Galant no 1997

viestursp Reģ.: 13.02.2008

Gribu zināt vai apdomāt šā auto iegādi vai nē, tehniski tas ir/ nav izturīgs, pārējais mani apmierina.

 
1 2
tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

man draudzenej ir carina 97.gada bet vinja jau kadu laiku skataas uz shitiem mitsu

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Bija man galants, braucu gadu un 2 meeneshus, nobraucu 80000km, kad paardevu biju ljoti-ljoti laimiigs.

Velreiz taadu ne par ko nepirktu

Vienigais kas sagaadaaja man prieku bija aarejais izskats, un diezgan jaudiigs un ekonomisks un stabiils motors 2.5 V6.

(zobsiksnas mainja - 110Ls).

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kas tad nepatika?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Kas tad nepatika?

Bremzes, it īpaši pēc 100kmh. Piekare, kuru tiešām man nācās ļoti bieži remontēt. Vrode visu sataisi, atkal sak kaut-kas grabēt, un atkal maiņā, savirze... Pēc brauciena uz Krieviju saka grabēt viss salons Tie gultņi stupicā, arī savus >60Ls maksā, un vismaz manam ekzemplaram mainija ar visu stupicu. Stulba klimatkontrole. Nezinu, varbūt man ne visai paveicās, bet plīsa man regulāri.. Tiesa daudz ar viņu arī noripoju. Bet kopumā braukt patīkami.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Ja kādam vajag, varu uzdavināt visas tās plastmasas kur liekas gaisa filtrs, un palika arī 2 oranžie virzienrādītāji.

Kā arī varu pārdot lietos diskus uz 16 - ir redzami galerijā.

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Neesi slinks un pirms uzdod jautājumu, pameklē infu kaut nedaudz arī pats. Diskusija par šo tēmu ir atrodama tepat forumā iekš Mitsubishi sadaļas --> www.iauto.lv/...

Es tomēr neizvēlējos MiGalu.. Nav objektīvu iemeslu.. Paliku pie BMW E36 320i...

Sorry, nebūšu cītīgi meklējis

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Paldies visiem, kas dalījās pieredzē - auto tiešām ir smuks, bet palasot komentarus, mja ritošā liek izvēli laikam atmest, mūsu ceļi ir drausmīgi Nezinu, patikt jau patīk

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: P.S. Ja kādam vajag, varu uzdavināt visas tās plastmasas kur liekas gaisa filtrs, un palika arī 2 oranžie virzienrādītāji.

Kā arī varu pārdot lietos diskus uz 16 - ir redzami galerijā.

koniskā, vai kā viņu nosaukt, truba ir? interesē

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

viestursp rakstīja: Paldies visiem, kas dalījās pieredzē - auto tiešām ir smuks, bet palasot komentarus, mja ritošā liek izvēli laikam atmest, mūsu ceļi ir drausmīgi Nezinu, patikt jau patīk

a kam tad piekare pa mūsu ceļiem nav jātaisa?

Es gan daudz nebraukāju, gadā kādi 15k, bet piekarei pusotra gada laikā nekas īpašs nav bijis jātaisa

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Man pirms kaadiem gadiem 5 darba masiina bija Galants. Gads laikam bija 98 un motors 2,5 benziins.

Vieniigais, kas vinam bija labs, taa bija klimatkontrole, normaali meereni vasaraa dzeseeja.

Benzu rija vienkaarsi nezeeliigi, nezinu cik konkreeti, bet jaalej bija nedabiigi biezji (domaaju videeji 15 - 20 litriuz simtu tocna). Savukaart peec uzraaviena galiigi nelikaas, ka brauktu ar 2,5 motoru....stipri pasvaks.

Pie aatruma virs 120, ja uz sosejas bija palielaakas rises, tad bija dizegan nestabils baigi peldeeja, domaaju, ka beigti amortizatori, bet itkaa veseli bija, tip taads vins ir.

Karoce diezgan liels suuds.

Ja es pats sev pirktu masiinu sajaa cenu kategorijaa, tad noteikti pat neiedomaatos par sito eksemplaaru.

Plisa gan baigi reti, bet ja kautkas notika, cik atceros par remontiem ciparus sauca diezgan kosmiskus.

Plusi - tajaa laikaa izskatijaas ahuuna moderns un dizegan draudiigi ruuca

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

phenom rakstīja: P.S. Ja kādam vajag, varu uzdavināt visas tās plastmasas kur liekas gaisa filtrs, un palika arī 2 oranžie virzienrādītāji.

Kā arī varu pārdot lietos diskus uz 16 - ir redzami galerijā.

koniskā, vai kā viņu nosaukt, truba ir? interesē

Ne visai sapratu? Kura tieši? Koniskais gaisa filtrs?

Ir viss kas iet līdz gaisa mērītājam

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: Man pirms kaadiem gadiem 5 darba masiina bija Galants. Gads laikam bija 98 un motors 2,5 benziins.

Vieniigais, kas vinam bija labs, taa bija klimatkontrole, normaali meereni vasaraa dzeseeja.

Benzu rija vienkaarsi nezeeliigi, nezinu cik konkreeti, bet jaalej bija nedabiigi biezji (domaaju videeji 15 - 20 litriuz simtu tocna). Savukaart peec uzraaviena galiigi nelikaas, ka brauktu ar 2,5 motoru....stipri pasvaks.

Pie aatruma virs 120, ja uz sosejas bija palielaakas rises, tad bija dizegan nestabils baigi peldeeja, domaaju, ka beigti amortizatori, bet itkaa veseli bija, tip taads vins ir.

Karoce diezgan liels suuds.

15-20 litri? Tu meiģināji štepselēt 2. ātrumā?

Par 120kmh - kuiņa. Ok viņā turās ir braukts krietni ātrāk. Līdz 190 pat iekša jūties ok ar visam risēm.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu nez man kautkaa neticaas, ka tai masiinai viss bija sapliisis un vinu vienkaarsi netaisiija.

Tie ir mani iespaidi peec 2 gadu lietosanas

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: Nu nez man kautkaa neticaas, ka tai masiinai viss bija sapliisis un vinu vienkaarsi netaisiija.

Tie ir mani iespaidi peec 2 gadu lietosanas

Parasti tā arī viņiem ir Tur arī parādās cena 3TKEur

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

par to ka iauto tuse daunji esmu taga pilniba parliecinats. edzulim bija taisniba

ar galantu var salidzinatBMW E46 un 4to golfu. tie kuri te salidzina ar 3sho golfu ir idinji. 3sho golfu var nopirkt par 600ls, bet E36 jau labulabo par 2000eiro. tie ir auto kurus saaka razhot 90to gadu saakumaa, atshkjiribaa no shii galanta. cik lielam idiotam jabut lai tiktalu aizdomaatos? mani te visaadi kjengaa, bet pilns nets ar sudigam atsauksmem par sho galantu. kautkadi plana galdinja urbeji.

izdariet eksperimentu. izbrauciet ar 98. gada galantu, un tad ar 98 gada 3 serijas bmw vai audi A6. ticiet man, tanii galantaa juus pectam sajutiisieties kaa atejaa un labpraatiigi ar vinu nebrauksiet.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Uggga rakstīja:

phenom rakstīja: P.S. Ja kādam vajag, varu uzdavināt visas tās plastmasas kur liekas gaisa filtrs, un palika arī 2 oranžie virzienrādītāji.

Kā arī varu pārdot lietos diskus uz 16 - ir redzami galerijā.

koniskā, vai kā viņu nosaukt, truba ir? interesē

Ne visai sapratu? Kura tieši? Koniskais gaisa filtrs?

Ir viss kas iet līdz gaisa mērītājam

Man vajag trubu, kas savāc gaisu (skrūvējās virs radiatora, tāda saplacināta ) un iet līdz gaisa filtra kastei (detaļa nr 11089 japancats.ru/... )

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Šīri, pietiks dzert un tiec skaidrībā ar ko tu Galantu gribi salīdzināt - E46, E36, 4to golpu, Avensi vai A6

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

a ko vispaar te ko liidzinaat katrs brauc ar to kas vinjam patiik vienam vajag s-klases mersi otrs atkal juutas apmierinaats ar golfu, ta jau ir katra briiva izveele,

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

phenom, kā ar to trubu?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Man nepatika kā strādā 2.5 automāts. Kautkā ilgi domā un besī ārā tā piemērošanās vadītāja stilam. Ja pirms tam braukusi vecene, tad vajag pusstundu, lai šis noresetētu viņas stilu.

Pirmo reizi dzirdu, ka Galantiem automāts piemērojās vadītāja stilam varbūt vienkārši pašam paiet pusstunda, kamēr saproti, kā īsti tas automāts darbojās?

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Galantam tas tiptroniks bija adaptīvais, cik esmu lasījis.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: phenom, kā ar to trubu?

Nē, tādas man gav nav

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti