jālasa 2x !!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..12
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Vel tiem pilsonjiem, kas te opone Baisulim un breka par motociklistu kulturu, mazs komentrs padomashanai - ok, motociklisti brauc ta un shita, bet kada ir autbrauceju attieksme pret velosipedistiem?

Velosipedists nespraucas starp rindam, neparsniedz atrumu, bet Riiga ar velosipedu pa ielas pashu malu pabraukt ir NEIESPEJAMI! kapēc? Autovaditaju drausmigi kre...iskas attieksmes delj!

nu, man vakar aiz muguras velosipēdiste ielīda, kreisajā stūrī, kā reiz atpakaļgaitā braucu no statoil gaisa pumpja - tajos 30 cm starp auto un ietvi /vai kā nu tur/.

"es domāju, ka jūs mani redziet", teica...

vai šodien - braucu pa labo joslu, gatavojos nogriezties pa labi, ieslēdzu pagriezienu - un šajā mirklī riteņbraucējs gar labās puses spoguli nošvīkst.

Pašam šad tad ar riteni pa rīgu gadās braukt, bet nu šitādus s***s gan netaisu.

un kretīniskā attieksme pret riteņbraucējiem ir galvenokārt no:

1) trolejbusu vadītājiem;

2) autobusu vadītājiem;

3) marsruta taksometru vadītājiem.

un tad tikai pārējie seko.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: ?? kas tev tur ir pašsaprotams?? Jā,man ir draugi, ne viens vien. Ja tev šķiet,ka ar draugiem guļ, tad tu esi daunis. Ar labu nakti.

es nerunāju par draugiem. es skaisdri un gaiši pajautāju vai tu esi zilais.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja:

Baisulis rakstīja: ?? kas tev tur ir pašsaprotams?? Jā,man ir draugi, ne viens vien. Ja tev šķiet,ka ar draugiem guļ, tad tu esi daunis. Ar labu nakti.

es nerunāju par draugiem. es skaisdri un gaiši pajautāju vai tu esi zilais.

Kāpēc esi sadomājies,ka tu man vari ko tādu jautāt?? Esi sajaucis adreses,ej,re kur , uz geju bāriem un tur uzmācies večiem...a to sanāks,ka dabūsi pa purnu,ja ne tur līdīsi. Viss,tēma izsmelta.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

ne tu sitējs ne karoga nesējs.

un jautājumus es varu uzdot jebkuram, kapēc esi iedomājies ka esi kas īpašs?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Kāpēc esi sadomājies,ka tu man vari ko tādu jautāt?? Esi sajaucis adreses,ej,re kur , uz geju bāriem un tur uzmācies večiem...a to sanāks,ka dabūsi pa purnu,ja ne tur līdīsi. Viss,tēma izsmelta.

Nav jau darba intervija, kur likums nosaka, ko nedrīst jautāt. Un, cik zinu, pretēji tavām vēlmēm tu neesi tas, kas nosaka ko šeit drīkst un ko nedrīkst.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nav jau darba intervija, kur likums nosaka, ko nedrīst jautāt.

tak tiek apiets... "vai ir kas taads...kas darba deveejam buutu jaazin...kas vareetu trauceet darba pienaakumu veikshanai..."

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Seene rakstīja:

Nav jau darba intervija, kur likums nosaka, ko nedrīst jautāt.

tak tiek apiets... "vai ir kas taads...kas darba deveejam buutu jaazin...kas vareetu trauceet darba pienaakumu veikshanai..."

Nu re! Bet te, redzies, nedrīkstot...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja:

Tengizss rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Tengizss rakstīja: Šodien Jelgavā uz Rīgas ielas netālu no Valdekas viens baikeris rāva ratā. Bija, startējot no luksofora, kādus pārsimt metrus atrāvies no rāmi braucošu auto bariņa.

Ta jau tu tagad nevarēsi mierīgi gulēt ? Šausmas,nu kā viņš tā varēja Zini, man ar šodien pacēlās,reizes 10..netīšām,ko lai dara,ka tiem itāļiem tāda grieze

Nē, kas tad man. Es iekš sava komfortablā minivena jutos daudz ērtāk, rāmi ar 53 km/h braucot un atlaidies ērtā krēslā.

Ej tu tirzt! Es gar zemi

+1

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tengizss rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Tengizss rakstīja:

Nē, kas tad man. Es iekš sava komfortablā minivena jutos daudz ērtāk, rāmi ar 53 km/h braucot un atlaidies ērtā krēslā.

Nu te lūk tu satirsi. Meriva jau nu nav minivens un ērts netik.

Kas tad Meriva ir? Sedans nav, hečbeks nav, universāls nav, kabriolets nav, apvidus auto nav...

Mašīnas, kuras neietilpst definētajos virsbūvju veidos, parasti sauc par lamatām

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: ?? kas tev tur ir pašsaprotams?? Jā,man ir draugi, ne viens vien. Ja tev šķiet,ka ar draugiem guļ, tad tu esi daunis. Ar labu nakti.

Oglasitje vesj Spisok! Druzej! Požaluista! (:

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Vel tiem pilsonjiem, kas te opone Baisulim un breka par motociklistu kulturu, mazs komentrs padomashanai - ok, motociklisti brauc ta un shita, bet kada ir autbrauceju attieksme pret velosipedistiem?

Velosipedists nespraucas starp rindam, neparsniedz atrumu, bet Riiga ar velosipedu pa ielas pashu malu pabraukt ir NEIESPEJAMI! kapēc? Autovaditaju drausmigi kre...iskas attieksmes delj!

CIK no Tevis redzētajiem velosipēdistiem ievēro CSN un STUMJ savu baiku pāri gājēju "pārbrauktuvei"

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Seene rakstīja:

AutoNets rakstīja: Vel tiem pilsonjiem, kas te opone Baisulim un breka par motociklistu kulturu, mazs komentrs padomashanai - ok, motociklisti brauc ta un shita, bet kada ir autbrauceju attieksme pret velosipedistiem?

Velosipedists nespraucas starp rindam, neparsniedz atrumu, bet Riiga ar velosipedu pa ielas pashu malu pabraukt ir NEIESPEJAMI! kapēc? Autovaditaju drausmigi kre...iskas attieksmes delj!

Izskatās, ka esi vēl viens pamuļķis. Man nez kāpēc nav nekad bijušas problēmas pabraukt ar velosipēdu pa Rīgu. Un arī vairāki mani paziņas, kas ikdienā uz darbu dodas ar velosipēdu, nebūt nesūdzas par to, ka visi viņus vēlas nogalināt. Tajā pat laikā zinu arī daudzus citus (īpaši kurjerus), kam regulāri ir problēmas. Un viņu attieksme pret satiksmes noteikumiem ir viennozīmiga - nezinu un negribu zināt.

Ludzu iztiec bez personiskiem apvainojumiem. Tas liecina par Jusu nespeju iesaistities inteligenta diskusija un argumenteti pamatot savu viedokli.

Inteliģents te drīkst būt tikai Baisulis = Deksters ! Tev līdz tādam vēl jāpaaugās ! (:

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: ne tu sitējs ne karoga nesējs.

un jautājumus es varu uzdot jebkuram, kapēc esi iedomājies ka esi kas īpašs?

Uzdod klātienē,tad redzēsi.

Jators Reģ.: 21.08.2007
0 0 Atbildēt
alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Jators rakstīja: lasi2x.lv/...

Server not found, tāpēc nokrati2x!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

Jators rakstīja: lasi2x.lv/...

Server not found, tāpēc nokrati2x!

mok pats aatri krati viss darbojaas...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

alisters rakstīja:

Jators rakstīja: lasi2x.lv/...

Server not found, tāpēc nokrati2x!

mok pats aatri krati viss darbojaas...

kā var kratīt to kā naf ?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

alisters rakstīja:

Jators rakstīja: lasi2x.lv/...

Server not found, tāpēc nokrati2x!

mok pats aatri krati viss darbojaas...

kā var kratīt to kā naf ?

Tu ko,arī zilais?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

alisters rakstīja:

Jators rakstīja: lasi2x.lv/...

Server not found, tāpēc nokrati2x!

mok pats aatri krati viss darbojaas...

kā var kratīt to kā naf ?

Tu ko,arī zilais?

piedod....... nee, es neesmu tavs draugs arii slepenais nee aaaahhhaaaaa hhhhaaaaa hhhaaaa hhhhaaaaa

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu vo,pigvīnam atkal vilšanās

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu vo,pigvīnam atkal vilšanās

kaapeec tu sevi dazhreiz saukaa par pingviinu ? juusu aprindaas taa pienjemts ??? : D

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Priecee fakts, ka Deksters ir gejs. Tagad Marchikam vairs nebuus garlaiciigi!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Priecee fakts, ka Deksters ir gejs. Tagad Marchikam vairs nebuus garlaiciigi!

kaapeec tu domaa ka vinjsh ir ? varbuut vinjsh tikai taa domaa ???

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Loši. Šīris esot bildinājis Marčiku,tas atteicis,tāpēc tagad sienas man klāt. Mani interesē tikai sievietes,es neesmu Pirmais vai Ģedmarozs

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

eu, uztaisiet praideriem citu topiku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti