īsti ne CP, bet tomēr...

tunos Reģ.: 20.07.2004
 
1 2
juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Vispār man ar apsardzniekiem darīšana bijusi vienu reizi - Valdemāra ielas RIMI nopīkstēja kases vārti (viltus trauksme). Visu noskaidrojām ļoti korekti.

Bet viens mans izbijušaias klases biedrs studiju laikā piešancēja apsardzē. Viņam dikti patika zīmēties pa apsargājamā objekta apkārtni ar savu gumijas rundziņu. Tikmēr zīmējās, kamēr dabūja no vietējiem pacaniem pa ķobi ar paša steku.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

es zinu kaa ar nevainiigi sejas izteiksmi ierosinaat visus 12 piikstuljus

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Piemēram, noķersi zaglēnu ar čipsu paku. Ir divi varianti - saukt ārā policiju, kura nebrauks, kā rezultātā pašam jāved uz iecirkni, jāraksta kaudze papīru, kas var ievilkties uz pāris stundām. Otrs variants - pāris minūšu ieskaidrošana, ka zagt nav labi.

Uzminiet, kura metode ir efektīgāka?

A pret mutes palaidējiem un nepakļāvīgajiem - tikai spēks.

Nortel, es varbūt riskēšu atrauties ar BAN'u, bet Tu tiešām esi baigais p1mp1.5, ja šitā izturies, kā pats apraksti. kāda sū .da pēc dēļ Tavas bravūrības jācieš nevainīgiem cilvēkiem, ko?

nu par mūsu valsts Policiju man ar nav nekas labs sakāms...

p.s. es gan tā čaļa vietā video nebūtu dzēsis ārā. vienkārši pieaicinātu lieciniekus un visus Pavlovus, Pentano un Fontēnus tiesā

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Pats rakstīji - NORMĀLIEM pilsoņiem nav problēmu. Ar normāliem tiešām nav problēmu. Problēmas rodas ar izlecējiem un tamlīdzīgiem. Un zinot, cik daudz papīra un laika mūsu valsts birokrātijā ir jāpatērē, lai ar viņiem tiktu galā oficiāli, vieglāk tiešām ir uzšaut profilaksei.

p.s. Apsardzē sen vairs nestrādāju.

eu, krāna kungs, vai vari paskaidrot ar ko IZLECĒJS atšķiras no "NORMĀLA" :lol: pilsoņa no likumiskā viedokļa? Normālais atradies...

p.s. un ļoti labi, ka nestrādā.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Gandrīz visi bijušie un esošie apsargi ir zemē metami cilvēki.

Un žēl, ka Latvijā nav debesskrāpji.

Shiirs, ja nav gadījies, ka ir kāds konflikts, tad tas nenozīmē, ka tā nenotiek, ir tā, ka sit ar steku un tiešām ne par ko un nav tā, ka tie, kas kautko tādu saka, vienmēr pusi faktus noklusē.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: No profilaktiskajiem pasākumiem ar steku ir lielāks labums, nekā no desmit tiesas lēmumiem.

Tu esi pilnigs idinš. Ar steku... iedot grudakā... atspārdit... Būtu labāk paklusējis.

Apsardze ir pēdējais darbs pasaulē,kur var strādāt...

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: es zinu kaa ar nevainiigi sejas izteiksmi ierosinaat visus 12 piikstuljus

Stāsti!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Piemēram, noķersi zaglēnu ar čipsu paku. Ir divi varianti - saukt ārā policiju, kura nebrauks, kā rezultātā pašam jāved uz iecirkni, jāraksta kaudze papīru, kas var ievilkties uz pāris stundām. Otrs variants - pāris minūšu ieskaidrošana, ka zagt nav labi.

Uzminiet, kura metode ir efektīgāka?

A pret mutes palaidējiem un nepakļāvīgajiem - tikai spēks.

Metode ir tāda,ka tas cigāniņš grib ēst un tavi pātari viņam pie tirsas... aizies uz citu veikalu nozags...

Pāris stundas nosēdēt pie papiriem? Tu droši,ka esi tāds dornis,ka pats nevari izlasit ko uzrakstiji,tāpēc tev ari tas aizņem vairākas stundas.

Tā tava iedarbigā metode ir NOZIEGUMS... Pats to saproti?

Ir cilvēki,kurus var dauzit ilgi un dikti,bet citam pietiek ar vienu sitienu,lai atstieptu kātus... un kada tad būtu tā tava iedarbigā metode... Matisa cietums (labākajā gadijumā) ja ne,tad zonā palaistu pa apli,ka nebūtu ko redzēt.

Tak što nevaig to bezsmadzeņu idiņus aizstāvēt... visi viņi vienādi... tobiš TUPI.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

100% piekrītu!

Nevar teikt, ka visi apsargi ir ar vienu rievu galvā, bet laikam jau tomēr vairākums ir tie, kas nekur citur normālu darbu nevar atrast, tāpēc tur tādi dauņi sēž, kuri sadomājušies, ka viņiem ir tiesības kādu sodīt.

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Lai cik es būtu izklaidējies,tik vienreiz apsargs teica,lai eju savas problēmas atrisināt ārpuskluba teritorijas un otreiz vienkārši menti uzlika mīksto par kautkādu lietu.

Reāls stāst no laba drauga viena vakara izklaidēm...

Pēkšņi viens apsargs(kautkāds tirliņš ar steku) palaida rokas ap viņa draudzeni,līdz asarām+saplēsa drēbes utt...protams,kā jau džeks gāja skaidroties - nu bišku saķērās - izrādijās tomēr,ka mans džeks stiprāks par to kverpli.

Beigās lieta tāda,ka apsargs ments,viņam itkā saplēstas drēbes,uzbrukums valsts policijai,policijai 100 kreisie liecinieki,kas devuši zvērestu un nemelo utt....

Palaimējās pasēdēja karcerī un par attiecīgu samaksu dabūja tikai 2gadus nosacīto...

Īstie lieciniekiem ar savām liecībām varēja iet uz podu,jo policijai VIENMĒR taisnība....

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: es zinu kaa ar nevainiigi sejas izteiksmi ierosinaat visus 12 piikstuljus

nifiga tu nezini!!!!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti