Labākais akumulators pasaulē!

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Kas ražo pašus labākos akumulatorus?

Hondai "oriģinālais" ir sasniedzis 5 gadu vecumu, un ir kļuvis kūtrs. Mēslu negribu pirkt.

 
1 2 3
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

jebkursh zinamas firmas akumulators buus labs tadai miskastei. nepaliec pa egonu te uzdodot shitadus stulbus jautajumus.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Ņem bošu. No tā ārā lien vislielākie un treknākie elektroni, kas īpaši piemēroti Hondas startera griešanai.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Kas ražo pašus labākos akumulatorus?

Nea. Esmu redzējis pāris garantijas laikā nosprāgušus bošus.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: jebkursh zinamas firmas akumulators buus labs tadai miskastei. nepaliec pa egonu te uzdodot shitadus stulbus jautajumus.

Kurš katrs tur nederēs! Tas akumulators tur tāds maziņš un šauriņš !

Mana mašīna nav miskaste.

Un egons esi tu

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

pieliec paralēli aķim šito, un vilks ilgāk

batcap.net/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Kurš katrs tur nederēs! Tas akumulators tur tāds maziņš un šauriņš !

1. skaties pēc izmēriem un spaiļu vietām

2. garantijas ilguma ('banneram laikam bij 3 gadi), tik ilgi tu ar to auto nebrauksi

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Es par DETA.

Ja runā par garantiju tad cik noprotu par to ir jāaizmirst . Atradīs simtu un vienu vainu pašam autiņam(itsevišķi ja nav vairs garantija) kura dēļ " labais"aķis tika nokauts

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Master_D rakstīja:

Kurš katrs tur nederēs! Tas akumulators tur tāds maziņš un šauriņš !

1. skaties pēc izmēriem un spaiļu vietām

2. garantijas ilguma ('banneram laikam bij 3 gadi), tik ilgi tu ar to auto nebrauksi

1. Tur vēl ar lineālu tam orig. aķim pāri jāpāriet, lai var haubi aizvērt

2. Pēc pieredzes ar 2 garantijas laikā nosprāgušiem aķiem (kolēģiem) varu teikt, ka neko daudz viņa nedod. Jo tirgotājam vienēr pie vainas būs "strāvas noplūde", savukārt - servisā - akumulatora pašizlāde.

Man tas auto tīri labi patīk. Godīgi sakot - laikam pirmais spēkrats no visām mašīnām, ar ko labprāt arī brauktu visus 5 gadus.Bet tas offtopic.

Runa ir par akumulatoru brendiem.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kadreiz meģinaju kruto galu,dargos,bat nacu pie secinajuma ka japerk pats letakais.Jo kalpošanas laiks ir ka paveicas.Spraguši ir gan Exide gan Varta,Bosch(abi gan ir identiski jo ražo viena rupnica tikai krasas atšķiras).tagad nopirku Hankook aķi.Domaju ka krieviniekus ari ir verts pameģinat

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

A ļa "Maximas" lētais aķis pazīstamam uzņēmumā iet un iet un nebeidzas. Vairāk par 1.5 gadiem toč ir riņķī. Bija planots "uz pārdošanu", bet tas auto, nepaspēts pārdot, tika iznīcināts, tāpēc aķi pārmeta uz joprojām braukājoša autiņa.

Braukšanas režīms - preču izvadāšana no točkas līdz točkai un tā visu dienu.

Ka Tele2 reklamas - kapēc maksāt vairāk?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Akumulatora spēks gan vairāk slēpjas tā spējā neiziet no ierindas autombilim kādu brīdi pastāvot

Viens 6mēn vecs "lētais" nosprāga kolēģes mersim pastāvot nedēļu,

otram (biš dārgākam, bet ~tik pat vecam) vajadzēja nepilnu mēnesi hura:

Deta itkā garantē, ka neizies no ierindas pat pēc 12 mēnešu dīkstāves - tiesa - laikam ar noņemtu klemmi.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Tu taisies ar to auto braukt, jeb kkādu apputējušu kolekciju papildināt?

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Peerc zhelejnieku! Optima, piemeeram!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Peerc zhelejnieku! Optima, piemeeram!

OPTIMA izklausās pēc MAXIMAS lētās produktu sērijas

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Tu taisies ar to auto braukt, jeb kkādu apputējušu kolekciju papildināt?

Kritika pieņemta.

Taisos braukt

Bet man vajag vēl vienu - Alfai, kas ir svētdienas auto, un pamatā nebrauc, bet stāv garažā

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Svētdiena ir reizi nedēļā.

Ja tu ņemsi klemmi nost, tad izturēs jebkurš aķis (ja negadīsies galīgs brāķis). Un ne tikai nedēļu.

Ja neņemsi klemmi nost un tev (autiņam) ir reāla noplūde, tad vari ātri vien nobeigt arī pat salīdzinoši kvalitatīvu aķi.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Es veel senos laikos pirms inflaacijas saakuma pa kautkaadu siiceni, liekas ap 20 Ls nopirku kaukaadu Exide. Jau pat saskaitiit gadus nevaru, cik vins iet, jau otrajaa masiinaa iebaazts un veeljoprojaam pat nedomaa izbeigties - griez kaa zveers.

Ir bijusi arii Varta un Bosch, tie knapi gadu vai divus novilka....

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals par to klemmes nonjemshanu taisniibu saka .

Neiesaku nekaadus 'silver' 'calcium' utt mega 'umus'- kautkur pasen lasiju peetijumu ,ka tie 'umi' , peec dziljas izlaades, vairs nekad neatjaunojas pilniibaa , tobish ar vinjiem kaa ar jeelu olu ir jaacackaajaas . Prakse ar ir paraadiijusi ka ziimolam nau noziimes , noziime ir izmeeram un $$$ . Taxshto negruzijies un paturi praataa Bucefala 'zelta textu'

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Bucefals par to klemmes nonjemshanu taisniibu saka .

jebkuram modelim nederēs, jo gadās ka dēļ ilgstošas elektrības atslēgšanas, nākas kompi pārprogrammēt....

p.s. viens no tiem Opel Vectra C

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Panasonic esot labs, 7 gadus esot novilcis uz Toyota corolla. Exide arī ir labs (personīgā pieredze), jo šie ražo arī rūpnieciskās akumulatoru baterijas un kaut ko no tā visa ir iemācījušies, es vismaz tā domāju.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Es par DETA, velk jau tresho gadu Pirms tam 2 ga.b BOSCH silver knapi gadu novilka.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ja Tu āķi pirksi Vācijā, tad ir vērts skatīties no labākā gala, ja Latvijā tad pērc pašu lētāko! Vācijas Motorkraft uz mana dīzeļa godam nokalpoja pilnus 7 gadus. Latvijā pirktie vēl neesmu dzirdējis ka kāds izvilktu virs 4 gadi Bošeniekus un Vartas ieskaitot! Pēdējais nopirktais Slovēņu lētais aķītis pa 22 Ls izvilka bez problēmām 3 ziemas līdz nosprāga. Ak jā aķi man ir 71 - 75 Ah!

P.S. turku aķis uz moča jau 8. sezonu ir nokalpojis, bez nevienas uzlādes!!

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Astoņdesmitajos Žigulim oriģinālais nokalpoja trīs dienas,samainīja pēc garantijas un tas krievu akumulators nokalpoja septiņus gadus.Ja nerēķina brāķus akb mūžs atkarīgs no tā,cik reizes dienā startē-vecajā darbā dienā šķilt vajadzēja vismaz 50 reizes.Pie tādas slodzes aķītis turēja 2-2,5 gadus.Iepriekšējam autiņam kaut kāds poļu akb nogāja 6 gadus,tagadējam darba autiņam tās mantiņas mūžs ir jau 4,5 gadi.Tā ka ne vienmēr pazīstamas firmas mantiņas kalpo visilgāk.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Pāris gadu atpakaļ lasīju ,ka tieši OPTIMA ( u c želeiveida ) ir piemēroti ilgai dīkstāvei un tapēc to izmantojot smagos apstākļos ekspluatētai sezonas tehnikai .

Par to TDI pilno izlādi arī lasīju , tikai jautājums vai izņemot krievu vēl var nopirkt kādu aķi kuram nekaitētu pilnā izlāde , un par to ka tā pilnā izlāde ir momentālas beigas aķim šubos.Jo pašam gadījās to pašu DETU ģenerātora dēļ nosēdināt ( tas gan nebij ziemā,jo salā tukš aķis īpaši bojājas) .

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Vecajai '88. gada 323 Mazdai pagājušajā rudenī tika uzlikts Rimi nopirktais aķis... Nosaukumu neatcero, bet tas ar vērsi...

Iesaku paņemt nedaudz ietilpīgāku kā standartā un mašīnu var atstāt kaut uz mēnesi... Mazda nostāvēja pagalmā no jūlija vidus līdz oktobrim ar ieslēgtu signalizāciju... Oktobrī vēl grieza motoru...

Decembra sākumā gan bija pilnīgs mironis. Noņēmu, uzlādēju... Tagad redzēs, vai spēs stāvēt nedēļu nedarbināts...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti