Varbūt vēl kādam tā trāpījās?

ArtisMakans Reģ.: 11.02.2008

09.02 Braucu virzienā Ķegums - Rīga, pa Daugavas kreiso krastu, tā kā steidzos braucu ar ātrumu 110 km/h, pirms Daugmales mani apturēja CP. Inspektors stādījās priekšā, pajautāja kur tā steidzos, teicu, ka steidzams izsaukums, un pajautāju kāds tad bija ātrums, atbilde: 131 km/h, biju šokā, uzreiz saku: tas nav iespējams, braucu uz 110, atbilde: kā tad un es uz rada ar flomasteru rakstu! Es turpinu, ka tas tiešām nav iespējams, jo man jau pietiekoši punktu (neviens nav par ātruma pārsniegšanu) un nekad nebraucu ātrāk par 110, rezultātā inspektors atdeva man manus papīrus un devās prom.

 
1 2
SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

ArtisMakans rakstīja: 09.02 Braucu virzienā Ķegums - Rīga, pa Daugavas kreiso krastu, tā kā steidzos braucu ar ātrumu 110 km/h, pirms Daugmales mani apturēja CP. Inspektors stādījās priekšā, pajautāja kur tā steidzos, teicu, ka steidzams izsaukums, un pajautāju kāds tad bija ātrums, atbilde: 131 km/h, biju šokā, uzreiz saku: tas nav iespējams, braucu uz 110, atbilde: kā tad un es uz rada ar flomasteru rakstu! Es turpinu, ka tas tiešām nav iespējams, jo man jau pietiekoši punktu (neviens nav par ātruma pārsniegšanu) un nekad nebraucu ātrāk par 110, rezultātā inspektors atdeva man manus papīrus un devās prom.

ja detektors nepiksteja tad kjera uz mulkji, ja tev nav detektora tad tu esi mulkjis detektoru kadu var pie manis nopirkt

www.bmwpower.lv/...

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Atļautais ātrums LV republikā ir 90 km/h. Ko tad Tu gribi? Brauc uz saviem 90, un tici man, neviens policis Tev nesiesies klāt. Un par to steigšanos varu pateikt, ka tā ir nepareiza laika plānošana. Piecelies agrāk, un nebūs jāsteidzas.

ArtisMakans Reģ.: 11.02.2008
0 0 Atbildēt

Detektora man nav un domāju, ka nav nepieciešams!

ArtisMakans Reģ.: 11.02.2008
0 0 Atbildēt

Un par to steigšanos varu pateikt, ka tā ir nepareiza laika plānošana. Piecelies agrāk, un nebūs jāsteidzas.

Man piezvana un saka ka vajag steidzami, Es momentā kāpju mašīnā un arī steidzos, kur šeit ir laiks "Laika plānošanai"?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ArtisMakans rakstīja:

Man piezvana un saka ka vajag steidzami, Es momentā kāpju mašīnā un arī steidzos, kur šeit ir laiks "Laika plānošanai"?

Padomju laikos kravas mašīnas un autobusus aizmugurē rotāja uzraksts "Steidzies lēnām"

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Man piezvana un saka ka vajag steidzami, Es momentā kāpju mašīnā un arī steidzos, kur šeit ir laiks "Laika plānošanai"?

Dzīvē nav nekas tik svarīgs, pieej pie dzīves atziņas tādas.

Da labi, vrb. uz muļķi ķēra

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ja palaida valjaa tad uz mulkji kjeera. Man ir ari vienreiz shita bijis, galvenais vajag pastavet uz savu, ja ir 100% parlieciba par savu taisnibu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

ja detektors nepiksteja tad kjera uz mulkji, ja tev nav detektora tad tu esi mulkjis detektoru kadu var pie manis nopirkt

www.bmwpower.lv/...

Mja uzreiz var redzeet ka pats esi shausmiigi "gudrs", ja shitaa izrunaajies.

Nav tie detektori vajdziigi nevienam un nekad. Ja brauc kaa muljkjis vai atsaldenis tad nekaads detektors nepaliidzees.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

ArtisMakans rakstīja: 09.02 Braucu virzienā Ķegums - Rīga, pa Daugavas kreiso krastu, tā kā steidzos braucu ar ātrumu 110 km/h, pirms Daugmales mani apturēja CP. Inspektors stādījās priekšā, pajautāja kur tā steidzos, teicu, ka steidzams izsaukums, un pajautāju kāds tad bija ātrums, atbilde: 131 km/h, biju šokā, uzreiz saku: tas nav iespējams, braucu uz 110, atbilde: kā tad un es uz rada ar flomasteru rakstu! Es turpinu, ka tas tiešām nav iespējams, jo man jau pietiekoši punktu (neviens nav par ātruma pārsniegšanu) un nekad nebraucu ātrāk par 110, rezultātā inspektors atdeva man manus papīrus un devās prom.

Man bija tā, bet gan Krievijā Braucu cauri pilsētai(derevņa pie šosejas) un šie man baksta radaru - tjipa 159 Man max bija 120.. Es Viņam saku, ka nevarēju tik ātri braukt - viņš man atbild, a es Tev ko - pretī skrēju? Nu koroche izmaksāja man tas joks 10$

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Setup rakstīja: Atļautais ātrums LV republikā ir 90 km/h. Ko tad Tu gribi? Brauc uz saviem 90, un tici man, neviens policis Tev nesiesies klāt. Un par to steigšanos varu pateikt, ka tā ir nepareiza laika plānošana. Piecelies agrāk, un nebūs jāsteidzas.

tadiem ka tev janjem nost tiesibas, lai brauka ar divriteni, leenie duraki

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

to ArtimMakanam:

citēšu paziņu, "Tun esi atbildīgs par tiem ko laikus nēesi pasūtijis!" - bet ja tu esi plaksteris pasaulei pac vainigs!

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

Setup rakstīja: Atļautais ātrums LV republikā ir 90 km/h. Ko tad Tu gribi? Brauc uz saviem 90, un tici man, neviens policis Tev nesiesies klāt. Un par to steigšanos varu pateikt, ka tā ir nepareiza laika plānošana. Piecelies agrāk, un nebūs jāsteidzas.

tadiem ka tev janjem nost tiesibas, lai brauka ar divriteni, leenie duraki

Ir lēnie duraki un ir ātrie duraki!

Tie, kas brauc lēnāk kā es, ir bremzes, savukārt tie, kas brauc ātrāk par mani, ir atsaldeņi!

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

Setup rakstīja: Atļautais ātrums LV republikā ir 90 km/h. Ko tad Tu gribi? Brauc uz saviem 90, un tici man, neviens policis Tev nesiesies klāt. Un par to steigšanos varu pateikt, ka tā ir nepareiza laika plānošana. Piecelies agrāk, un nebūs jāsteidzas.

tadiem ka tev janjem nost tiesibas, lai brauka ar divriteni, leenie duraki

Paklau, visiem ir dzīvē tādi brīži kad jāskrien, viss jāpaspēj utt., paldies dievam, tam vecumam esmu jau pāri. Adrenalīnu, atšķirībā no Tevis, varu nodzīt trasē, ar moci, ar izpletni un citādi, tā ka atslābsti un nemurkšķi.

Piedevām kā tagad māca lai iegūtu vad. apl. ...nu piedodiet, man vēl jāprognozē pārējie braucēji , jo uz šitiem vairs nevar paļauties

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

Setup rakstīja: Atļautais ātrums LV republikā ir 90 km/h. Ko tad Tu gribi? Brauc uz saviem 90, un tici man, neviens policis Tev nesiesies klāt. Un par to steigšanos varu pateikt, ka tā ir nepareiza laika plānošana. Piecelies agrāk, un nebūs jāsteidzas.

tadiem ka tev janjem nost tiesibas, lai brauka ar divriteni, leenie duraki

Divritenis viņam ar būs par ātru. )

Pat ar velo aiz auto var pāri simtam uzmīt!!!

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

SteelRat rakstīja:

Setup rakstīja: Atļautais ātrums LV republikā ir 90 km/h. Ko tad Tu gribi? Brauc uz saviem 90, un tici man, neviens policis Tev nesiesies klāt. Un par to steigšanos varu pateikt, ka tā ir nepareiza laika plānošana. Piecelies agrāk, un nebūs jāsteidzas.

tadiem ka tev janjem nost tiesibas, lai brauka ar divriteni, leenie duraki

ja kas, tad arī ar velo esmu braucis uz 80

Divritenis viņam ar būs par ātru. )

Pat ar velo aiz auto var pāri simtam uzmīt!!!

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

Ar to daugmali ir tākā ir... bieži tumsā tur pagrozās šie strīpaiņi...tadeļ labak šini vietā ir bišku piebremzēt jo tas ciemats takš nav tik garš....

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

SteelRat rakstīja:

Setup rakstīja: Atļautais ātrums LV republikā ir 90 km/h. Ko tad Tu gribi? Brauc uz saviem 90, un tici man, neviens policis Tev nesiesies klāt. Un par to steigšanos varu pateikt, ka tā ir nepareiza laika plānošana. Piecelies agrāk, un nebūs jāsteidzas.

tadiem ka tev janjem nost tiesibas, lai brauka ar divriteni, leenie duraki

Ir lēnie duraki un ir ātrie duraki!

Tie, kas brauc lēnāk kā es, ir bremzes, savukārt tie, kas brauc ātrāk par mani, ir atsaldeņi!

un kas tad ir SĒNES?

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Setup rakstīja:

SteelRat rakstīja:

Setup rakstīja: Atļautais ātrums LV republikā ir 90 km/h. Ko tad Tu gribi? Brauc uz saviem 90, un tici man, neviens policis Tev nesiesies klāt. Un par to steigšanos varu pateikt, ka tā ir nepareiza laika plānošana. Piecelies agrāk, un nebūs jāsteidzas.

tadiem ka tev janjem nost tiesibas, lai brauka ar divriteni, leenie duraki

Paklau, visiem ir dzīvē tādi brīži kad jāskrien, viss jāpaspēj utt., paldies dievam, tam vecumam esmu jau pāri. Adrenalīnu, atšķirībā no Tevis, varu nodzīt trasē, ar moci, ar izpletni un citādi, tā ka atslābsti un nemurkšķi.

Piedevām kā tagad māca lai iegūtu vad. apl. ...nu piedodiet, man vēl jāprognozē pārējie braucēji , jo uz šitiem vairs nevar paļauties

nu es jau ari gazhu pa traseem, bet tomer vdel skills jakachaa pa ielu ar, visa dziive ir ivena liela saciishku trase, ja nesteigsies citi bus tev priekshaa, un kam tas, atvaino man, ir izdeviigi

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

ArtisMakans rakstīja: 09.02 Braucu virzienā Ķegums - Rīga, pa Daugavas kreiso krastu, tā kā steidzos braucu ar ātrumu 110 km/h, pirms Daugmales mani apturēja CP. Inspektors stādījās priekšā, pajautāja kur tā steidzos, teicu, ka steidzams izsaukums, un pajautāju kāds tad bija ātrums, atbilde: 131 km/h, biju šokā, uzreiz saku: tas nav iespējams, braucu uz 110, atbilde: kā tad un es uz rada ar flomasteru rakstu! Es turpinu, ka tas tiešām nav iespējams, jo man jau pietiekoši punktu (neviens nav par ātruma pārsniegšanu) un nekad nebraucu ātrāk par 110, rezultātā inspektors atdeva man manus papīrus un devās prom.

Ķegums - Rīga (nu pirmais ķekavas aplis tālāk uz 110 nepaskriesi) 35km ietaupītais laiks, ko iegūst braucot 110 nevis 90 = apm 4 min. Tākā par braukšanu uz 100 neviens nesoda - vāl mazāk - reāli Tu pakāsi kudi vairāk kamēr CPisti ar Tevi runāja. Finālā sanāk ka Tu brauci nevis uz 110 bet uz labi ja 70.... labāk Rīga ietaupīt pārbraucot krustojumu uz "Tumši zaļo" un braucot dinamiski un lieki neblenžot uz beibēm blakus mašīnās...

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja:

ArtisMakans rakstīja: 09.02 Braucu virzienā Ķegums - Rīga, pa Daugavas kreiso krastu, tā kā steidzos braucu ar ātrumu 110 km/h, pirms Daugmales mani apturēja CP. Inspektors stādījās priekšā, pajautāja kur tā steidzos, teicu, ka steidzams izsaukums, un pajautāju kāds tad bija ātrums, atbilde: 131 km/h, biju šokā, uzreiz saku: tas nav iespējams, braucu uz 110, atbilde: kā tad un es uz rada ar flomasteru rakstu! Es turpinu, ka tas tiešām nav iespējams, jo man jau pietiekoši punktu (neviens nav par ātruma pārsniegšanu) un nekad nebraucu ātrāk par 110, rezultātā inspektors atdeva man manus papīrus un devās prom.

Ķegums - Rīga (nu pirmais ķekavas aplis tālāk uz 110 nepaskriesi) 35km ietaupītais laiks, ko iegūst braucot 110 nevis 90 = apm 4 min. Tākā par braukšanu uz 100 neviens nesoda - vāl mazāk - reāli Tu pakāsi kudi vairāk kamēr CPisti ar Tevi runāja. Finālā sanāk ka Tu brauci nevis uz 110 bet uz labi ja 70.... labāk Rīga ietaupīt pārbraucot krustojumu uz "Tumši zaļo" un braucot dinamiski un lieki neblenžot uz beibēm blakus mašīnās...

Alllo, 35km 4min..???!!!

iespējams tas Latvijā nav, tad ātrumam jābūt ~525km/h..

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

uudza rakstīja:

ArtisMakans rakstīja: 09.02 Braucu virzienā Ķegums - Rīga, pa Daugavas kreiso krastu, tā kā steidzos braucu ar ātrumu 110 km/h, pirms Daugmales mani apturēja CP. Inspektors stādījās priekšā, pajautāja kur tā steidzos, teicu, ka steidzams izsaukums, un pajautāju kāds tad bija ātrums, atbilde: 131 km/h, biju šokā, uzreiz saku: tas nav iespējams, braucu uz 110, atbilde: kā tad un es uz rada ar flomasteru rakstu! Es turpinu, ka tas tiešām nav iespējams, jo man jau pietiekoši punktu (neviens nav par ātruma pārsniegšanu) un nekad nebraucu ātrāk par 110, rezultātā inspektors atdeva man manus papīrus un devās prom.

Ķegums - Rīga (nu pirmais ķekavas aplis tālāk uz 110 nepaskriesi) 35km ietaupītais laiks, ko iegūst braucot 110 nevis 90 = apm 4 min. Tākā par braukšanu uz 100 neviens nesoda - vāl mazāk - reāli Tu pakāsi kudi vairāk kamēr CPisti ar Tevi runāja. Finālā sanāk ka Tu brauci nevis uz 110 bet uz labi ja 70.... labāk Rīga ietaupīt pārbraucot krustojumu uz "Tumši zaļo" un braucot dinamiski un lieki neblenžot uz beibēm blakus mašīnās...

Alllo, 35km 4min..???!!!

iespējams tas Latvijā nav, tad ātrumam jābūt ~525km/h..

4 min tā ir starpība vai brauc uz 90 vai uz 110

35 km uz 90 = 23 min

35 km uz 110 = 19 min

ArtisMakans Reģ.: 11.02.2008
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja:

Ķegums - Rīga (nu pirmais ķekavas aplis tālāk uz 110 nepaskriesi)

Es jau nerakstīju, ka braucu uz Rīgu, tikai to ka virziens bija tāds, diezvai daudziem kaut ko izteiktu, ja būtu rakstījis citas vietas!

ArtisMakans Reģ.: 11.02.2008
0 0 Atbildēt

Starp citu jautājums, jau bija par to, vai kādam ir gadījies tā, ka brauc ar daudz reiz (20 km/h) mazāku ātrumu, nekā apgalvo CP inspektors?

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

a ko salātzaļie pēdējā laikā tik ļoti streso? man jau trīs reizes šmugulējot skaidro salātiņiem nākas noklausīties bargu lekciju, ka lai tik pamēģinu kādam kaut ko stāstīt

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Cik ir gadījies tapt pieķertam, tad ātrumu parasti uzrāda pat mazāku. Par +20 neviens pat nav stādinājis ārpus apdzīvotām vietām.

To SteelRat: Var jau būt, ka dzīve ir tieši sacīkšu trase, bet kad tādu dzīves baudītāju dēļ cieš apkārtējie (piemēram uz Krasta ielas ielidojot pretējā braukšanas joslā (ar bmw)), nevajag rakstīt, ka kāds "lēnais" iztraucēja utt., jo ko ta es, es jau neko, tik vilku no krusta līdz krustam.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti