UZMANĪBU!!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008

Principā tikai gribēju visus pabrīdināt, ka BTA atkal ir atsācis regresa lietas pret vainīgajiem avārijās!

Nebiju kādus 5 gadus dzirdējis par regresiem, ja nu tikai pret dzērājiem, bet te divu mēnešu laikā trīs klienti saņēma vēstules ar info par to, ka jāsamaksā par zaudējumiem. Viens no negadījumiem par kuriem šomēnes piestādija rēķinu 6770 LVL ir noticis pieci gadi atpakaļ!

Lietas spējām ar klientiem izrullēt lai nebūtu jāmaksā, bet nu līdz ar matiem =)

Viss, vairāk laikam arī neko teikt negribēju.

Veksmi uz ceļiem un personīgajā dzīvē.

Ar cieņu Gregers.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..10
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Klau, kaa izskaidrosi faktu, ka pagaashgad par OCTU "Baltaa"bija jaamaksaa 130 ls (ar 4 BM klasi), bet shogad jau 260 ls (klase pieauga uz 5).

Nesuudiigs "inflaacijas" pieaugums, par nieka 100%

Aciimredzot pagaashgad "Balta" uztaisiija akciju, savaacA pikji no gribeetaajiem, a shogad peekshnji kljuva taada pati hapugu kompaanija kaa paareejaas.

Atsūti man teh pases nr un mašīnas nr. pateikšu vai tā bija laba cena, bet vispār, inflācija tiešām bija ievērojama, cenas cēla katras trīs nedēļas.

Baumo, ka eiro savienība grib panākt lai octa cenas ir stipri līdzīgas kasko cenām, tātad varu iepriecināt-cenas kāps vēl!

Pats jau ar, pagājušogad samaksāju 58 LVL, bet šogad jau 100+. Neko darīt, kamēr servisi apdrošinātāju uztvers kā varkas avotu tikmēr cenas kāps =(

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

He, he...tie smago īpašnieki kuri prauca šos gadus uz tausti kā saka, šogad gaidija pārsteigums- OCTA polise maksāja 1000+ LVL =) zinu dažus kuri pat bez octām braukalē, jo uzskata, ka lētāk ir samaksāt ceļiniekam un cietušajam nekā apdrošinātājam.

Viņi tikai nerib ņemt vērā to, ka arī kaska nedarbojās ja nedrīksti piedalīties satiksmē.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Teh. pase mashiinaa. Mashiina darba staavvietaa, (shodien lietoju)

Nu situaacija bija sekojosha, pagaashgad atjeedzos, ka OCTA jaapeerk, paaris vietaa pabaazos, nu meerens shoks, ap 250-270. Iegaaju "Baltaa", oho, 130 - .

Nu protams, apdroshinaajos tur.

Taatad man no 6 klases nokrita uz 4.

Jaapieziime, ka jaa, bija siiks negadiijums, pieskaaros sat. autobusa pakaljai, man izbira lukturi, palociijaas bamperis. Autobusam laikam paarkraasoja bamperi, jo peec LTAB datiem izmaksa ir bijusi 48 lati.

Tagad visur OCTA cena ir pusliidz vienaada, no 216 liidz pat 300 (izslaveetajaa Baltikumaa)

BET, ja pagaashgad par iespeejamo Baltas OCTAs akciju vareeja nojaust, tad polisee nekaadu noraazhu uz to nav, ir piemaksas kods BM4 un viss.

Tad, kaada X peec, ja man gadu nekas nav noticis, vinji nolemj pacelt cenu par 100%, pie tam ka klase paugstinaas uz 5.

Reaali, man tagad OCTA polises cena sanaaks daudz lielaaka, nekaa KASKO, protams, ja kaads veleesies 96 gada auto vispaar peec KASKO droshinaat.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Bet tie apdrošinātāji jau badā nemirst. Kādu auto jāpērk, lai varēu reāli iepist santīmu uz octa rēķina, zb jau tie necipari. Nav ne avāriju, ne sodu un pat brīdinājumu, bet jau defaultā jāmaksā vairāk kā kkādam lauku iedzīvotājam, jo redz dzīvoju Rīgā.

Būtu ļoti labi, ja octa pielīdzinātu kasko cenai, tad varētu veco gaz izvilkt, kuram kasko būtu max 50 Ls, un tas jau būtu 30% no auto cenas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

krašot ar OCTAs izmaksu savas vainas dēļ var tikai reizi pa 2 gadiem. tad var izbraukt uz 6 klasi.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Teh. pase mashiinaa. Mashiina darba staavvietaa, (shodien lietoju)

Nu situaacija bija sekojosha, pagaashgad atjeedzos, ka OCTA jaapeerk, paaris vietaa pabaazos, nu meerens shoks, ap 250-270. Iegaaju "Baltaa", oho, 130 - .

Nu protams, apdroshinaajos tur.

Taatad man no 6 klases nokrita uz 4.

Jaapieziime, ka jaa, bija siiks negadiijums, pieskaaros sat. autobusa pakaljai, man izbira lukturi, palociijaas bamperis. Autobusam laikam paarkraasoja bamperi, jo peec LTAB datiem izmaksa ir bijusi 48 lati.

Tagad visur OCTA cena ir pusliidz vienaada, no 216 liidz pat 300 (izslaveetajaa Baltikumaa)

BET, ja pagaashgad par iespeejamo Baltas OCTAs akciju vareeja nojaust, tad polisee nekaadu noraazhu uz to nav, ir piemaksas kods BM4 un viss.

Tad, kaada X peec, ja man gadu nekas nav noticis, vinji nolemj pacelt cenu par 100%, pie tam ka klase paugstinaas uz 5.

Reaali, man tagad OCTA polises cena sanaaks daudz lielaaka, nekaa KASKO, protams, ja kaads veleesies 96 gada auto vispaar peec KASKO droshinaat.

Ka Tev saku, tur nav nek

ada saistība ar akciju, togad značit uz tavi kategoriju bija tendēta Balta un lūk Tev zemāka cena.

Šogad piemēram citādi visdārgākais (bet labākais) Ergo ik pa laikam izrādās kādam autiņam neparasti lēts, nākošgad varbūt tā nebūs.

96 gadu var apdrošināt Baltikumā un vēl pāris kompānijās.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Bet tie apdrošinātāji jau badā nemirst. Kādu auto jāpērk, lai varēu reāli iepist santīmu uz octa rēķina, zb jau tie necipari. Nav ne avāriju, ne sodu un pat brīdinājumu, bet jau defaultā jāmaksā vairāk kā kkādam lauku iedzīvotājam, jo redz dzīvoju Rīgā.

Būtu ļoti labi, ja octa pielīdzinātu kasko cenai, tad varētu veco gaz izvilkt, kuram kasko būtu max 50 Ls, un tas jau būtu 30% no auto cenas.

Ģan apdrošinātājiem, gan brokeriem tā Octa tikai zaudējumus nes! Nekāda varka tur nesanāk.

Lai lētāk būtu jāpērk pēc iespējas jaunāks un vieglāks auto+ jaraksta uz 2 grupas invalīda laucinieka vārda, octa tad būs par kapeikām. Manējā savu kraisleri par 64 LVL apdrošināja ar 6 BM jo nav pierakstīta lielpilsētā, bet man par tādu pašu auto paņēma 100+.

Gazu tikai kā raritāti var apdrošināt un tas jau kādus k LVL maksās, tākā varka nesanāks =)

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

recluse rakstīja: Bet tie apdrošinātāji jau badā nemirst. Kādu auto jāpērk, lai varēu reāli iepist santīmu uz octa rēķina, zb jau tie necipari. Nav ne avāriju, ne sodu un pat brīdinājumu, bet jau defaultā jāmaksā vairāk kā kkādam lauku iedzīvotājam, jo redz dzīvoju Rīgā.

Būtu ļoti labi, ja octa pielīdzinātu kasko cenai, tad varētu veco gaz izvilkt, kuram kasko būtu max 50 Ls, un tas jau būtu 30% no auto cenas.

Ģan apdrošinātājiem, gan brokeriem tā Octa tikai zaudējumus nes! Nekāda varka tur nesanāk.

Lai lētāk būtu jāpērk pēc iespējas jaunāks un vieglāks auto+ jaraksta uz 2 grupas invalīda laucinieka vārda, octa tad būs par kapeikām. Manējā savu kraisleri par 64 LVL apdrošināja ar 6 BM jo nav pierakstīta lielpilsētā, bet man par tādu pašu auto paņēma 100+.

Gazu tikai kā raritāti var apdrošināt un tas jau kādus k LVL maksās, tākā varka nesanāks =)

Precizēju- Man 11 BM.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: krašot ar OCTAs izmaksu savas vainas dēļ var tikai reizi pa 2 gadiem. tad var izbraukt uz 6 klasi.

Tāpat jau neizdevīgi sanāk!!!

Zaudē apzinīgā vadītāja atlaides kuras jau šogad dažiem auto sastāda ap 100 LVL.

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

Kā tas regress notiek? Vai sākumā atzītais vainīgais pats iet un skaidrojas, ka tomēr ir bijis tā, nevis kā norādīts protokolā? Vai apsrošinātāji paši skata cauri visus papīrus un jebkuram no mums var atnākt rēķins vai, vēl labāk, paziņojums, ka neesam tomēr bijuši vainīgi!?

Vai tas attiecas tikai uz CP sastādītajiem protokoliem jeb arī uz saskaņotajiem paziņojumiem?

Paldies!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Man piemēram par to laucinieku lēto octu ir reāls zobs, jo dēļ viena tāda Rēzeknes rajona iedzīvotāja nācās šķirties no auto pie otrā krustojuma iebraucot Rīgā. Tā kā nesaprotu, kāpēc viņiem ir lētāk.

Nu bet veco gaz vismaz pagaidām pēc tabulām ar visu to, ka ir virs 1.8t un zemāku klasi, ir lētāk apdrošināt nekā 97.g. auto zem 1.5t un 9 klasi.

Es būtu par vadītāju atbildības apdrošināšanu, nevis atsevišķu auto octu.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nu greger ? kas par kaktu kantoru tevi algo ? slabo publiski pateikt ??? D brokeri, sevi cienoshi un taadi kas ir prifesionaalji, shitaa sevi neblamee publiskaa telpaa.... bet tu sevi laikam tikko pataisiji par nulli... taapeec nekad neatziisies, kuru kantoru paarstaavi

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Es būtu par vadītāju atbildības apdrošināšanu, nevis atsevišķu auto octu.

Un kas tad būtu jādara ar uzņēmumu auto, ar kuriem pārvietojas vairāki cilvēki? A, gudriniek?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

recluse vnk grib pēc CSNg nokļūt apdrošinātāju melnaja sarakstā personīgi.... iespējams ka šīm nepielec, kā ar jauno auto iegādi ir jauna BM klase - gandrīz vai otra iespēja uzsāky normālo dzīvi...

pie tam ja auto daudz cietis visādos CSNg - tad laikām ar to ir bīstāmāk pārvietoties, nekā ar jauno vai nesistu auto... otrs jautājums- CSNg klasifikācij... noskrāpe svešu auto - sastādi saskaņotu -> -30% no BM klases... stulbi kaut kā sanāk.... nav nekādas atšķirības starp sīkiem un nopioetniem auto bojajumiem...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

nesaprotu,kas tie jums ir pa megadrapakiem,kam octa ir virs 100 ls gadā.. manam Saab 900 ir 54 ls,un 9-5 arī ir līdzīgi,nu +/-. Nu labi,kad drošinu šamus,tad vienmēr pieminu savu zilupes pagasta mazpisānu miesta psrs laiku pierakstu. Bet nu vai ta ir tik liela atškirība cenās starp rīgu un provincēm? ah jā,Balvā es drošinos.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Petka rakstīja: Kā tas regress notiek? Vai sākumā atzītais vainīgais pats iet un skaidrojas, ka tomēr ir bijis tā, nevis kā norādīts protokolā? Vai apsrošinātāji paši skata cauri visus papīrus un jebkuram no mums var atnākt rēķins vai, vēl labāk, paziņojums, ka neesam tomēr bijuši vainīgi!?

Vai tas attiecas tikai uz CP sastādītajiem protokoliem jeb arī uz saskaņotajiem paziņojumiem?

Paldies!

Ja īsi aprakstam tad apmēram tā- vienā dienā apdrošinātājs nolemj, ka viņam po ko par viņu domā un vajag atsist izdoto naudu.

Paceļ arhīvus, savāc kādu čupiņu auto kuri nokļuvuši avārijās pārbraucot pa sarkano, braucot alkohola reibuma utt.

Un tad tev vienu dienu atnāk vēstule ka tad un tad ir bijusi avārija kurā iesaistīti tādi un tādi auto.

Tākā tu esi izdarijis to un to tad no tevis pienākās tik un tik. Viss, prieka pilnas bikses.

Ja esi pietiekami uzņēmīgs vari atsmērēties, bet ne vienmēr atmaksājas. Par to, ka neesi bijis vainīgs neviens neko tev nedos, toties ja piem. BTA redzēs iespēju tevi uzvilkt tad nekautrēsies to arī tūlīt izdarīt.

Regresu teorētiski var vēst pret jebkuru vainīgo 10 gadu laikā.

Tas vai vērsīsies vai nē atkarīgs no katras atsevišķas kompānijas politikas.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Man piemēram par to laucinieku lēto octu ir reāls zobs, jo dēļ viena tāda Rēzeknes rajona iedzīvotāja nācās šķirties no auto pie otrā krustojuma iebraucot Rīgā. Tā kā nesaprotu, kāpēc viņiem ir lētāk.

Nu bet veco gaz vismaz pagaidām pēc tabulām ar visu to, ka ir virs 1.8t un zemāku klasi, ir lētāk apdrošināt nekā 97.g. auto zem 1.5t un 9 klasi.

Es būtu par vadītāju atbildības apdrošināšanu, nevis atsevišķu auto octu.

Man jau arī liekās negodīgi, bet tā nu iegājies un pie mums nav pieņemts kautko main;it kamēr kādam deputātam personīgās intereses nav skartas.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: nu greger ? kas par kaktu kantoru tevi algo ? slabo publiski pateikt ??? D brokeri, sevi cienoshi un taadi kas ir prifesionaalji, shitaa sevi neblamee publiskaa telpaa.... bet tu sevi laikam tikko pataisiji par nulli... taapeec nekad neatziisies, kuru kantoru paarstaavi

Kā tieši es izblomējos?! Vai ar to, ka nevēlos nevienam te neko pārdot? Ja būs problēma, labuprāt palīdzēšu, bet tirgoties netaisos-klientu pietiek!

Starpcitu, es tak nejautāju kuras dabavietas darbalaiku tu iznieko šeit sēdēdams...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Petka rakstīja: Kā tas regress notiek? Vai sākumā atzītais vainīgais pats iet un skaidrojas, ka tomēr ir bijis tā, nevis kā norādīts protokolā? Vai apsrošinātāji paši skata cauri visus papīrus un jebkuram no mums var atnākt rēķins vai, vēl labāk, paziņojums, ka neesam tomēr bijuši vainīgi!?

Vai tas attiecas tikai uz CP sastādītajiem protokoliem jeb arī uz saskaņotajiem paziņojumiem?

Paldies!

Ja īsi aprakstam tad apmēram tā- vienā dienā apdrošinātājs nolemj, ka viņam po ko par viņu domā un vajag atsist izdoto naudu.

Paceļ arhīvus, savāc kādu čupiņu auto kuri nokļuvuši avārijās pārbraucot pa sarkano, braucot alkohola reibuma utt.

Un tad tev vienu dienu atnāk vēstule ka tad un tad ir bijusi avārija kurā iesaistīti tādi un tādi auto.

Tākā tu esi izdarijis to un to tad no tevis pienākās tik un tik. Viss, prieka pilnas bikses.

Ja esi pietiekami uzņēmīgs vari atsmērēties, bet ne vienmēr atmaksājas. Par to, ka neesi bijis vainīgs neviens neko tev nedos, toties ja piem. BTA redzēs iespēju tevi uzvilkt tad nekautrēsies to arī tūlīt izdarīt.

Regresu teorētiski var vēst pret jebkuru vainīgo 10 gadu laikā.

Tas vai vērsīsies vai nē atkarīgs no katras atsevišķas kompānijas politikas.

Nu moš tad nevaig šmigā braukt,a ja brauc skaidrā,tad domā ko dari,skaties 2x ,a ja grūti ar sajēgu,tad 3x,un tad tādi regresi Tevi nesatrauks

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: recluse vnk grib pēc CSNg nokļūt apdrošinātāju melnaja sarakstā personīgi.... iespējams ka šīm nepielec, kā ar jauno auto iegādi ir jauna BM klase - gandrīz vai otra iespēja uzsāky normālo dzīvi...

pie tam ja auto daudz cietis visādos CSNg - tad laikām ar to ir bīstāmāk pārvietoties, nekā ar jauno vai nesistu auto... otrs jautājums- CSNg klasifikācij... noskrāpe svešu auto - sastādi saskaņotu -> -30% no BM klases... stulbi kaut kā sanāk.... nav nekādas atšķirības starp sīkiem un nopioetniem auto bojajumiem...

Nu par to dzīvi nepiekrītu, ja tev ir slikta BM un nopērc jaunu auto tad BM pārlec uz jauno auto. Vienīgā izeja ir nopirkt jaunu auto pirms vecais pārdots, bet arī tad tikai 6 BM un pie tām cenām kuras tiek prognozētas izdevīgāk ir tomēr uzmanīgāk braukt, kas nav nemaz tik sarežģīti manuprāt. Zinu entos cilvēkus kuri neskatoties uz salīdzinoši atru braukšanu ir sakrājuši 14 BM.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: nesaprotu,kas tie jums ir pa megadrapakiem,kam octa ir virs 100 ls gadā.. manam Saab 900 ir 54 ls,un 9-5 arī ir līdzīgi,nu +/-. Nu labi,kad drošinu šamus,tad vienmēr pieminu savu zilupes pagasta mazpisānu miesta psrs laiku pierakstu. Bet nu vai ta ir tik liela atškirība cenās starp rīgu un provincēm? ah jā,Balvā es drošinos.

Salīdzini manu postu kurā minēju cenu atšķirību vienādām mašinām, bet vienam īpašniekam esot lauciniekam(itkā), bet otram pilzētniekam

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ātrumam ta sakars nekāds ar BM.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Gregers rakstīja:

Petka rakstīja: Kā tas regress notiek? Vai sākumā atzītais vainīgais pats iet un skaidrojas, ka tomēr ir bijis tā, nevis kā norādīts protokolā? Vai apsrošinātāji paši skata cauri visus papīrus un jebkuram no mums var atnākt rēķins vai, vēl labāk, paziņojums, ka neesam tomēr bijuši vainīgi!?

Vai tas attiecas tikai uz CP sastādītajiem protokoliem jeb arī uz saskaņotajiem paziņojumiem?

Paldies!

Ja īsi aprakstam tad apmēram tā- vienā dienā apdrošinātājs nolemj, ka viņam po ko par viņu domā un vajag atsist izdoto naudu.

Paceļ arhīvus, savāc kādu čupiņu auto kuri nokļuvuši avārijās pārbraucot pa sarkano, braucot alkohola reibuma utt.

Un tad tev vienu dienu atnāk vēstule ka tad un tad ir bijusi avārija kurā iesaistīti tādi un tādi auto.

Tākā tu esi izdarijis to un to tad no tevis pienākās tik un tik. Viss, prieka pilnas bikses.

Ja esi pietiekami uzņēmīgs vari atsmērēties, bet ne vienmēr atmaksājas. Par to, ka neesi bijis vainīgs neviens neko tev nedos, toties ja piem. BTA redzēs iespēju tevi uzvilkt tad nekautrēsies to arī tūlīt izdarīt.

Regresu teorētiski var vēst pret jebkuru vainīgo 10 gadu laikā.

Tas vai vērsīsies vai nē atkarīgs no katras atsevišķas kompānijas politikas.

Nu moš tad nevaig šmigā braukt,a ja brauc skaidrā,tad domā ko dari,skaties 2x ,a ja grūti ar sajēgu,tad 3x,un tad tādi regresi Tevi nesatrauks

Itkā jau pareizi, BET. Cik bieži Tu pārbrauc pa dzelteno jo nav vērts stāties? A ments protokolā paprivičke ieraksta sarkano, vai nosauc par ailiedzošo nevis pareizi BRĪDINOŠO un tevi iepriecina regress! Tādu formulēšanas prikolu pietiek kad nekaitīgs teikums sataisa nepatikšanas. Bet pats regres jau bija diezgan piemirsta lieta, ja 'sogad BTA neb'utu atg'adin'ajis p'ek's'ni un tik akt'ivi jau s'aktu piemirties

A par šmigu pilnīgi piekrītu, tos promiļu braucējus vispār vajadzētu kastrēt lai nevairojās.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ātrumam ta sakars nekāds ar BM.

Nu parasti tie GAZEJI ari avarijas taisa, bet pamata jau neuzmaniba, sliktas situacijas analizes spejas, soferiskais egoisms (man i xxx es i krutaks, visi parejie dodiet celu un ukajiet) un savu speju parvertesana

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

Gregers rakstīja:

Pirmais rakstīja: vāji slēpta apdrošināšanas brokeru kantorīša reklāma

Neko nereklamēju!!

Negribi lai šeit ko reizēm svarīgu pasaku tad arī neteikšu!

Pabridini cilvēku a šis vēl murkšķ... =(

Nevajag jau uzreiz KI-KE-RI-Gū!

Pamet drusku detaļas, kas un kā, izvērtēšanai, tā teikt. A, to sanāk slovobludstvo da purkšķināšana!

Labi.

Brauc cilvis, mirgo dzeltenais, bremzet pa velu, turpina braukt, satiekas ar citu, tiek atzits par vainigu, paiet 5 gadi sanem pieklajigu v'estuli par regresa piestadisanu.

Tas viens no trijiem manu klientu gadijumiem.

1 2 3 4 5 6 7 ..10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti