jālasa 2x !!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
 
1 2 3 4 5 6 7 ..12
keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Šī reklāma darboja tieši pretēji vajadzīgajam - popularizē visatlautību un veicina neiecieību starp dažādiem satiksmes dalībniekiem.

Šeit tev diemžēl nevar nepiekrist

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Baisulis rakstīja: Zinu,tūliņ man pārmetīska es pārkāpu noteikumus un pamatīgi,pārkāpjot atļauto ātrumu.... bet, viena lieta ir lidot gar Mārupes vidusskolu uz Kantora ielas uz 90 vai pa Brīvībeni uz 130...un cita, to darīt uz tukšas šosejas.

Pārkap, ja dari to ar prātu un pats arī atbildi par sekām. Sūdīgi ir tad, ja par pārkāpēja bezatbildību ir jārūpējas citiem.

Nu redzi, es tā domāju, mēs esam sapratuši viens otru.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Vai ir OK, ja uzsākot braukt no krustojuma no aizmugures 2 moči apdzen katrs pa savu pusi (tas, kas pa kreiso pusi - pa pretējo joslu) un abi tad priekšā satiekas un laimīgi turpina ceļu. Cool Kā auto vadītājiem vajadzētu jau iepriekš sagatavoties, lai šādās situācijās motociklisti neciestu

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Autovadītājam tad vajadzētu ievērot noteikumus primāri un braukt tuvāk!!! braukt=ruves labajau malai un nefilozofēt te tagad gudri.

Šodie es varu oi cik atsaldētu autovadītāju gājienus uzskaitīt...labākais bija-kādi 10 moči pa 2 blakus stāv un gaida zaļo signālu krustojumā, pa pretējo joslu viņus visus apbrauc bembis un nostājas priekšā....mersedess taksis,kurš pa Mārupes ielo ielu brauca uz vismaz 100, metot akmeņus pa gaisu un viņam bija pajāt uz to,ka man tas sagādā neērtības.

Un vēl un vēl.....

Tā kā,skatieties vien ,autovadītāji ,uz sevi un beidziet īdēt.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu tur bija 2 joslas, un ja mēs turētos vairāk pa labi, tad tas nabags, kas apdzina pa labo pusi netiktu starp autiņiem garām.. grozies kā gribi - 2 joslās 2 auto un 2 močiem tomēr pa šauru..

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Un kas Tev notika,ka tie moči aizbrauca??? Tagad kaut kas neiet,spiež vai kā? Vai vienkārši populāri ir īdēt par motociklistiem??

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vajadzēja sabremzēties, lai tas kreisais tiek joslā atpakaļ un neiemauc man sānos vai pretībraucošajam sejā. Arī pa labi nevarēju paraut jo tu jau otrs bija.. Būtu man mazāka pieredze, viens no viņiem būtu lupatās

man neliekas pašsaprotami, ka jebkurā brīdī no jebkuras puses var uzrasties kāds neaizsargāts satiksmes dalībnieks. Tāpēc atbalstu akciju jālasa 2x !!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu un atbalsti, man ta kas. Apriebies klausīties šito pingāšanu. Brauciet paši ,bļā, pēc noteikumiem un tad pārmetiet citiem, toč ofigeļi jau.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

a kas Tev liek lasīt, ja apnicis? uzliec ignore un guli mierīgi!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: a kas Tev liek lasīt, ja apnicis? uzliec ignore un guli mierīgi!

Tad jau jums te paradīze būs,varēsiet šausmināties netraucēti...Tagad katrs,kurš redzējis moci un tas,viņaprāt, draudīgi apdzinis, nāks un skricelēs savus apcerējumus...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ā, Nezinīt, šodien viens ar sābu pa Salu tilta brauca pa kreiso joslu,kaut abas labās bija brīvas,tādējādi pārkāpdams noteikumus. Ej un viņam pasip smadzenes.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Nezinite rakstīja: a kas Tev liek lasīt, ja apnicis? uzliec ignore un guli mierīgi!

Tad jau jums te paradīze būs,varēsiet šausmināties netraucēti...Tagad katrs,kurš redzējis moci un tas,viņaprāt, draudīgi apdzinis, nāks un skricelēs savus apcerējumus...

ne jau Tu te noteiksi kas un ko raksta! citata autors Baisulis

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Ā, Nezinīt, šodien viens ar sābu pa Salu tilta brauca pa kreiso joslu,kaut abas labās bija brīvas,tādējādi pārkāpdams noteikumus. Ej un viņam pasip smadzenes.

nu priekš tā Tev pašam savs topiks SAAB zonā - būs par tēmu!

MJanis Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Tad jau var teikt, ka arī Centis Ūbele (nejaukt ar nuudeli) ir savu pānācis - visi to vien runā, ka maxima mazgā salātus.

www.tvnet.lv/...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: vajadzēja sabremzēties, lai tas kreisais tiek joslā atpakaļ un neiemauc man sānos vai pretībraucošajam sejā. Arī pa labi nevarēju paraut jo tu jau otrs bija.. Būtu man mazāka pieredze, viens no viņiem būtu lupatās

man neliekas pašsaprotami, ka jebkurā brīdī no jebkuras puses var uzrasties kāds neaizsargāts satiksmes dalībnieks. Tāpēc atbalstu akciju jālasa 2x !!

bezcerīgi,kam tu stāsti? ērglim? vai mērglim? šodien šiem pat īpaša diena bija. ja nebūtu gatavs viņu debilismam - nebūtu bijis labi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Nezinite rakstīja: vajadzēja sabremzēties, lai tas kreisais tiek joslā atpakaļ un neiemauc man sānos vai pretībraucošajam sejā. Arī pa labi nevarēju paraut jo tu jau otrs bija.. Būtu man mazāka pieredze, viens no viņiem būtu lupatās

man neliekas pašsaprotami, ka jebkurā brīdī no jebkuras puses var uzrasties kāds neaizsargāts satiksmes dalībnieks. Tāpēc atbalstu akciju jālasa 2x !!

bezcerīgi,kam tu stāsti? ērglim? vai mērglim? šodien šiem pat īpaša diena bija. ja nebūtu gatavs viņu debilismam - nebūtu bijis labi.

ATNĀC UN PASAKI TO TIEM CILVĒKIEM ACĪS,ĪBLI!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ooo jaaa...

ja nu godiigi- tad shodien centrs- jugla-centrs nu bij par traku...

var jau saprast- Atklaashna... bet nu nakujam tos bailiigos autobrauceejus baidiit? man okuj... labaa mala piesegta... da i uz briiviibenes pa vidu arii...nebuus braukt... bet paareejie

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis

čau ,sieriņ, MB, upeņu sula iejaukta?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pasham bikses noshljukushas...

RMB izlakts...jaabrien pakalj dobavkaam...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ko var satraukties par kkādām debīlām reklāmām. Ja visi (arī auto) brauktu aptuveni pēc noteikumiem pārkāpjot saprāta robežās un nevienu neapdraudot, tad viss būtu daudzmaz labi. Bet kāpēc man vajadzētu kautvai piebremzēt, lai palaistu kārtējo agresīvo vadītāju, lai viņš neielidotu šķērslī (citreiz kustīgā). Ar ko viņa bremžu kluči ir svarīgāki par manējiem? Ar šo reklāmas kampaņu saprotu ka tiek "lobētas" motobraucēju tiesības pārkāpt noteikumus.

Man kkā pie vienas vietas, ka kāds pa tukšu ceļu lido kaut uz 300, bet ja sāk izpildīties intensīvas satiksmes laikā tas vairs nav normāli.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: pasham bikses noshljukushas...

RMB izlakts...jaabrien pakalj dobavkaam...

kad atbridīsi dod ziņu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Ko var satraukties par kkādām debīlām reklāmām. Ja visi (arī auto) brauktu aptuveni pēc noteikumiem pārkāpjot saprāta robežās un nevienu neapdraudot, tad viss būtu daudzmaz labi. Bet kāpēc man vajadzētu kautvai piebremzēt, lai palaistu kārtējo agresīvo vadītāju, lai viņš neielidotu šķērslī (citreiz kustīgā). Ar ko viņa bremžu kluči ir svarīgāki par manējiem? Ar šo reklāmas kampaņu saprotu ka tiek "lobētas" motobraucēju tiesības pārkāpt noteikumus.

Man kkā pie vienas vietas, ka kāds pa tukšu ceļu lido kaut uz 300, bet ja sāk izpildīties intensīvas satiksmes laikā tas vairs nav normāli.

daļēji piekrītu...

atbalstu moču "līšanu" starp auto... kamēr onka ierubī hodu, šamie jau gabalā... un ja viņi brauktu ar saviem auto, sastrēgums būtu vēl lielāks...

tik nav oieņemama Nezinītes aprakstītā situācija un Joop gadījumā... pat negribu izteikties...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: pasham bikses noshljukushas...

RMB izlakts...jaabrien pakalj dobavkaam...

kad atbridīsi dod ziņu...

Eu,kas ta jums pa dīvainām interesēm?? Zilā austere?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

oieņemama=pieņemama

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Eu,kas ta jums pa dīvainām interesēm?? Zilā austere?

jūti ilgas pievienoties?

1 2 3 4 5 6 7 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti