jālasa 2x !!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..12
AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Kampanja ka taada ir baigi OK, jo nekas jau slikts nav, ja aicina buut uzmanigakiem, iecietigakiem utt. Un ne jau par velti, braucot pa soseju, motociklisti dienas laika iesledz talas gaismas - vinji ir tiesham grutak pamanami, jo nu nav tie gabariti tie lielaki.

Pilniigi stulbs ir kampanjas reklamas veids - reklamet, ka motociklists nav/ir spoguli sekunžu intervala un izceljot to, ka motobraucejs ir iespejamais atruma parkapejs. Pilniigi sabojats darbs/materials/nauda un kampanjas rezultata tikai lieka cepshanas, kur pamatideja tiesham ir atbalstama - sapratne uz celja pret grutak pamanamo un mazak aizsargajamo satiksmes dalibnieku.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Eu,kas ta jums pa dīvainām interesēm?? Zilā austere?

jūti ilgas pievienoties?

Ja,man kāreiz kājās motociklista bikses ar tirsas bruņu,man pofik.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Eu,kas ta jums pa dīvainām interesēm?? Zilā austere?

jūti ilgas pievienoties?

Lai videočatā piedalītos, rozā stringi obligāti jāpērk? Vai var masterkā sēdēt?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Kampanja ka taada ir baigi OK, jo nekas jau slikts nav, ja aicina buut uzmanigakiem, iecietigakiem utt. Un ne jau par velti, braucot pa soseju, motociklisti dienas laika iesledz talas gaismas - vinji ir tiesham grutak pamanami, jo nu nav tie gabariti tie lielaki.

Pilniigi stulbs ir kampanjas reklamas veids - reklamet, ka motociklists nav/ir spoguli sekunžu intervala un izceljot to, ka motobraucejs ir iespejamais atruma parkapejs. Pilniigi sabojats darbs/materials/nauda un kampanjas rezultata tikai lieka cepshanas, kur pamatideja tiesham ir atbalstama - sapratne uz celja pret grutak pamanamo un mazak aizsargajamo satiksmes dalibnieku.

A varbūt tas autobraucējs ir sēne,brauc uz 40 pa Jūrmalas šoseju un mocis nemaz tā nelido,ko? Neesi aizdomājies?? Pamēģini,padomā, nevērtē no viena skatu punkta. Galvenais jau panākts, reklāma darbojas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Kampanja ka taada ir baigi OK, jo nekas jau slikts nav, ja aicina buut uzmanigakiem, iecietigakiem utt. Un ne jau par velti, braucot pa soseju, motociklisti dienas laika iesledz talas gaismas - vinji ir tiesham grutak pamanami, jo nu nav tie gabariti tie lielaki.

Pilniigi stulbs ir kampanjas reklamas veids - reklamet, ka motociklists nav/ir spoguli sekunžu intervala un izceljot to, ka motobraucejs ir iespejamais atruma parkapejs. Pilniigi sabojats darbs/materials/nauda un kampanjas rezultata tikai lieka cepshanas, kur pamatideja tiesham ir atbalstama - sapratne uz celja pret grutak pamanamo un mazak aizsargajamo satiksmes dalibnieku.

jāpiekrīt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: ...

Ja,man kāreiz kājās motociklista bikses ar tirsas bruņu,man pofik.

nesaki gan... man ir Makitta perforators...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Yetti rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Eu,kas ta jums pa dīvainām interesēm?? Zilā austere?

jūti ilgas pievienoties?

Lai videočatā piedalītos, rozā stringi obligāti jāpērk? Vai var masterkā sēdēt?

Pieredzējušos viņi nepieņem, tev nespīd

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Baisulis rakstīja: ...

Ja,man kāreiz kājās motociklista bikses ar tirsas bruņu,man pofik.

nesaki gan... man ir Makitta perforators...

Labi ( Baisulis ieliek biksēs Hardoz metāla plāksni un brauc)

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

A varbūt tas autobraucējs ir sēne,brauc uz 40 pa Jūrmalas šoseju un mocis nemaz tā nelido,ko? Neesi aizdomājies?? Pamēģini,padomā, nevērtē no viena skatu punkta. Galvenais jau panākts, reklāma darbojas.

Tieši priekš tevis - šodien aizdomājos. Ņemot verā apgaismes stabu reālo izvietojumu, tā auto ātrums ir apmēram 300km/h un mocis ir ginesa rekorda cienīgs.

Un vēl - ir trīs joslas. Ko tas lidonis dara vienīgajā aizņemtajā?

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

AutoNets rakstīja: Kampanja ka taada ir baigi OK, jo nekas jau slikts nav, ja aicina buut uzmanigakiem, iecietigakiem utt. Un ne jau par velti, braucot pa soseju, motociklisti dienas laika iesledz talas gaismas - vinji ir tiesham grutak pamanami, jo nu nav tie gabariti tie lielaki.

Pilniigi stulbs ir kampanjas reklamas veids - reklamet, ka motociklists nav/ir spoguli sekunžu intervala un izceljot to, ka motobraucejs ir iespejamais atruma parkapejs. Pilniigi sabojats darbs/materials/nauda un kampanjas rezultata tikai lieka cepshanas, kur pamatideja tiesham ir atbalstama - sapratne uz celja pret grutak pamanamo un mazak aizsargajamo satiksmes dalibnieku.

A varbūt tas autobraucējs ir sēne,brauc uz 40 pa Jūrmalas šoseju un mocis nemaz tā nelido,ko? Neesi aizdomājies?? Pamēģini,padomā, nevērtē no viena skatu punkta. Galvenais jau panākts, reklāma darbojas.

Nav nekas jadoma vai japiedoma - reklamai ir jabut tieshai, precizai un neparprotamai. Ja ir tik liela sabiedribas rezonanse un reklamas galveno ideju cilveki neuztver, tad izlietoti lidzeklji merkji viennozimigi nav sasniegushi.

Nepiekritu, ka galvenais panakts - sapratne un iecietiba starp auto/moto braucejiem shadas kampanjas neuzlabo. Palsi komentarus un diskusijas ne tikai shaja portala.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:...

Un vēl - ir trīs joslas. Ko tas lidonis dara vienīgajā aizņemtajā?

to pašu ko lielākajā autoceļu valstī Vācijā, pārsniedz ātrumu...

tas tāds nerakstīts standarts...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:...

Nepiekritu, ka galvenais panakts - sapratne un iecietiba starp auto/moto braucejiem shadas kampanjas neuzlabo. Palsi komentarus un diskusijas ne tikai shaja portala.

jap...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Vēl jautājums īpaši Baisulim - cik lielā attālumā motocikls izskatas pēc punktiņa?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Baisulis rakstīja:

A varbūt tas autobraucējs ir sēne,brauc uz 40 pa Jūrmalas šoseju un mocis nemaz tā nelido,ko? Neesi aizdomājies?? Pamēģini,padomā, nevērtē no viena skatu punkta. Galvenais jau panākts, reklāma darbojas.

Tieši priekš tevis - šodien aizdomājos. Ņemot verā apgaismes stabu reālo izvietojumu, tā auto ātrums ir apmēram 300km/h un mocis ir ginesa rekorda cienīgs.

Un vēl - ir trīs joslas. Ko tas lidonis dara vienīgajā aizņemtajā?

Nu tad nejāj mozgas man un citiem moču mīļotājiem, piezvani uz CSDD vai kur tur.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Vel tiem pilsonjiem, kas te opone Baisulim un breka par motociklistu kulturu, mazs komentrs padomashanai - ok, motociklisti brauc ta un shita, bet kada ir autbrauceju attieksme pret velosipedistiem?

Velosipedists nespraucas starp rindam, neparsniedz atrumu, bet Riiga ar velosipedu pa ielas pashu malu pabraukt ir NEIESPEJAMI! kapēc? Autovaditaju drausmigi kre...iskas attieksmes delj!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Vēl jautājums īpaši Baisulim - cik lielā attālumā motocikls izskatas pēc punktiņa?

Atslābsti un nomierinies.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Vel tiem pilsonjiem, kas te opone Baisulim un breka par motociklistu kulturu, mazs komentrs padomashanai - ok, motociklisti brauc ta un shita, bet kada ir autbrauceju attieksme pret velosipedistiem?

Velosipedists nespraucas starp rindam, neparsniedz atrumu, bet Riiga ar velosipedu pa ielas pashu malu pabraukt ir NEIESPEJAMI! kapēc? Autovaditaju drausmigi kre...iskas attieksmes delj!

Zini,ar moci braucot ir līdzīgi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Es esmu gan autobraucējs gan velosipēdists gan motociklists. Tāpēc labi varu saprast visus un attieksme man ir pietiekami laba gan pret velosipēdistiem,motociklistiem un autovadītājiem.

PS. Sēne un tamlīdzīgi ir izņēmums.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Vel tiem pilsonjiem, kas te opone Baisulim un breka par motociklistu kulturu, mazs komentrs padomashanai - ok, motociklisti brauc ta un shita, bet kada ir autbrauceju attieksme pret velosipedistiem?

Velosipedists nespraucas starp rindam, neparsniedz atrumu, bet Riiga ar velosipedu pa ielas pashu malu pabraukt ir NEIESPEJAMI! kapēc? Autovaditaju drausmigi kre...iskas attieksmes delj!

Izskatās, ka esi vēl viens pamuļķis. Man nez kāpēc nav nekad bijušas problēmas pabraukt ar velosipēdu pa Rīgu. Un arī vairāki mani paziņas, kas ikdienā uz darbu dodas ar velosipēdu, nebūt nesūdzas par to, ka visi viņus vēlas nogalināt. Tajā pat laikā zinu arī daudzus citus (īpaši kurjerus), kam regulāri ir problēmas. Un viņu attieksme pret satiksmes noteikumiem ir viennozīmiga - nezinu un negribu zināt.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

AutoNets rakstīja: Vel tiem pilsonjiem, kas te opone Baisulim un breka par motociklistu kulturu, mazs komentrs padomashanai - ok, motociklisti brauc ta un shita, bet kada ir autbrauceju attieksme pret velosipedistiem?

Velosipedists nespraucas starp rindam, neparsniedz atrumu, bet Riiga ar velosipedu pa ielas pashu malu pabraukt ir NEIESPEJAMI! kapēc? Autovaditaju drausmigi kre...iskas attieksmes delj!

Izskatās, ka esi vēl viens pamuļķis. Man nez kāpēc nav nekad bijušas problēmas pabraukt ar velosipēdu pa Rīgu. Un arī vairāki mani paziņas, kas ikdienā uz darbu dodas ar velosipēdu, nebūt nesūdzas par to, ka visi viņus vēlas nogalināt. Tajā pat laikā zinu arī daudzus citus (īpaši kurjerus), kam regulāri ir problēmas. Un viņu attieksme pret satiksmes noteikumiem ir viennozīmiga - nezinu un negribu zināt.

Ludzu iztiec bez personiskiem apvainojumiem. Tas liecina par Jusu nespeju iesaistities inteligenta diskusija un argumenteti pamatot savu viedokli.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: pasham bikses noshljukushas...

RMB izlakts...jaabrien pakalj dobavkaam...

kad atbridīsi dod ziņu...

virtuaals skaal

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Ludzu iztiec bez personiskiem apvainojumiem. Tas liecina par Jusu nespeju iesaistities inteligenta diskusija un argumenteti pamatot savu viedokli.

Piedod, nepamaniju, ka te ir parādijies kads, ka māk sarunāties savādak. iAuto sabiedrībā visu ir pieņemts risināt tikai ar personīgiem apvainojumiem.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Ludzu iztiec bez personiskiem apvainojumiem. Tas liecina par Jusu nespeju iesaistities inteligenta diskusija un argumenteti pamatot savu viedokli.

Piedod, nepamaniju, ka te ir parādijies kads, ka māk sarunāties savādak. iAuto sabiedrībā visu ir pieņemts risināt tikai ar personīgiem apvainojumiem.

Nu,ar tevi jau citādi nevar,tik tad sāc ieklausīties.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Ludzu iztiec bez personiskiem apvainojumiem. Tas liecina par Jusu nespeju iesaistities inteligenta diskusija un argumenteti pamatot savu viedokli.

Piedod, nepamaniju, ka te ir parādijies kads, ka māk sarunāties savādak. iAuto sabiedrībā visu ir pieņemts risināt tikai ar personīgiem apvainojumiem.

Kadreiz jau gribas tiem aktivakajiem ganitajiem un lamatajiem pajautat - gjimene ar sievu/draudzeni arii viss tiek tada stila kartots - lamas, uzbraucieni, speka pielietoshana? Nozelojami

Diskusija neslikta, bet velraiz atkartoshu - akcijas organizetaju neprofesionalitates delja sabojts darbs un materials.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Seene rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Ludzu iztiec bez personiskiem apvainojumiem. Tas liecina par Jusu nespeju iesaistities inteligenta diskusija un argumenteti pamatot savu viedokli.

Piedod, nepamaniju, ka te ir parādijies kads, ka māk sarunāties savādak. iAuto sabiedrībā visu ir pieņemts risināt tikai ar personīgiem apvainojumiem.

Kadreiz jau gribas tiem aktivakajiem ganitajiem un lamatajiem pajautat - gjimene ar sievu/draudzeni arii viss tiek tada stila kartots - lamas, uzbraucieni, speka pielietoshana? Nozelojami

Diskusija neslikta, bet velraiz atkartoshu - akcijas organizetaju neprofesionalitates delja sabojts darbs un materials.

Aktīvie droši vien šeit izgāž to, ko ir no sievas/draudzenes saņēmuši un klātienē baidās jebko atbildēt. Pārējie pielāgojas.

1 2 3 4 5 6 7 8 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti