OCTA naudas izmaksa

Sinn Reģ.: 07.05.2003

Man uz Zsv nedaudz taranēja auto [tā teikt - lai dzīve neliktos tik salda ], tagad rakstu papīrus un radās jautājums par OCTA. Ja autiņš reģistrēts uz SIA, es esmu SIA īpašnieks, vai es varu paprasīt apdrosīnātājam izmaksāt piķi uz savu privāto kontu?

 
1 2
White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

vai nav korektaak sho jautaajumu uzdot pasham apdroshinaataajam?

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Zdrastje...MAN IR FIRMA Juridiska persona(tavs sia) un tu ir 2 dazhaadas personas.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: vai nav korektaak sho jautaajumu uzdot pasham apdroshinaataajam?

Ir, bet ja nu kāds zinās pateikt ātrāk?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja: Man uz Zsv nedaudz taranēja auto [tā teikt - lai dzīve neliktos tik salda ], tagad rakstu papīrus un radās jautājums par OCTA. Ja autiņš reģistrēts uz SIA, es esmu SIA īpašnieks, vai es varu paprasīt apdrosīnātājam izmaksāt piķi uz savu privāto kontu?

Kaads tev kaa privaatpersonai sakars ar juridisku personu tb kaads sakars Tavai firmas graamatvediibai ar TAVU PRIVAATO graamatvediibu - kontu (tas nekas, ka esi iipasjnieks utt)??? Ja tev auto ir reg. uz jurdisku personu, tas noziimee ka VISI IZDEVUMI (sjinii gadiijumaa arii OCTA kompensaacija) iet TIKAI UN VIENIIGI CAUR juridiskas personas graamatvediibu (un PILNIIGI NEKO NENOZIIMEE ka esi sjii kantora iipasjnieks)!!! Un domaaju NAV PILNIIGI NEKAADAS noziimes vai fiziskas vai juridiskaas personas konts, ja nu vieniigi tavas firmas konts ir no VID puses blokjeets...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nevar. Jābūt pilnvarai no firmas formēt dokumentus apdrošināšanas firmā un nauda aizies uz firmas kontu.

Nu tev izpratne par juridiskām un fiziskām personām....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vienīgais ko tu vari paprasīt apdirsinātājiem ir vai viņi gadījumā nevar pārskaitīt piķi uz manu kontu....

ja viņi teiks OK, tad es kontu iemetīšu tepat...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Var uz manu juridisko. Pilnvaru varu uzrakstīt rīt.

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

pareksā pie kasko gadījuma prasīju ka auto remontēšu servisā kam arī šiem nauda jāpārskaita. Pēc pāris nedēļām man zvana no parekss kases un saka lai nāku naudai pakaļ???? kāpēc nauda netika pārskaitīta servisam kā parasti, kasē man neviens nespēja atbildēt.

Uzrakstīju darbā pilnvaru un gāju pakaļ skaidrai naudai. Tur pat personu apliecinošu dokumentu nepaprasīja tik naudu atdeva...

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

nekādu problēmu - esmu tā darījis. Pilnvaro brīvā formā sevi saņemt atlīdzību uz tavu kontu, minot attiecīgo apdrošināšanas gadījumu un viss.

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Latvijā... ne tas vien ir iespējams!

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: nekādu problēmu - esmu tā darījis. Pilnvaro brīvā formā sevi saņemt atlīdzību uz tavu kontu, minot attiecīgo apdrošināšanas gadījumu un viss.

Gut! Noprovēs.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja: Latvijā... ne tas vien ir iespējams!

Un ja VID pie aodrišnātaja veiks parbaudi un konstates, ka atlidziba ir izmaksata pilnigi citai personai neka rakstits teh pase?

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Ja ir papīrs, ka viena persona atsakās no atlīdzības par labu otrai personai, tad nekādiem sūū nevajadzētu būt.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Nu ta problēma. Pārskaiti uz firmu un pēc tam uztaisi pārskaitījumu uz savu kontu prēmijas par labu darbu izskatā.

Prātiņš nav nekad tava stiprā puse bijusi,nejēga.....

saugen Reģ.: 26.12.2007
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

CyberGhost rakstīja: Latvijā... ne tas vien ir iespējams!

Un ja VID pie aodrišnātaja veiks parbaudi un konstates, ka atlidziba ir izmaksata pilnigi citai personai neka rakstits teh pase?

Iedomājies , ja VID tagad ņems un pārbaudīs visus firmām piederošos auto uz faktu - ir vai nav bijis CSNg .. VIDs uzkārtos vienkārši

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Firmas īpašnieks ar firmas naudu var rīkoties kā grib. Kaut vai aiziet uz banku, izņemt pamatkapitālu naudā un pizt uz ārzemēm.

Tas, ka Tu, iespējams, tā rīkojies, nenozīmē, ka šāda rīcība ir leģitīma.

Īpašnieks var rīkoties ar pamatkapitālu, bet ne apgrozājamjiem līdzekļiem.

Ir jānošķir bizness (un tā bankas konti) no privātās dzīves (un persoīgajiem bankas kontiem).

Ja auto ir uz firmas vārda, tad naudu skaitīs uz uzņēmumu, pie tam, visticamāk, neizmaksājot PVN tiesu.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Firmas īpašnieks ar firmas naudu var rīkoties kā grib. Kaut vai aiziet uz banku, izņemt pamatkapitālu naudā un pizt uz ārzemēm.

vairāk tevī nav,kā Lido sardeļu pasniedzējā ...neko iemācījies neesi joprojām lohs.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Pirmais veiksmīga biznesa pamatprincips ir - vispirms samaksā sev, pēc tam citiem.

To tev centrāltirgus būdiņas biznesmenis Foma mācīja,kad viņam kalpoji?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Markič,man nav +2, mīnus un mazāk

Un ekonomiku vari man nemācīt,pakaļa. Pateikt,ka alga vispirms jāizmaksā sev un tad,ja paliek,tad strādniekiem, var tikai profāns un tips,kurš nopelnījis pirmo naudiņu un tad viņam liekas,ka dzīvē ir varenu mērķi sasniedzis

Markič,turpini urbt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

nomiks rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Firmas īpašnieks ar firmas naudu var rīkoties kā grib. Kaut vai aiziet uz banku, izņemt pamatkapitālu naudā un pizt uz ārzemēm.

Tas, ka Tu, iespējams, tā rīkojies, nenozīmē, ka šāda rīcība ir leģitīma.

Īpašnieks var rīkoties ar pamatkapitālu, bet ne apgrozājamjiem līdzekļiem.

Ir jānošķir bizness (un tā bankas konti) no privātās dzīves (un persoīgajiem bankas kontiem).

Ja auto ir uz firmas vārda, tad naudu skaitīs uz uzņēmumu, pie tam, visticamāk, neizmaksājot PVN tiesu.

Bet neviens neliedz pēc tam to naudu no firmas konta pārskaitīt uszsavējo. Tāpat neviens nevar aizliegt firmas īpašniekam pašam noteikt savu algu.

Pirmais veiksmīga biznesa pamatprincips ir - vispirms samaksā sev, pēc tam citiem.

uzreiz var redzēt, ka marčikam nekad neviena firmele nav bijusi un tuvāko 50 gadu laikā nebūs....

neskatoties uz visādiem krāsainiem sertifikātiem, ko jamais ir ieguvis "biznesa" augstskolā turība un citos megakursos

p.n.

protams, ka neviens nevar aizliegt noteikt firmas īpašniekam sev algu....

tikai mūsu banānija no tās algas gribēs iekasēt sociālo nodokli... vairākos veidos... un iedzīvotāju ienākumu nodokli.... tas kopā sastāda apmēram 45% no iekārotās summas....

tobiš lai tu no savas firmas algā varētu saņemt uz rokas 550ls, tavai firmelei ir jārēķinās ar 1000ls

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Nevajag taisīt problēmas tur, kur to nav. Katrai problēmai ir vismaz divi risinājumi: darīt vai nedarīt. Pēdējais parasti tiek pamatots ar visādiem aizliegumiem, neiespējāmībām un čurāšanu biksēs. Tas ir raksturīgs vairumam vietējo darboņu.

Ja nauda mētājās, tad to vajag vienkārši pacelt, nevis domāt un skatīties pa malām, kamēr to pacels cits.

Infantils teksts kā atbilde.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ir daudz citu veidu kā dabūt skaidru naudu ārā no savas firmas...

kuļi tur jāiesaista vēl apdirsinātājus???

par konkrēto naudas pārskaitīšanas gadījumu.... apdirsinātājiem ir po, kur pārskaitīt.... viņi neatbild par to, vai tu esi samaksājis nodokļus no saņemtās naudas...

ja neuznāks pārbaude, tad viss pouhj, bet ja uznāks, tad dabūsi nedaudz piemaksāt lai tiktu no viņiem vaļā

un augstākminētais attiecas uz privātpersonu... arī firmai ir pouhj.... apdirsinātāji samaksāja, kā klients vēlējās.... par apdirsinātāju naudu firma ieguva saremontētu mašīnu... ko tas naudas saņēmējs ar to naudu izdarīja, tas formāli interesē tikai un vienīgi valsti

tobiš, ja kādu drāzīs (un ja būs pārbaude, tad drāzīs), tad drāžamais nebūs apdirsinātājs vai tava sija, bet gan tu pats personīgi....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Nevajag taisīt problēmas tur, kur to nav. Katrai problēmai ir vismaz divi risinājumi: darīt vai nedarīt. Pēdējais parasti tiek pamatots ar visādiem aizliegumiem, neiespējāmībām un čurāšanu biksēs. Tas ir raksturīgs vairumam vietējo darboņu.

Ja nauda mētājās, tad to vajag vienkārši pacelt, nevis domāt un skatīties pa malām, kamēr to pacels cits.

Infantils teksts kā atbilde.

Tieši tādas arī ir tavas atbildes.

Re,tu pats nespēj izdomāt neko Atbildēt ar tādu pat atbildi-varens domu gājiens

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

ko Jūs tādi uzvilkti pēc svētkiem? Nedabūjuši vai?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: ko Jūs tādi uzvilkti pēc svētkiem? Nedabūjuši vai?

Taisies izpalīdzēt?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti