9000 klimatkontrole

boliks Reģ.: 22.03.2004

Problēma sekojoša. Uz klimatkontroles var saspaidīt dažādu temperatūtu, bet siltums kā nemainās tā nemainās vienkārši pūs vienmērīgi siltu gaisu ap 28. Vai vaina varetu būt tikai iekšējā temperatūras devējā vai arī citur? Vai temperatūras devējs der arī no 900 no 93 - 98.gada izlaiduma.

 
Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Vaina var būt arī klapēs, kas virina auksto/karsto.

Temperatūras devējs no citiem diezvai derēs, bet dabūt var gan pie Vikingiem, gan pie Zinātņu akadēmijas (laikam Lomonosova iela tur skaitās). Vecos labos laikos maksāja 28 latus.

Temperatūras devējs var būt nokāries divējādi:

1. Pats dačiks

2. Ventilators, kas no salona sūc iekšā silto gaisu

Viņš tev nepūš auksto arī tad, ja ir uz LO?

Ja pūš, tad vaina dačikā, ja nepūš, tad klapēs. Par to sīkāk nemācēšu pastāstīt, taču pēc nostāstiem dzirdēts, ka nekas ūbersarežģīts tur nav, tikai čakars.

Dačiku pārbaudīt var vienkārši - izvelc ārā to kabatiņu, kas zem klimas paneļa (vai noņem apšuvumu zem stūres) un izbaksti to dačiku ārā (vai iekšā un pēc tam izvelc uz salonu). Tad arī skaties, kā viņš uzvedās. Tālāk tad pēc apstākļiem, bet jebkurā gadījumā vienkāršāk ir viņu nomainīt - dačiku tāpat tu nesariktēsi, ja vien Arnijs tev nepateiks pretestības, bet ar to propelleri nav vērts čakarēties - ja viņš ķīlē, tad drīzāk dēļ tā, ka izdilusi plastmasa.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Aukstu gaisu pūš tikai tajā gadījumā, ja vispār klimatkontrole tiek izslēgta.

Uz iespējamo dačika vainu norāda arī tas, ka viņs toļi ne sīc, bet gan trīc tā, ka pieliekot pirkstu pie tās restītes to var sajust.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Es ceru, ka esmu pareizi sapratis es domāju šito verķi

www.thesaabsite.com/...

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja: Es ceru, ka esmu pareizi sapratis es domāju šito verķi

www.thesaabsite.com/...

Nezinu, kas tas 900NG tāds, 9tūkstošajam viņš ir stūres pusē, vāks pa virsu šitāds:

www.thesaabsite.com/...

Viss kopā:

www.eeuroparts.com/...

Part Code: 9630740

Part Name: Cabin Fan Sensor with Fan

Part Description:

ACC interior temp sensor for any 86-98 9000 w/ACC. Genuine Saab

NOTE: Fan sensor failures can be identified by noting that the sensor becomes noisy and begins to click

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Jip šis ir īstais. Jauksim ārā skatīsimies, kas l'acītim vēderā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti