Varbūt vēl kādam tā trāpījās?

ArtisMakans Reģ.: 11.02.2008

09.02 Braucu virzienā Ķegums - Rīga, pa Daugavas kreiso krastu, tā kā steidzos braucu ar ātrumu 110 km/h, pirms Daugmales mani apturēja CP. Inspektors stādījās priekšā, pajautāja kur tā steidzos, teicu, ka steidzams izsaukums, un pajautāju kāds tad bija ātrums, atbilde: 131 km/h, biju šokā, uzreiz saku: tas nav iespējams, braucu uz 110, atbilde: kā tad un es uz rada ar flomasteru rakstu! Es turpinu, ka tas tiešām nav iespējams, jo man jau pietiekoši punktu (neviens nav par ātruma pārsniegšanu) un nekad nebraucu ātrāk par 110, rezultātā inspektors atdeva man manus papīrus un devās prom.

 
1 2
Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

Setup rakstīja: Atļautais ātrums LV republikā ir 90 km/h. Ko tad Tu gribi? Brauc uz saviem 90, un tici man, neviens policis Tev nesiesies klāt. Un par to steigšanos varu pateikt, ka tā ir nepareiza laika plānošana. Piecelies agrāk, un nebūs jāsteidzas.

tadiem ka tev janjem nost tiesibas, lai brauka ar divriteni, leenie duraki

SteelRat tu ko nāvei esi parādā par savu eksistenci, un gribi ātrāk parādu atdot, ja tā tad labāk iedzer ciānkāliju, būs pašam vieglāk un arī citi necietīs, tādu amatieru pēc jau neskaitāmi cilvēli ir gājuši bojā.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

nu jums opapi mani maaciit

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: nu jums opapi mani maaciit

Pabraucam kartingu?

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

nesapratu tu gribi ar mani sacensties kartos veciit, es isti kartaa ielshaa nelienu parak garsh esmu, juutos neerti davai labak ar mashinam pa trasi

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

Labs. Te taadi oopiishi novaakushies.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

ArtisMakans rakstīja: Starp citu jautājums, jau bija par to, vai kādam ir gadījies tā, ka brauc ar daudz reiz (20 km/h) mazāku ātrumu, nekā apgalvo CP inspektors?

Viens gadījums bija. Apmēram pirms 10 gadiem Salaspilī, kad CP gribēja "piešūt" atrumu, bet uzreiz viņam pateicu, ka pretīmbraucošie mirkšķināja un neko napārkāpu un tad CP palūdza uzrādīt "3-lietiņas". Kad biju uzrādījis tad CP atdeva dok. un atlaida. Uz manu jautājumu "Cik tad liels atrums bija" atbildēja "Tam vairs nav nozīmes"

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

ArtisMakans rakstīja: Starp citu jautājums, jau bija par to, vai kādam ir gadījies tā, ka brauc ar daudz reiz (20 km/h) mazāku ātrumu, nekā apgalvo CP inspektors?

Tu ko, tikko tiesības dabūjis? Tādi gadījumi ir r e g u l ā r i !!!

CPistiem pat ir teiciens: "Neies jau gaidīt kamēr kāds kaut ko pārkāps!"

ArtisMakans Reģ.: 11.02.2008
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja:

Tu ko, tikko tiesības dabūjis? Tādi gadījumi ir r e g u l ā r i !!!

CPistiem pat ir teiciens: "Neies jau gaidīt kamēr kāds kaut ko pārkāps!"

Tikko, īsti nē, bet mazāk par gadu gan, un cik es jautāju kolēģiem darbā, kam tiesības jau ir vairāk par 10 gadiem, nevienam nekad tā nebija gadījies.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti