jālasa 2x !!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
 
1 2 3 4 5 6 ..12
alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: he he - lasi2x.lv/...

nokrati2x.lv

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nav tak viņam ko kratīt,bobis nokoda.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Un ko tu ņirdz?? Tev tas vēl priekšā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja:

Un ko tu ņirdz?? Tev tas vēl priekšā

Kas?

2x lasīšana, 2x kratīšana vai bobis?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja:

Un ko tu ņirdz?? Tev tas vēl priekšā

Kas?

2x lasīšana, 2x kratīšana vai bobis?

Bobis,nedomā,ka izdosies aizbēgt.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Vislabāk man patika, ka tas čabans uzstročija to saitu, pēc tam, kad viņam piesolīja pa tāsi! Pļēēē, da ja katrs krānagalva, kuram piesolīts pa tāsi, taisītu saitu, tak domēna resursi ātri vien beigtos!!!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kaut kā jau jākompensē bimba

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas ko kur?

Es jau kādu stundu no vietas rauju vienlaicīgi pa divām jippii pūla spēlēm

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Motocikls ir divriteņu transporta līdzeklis un kā tādu arī to ir jāizmanto. Ko teiktu motociklisti, ja pēkšņi Rīgā pa 13. janvāra ielu pretī brauktu pajauns BMW uz diviem riteņiem? Te pat vairs nav svarīgi uz kuriem diviem - priekšējiem, pakaļējiem, kreisajiem vai labajiem. Fakts paliek fakts. Motociklistiem braucot ir jāizmanto visi transporta līdzeklim esošie riteņi, gluži tāpat, kā to dara velobraucēji un vieglo auto vadītāji.

Man visvairāk patika šitas teksts - tās lapeles autors laikam nav redzējis divriteņu bembjus

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

msh...Tu biški pēdējā komentā nošāvi greizi. Manam autiņam ir kopumā pieci riteņi,bet braucu es ar četriem...

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Motociklist, lasi noteikumus divreiz, D I V R E I Z !!!

Ceļu satiksmes noteikumi attiecas arī uz motocikliem.

Neskatoties uz to, ka motociklam ir tikai divi riteņi, arī uz motocikliem attiecas ceļu satiksmes noteikumi, kas IR jāievēro. Starp citu, lai brauktu ar motociklu ir jāiegūst atbilstošas kategorijas vadītāja apliecība, gluži tāpat, kā tas ir ar divriteni, automašīnu, autobusu vai citu transporta līdzekli.

Pat ātruma ierobežojumi attiecas uz motocikliem

Latvijā ārpus apdzīvotām vietām atļautais braukšanas ātrums ir 90km/h. Apdzīvotās vietās 50km/h. Ja gadās pamanīt attēlā redzamo zīmi, tad arī tā attiecas uz motocikla vadītāju un nozīmē, ka bultiņa spidometrā nedrīkst pārsniegt šo skaitli. Pie tam jāņem vērā, ka skaitļi apzīmē kilometrus stundā, nevis, piemēram, jūdzes stundā vai kādu citu izdomātu mērvienību.

Motocikls ir divriteņu transporta līdzeklis

Motocikls ir divriteņu transporta līdzeklis un kā tādu arī to ir jāizmanto. Ko teiktu motociklisti, ja pēkšņi Rīgā pa 13. janvāra ielu pretī brauktu pajauns BMW uz diviem riteņiem? Te pat vairs nav svarīgi uz kuriem diviem - priekšējiem, pakaļējiem, kreisajiem vai labajiem. Fakts paliek fakts. Motociklistiem braucot ir jāizmanto visi transporta līdzeklim esošie riteņi, gluži tāpat, kā to dara velobraucēji un vieglo auto vadītāji.

Autovadītāji biežāk pamana tos motociklu vadītājus, kas ievēro noteikumus

Ja motocikla vadītājs pārvietojas neatbilstoši satiksmes noteikumiem, pārkāpj atļauto ātrumu, brauc agresīvi, neievēro autovadītāju parādītos signālus, būtiski palielinās risks iekļūt ceļu satiksmes negadījumā.

Par šo lapu

Šī lapa ir kā protests pret CSDD iesākto akciju "Skaties divreiz. Divreiz!", kura pamatā aicina autovadītājus respektēt motobraucējus un pievērst viņiem vairāk uzmanības. No vienas puses šī akcija ir pilnīgi vajadzīga un noteikti kādam liks aizdomāties, taču, manuprāt, šai akcijai ir arī otra puse. Tā būtībā atzīst faktu, ka motobraucēji ļoti bieži BŪTISKI pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus gan atļautā ātruma ziņā, gan apdzīšanas, gan agresīvas braukšanas ziņā. Turklāt nav nekādas publiskas informācijas par to, ka tiktu veiktas kaut kādas motociklistu pārbaudes. Maunprāt, motosezonas sākumā, kas starp citu sākas jau rīt, 26. aprīlī vairāk uzmanības vajadzētu pievērst arī pašu motobraucēju pastiprinātai kontrolei - atļautā braukšanas ātruma ievērošanu, sodīšanai par agresīvu braukšanu un galu galā veikt regulārākas pārbaudes pret alkohola saturu asinīs.

Iespējams, ka šī lapa nebūtu tapusi, ja vien es nebūtu pamanījis pilnīgi absurdi izveidotas animācijas CSDD veidotajā lapā, kas ir vērstas uz autovadītājiem:

2. situācijā ir labi redzama gan motociklista agresīva braukšana, gan arī fakts, ka autovadītājs kreiso pagriezienu bija ieslēdzis jau labu laiku iepriekš. Tīra satiksmes noteikumu ignorēšana no motocikla vadītāja puses.

3. situācijā ir labi redzams, ka autovadītājs ir ieslēdzis pagrieziena rādītāju un gatavojas manevram. Motocikla vadītājs piebrauc no aizmugures un viņam šis pagrieziena rādītājs ir jāpamana.

Tāpat šī lapa iespējams nebūtu tapusi, ja pēc aizrādījuma par viņa braukšanas stilu kādam agresīvam motocikla vadītājam viņš man nebūtu solījis "iedot bietē".

Šī lapa nav veidota kā naids pret cilvēkiem, kas pārvietojas savādāk, nekā ar privāto auto. Gluži otrādi, lapa ir izveidota, lai aicinātu šos cilvēkus ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Es personīgi pazīstu vairākus motociklistus un cienu gan viņu pārvietošanās paradumus, gan arī tiesības uz ceļa. Tieši to pašu es arī ceru sagaidīt pretī. Man nav nekādas vēlēšanās sava auto sānos noķert kādu zemu lidojošu motobraucēju.

Cienīsim viens otru uz ceļa un pasaule kļūs labāka!

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Motociklist, lasi noteikumus divreiz, D I V R E I Z !!!

Ceļu satiksmes noteikumi attiecas arī uz motocikliem.

Neskatoties uz to, ka motociklam ir tikai divi riteņi, arī uz motocikliem attiecas ceļu satiksmes noteikumi, kas IR jāievēro. Starp citu, lai brauktu ar motociklu ir jāiegūst atbilstošas kategorijas vadītāja apliecība, gluži tāpat, kā tas ir ar divriteni, automašīnu, autobusu vai citu transporta līdzekli.

Pat ātruma ierobežojumi attiecas uz motocikliem

Latvijā ārpus apdzīvotām vietām atļautais braukšanas ātrums ir 90km/h. Apdzīvotās vietās 50km/h. Ja gadās pamanīt attēlā redzamo zīmi, tad arī tā attiecas uz motocikla vadītāju un nozīmē, ka bultiņa spidometrā nedrīkst pārsniegt šo skaitli. Pie tam jāņem vērā, ka skaitļi apzīmē kilometrus stundā, nevis, piemēram, jūdzes stundā vai kādu citu izdomātu mērvienību.

Motocikls ir divriteņu transporta līdzeklis

Motocikls ir divriteņu transporta līdzeklis un kā tādu arī to ir jāizmanto. Ko teiktu motociklisti, ja pēkšņi Rīgā pa 13. janvāra ielu pretī brauktu pajauns BMW uz diviem riteņiem? Te pat vairs nav svarīgi uz kuriem diviem - priekšējiem, pakaļējiem, kreisajiem vai labajiem. Fakts paliek fakts. Motociklistiem braucot ir jāizmanto visi transporta līdzeklim esošie riteņi, gluži tāpat, kā to dara velobraucēji un vieglo auto vadītāji.

Autovadītāji biežāk pamana tos motociklu vadītājus, kas ievēro noteikumus

Ja motocikla vadītājs pārvietojas neatbilstoši satiksmes noteikumiem, pārkāpj atļauto ātrumu, brauc agresīvi, neievēro autovadītāju parādītos signālus, būtiski palielinās risks iekļūt ceļu satiksmes negadījumā.

Par šo lapu

Šī lapa ir kā protests pret CSDD iesākto akciju "Skaties divreiz. Divreiz!", kura pamatā aicina autovadītājus respektēt motobraucējus un pievērst viņiem vairāk uzmanības. No vienas puses šī akcija ir pilnīgi vajadzīga un noteikti kādam liks aizdomāties, taču, manuprāt, šai akcijai ir arī otra puse. Tā būtībā atzīst faktu, ka motobraucēji ļoti bieži BŪTISKI pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus gan atļautā ātruma ziņā, gan apdzīšanas, gan agresīvas braukšanas ziņā. Turklāt nav nekādas publiskas informācijas par to, ka tiktu veiktas kaut kādas motociklistu pārbaudes. Maunprāt, motosezonas sākumā, kas starp citu sākas jau rīt, 26. aprīlī vairāk uzmanības vajadzētu pievērst arī pašu motobraucēju pastiprinātai kontrolei - atļautā braukšanas ātruma ievērošanu, sodīšanai par agresīvu braukšanu un galu galā veikt regulārākas pārbaudes pret alkohola saturu asinīs.

Iespējams, ka šī lapa nebūtu tapusi, ja vien es nebūtu pamanījis pilnīgi absurdi izveidotas animācijas CSDD veidotajā lapā, kas ir vērstas uz autovadītājiem:

2. situācijā ir labi redzama gan motociklista agresīva braukšana, gan arī fakts, ka autovadītājs kreiso pagriezienu bija ieslēdzis jau labu laiku iepriekš. Tīra satiksmes noteikumu ignorēšana no motocikla vadītāja puses.

3. situācijā ir labi redzams, ka autovadītājs ir ieslēdzis pagrieziena rādītāju un gatavojas manevram. Motocikla vadītājs piebrauc no aizmugures un viņam šis pagrieziena rādītājs ir jāpamana.

Tāpat šī lapa iespējams nebūtu tapusi, ja pēc aizrādījuma par viņa braukšanas stilu kādam agresīvam motocikla vadītājam viņš man nebūtu solījis "iedot bietē".

Šī lapa nav veidota kā naids pret cilvēkiem, kas pārvietojas savādāk, nekā ar privāto auto. Gluži otrādi, lapa ir izveidota, lai aicinātu šos cilvēkus ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Es personīgi pazīstu vairākus motociklistus un cienu gan viņu pārvietošanās paradumus, gan arī tiesības uz ceļa. Tieši to pašu es arī ceru sagaidīt pretī. Man nav nekādas vēlēšanās sava auto sānos noķert kādu zemu lidojošu motobraucēju.

Cienīsim viens otru uz ceļa un pasaule kļūs labāka!

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

(vakardienas vakara novērojums)...njaa,kungi mociklisti(uzsveru,tikai baikeri) vakar vakarā ap 20iem viens Jūsu bēdu brālis dabūja diezgan pamatīgu "pērienu" ...īsumā: nepateikšu ielas nosaukumu utt,bet runa par vienu no šķērsielām,kas iziet UZ Maskavas ielu,virzienā uz Ķengaraga tirgu...krustojumā iedegas sarkanais un kādas 4 a/m protams bremzējās (viss loģiski).Cilvēciņi sāk steberēt pāri zebrai (tajā skaitā arī viena jauna māmiņa ar zīdaini ratiņos un otru sīci pie rokas)..te ot kuda ņeberis uz tā paša krusta pusi lido baiks (laaaabā šusītē),protams bremzēšana notiek strauji un lavierējot gar tām pāris mašīnītēm pa nepārtraukto balto svītru ceļam pa vidu.Apstāšanās moments tam lūznim tik straujš,ka zīmējoties tā pakaļa tiek parauta uz augšu...iepriekš minētā jaunā māmiņa tā sabījās,ka tīri instinktīvi raujot malā savu pie rokas esošo sīci apgāza ratiņus ar otru bērneli...viņa patiesi neredzēja šo lidojošo,uzsveru MORĀLO KROPLI...es lecu ārā no sava braucamā un skrēju palīgā pacelt ratiņus un salasīt izbirušās mantas(tiešām palika žēl nabaga meiteni)...lielākais sīcis bimbā utt...bet ne jau par šo manu cēlo rīcību ir stāsts ...blakus man šajā krustā stāvēja melns Lexus GX(kurš tur cipars) džipveidīgais,kurā sēdēja divi visai zolīda izskata kungi ap 40it...sinhroni atsprāga vaļā Lexusa durvis un MORĀLAIS KROPLIS tika sākts lamāt...bet redz nē,šis neesot vainīgs,ka tik bailīgas,histēriskas kuces(viņa vārdi-lieliski dzirdēju)vedot savus bērnus pāri ielai(pie zaļās gaismas-dīvaini!!!)...tad nu viens no kungiem šo kretīnu ar laisku,skaistu kājas spērienu nospēra no šī 2riteņu brīnuma (niansēs neiedziļināšos,bet bija vēl pāris sitienu)...vēl līdz šim vakardienas redzētajam incidentam man īsti nebija ne silts ne auksts par Jums BAIKERIEM(ar pāris kaitinošiem izņēmumiem)...bet tagad...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: (vakardienas vakara novērojums)...njaa,kungi mociklisti(uzsveru,tikai baikeri) vakar vakarā ap 20iem viens Jūsu bēdu brālis dabūja diezgan pamatīgu "pērienu" ...īsumā: nepateikšu ielas nosaukumu utt,bet runa par vienu no šķērsielām,kas iziet UZ Maskavas ielu,virzienā uz Ķengaraga tirgu...krustojumā iedegas sarkanais un kādas 4 a/m protams bremzējās (viss loģiski).Cilvēciņi sāk steberēt pāri zebrai (tajā skaitā arī viena jauna māmiņa ar zīdaini ratiņos un otru sīci pie rokas)..te ot kuda ņeberis uz tā paša krusta pusi lido baiks (laaaabā šusītē),protams bremzēšana notiek strauji un lavierējot gar tām pāris mašīnītēm pa nepārtraukto balto svītru ceļam pa vidu.Apstāšanās moments tam lūznim tik straujš,ka zīmējoties tā pakaļa tiek parauta uz augšu...iepriekš minētā jaunā māmiņa tā sabījās,ka tīri instinktīvi raujot malā savu pie rokas esošo sīci apgāza ratiņus ar otru bērneli...viņa patiesi neredzēja šo lidojošo,uzsveru MORĀLO KROPLI...es lecu ārā no sava braucamā un skrēju palīgā pacelt ratiņus un salasīt izbirušās mantas(tiešām palika žēl nabaga meiteni)...lielākais sīcis bimbā utt...bet ne jau par šo manu cēlo rīcību ir stāsts ...blakus man šajā krustā stāvēja melns Lexus GX(kurš tur cipars) džipveidīgais,kurā sēdēja divi visai zolīda izskata kungi ap 40it...sinhroni atsprāga vaļā Lexusa durvis un MORĀLAIS KROPLIS tika sākts lamāt...bet redz nē,šis neesot vainīgs,ka tik bailīgas,histēriskas kuces(viņa vārdi-lieliski dzirdēju)vedot savus bērnus pāri ielai(pie zaļās gaismas-dīvaini!!!)...tad nu viens no kungiem šo kretīnu ar laisku,skaistu kājas spērienu nospēra no šī 2riteņu brīnuma (niansēs neiedziļināšos,bet bija vēl pāris sitienu)...vēl līdz šim vakardienas redzētajam incidentam man īsti nebija ne silts ne auksts par Jums BAIKERIEM(ar pāris kaitinošiem izņēmumiem)...bet tagad...

Un pareizi izdarīja tie veči,tādam pamuļķim vajadzēja pat vairāk sadot bietē. Bet,joop, nu nespried pēc dažiem par visiem,OK ?

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

joop rakstīja: (vakardienas vakara novērojums)...njaa,kungi mociklisti(uzsveru,tikai baikeri) vakar vakarā ap 20iem viens Jūsu bēdu brālis dabūja diezgan pamatīgu "pērienu" ...īsumā: nepateikšu ielas nosaukumu utt,bet runa par vienu no šķērsielām,kas iziet UZ Maskavas ielu,virzienā uz Ķengaraga tirgu...krustojumā iedegas sarkanais un kādas 4 a/m protams bremzējās (viss loģiski).Cilvēciņi sāk steberēt pāri zebrai (tajā skaitā arī viena jauna māmiņa ar zīdaini ratiņos un otru sīci pie rokas)..te ot kuda ņeberis uz tā paša krusta pusi lido baiks (laaaabā šusītē),protams bremzēšana notiek strauji un lavierējot gar tām pāris mašīnītēm pa nepārtraukto balto svītru ceļam pa vidu.Apstāšanās moments tam lūznim tik straujš,ka zīmējoties tā pakaļa tiek parauta uz augšu...iepriekš minētā jaunā māmiņa tā sabījās,ka tīri instinktīvi raujot malā savu pie rokas esošo sīci apgāza ratiņus ar otru bērneli...viņa patiesi neredzēja šo lidojošo,uzsveru MORĀLO KROPLI...es lecu ārā no sava braucamā un skrēju palīgā pacelt ratiņus un salasīt izbirušās mantas(tiešām palika žēl nabaga meiteni)...lielākais sīcis bimbā utt...bet ne jau par šo manu cēlo rīcību ir stāsts ...blakus man šajā krustā stāvēja melns Lexus GX(kurš tur cipars) džipveidīgais,kurā sēdēja divi visai zolīda izskata kungi ap 40it...sinhroni atsprāga vaļā Lexusa durvis un MORĀLAIS KROPLIS tika sākts lamāt...bet redz nē,šis neesot vainīgs,ka tik bailīgas,histēriskas kuces(viņa vārdi-lieliski dzirdēju)vedot savus bērnus pāri ielai(pie zaļās gaismas-dīvaini!!!)...tad nu viens no kungiem šo kretīnu ar laisku,skaistu kājas spērienu nospēra no šī 2riteņu brīnuma (niansēs neiedziļināšos,bet bija vēl pāris sitienu)...vēl līdz šim vakardienas redzētajam incidentam man īsti nebija ne silts ne auksts par Jums BAIKERIEM(ar pāris kaitinošiem izņēmumiem)...bet tagad...

Un pareizi izdarīja tie veči,tādam pamuļķim vajadzēja pat vairāk sadot bietē. Bet,joop, nu nespried pēc dažiem par visiem,OK ?

Dieva dēļ nē... "katrā ģimenē savs kroplis" ,bet piekrīti,ka viena liela daļa (atkal uzsveru baikeru,nevis čoperistu vai endūristu)brauc agresīvi,nepārdomāti un bīstami!Stādies priekšā,ja pār šo zebru būtu gājusi Tava sieva vai draudzene ar Tavām atvasēm...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: Stādies priekšā,ja pār šo zebru būtu gājusi Tava sieva vai draudzene ar Tavām atvasēm...

Tāpēc jau saku,tādiem kretīniem vajag atņemt tiesības un sadot galvā. Laikam jau te ir tā pati problēma,kā tajā faktā, ka BMW automarka pievelk idiotus un atsaldētu vadītāju tajos sēž procentuālivairāk kā citās. Un ar baikiem tas pats. Nopērk tāds idiots baiku ar 150 vai vairāk zirgiem, bet to,kā braukt,vadīt to un uzvesties uz ceļa, to viņš neprot....

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

joop rakstīja: Stādies priekšā,ja pār šo zebru būtu gājusi Tava sieva vai draudzene ar Tavām atvasēm...

Tāpēc jau saku,tādiem kretīniem vajag atņemt tiesības un sadot galvā. Laikam jau te ir tā pati problēma,kā tajā faktā, ka BMW automarka pievelk idiotus un atsaldētu vadītāju tajos sēž procentuālivairāk kā citās. Un ar baikiem tas pats. Nopērk tāds idiots baiku ar 150 vai vairāk zirgiem, bet to,kā braukt,vadīt to un uzvesties uz ceļa, to viņš neprot....

Respect!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Un tāpēc,ja nu kāds gadījumā ieklausīsies,mans padoms baikeriem (kuri neapdomājas) ..nu netrakojiet pa pilsētu,brauciet ārpus pilsētas un pabrauciet drošā vietā ātrāk,izbaudiet jaudu. Tik ne pilsētā. Uz šosejām ir vietas,kur var attīstīt to ātrumu un kur nevienam,izņemot pašus, apdraudējums būs izslēgts. Vakar uz Bauskas šosejas es uzspiedu tos 220 (vairāk bail pagaidām ) , bet pilnīgi pārredzamā ceļa posmā,pretī un manā joslā nebij auto un tas ilga labi ja 2-3 sekundes,pēc tam atkal mierīga braukšana, adrenalīns noķerts.

Taču tiem autovadītājiem, kuriem 'nepatīk' ka moči brauc sastrēgumos garām STĀVOŠĀM automašīnām...nu, saprotiet jel reiz, mocis NAV automašīna.....mocis neaizņems jums priekšā vietu kā auto,kuri,piemēram, vakar ,izbraucot no Rīgas Bauskas virzienā ,kur veidojas sastrēgums pie veikala A7, apbrauca jau 2 joslās stāvošos pa vidus sadalošo ZAĻO zonu un pēc tam līda visiem priekšā. Es ar moci pa vidu mierīgi izbraucu, elpodams to pajoliņu radītos putekļus...kurš atsaldēts??

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Zinu,tūliņ man pārmetīska es pārkāpu noteikumus un pamatīgi,pārkāpjot atļauto ātrumu.... bet, viena lieta ir lidot gar Mārupes vidusskolu uz Kantora ielas uz 90 vai pa Brīvībeni uz 130...un cita, to darīt uz tukšas šosejas.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Un tāpēc,ja nu kāds gadījumā ieklausīsies,mans padoms baikeriem (kuri neapdomājas) ..nu netrakojiet pa pilsētu,brauciet ārpus pilsētas un pabrauciet drošā vietā ātrāk,izbaudiet jaudu. Tik ne pilsētā. Uz šosejām ir vietas,kur var attīstīt to ātrumu un kur nevienam,izņemot pašus, apdraudējums būs izslēgts. Vakar uz Bauskas šosejas es uzspiedu tos 220 (vairāk bail pagaidām ) , bet pilnīgi pārredzamā ceļa posmā,pretī un manā joslā nebij auto un tas ilga labi ja 2-3 sekundes,pēc tam atkal mierīga braukšana, adrenalīns noķerts.

Taču tiem autovadītājiem, kuriem 'nepatīk' ka moči brauc sastrēgumos garām STĀVOŠĀM automašīnām...nu, saprotiet jel reiz, mocis NAV automašīna.....mocis neaizņems jums priekšā vietu kā auto,kuri,piemēram, vakar ,izbraucot no Rīgas Bauskas virzienā ,kur veidojas sastrēgums pie veikala A7, apbrauca jau 2 joslās stāvošos pa vidus sadalošo ZAĻO zonu un pēc tam līda visiem priekšā. Es ar moci pa vidu mierīgi izbraucu, elpodams to pajoliņu radītos putekļus...kurš atsaldēts??

par pilsetu pilnigi piekritu nav ko trakot.Berni skraida utt...Iesaku visiem baikeriem paprovet krosa moci trase....Daudzi čomi izbijuši,nu jau baikeri,kuri ir paprovejuši ir parkapuši uz krosenieku.Pie baika atruma pierod un tas vairs nesniedz adrenalina devu bet ar krosenieku ir adrenalins vienmer

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kaa jau batka atziimeeja , peec 'atbaikoshanas , ira feini pakashaat grantskarjerus , izcirtumus , purveljus utt. neceljus ....ar kvadru a 'atsaldeetajiem' baikeriem 'atkusnisbaikeriem 'pienaaks , agraak waj veelaak , bet pienaak ikvienam un 'skaties xokj 100X' tur ira njeprichom ,visu izshskjir mazaak waj vairaak ' noguulienu' skaits un sekas

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Zinu,tūliņ man pārmetīska es pārkāpu noteikumus un pamatīgi,pārkāpjot atļauto ātrumu.... bet, viena lieta ir lidot gar Mārupes vidusskolu uz Kantora ielas uz 90 vai pa Brīvībeni uz 130...un cita, to darīt uz tukšas šosejas.

Pārkap, ja dari to ar prātu un pats arī atbildi par sekām. Sūdīgi ir tad, ja par pārkāpēja bezatbildību ir jārūpējas citiem.

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Man likties tā - mocim ir jābrauc tā lai viņš netraucē citus satiksmes dalībniekus, un ja es stāvu korķī un šamie lien cauri, manis pēc, ja es esmu savā joslā un viņs normāli tiek garām, lai tak. Speciāli griezt šiem nost ceļu arī nav gudri - korķis no tā mazāks nepaliks

A par ātrumu - visbiežāk jau tas izmāca viņus pašus!

Bet vispār akcija iedarbojās - visi runā!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

keikei rakstīja: Man likties tā - mocim ir jābrauc tā lai viņš netraucē citus satiksmes dalībniekus, un ja es stāvu korķī un šamie lien cauri, manis pēc, ja es esmu savā joslā un viņs normāli tiek garām, lai tak. Speciāli griezt šiem nost ceļu arī nav gudri - korķis no tā mazāks nepaliks

A par ātrumu - visbiežāk jau tas izmāca viņus pašus!

Bet vispār akcija iedarbojās - visi runā!

Tad jau var teikt, ka arī Centis Ūbele (nejaukt ar nuudeli) ir savu pānācis - visi to vien runā, ka maxima mazgā salātus.

Sociālajai reklāmai, atšķirībā no imidža reklāmas, ir jāpanāk arī rezultātu, ne tikai atpazīstamību. Šī reklāma darboja tieši pretēji vajadzīgajam - popularizē visatlautību un veicina neiecieību starp dažādiem satiksmes dalībniekiem.

1 2 3 4 5 6 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti