BMW

Cik ilgi iet bremžu diski?

Vilx- Reģ.: 21.01.2008

Lai arī auto ir jau noskatīts, un lēmums par pirkšanu pieņemts, tomēr vēl mazliet urda ziņkārība.

Jaunais auto ir 2004. gada Volvo S60 ar D5 motoru. Visādā ziņā nav ne vainas, bet servisā pateica, ka esot nodiluši priekšējie bremžu diski. Vēl var lietot, bet derēja drīzumā nomainīt. Pakaļējie esot OK. Kā/cik tieši ir jābrauc, lai to panāktu?

Citādas nodrāztuma pazīmes automašīnai nevarēja atrast - salons ideāls, motors kā bitīte, viss notiek...

 
1 2 3
AutoNets Reģ.: 01.10.2001
1 0 Atbildēt

Tas atkarigs no dazadiem faktoriem:

1. Disku kvalitate, materials

2. Bremzu uzlika kvalitete, materiala cietiba - perkot letas un cietas uzlikas var iegut ne tikai nezeliigu ciksteshanu, bet ari atra tempa nodeldet bremzu diskus.

3. Mitrums, puteklji, sals utt veicina dilshanu

Lidzshineja pieredze liecina, ka diski kalpo ap 120 000 km (1x gan falcite janovirpo).

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

uz kurieni vinji iet?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Tas atkarigs no dazadiem faktoriem:

1. Disku kvalitate, materials

2. Bremzu uzlika kvalitete, materiala cietiba - perkot letas un cietas uzlikas var iegut ne tikai nezeliigu ciksteshanu, bet ari atra tempa nodeldet bremzu diskus.

3. Mitrums, puteklji, sals utt veicina dilshanu

Lidzshineja pieredze liecina, ka diski kalpo ap 120 000 km (1x gan falcite janovirpo).

Andz izlasi jautaajumu

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Tikko nomainīju - 106 tkst. Visi četri . Un priekšējie bija jāmaina jau agrāk ...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ap 100 štukam

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

diezgan taalu bija aizgaajusji

Vilx- Reģ.: 21.01.2008
0 0 Atbildēt

Ursis - ja gribi koriģēt valodu, tad pats pieskati arī savu rakstības stilu!

Pārējiem - paldies par atbildēm. Tad patiesi varētu būt, ka tas ir normāls nobraukums.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Vilx- rakstīja: Ursis - ja gribi koriģēt valodu, tad pats pieskati arī savu rakstības stilu!

Pārējiem - paldies par atbildēm. Tad patiesi varētu būt, ka tas ir normāls nobraukums.

gudrelis uzradies

tad zinaatu,ka es nelaboju kljuudas... vnk nelaboju

es nelasu,es rakstu

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

videeji apmeeram ik pa 3 kluču maiņām ir jāmaina diski ...

man parasti kluči jāmiana apmēram pēc 30 000 km

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: videeji apmeeram ik pa 3 kluču maiņām ir jāmaina diski ...

man parasti kluči jāmiana apmēram pēc 30 000 km

priekseejie,

pakaljeejie paspeej vnk saruuseet(izruuseet).

bet tad kad nomainiiti prieksjaa. naaosjie ir pokaljaa -apvienoti ar uzlikaam.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

kaa brauc taa iet, debils

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: videeji apmeeram ik pa 3 kluču maiņām ir jāmaina diski ...

man parasti kluči jāmiana apmēram pēc 30 000 km

braucot ar automātu kreiso kāju vajag noņemt no bremžu pedāļa tad kluči ilgāk kalpos

Vilx- Reģ.: 21.01.2008
0 1 Atbildēt

SteelRat: Tieši tā! Es gribu noskaidrot, ko var pateikt par iepriekšējā īpašnieka braukšanas stilu pēc šiem nodilušajiem diskiem.

OK, bet mans secinājums tad ir, ka iepriekšējais īpašnieks nav bijis īpašs deldētājs.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ilgaakais kalposhanas laiks diskiem man bija 60 shtukas km. kaa var nobraukt 100, nesaprotu laikam konkreeti jaasip kapeika

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Da jūs neviens bremzēt nejēdzat...

snabulis Reģ.: 18.11.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Da jūs neviens bremzēt nejēdzat...

Pareizi!Lai bremzētu,vadītājam ir jāatver transportlīdzekļa durvis un ar kāju jāpiespiež ceļa segums,ne diski,ne kluči nenodils,galvenais lai labi zābaki kājās!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

snabulis rakstīja:

farruhs rakstīja: Da jūs neviens bremzēt nejēdzat...

Pareizi!Lai bremzētu,vadītājam ir jāatver transportlīdzekļa durvis un ar kāju jāpiespiež ceļa segums,ne diski,ne kluči nenodils,galvenais lai labi zābaki kājās!

Enkurs jāmet pa logu āra...

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Bremzes!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Disku nodilumu nemēra ar odometru, bet gan ar bīdmēru. Viss atkarīgs no braukšanas stila. Piemēram, mans krusttēvs savulaik žigulim priekšējos klučus mainīja ik pa 15000 kilometriem, bet parastiem cilvēkiem tie gāja 30000-40000 kilometrus.

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

A kas tur ko brīnīties, auto ir 2004. gada, tagad jau praktiksi 4 gadi, tātad tas tos 100 000 km vismaz jau ir nobraucis. Ja vēl pa pilsētu. Auto jau arī pasmags.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

2

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
1 0 Atbildēt

Bremžu disku nolietojumu nevar mērīt km.

1. un būtiskākā atšķirība ir automāts vai manuālā kārba.

2. braukšanas stils.

Diskus ir jāmaina tad kad tie vai nu sametas vai ir sasnieguši minimālo biezumu kurš pārsvarā ir vai nu uz pašiem diskiem atzīmēts vai arī ražotāja līdzi dotajos pavadokumentos minēts.

Disku materiāli un kvalitāte ir nevis palikusi vājāka bet gan uzlabojusies. Protams neiet runa par to širpotrebu kurš nav paredzēts braukt ārpus pilsētas.

Bremžu diskus lietojot jāievēro kā jau te iepriekš teica lai kluči nav pārlieku cieti kas noved pie disku pārmērīgas dilšanas, karšanas un līdzarto samešanās. Sametas viņi pārsvarā dēļ straujas bremzēšanas ar neuzsildītām bremzēšanas virsmām un otrs variants pārāk straujas atdzišanas... ar sakarsētiem diskiem izbrauc caur lielu peļķi vai arī vnk ziemā pie tirdzniecības centra nosviež auto. Ja sporta auto pēc kārtīgas braukšanas dzesē bremzes tad nevajag iedomāties ka uz ielas auto darbojas citi principi.

p.s. Ursis vispār varētu paklusēt jo viņa zināšanas acīmredzot aprobežojas ar audi c4 un velosipēdu.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

subaru rakstīja: videeji apmeeram ik pa 3 kluču maiņām ir jāmaina diski ...

man parasti kluči jāmiana apmēram pēc 30 000 km

braucot ar automātu kreiso kāju vajag noņemt no bremžu pedāļa tad kluči ilgāk kalpos

ar automaatiem nebraukaaju

bet nu Tu laikam brauc tik leeni, ka nav bremzes jālieto - mašīna pati apstaajas no rites pretestiibas

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

Kas tās atkal par muļķībām?! Automātam vienmēr pie vienādiem auto un vienāda braukšanas stila bremzes dils vairāk!

Būtisks aspekts ir arī auto massa kas bremzēm jāaptur un bremzes krietni ilgāk kalpos 1t smagam auto kā 2t smagam.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

shibernieks rakstīja: Būtisks aspekts ir arī auto massa kas bremzēm jāaptur un bremzes krietni ilgāk kalpos 1t smagam auto kā 2t smagam.

Bullšits.

Smagākam auto lielāki diski un kluči - attiecīgi lielāka bremžu darba virsma.

Visu nosaka braukšanas stils, nekas cits. ja pacenšas, bremzes var nobraukt dažu dienu laikā, tāpat kā riepas.

Man bija darba auto ar pilno masu virs 2 tonnām. 240 kkm ar oriģinālajiem diskiem, un vēl neprasījās uz maiņu.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti