kā noņemt Mitsubishi pajero 2.8 sūkni?

doh Reģ.: 31.12.2007

sveiki! esmu neziņā par sava auto sūkņa noņemšanu. vai ņemot sūkni ir jāņem priekshējais vāks? sūkni ņemu nost tāpēc ka gar sūkni kaut kur pil eļļa!

Kā pareizi noņemt sūkni?

 
doh Reģ.: 31.12.2007
0 0 Atbildēt

doh rakstīja: sveiki! esmu neziņā par sava auto degvielas sūkņa noņemšanu. vai ņemot sūkni ir jāņem priekshējais vāks? sūkni ņemu nost tāpēc ka gar sūkni kaut kur pil eļļa!

Kā pareizi noņemt sūkni?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

doh rakstīja:

doh rakstīja: sveiki! esmu neziņā par sava auto degvielas sūkņa noņemšanu. vai ņemot sūkni ir jāņem priekshējais vāks? sūkni ņemu nost tāpēc ka gar sūkni kaut kur pil eļļa!

Kā pareizi noņemt sūkni?

pareizi - servisā.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

doh rakstīja:

doh rakstīja: sveiki! esmu neziņā par sava auto degvielas sūkņa noņemšanu. vai ņemot sūkni ir jāņem priekshējais vāks? sūkni ņemu nost tāpēc ka gar sūkni kaut kur pil eļļa!

Kā pareizi noņemt sūkni?

pareizi - servisā.

Nu kur tad citur kā servisā - acīm redzot klients atvedis to Pajeru, servisa šefs uzņēmies remontēt, bet vietējais speciālists kasa pakausi un brouzo iAuto... Kauns pateikt šefam un klientam, ka sūkņa maiņas manuālis ar roku pārzīmets un nav īsti pašam saprotams.

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

proķev loma ņet prijoma

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

doh rakstīja: sveiki! esmu neziņā par sava auto sūkņa noņemšanu. vai ņemot sūkni ir jāņem priekshējais vāks? sūkni ņemu nost tāpēc ka gar sūkni kaut kur pil eļļa!

Kā pareizi noņemt sūkni?

man bij problēma ar vārstu, kas atrodas pie sūkņa, pats nedarīju, bet varu iedot servisa tel. tas ir RĪGĀ , tel ; 29418317

doh Reģ.: 31.12.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

phenom rakstīja:

doh rakstīja:

doh rakstīja: sveiki! esmu neziņā par sava auto degvielas sūkņa noņemšanu. vai ņemot sūkni ir jāņem priekshējais vāks? sūkni ņemu nost tāpēc ka gar sūkni kaut kur pil eļļa!

Kā pareizi noņemt sūkni?

pareizi - servisā.

Nu kur tad citur kā servisā - acīm redzot klients atvedis to Pajeru, servisa šefs uzņēmies remontēt, bet vietējais speciālists kasa pakausi un brouzo iAuto... Kauns pateikt šefam un klientam, ka sūkņa maiņas manuālis ar roku pārzīmets un nav īsti pašam saprotams.

ja nezini tad neraxti... esmu pats mashiinas iipashnieks!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Kas par sukni?

Asinizatoram?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

2doh , nu i nax shon to 'MMC pashapmierinaataaja' suukni , naljivaj un radujsa

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti