdzan ir visredzīgākās...

Kāda tev daļa gar manu krānu pediņ? Parūpējies labāk par savējo!

Šādas replikas tikai ierindo tevi sarakstā "latvietisparastaistirseejs". Bet firmas boss un naudasmaiss tu noteikti esi grandiozs, ja darba laikā tupi šeitan ar apskaužamu biežumu, nevis ie3,14is lielo rubuli

Tev kas spiež, muģila?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti