Meklēju GUDRU mehāniķi amerikānim!

Gregers Reģ.: 26.02.2008

Meklēju GUDRU mehāniķi amerikānim!

 
1 2 3
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ieraksti lūdzu savu pieredzi pie atlas prieks un bēdas. Apraksti sīkāk lai citiem nav pārsteigums ja Atlasā remontējot mašīna kļūst nelietojama.

virago Reģ.: 29.03.2008
0 0 Atbildēt

Par izplūdes gāzēm salonā - tās nāk tad ja blīvi nepieguļ bagāžnieka vāks un atver sānu logu. Iespējams ka auto ir sists bijis un saremontēts priekš pārdošanas.

Par čīkstoņu - var liekot atpakaļ atsperi kļūdīties ar tās pareizo izvietojumu un tad sanāk ka tā ķeras zem spārna griežot + vēl tas pats distancers aizmirsts uzlikt (pazaudēts liekot kopā).

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

USCARS`iem ar Atlasu sadarbība ir ne tikai servisa jomā, katram servisam pienāk brīdis kad labie meisteri tiek pārpirkti uz citu servisu un tad sākas brīnumi Atlasam ir labi atstrādāta sistēma kā dabūt labu auto no štatiem pa labu cenu. Lai jums dzīve tik rožaina neliktos varu pastāstīt kādu auto man atdeva Ameira! - sasists bija labais priekšējais stūris, Buferi apmainija, pat jaunu uzlika, lampā ! Jaunā ! izurbuši caurumu tā ka tajā iet iekšā dubļi liekšķerēm, jo podkriļiks nemaz nav saremontēts. Priekšā miglas luktui pieskrūvēti tā ka haubi ciet taisot tā sitas pa papildlukturu korpusu. - Vobšem Ameira "sataisija" tā ka es nevienam viņu neieteiktu! Turklāt norādot uz viņu kļūdām atbilde bija "kas tev nepatīk! mašīnu sataisijām? sataisijām, nu i priecājies" . Takā neceriet ka tur būs celiņš galdautiņš.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU pēc RHINO apraksta vispār sajūta ka kaut kādos pēdējos ūķos remontējaties. Lai arī varbūt ne visiem AMSERV un/vai WESS ir bijusi medusmazie, bet nu man personīgi tikai pozitīva pieredze.

Bija maz švīka aizmugures durvīs lūdzu piekºāsot ( tur ir iespeja kādu 1/3 no durvīm krāsot), bija nokrāsojuši izdzinuši saulītē un redz ka krāsa saulē ir manami atškirama - dzina atpakaļ un krāsoja paši vēlreiz - tagad vispār nevar manīt ka kaut kas labots ( krāsa bija diezgan nepateicīga gaiši zaļa metālika, tiesa ar tumšajiem toniem mēdz būt vēl sliktāk). Sorry par "slēpto" reklāmu.

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

man jau shkjiet,ka abi servisi ir TOTALS s u d s!

amerikas auto musu auto panema uz remontu un saj ja ta ka pasi vairs nevareja salabot un PASI aizveda uz ATlasu, savukart Atlasa vinu taisija laikam kadu gadu,un kad paradijas problemas uz ko vinji pasi deva garantiju (detalas pirkam pie viniem un lika kopa ari vini),tad vinji pateica,ka diezmel garantija nebus jo redz razhotajs paredzejis ellas paterinu normali braucot utt..ja grib taisit vel jarekjinas ar 1.5K ls.. lieki stastit ,ka mehanikji netiri ka velni lien balta adas salona un groza sturi ar melnam elljainam rokam,vardu sakot manas kaaajas tur nebus.

amerikas auto tame vienmer atshkiras no cenas kas ir sarunata sakuma,lai ari ta butu diagnostika,vel klat tiek pieskaitits kaut kads mazs remontins kurs man nav bijis vajadzigs par vinu cenam.

+ kad masina tika remonteta apmeram gadu gan atlasa gan amerikas auto,tad konstateju,ka masinai viss sans un haube ir parkrasots,bet nu pieradit to protams ka nevareju un ari nemegjinaju,vienkarsi uz tiem midzeniem nebraucu

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Nu taa ir ar tiem shtau a/m. Labi, ka labi, bet kopsumma nekaa laba iznjemot zemo a/m cenu tur nekaa nav. Diemzheel amiishu a/m ar ktru gadu paliek arvien sliktaaki...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

offtopic - es ljoti ceru, ka tagad tas ambaalis kas visu laiku mani pr tevi taisija - hvz kadu iemeslu delj - redz, ka man godigam Dark_Side nav nekada sakara ar Gregeru... punkc!

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: offtopic - es ljoti ceru, ka tagad tas ambaalis kas visu laiku mani pr tevi taisija - hvz kadu iemeslu delj - redz, ka man godigam Dark_Side nav nekada sakara ar Gregeru... punkc!

datumi datumi turik, es jau ar vareetu uztaisiit nez cik te tos loginus un pac ar sevi veel dikuteet, taka taads trekteris

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Interesanti kā viņam tagad klājas

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Arnijs rakstīja: Ja dzīvojies pa Rīgu, vari uzzvanīt 29-36 un 2x29 Apmēram nojaušu, kas tur var čīkstēt ;(

pastaasti ? bikooz man ir doma uz vasaru , tjippo taadu , liellaivu iecelt

Nekas jau liels! Bet - ja cilvis pazvanīs un sarunāsim "strelku", lai var iečekot un - ja manas aizdomas apstiprināsies - apsolos padalīties ar infu! Bet tā -pagaidām tikai pieņēmumi...

Par cik darbs tāc (kasīšanās ap sarežģītiem GM koncerna gadījumiem), tad zināma pieredze ir uzkrāta!

chrysler nav GM koncerns ...

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Lai arī varbūt ne visiem AMSERV un/vai WESS ir bijusi medusmazie, bet nu man personīgi tikai pozitīva pieredze.

Bija maz švīka aizmugures durvīs lūdzu piekºāsot ( tur ir iespeja kādu 1/3 no durvīm krāsot), bija nokrāsojuši izdzinuši saulītē un redz ka krāsa saulē ir manami atškirama - dzina atpakaļ un krāsoja paši vēlreiz - tagad vispār nevar manīt ka kaut kas labots ( krāsa bija diezgan nepateicīga gaiši zaļa metālika, tiesa ar tumšajiem toniem mēdz būt vēl sliktāk). Sorry par "slēpto" reklāmu.

Cik $$ tas izmaksāja?

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt kads no spečukiem grib uzņemties.

Pērku šīs detaļas un pakalpojumu.

K&N 33-2132 Replacment air filter - 1gb,

K&N HP - 1012 Oil filter - 1gb,

Wix 46972 Breather filter - 1gb kas tas ir nezinu ,bet vajag salona filtru .

E3 Spark plugs E3.66 sveces - 4gb,

Motorcraft RT 1150 190F - 88C° termostats -1gb,

Priekšēja tilta šķērsstabilizātora bukses - laikam abas puses,

Priekšēja tilta šķērsstabilizātora atsaites šarnīrs laikam abas puses,

Aizmugurejā tilta šķērsstabilizātora atsaites šarnīrs laikam abas puses,

Eļļa pussintētika , bremžu šķidrums , dzesēšanas šķidrums .

Var piedavat ari visu šo detaļu un šķidrumu nomaiņu.

Plānotais darbu izpildes laiks - periodā no 5 līdz 10 oktobrim .

Izpildes vieta .Pārdaugava un citi rajoni.

Auto .FORD CONTOUR 2.0 SE/LX komplektācija 1999.g

VIN: 1FAFP6537XK179735

Stock detaļu vietā drīkst piedāvāt līdzvērtīgu izstrādājumu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Bess rakstīja:...

Pērku šīs detaļas ...

K&N 33-2132 Replacment air filter - 1gb,

K&N HP - 1012 Oil filter - 1gb,

Wix 46972 Breather filter - 1gb kas tas ir nezinu ,bet vajag salona filtru .

E3 Spark plugs E3.66 sveces - 4gb,

Motorcraft RT 1150 190F - 88C° termostats -1gb,

Priekšēja tilta šķērsstabilizātora bukses - laikam abas puses,

Priekšēja tilta šķērsstabilizātora atsaites šarnīrs laikam abas puses,

Aizmugurejā tilta šķērsstabilizātora atsaites šarnīrs laikam abas puses,

...

šie sūta uz Latviju:

www.rockauto.com/...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti