jālasa 2x !!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Loši. Šīris esot bildinājis Marčiku,tas atteicis,tāpēc tagad sienas man klāt. Mani interesē tikai sievietes,es neesmu Pirmais vai Ģedmarozs

Pimais ir laukjis no zilupes, bet tu esi gejs. samierinies ar tu, jefinj.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiiri- es tavaa vieta cereetu...ka Pirmajam shito lasot buus viss kaartiibaa ar humora izjuutu ...

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Šitais jau sit pāri Tvnet auto forumu

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Loši. Šīris esot bildinājis Marčiku,tas atteicis,tāpēc tagad sienas man klāt. Mani interesē tikai sievietes,es neesmu Pirmais vai Ģedmarozs

nee, nu tevi ar mani toch neviens nesajauks pat marchiks un shiiris vinji savus elkus nenodod es vinjiem neesmu interesants

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

alisters rakstīja:

Jators rakstīja: lasi2x.lv/...

Server not found, tāpēc nokrati2x!

mok pats aatri krati viss darbojaas...

mok nespried uzreiz pēc sevis?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: eu, uztaisiet praideriem citu topiku.

Šitais tak ir radīts no ņuņnu puses,tad jau der šis pats.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

alisters rakstīja:

Jators rakstīja: lasi2x.lv/...

Server not found, tāpēc nokrati2x!

mok pats aatri krati viss darbojaas...

kā var kratīt to kā naf ?

kurā brīdī tu pārbaudīji?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

anonimikis rakstīja: eu, uztaisiet praideriem citu topiku.

Šitais tak ir radīts no ņuņnu puses,tad jau der šis pats.

ahaa, un deksiitis to labpraatiigi uztur pie dziiviibas

nedz... kaadu motiivu vadiits ? vinjam laikam vienkaarshi patiik

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ja,patīk

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

alisters rakstīja:

Jators rakstīja: lasi2x.lv/...

Server not found, tāpēc nokrati2x!

mok pats aatri krati viss darbojaas...

mok nespried uzreiz pēc sevis?

es ta ko pats taisi...pats tirinies...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

skatos praidists Deskters jeb Baisulis (slieku audzeetaajs) pat uztaisijis sev un lidzigi domajoshiem atsevishkju topiku un grib mani arii tani visa ievilkt. nekaa nebij dibena bruninjieki, jums tas neizdosies! es neesmu TAADS.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: es neesmu TAADS.

Taisnojies vien

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vīkendā novālēju pāri par 1000km

redzēju vairāk kā dažus močus...

kāpēc vismaz 2/3 to tirliņu brauc vai nu ar tālajiem vai pilnīgi debesīs sagrozītām gaismām....

man jautājums, vai tad močiem tehnisko nevajag?????

p.n.

kā pēc tam var rasties kaukāda cieņa pret tiem dažiem, kas laikam moci vēl šorīt tikai ir nopirkuši un pēc inerces ievēro visus noteikumus???????

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vīkendā novālēju pāri par 1000km

redzēju vairāk kā dažus močus...

kāpēc vismaz 2/3 to tirliņu brauc vai nu ar tālajiem vai pilnīgi debesīs sagrozītām gaismām....

man jautājums, vai tad močiem tehnisko nevajag?????

p.n.

kā pēc tam var rasties kaukāda cieņa pret tiem dažiem, kas laikam moci vēl šorīt tikai ir nopirkuši un pēc inerces ievēro visus noteikumus???????

Tikai neīdi. Neesmu sevišķi redzējis kādu ar tālajiem braucam, sadakterē acis. Viens man ar mirksķina šodien,lai gan bija tuvuie un apskate izieta. Mocim lukturi ir augstāk un tas šūpojas vairāk,jo īsāks par auto,tāpēc šķiet,ka tālie.

Pirmais,netirz šķidru.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kāpēc vismaz 2/3 to tirliņu brauc

Izvēlies izteicienus,OK?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Tikai neīdi. Neesmu sevišķi redzējis kādu ar tālajiem braucam, sadakterē acis.

Toties es esmu redzējis pietiekoši daudz.

Tak elementāri var atšķirt augstu tuvo gaismu no tālajiem prožektoriem, nepiesienies acīm. Starp citu, ir zināms ka dažu autoskolu instruktori pat māca motociklistus braukt ar tālajām gaismām.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

6dienas novērojumi.

es saprotu, ka var apbraukt stāvošos un līst priekšā, bet... ja es ar moci apbraucu rindu, "solīdi" nostājos blakus auto, varbūt nedaudz priekšā, tad atradās vēl n praideri, kas ielīda priekšā man!

n -dažviet sasniedz pat vairāk kā 10 ja tāda būtu ikdiena, tad es sāku saprast autovadītāju naidu!

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

P.S. liela daļa pat ir tik infantili, ka mēģina izprovocēt pakosties.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Pirmais rakstīja: vīkendā novālēju pāri par 1000km

redzēju vairāk kā dažus močus...

kāpēc vismaz 2/3 to tirliņu brauc vai nu ar tālajiem vai pilnīgi debesīs sagrozītām gaismām....

man jautājums, vai tad močiem tehnisko nevajag?????

p.n.

kā pēc tam var rasties kaukāda cieņa pret tiem dažiem, kas laikam moci vēl šorīt tikai ir nopirkuši un pēc inerces ievēro visus noteikumus???????

Tikai neīdi. Neesmu sevišķi redzējis kādu ar tālajiem braucam, sadakterē acis. Viens man ar mirksķina šodien,lai gan bija tuvuie un apskate izieta. Mocim lukturi ir augstāk un tas šūpojas vairāk,jo īsāks par auto,tāpēc šķiet,ka tālie.

Pirmais,netirz šķidru.

Nikuja,baikeri daudzi brauc ar talajiem,bet diena tas galigi netrauce

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: P.S. liela daļa pat ir tik infantili, ka mēģina izprovocēt pakosties.

vakar pēcpusdienā, kad Rīgā bija visnotaļ apgrūtināta iebraukšana no Juglas puses, pilns bija ar šitādiem infantīliem lohiem, kas milzīgus torķus apbrauca pa Mežciema, Pļavnieku un lubančika mikrorajonu TROTUĀRIEM, lavierējot starp gājējiem.... īīīb/ļi, i baikeri i čoperisti. Bija, protams, viena daļa kas pieklājīgi pa braucamo daļu bez liekiem vipendroniem visus apbrauca un devās tālāk savās gaitās, bet pārsteidza tas, cik ļoti daudz mudaku vienkārši vālēja pa ietvēm.... pidzec tas ir, biedri motobraucēji...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Baisulis rakstīja: Loši. Šīris esot bildinājis Marčiku,tas atteicis,tāpēc tagad sienas man klāt. Mani interesē tikai sievietes,es neesmu Pirmais vai Ģedmarozs

Pimais ir laukjis no zilupes, bet tu esi gejs. samierinies ar tu, jefinj.

pziģec tev, šīri, ir....

īsāk sakot pats vainīgs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Pirmais rakstīja: vīkendā novālēju pāri par 1000km

redzēju vairāk kā dažus močus...

kāpēc vismaz 2/3 to tirliņu brauc vai nu ar tālajiem vai pilnīgi debesīs sagrozītām gaismām....

man jautājums, vai tad močiem tehnisko nevajag?????

p.n.

kā pēc tam var rasties kaukāda cieņa pret tiem dažiem, kas laikam moci vēl šorīt tikai ir nopirkuši un pēc inerces ievēro visus noteikumus???????

Tikai neīdi. Neesmu sevišķi redzējis kādu ar tālajiem braucam, sadakterē acis. Viens man ar mirksķina šodien,lai gan bija tuvuie un apskate izieta. Mocim lukturi ir augstāk un tas šūpojas vairāk,jo īsāks par auto,tāpēc šķiet,ka tālie.

Pirmais,netirz šķidru.

vai močiem abās pusēs ir tuvie?????

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

gadijās vienam čomam www.skaties2x.lv/... 3ā situācija pāris dienas atpakaļ.. Pēc poliču domām vainīgs esot bijis viņš. Kāds var izskaidrot kāpēc?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tie oldskūl 70 motobraucēji traucē vēl vairāk. Velkas ar savu dranduļetu pa joslas vidu un vēl dusmojas, kad šim pīpina.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti