vai naļiks ir jādeklaree uz robezhas?

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

vai tagad sakaraa ar bardjūru nonemshanu uz LV/EE un LV/LT robezham ir kautkaa iipashi jaapiesakaas, ja ved kabataa kaudzi kaaposta?

 
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Tak tur naf ko kam pieteikt....

tukš un kluss viss, vismaz uz Esti aiz Ainažiem....

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: vai tagad sakaraa ar bardjūru nonemshanu uz LV/EE un LV/LT robezham ir kautkaa iipashi jaapiesakaas, ja ved kabataa kaudzi kaaposta?

Obligāti! Zvani man, un nodod precīzu info par to, kad brauksi, ar kādu auto, un obligāti norādi cik vedīsi naudas! Talāk djelo tehniki

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Labi deksi. Es rītdien šķērsošu latvijas un lietuvas robežu rucavas robežkontroles punktā, man kabatā būs piecdesmit štukas eiru un es braukšu ar tanku. Kādu prettanku tehniku tu izmantosi?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Labi deksi. Es rītdien šķērsošu latvijas un lietuvas robežu rucavas robežkontroles punktā, man kabatā būs piecdesmit štukas eiru un es braukšu ar tanku. Kādu prettanku tehniku tu izmantosi?

Vel reiz nosauksi mani par deksi, es Tevi izmantošu ka prettanku tehniku.. zemtanku

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

msh rakstīja: Labi deksi. Es rītdien šķērsošu latvijas un lietuvas robežu rucavas robežkontroles punktā, man kabatā būs piecdesmit štukas eiru un es braukšu ar tanku. Kādu prettanku tehniku tu izmantosi?

Vel reiz nosauksi mani par deksi, es Tevi izmantošu ka prettanku tehniku.. zemtanku

vai "deksītis" skanētu labāk ?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

phenom rakstīja:

msh rakstīja: Labi deksi. Es rītdien šķērsošu latvijas un lietuvas robežu rucavas robežkontroles punktā, man kabatā būs piecdesmit štukas eiru un es braukšu ar tanku. Kādu prettanku tehniku tu izmantosi?

Vel reiz nosauksi mani par deksi, es Tevi izmantošu ka prettanku tehniku.. zemtanku

vai "deksītis" skanētu labāk ?

Tiešām, skan ļoti mīļi bet man ar to personu nav pilnīgi nekāda sakara. msh vnk nodzēra savas pēdējas brilles un atkal nevar mūs atšķirt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man briļļu nav un šaubos, vai to iegādāšanās ko uzlabotu Būs jāmēģina atcerēties, ka deksis nav suns

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Man briļļu nav un šaubos, vai to iegādāšanās ko uzlabotu Būs jāmēģina atcerēties, ka deksis nav suns

Jā, Tev taisnība.. neko neuzlabos...

Gorbatogo mogila ispravit

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

cik tas ir baigaa kaudze

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: cik tas ir baigaa kaudze

500 Euro!

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Edgarpo Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

Palasi šo info

www.vid.gov.lv/...

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Ja lido, tad ieteicams deklares tur bija ja nemaldos lidz 10000Ls nevajag Savadak var atnemt un ar auto braucot var nemt , bet ja mazums kads piekers arii atnems kaut ka taa)

Pats entas reizes ar masinu esmu braucis un neviens nav piekasijies Un lidojis ari esmu ar milzu naudu, bet neviens ari nepaprasija kas man ir jakas kabataa

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

nu par 90k soma nevar salikt, vaidzes pilnu bagazhnieku kramet

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

vmaxer rakstīja: vai tagad sakaraa ar bardjūru nonemshanu uz LV/EE un LV/LT robezham ir kautkaa iipashi jaapiesakaas, ja ved kabataa kaudzi kaaposta?

Obligāti! Zvani man, un nodod precīzu info par to, kad brauksi, ar kādu auto, un obligāti norādi cik vedīsi naudas! Talāk djelo tehniki

Vajadzēja jau, nu, precizēt, ka kopš 01.02.2008 ir jāziņo arī iAuto forumā!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti