UZMANĪBU!!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008

Principā tikai gribēju visus pabrīdināt, ka BTA atkal ir atsācis regresa lietas pret vainīgajiem avārijās!

Nebiju kādus 5 gadus dzirdējis par regresiem, ja nu tikai pret dzērājiem, bet te divu mēnešu laikā trīs klienti saņēma vēstules ar info par to, ka jāsamaksā par zaudējumiem. Viens no negadījumiem par kuriem šomēnes piestādija rēķinu 6770 LVL ir noticis pieci gadi atpakaļ!

Lietas spējām ar klientiem izrullēt lai nebūtu jāmaksā, bet nu līdz ar matiem =)

Viss, vairāk laikam arī neko teikt negribēju.

Veksmi uz ceļiem un personīgajā dzīvē.

Ar cieņu Gregers.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

Slinkais rakstīja: kaada tad iz ieega apdroshinaaties, ja var dabuut regressu? neiet runa par paali..

Tur jau tā fīča, parasti normālam vadītājam nav jauztraucās par regresu, bet lūk kādam ir palicis par maz naudas un šis nolēmis uzvārīties.

Pagaidām tikai BTA, ja aizies vel kāda kompānija tad došu ziņu.

Zinu tikai to, ka ERGO nekad nav nodarbojies ar regresiem, tādēļ pats pērku tikai tur octu.

Ja,bet cik gruti servisiem par remontu ir sagaidit naudu no ERGO to gan tu nepareklameji

Nu atkarībā pie kura speca tiec taj Ergo, kautgan pats neko izņemot īpašumu, octu un veselību iekš Ergo klientiem neiesaku jo par to piķi ko prasa ergo var citā kompānijā daudz labāku apkalpošanu un pareizākus noteikumus dabūt.

Kādus divus gadus atpakaļ gan varēju ergo apdrošinātam klientam droši apsolīt ka auto vesels būs divas nedēļas pēc avārijas un ne reizi nepievīlu klientu, bet tad sākās...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Par kadriem piekrītu, katru gadu mainās un katru gadu vasaras sākumā regresi, bet neattaisnotie un stipri strīdīgie bija pazuduši.

Uz kuru sfēru noplūdi no brokeriem? Ja nav noslēpums kādēļ?

Par sfēru atbildēšu izvairīgi - uz pilnīgi nesaistītu

Par iemeslu bija konkrētā uzņēmuma vadība, pareizāk sakot, nomainījusies vadība, kā arī uz to brīdi jauns izaicinājums

Un tajā iepriekšējā sfērā palikušas visai ciešas saites. Ar iespēju atgriezties

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Un kapec pec negadijuma OCTU ierubi uz 500 ls ja iepriekseja bij 80 ls???Remonta izmaksas 100ls apskadetajai mašinai.Tas jau tas pats regress gandriz tikai vel 5kartigs

Piecus sotus tu tagad pārspīlē, kādu pusotru maksimums i to ne vienmēr.

Bet tas ka ierubī ir ok, kā brauc tā maksā, man 7 gadi stāžš un viena avārija kurā esmu vainīgs, nobraucu ap 50 000 gadā.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Gregers rakstīja:

Par kadriem piekrītu, katru gadu mainās un katru gadu vasaras sākumā regresi, bet neattaisnotie un stipri strīdīgie bija pazuduši.

Uz kuru sfēru noplūdi no brokeriem? Ja nav noslēpums kādēļ?

Par sfēru atbildēšu izvairīgi - uz pilnīgi nesaistītu

Par iemeslu bija konkrētā uzņēmuma vadība, pareizāk sakot, nomainījusies vadība, kā arī uz to brīdi jauns izaicinājums

Un tajā iepriekšējā sfērā palikušas visai ciešas saites. Ar iespēju atgriezties

Njā, laikam visi brokeri tikai bosiņu dēļ aiziet, es jau vienu nomainiju un čuju ka drīz atkal mainīšu kantori, jo kā tu cilvēkam pacel apgrozijumu tā šis sāk domāt ka tas viņa nopelns un sāk fantazēt kā tev % noslaukt un kā smadzeni iesipt =)

Par to sfēru tu gan negodīgi =)

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Un kapec pec negadijuma OCTU ierubi uz 500 ls ja iepriekseja bij 80 ls???Remonta izmaksas 100ls apskadetajai mašinai.Tas jau tas pats regress gandriz tikai vel 5kartigs

Piecus sotus tu tagad pārspīlē, kādu pusotru maksimums i to ne vienmēr.

Bet tas ka ierubī ir ok, kā brauc tā maksā, man 7 gadi stāžš un viena avārija kurā esmu vainīgs, nobraucu ap 50 000 gadā.

Konkrets gadijums tas bij.Nemaz neparspileju.Kapec vispar butu japaceļ???Kam tad es drošinu???Ja salauzišu kaju tad man nakama veselibas apdrošinašana ari bus dargaka???šito izstastiju vaciešiem tie rec ka ta varot but

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Njā, laikam visi brokeri tikai bosiņu dēļ aiziet, es jau vienu nomainiju un čuju ka drīz atkal mainīšu kantori, jo kā tu cilvēkam pacel apgrozijumu tā šis sāk domāt ka tas viņa nopelns un sāk fantazēt kā tev % noslaukt un kā smadzeni iesipt =)

Par to sfēru tu gan negodīgi =)

Godīgi, godīgi, tāpat tas lietas būtību nemaina, jo pavisam cita joma

Bosiņi katrā kantorī ir dažādi, ne katram darbiniekam tas patīk, bet ne katram bosiņam arī darbinieks Tagad iepazīstu to padarīšanu no abām pusēm, un viedoklis sāk mainīties.

p.s.

Uz PM varētu atbildēt, kuru tieši kantori tagad pārstāvi. Intereses pēc

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Un kapec pec negadijuma OCTU ierubi uz 500 ls ja iepriekseja bij 80 ls???Remonta izmaksas 100ls apskadetajai mašinai.Tas jau tas pats regress gandriz tikai vel 5kartigs

Piecus sotus tu tagad pārspīlē, kādu pusotru maksimums i to ne vienmēr.

Bet tas ka ierubī ir ok, kā brauc tā maksā, man 7 gadi stāžš un viena avārija kurā esmu vainīgs, nobraucu ap 50 000 gadā.

Konkrets gadijums tas bij.Nemaz neparspileju.Kapec vispar butu japaceļ???Kam tad es drošinu???Ja salauzišu kaju tad man nakama veselibas apdrošinašana ari bus dargaka???šito izstastiju vaciešiem tie rec ka ta varot but

Bet ir piemēram cilvēki kuri gadiem nesit auto un sadārdzinājumu pat īsti nejūt, tu klapē un jūti...vrodi viss pareizi...

Ja negribi maksāt tad skaties ko dari kad esi pie stūres.

Taču ja kādam salauzīsi kāju un par to tev ieliks gadus tak nebūsi sašutis?

Tas ir tikai normāli ,ka tiem kuri sit svešus auto ir kaut kāda nepatīkama sajūta pēctam, normāli ļaudis to saprot

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Gregers rakstīja:

Njā, laikam visi brokeri tikai bosiņu dēļ aiziet, es jau vienu nomainiju un čuju ka drīz atkal mainīšu kantori, jo kā tu cilvēkam pacel apgrozijumu tā šis sāk domāt ka tas viņa nopelns un sāk fantazēt kā tev % noslaukt un kā smadzeni iesipt =)

Par to sfēru tu gan negodīgi =)

Godīgi, godīgi, tāpat tas lietas būtību nemaina, jo pavisam cita joma

Bosiņi katrā kantorī ir dažādi, ne katram darbiniekam tas patīk, bet ne katram bosiņam arī darbinieks Tagad iepazīstu to padarīšanu no abām pusēm, un viedoklis sāk mainīties.

p.s.

Uz PM varētu atbildēt, kuru tieši kantori tagad pārstāvi. Intereses pēc

Brokeru kantori =) nev vēlēšanās tereklamēties. Ja kādreiz būs vajadzīga palīdzība lūdzu, bet tāpat savu darbavietu šeit saukt kkā negribās.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kaspersky

Darbinieka/ bosa situāciju esmu redzējis no abām pusēm un domāju, ka ja esi pieņēmis darbā pēc pārbaudes laika cilvēku kurš tev nav ok tad visdrīzāk ar tevi/mani pašu nav viss ok, tā apmēram.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

PM ir Private Mail, ja kas

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: PM ir Private Mail, ja kas

Rokas līkas, nemāku =)

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Tu te par to sishanu un maksaashanu veel aizvien, ka tas ir godiigi.

Da figu, nekas nav godiigi.

Nenosaukshu preciizos, uz latu, ciparus, bet, atkal mana auto piemeers.

Taatad, iegaadaats, pavasaris, pirmaa polise, 6 klase, kaut kaadi 50 ls.

Oktobris, aizskatiijos, pieskaaros autobusam pie aizmugures, autobusam noberzta kraasa, nolociits izpuuteeja gals, man izbira lukturis, noluuza abiem stiprinaajumu, ar izpuuteeju izcirta bamperii caurumu. Autobusa skaade peec izmaksaam (kaa tagad noskaidroju) 48 ls, man pasham apmeeram sotaks.

Pavasarii naakoshaa polise, klasi nepaskatiijos (vispaar jaubuutu jaabuut bijushai jau 7), samaksaaju kaut kur ap 70-80, padomaaju, tas pieaugums laikam par avaariju (jo nezinaaju ka BM klasi maina septembrii).

Un te pienaaca naakamais pavasaris.........

Kur skatos, visur paari pa 200, kur 240, kur 280, Baltikums gribeeja pat paari 300. Meerens shoks, izraadaas, ka klase nokritusi uz 4, esmu kljuvis sliktais. Un te peekshnji, "Baltaa" piedaava pa 130. Protams, jaanjem.

Shogad cereeju, ka taa pati 'Balta"piedaavas kaut ko sakariigu, kaa nekaa, klase pieaug, negadiiumi nav bijushi. Un pienaak piedaavaajums iegaadaaties polisi pa 260. Jaatziimee, ka ap sho cenu ir praktiski visi piedaavaajumi, leetaakais IF, 215 daargaakais atkal Baltikums, ap 300.

Lai nerastos jautaajumi, tad auto ir uz manu uznjeemumu, regjistreets Riigaa, taapec cipari protams ir lielaaki.

Taatad sanaak, ka pagaashgad, "Balta" taisija plaanu, atdevaas par pusvelti, a tagad visiem ir uzlikusi "pšol, na..." pikjis savaakts, piesuutam pa pastu reekjinus ar domu ka gan jau kaads uzkjersies un viss buus kulee.

Bljoda, bet tas tachu ir valstiski atbalstiits rekets. Nu kur man likties, braukt vajag, bez nedriikst, bet shitik nekauniigi kaast.....

Un stulbaakais, labi, te autobusam kraasu noberzu, bet tiiri teoreetiski, buutu vareejis izniicinaat jaunu Neoplaana busu uz pusljimonu, izniicinaat savu auto, tad nopirktu citu un skaisti saaktu atkal ar 6 klasi.

Un kur shai sisteemai ir logjiska jeega?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

lôģiskā jēga nav tagā, ka 1 suud negadījuma pēc tu uzreiz esi bastards!

Tu vari uztiasīt savu pirmo avāriju Mola stāvvietā uzgrūžoties citai mašīnai un noskrāpējot bamperi un tikpat labi tu vari uztiasīt savu pirmo avāriju kur vnk nošroto, piemēram, 2 smagos un 3 vieglos autiņus ...

Abos gadiijumos tu buusi sliktais bastards - zlošnijs narušiteļs ...

Vajadzēja kaut kā izvērtēt to BM samazinaajumu ... tb - uzlikt kaut kaadu limitu ... tip - ja skaade liidz 500 Ls, tad pirmo gadiijumu tev "piedod" ... nu kaut kaa taa ...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tad par ko es maksaju ņemot to zaļo papiriti kas beigas izradas nemaz nav apdrošinašana jo beigas tapat par visu samaksaju pats.Ta lapele ir domata tikai lai neuzliktu sodu un nekam vairak

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Tad par ko es maksaju ņemot to zaļo papiriti kas beigas izradas nemaz nav apdrošinašana jo beigas tapat par visu samaksaju pats.Ta lapele ir domata tikai lai neuzliktu sodu un nekam vairak

apsveicu. beidzot saprati.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Greger pat to kaju nesaprati.Ja es paņemu veselibas apdrošinašanu un nogažos majas no abeles un salaužu kaju,vai tad man piedzis regresu vai nakamo polisi ierubis 3x dargaku???Kada starpiba starp negadijumu uz ceļa vai majas???Abi ir deļ neuzmanibas

ma924 Reģ.: 10.03.2004
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

ma924 rakstīja: Par regresa prasībām var palasīt 28.03.07.Senāta Civillietu departamenta spriedumu "Par apdrošinātāja regresa prasību". (pieejams www.at.gov.lv/... )

Sprieduma tēze ir, ka sauszemes transportlīdzekļu apdrošinātāja tiesības iesniegt regresa prasību pret personu, kas zaudējumus nodarījusi ar nodomu vai aiz rupjas neuzmanības, nevar tulkot paplašināti un tās nav attiecināmas uz transportlīdzekļa vadītāju, kas noslēdzis apdrošināšanas līgumu.

Par to neattiecināšanau- polise beidzās piesaki regresu, bet tuvāk lūdzu lasīt LTABā. Un Vārdi sauszemes transportlīdzekļu apdrošinātāja tiesības iesniegt regresa prasību pret personu, kas zaudējumus nodarījusi ar nodomu vai aiz rupjas neuzmanības, nevar tulkot paplašināti ir visplašākai punkts, bet ne vienīgais- vēl par iemeslu regresam var būt ailiedzošo signālu neievērošana kam par iemeslu ir avārija un vēl daži vienkārši punkti piem nedegoša kreisās puses tuvā lampiņa vai sezonai neatbilstošas riepas, iespēju regresa ka biezs, viss atkarīgs no kompānijas politikas

Vai vari Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumā pārādīt normu, kas apdrošinātājam dotu pamatu tiesā celt regresa prasību pret personu, kas zaudējumis izrasījusi aiz rupjas neuzmanības?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Pirmais rakstīja: vāji slēpta apdrošināšanas brokeru kantorīša reklāma

Neko nereklamēju!!

Negribi lai šeit ko reizēm svarīgu pasaku tad arī neteikšu!

Pabridini cilvēku a šis vēl murkšķ... =(

par ko tu mani brīdini???? ka man tagad var piesūtīt regresu par pirms 5 gadiem uztaisītiem sūdiem????

es to tāpat zinu, un tavs brīdinājums PILNĪGI NEKO NEMAINA

Nu tu neaizdomāsies jo esi neattapīgs, bet citi apdomās pirms pirks BTA polisi.

atkārtoju vēlreiz tiem, kas tankā....

kā tavs brīdinājums spēj izmainīt dzīvi tiem, kas BTA polisi ir nopirkuši pirms 5 gadiem un kurus skar tevis pieminētie regresa gadījumi??????

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Pirmais rakstīja: vāji slēpta apdrošināšanas brokeru kantorīša reklāma

Neko nereklamēju!!

Negribi lai šeit ko reizēm svarīgu pasaku tad arī neteikšu!

Pabridini cilvēku a šis vēl murkšķ... =(

par ko tu mani brīdini???? ka man tagad var piesūtīt regresu par pirms 5 gadiem uztaisītiem sūdiem????

es to tāpat zinu, un tavs brīdinājums PILNĪGI NEKO NEMAINA

Nu tu neaizdomāsies jo esi neattapīgs, bet citi apdomās pirms pirks BTA polisi.

atkārtoju vēlreiz tiem, kas tankā....

kā tavs brīdinājums spēj izmainīt dzīvi tiem, kas BTA polisi ir nopirkuši pirms 5 gadiem un kurus skar tevis pieminētie regresa gadījumi??????

tak Tev skaidri māj ar baļķi - emigrēt vajag!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Gregers rakstīja:

subaru rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ģan apdrošinātājiem, gan brokeriem tā Octa tikai zaudējumus nes! Nekāda varka tur nesanāk.

KO TU TE D.I,R.S !!!!

NEKĀDUS zaudējumu tas nenes !

Vai ta kāds spiež viņam nodarboties ar nerentablu biznesu ???

Atbilde ir NĒ !

Vai tu nodarbotos ar koka taburetes ražošanu, ja Tev pašizmaksa viņai sanāktu 20 Ls, bet pārdot Tu viņju varētu tikai pa 18 Ls ???

Atbilde ir NĒ !

Tad kāda dzimumorgāna pēc apdrošinātājam būtu jānodarbojas ar zaudējumus nesošu biznesu ?

Kāda dzimumorgāna pēc apdrošinātājs var piešķirt tev 5% atlaidi OCTAi ar to vien, ka Tu paprasi ? Tāpēc lai iebrauktu vēl lielākā mīnusā ? Atbilde ir NĒ !

Pirms rakstu kaut ko - padomā vēlreiz !

Es kā brokeris tos taburešus ja skatīt pēc tavām analoģijām ražoju pa 20, bet tirgoju pa 12, jo peļņa minimāla, bet vēl benzīns, smuki vāciņi un pēcapkalpošana, BET, tas kuram tirgoju octu drošina arī citas pozīcijas tamdēļ varu nodrošināt viņam zemas cenas, apkalpot kā karali un vēl sev sviestu uz maizes uzsmērēt!

Tas saucās bizness-darīt neizdevīgas lietas lai vēlāk nopelnītu labi.

parādi man vienu lohu, kas drošinās 2x dārgāk dzīvību pie apdirsinātāj, kas viņam iedeva atlaidi octai..... tak aizej izgulies

p.n. un davaj neblamējies

Blamējies kā pēdējais tieši tu!

Izlasi divreiz pirms komentē balamute!

tak izlasi pats ko raksti.... tu apgalvo, ka piemaksā 8ls par tabureti, jo komplektā dod krēslu uz kura uzvāries

toč auns.... tak subaru jau visu iepriekš ir uzrakstījis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Tikai nez kapec apdirsinatajiem peļņa ir miljonos skaitama.Laikam tas skaitas neizdevigi

Miljoni rodās no īpašumu apdrošināšanas, lielajiem Kasko, un vel dažām sfērām...

Pirms runā ieej www.ltab.lv un paskaties kuras sfēras cik tieši pa gadiem ir ienesušas katrai kompānijai.

huļi tad apdirsinātāji kaisa naudu virs rajona apzināti tirgojot produktu mīnusos atsakies no octa un peļņa garantēta tas tak pat no lūdzas ir redzams

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Pirmais rakstīja: vāji slēpta apdrošināšanas brokeru kantorīša reklāma

Neko nereklamēju!!

Negribi lai šeit ko reizēm svarīgu pasaku tad arī neteikšu!

Pabridini cilvēku a šis vēl murkšķ... =(

par ko tu mani brīdini???? ka man tagad var piesūtīt regresu par pirms 5 gadiem uztaisītiem sūdiem????

es to tāpat zinu, un tavs brīdinājums PILNĪGI NEKO NEMAINA

Nu tu neaizdomāsies jo esi neattapīgs, bet citi apdomās pirms pirks BTA polisi.

atkārtoju vēlreiz tiem, kas tankā....

kā tavs brīdinājums spēj izmainīt dzīvi tiem, kas BTA polisi ir nopirkuši pirms 5 gadiem un kurus skar tevis pieminētie regresa gadījumi??????

tak Tev skaidri māj ar baļķi - emigrēt vajag!

āāāāā, beidzot sapratu....

ja tev pirms 5 gadiem ir bijusi bta polise un esi uztaisījis krešu, tad jau laicīgi brauc uz tādu valsti, kurai nav līguma par noziedznieku izdošanu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tam visam nau nekaadas jeegas....ja es labi gribeetu, vareetu sanjemt meenesha paarskatus, cik lietas par regresu ir uzbudinaatas konkreetajaa tiesaa, un kas ir prasiitaaji...gadus 5 atpakalj jau briidinaaja par vienu otru kompaaniju

taa kaa tas viss ir ar naftaliina smacinieku, tad iipasi iespringt nav veerts.Tipa- nepeerciet xxx firmas polisi, jo vinji peec 5 gadi saak kaut ko muhļiit.Peerciet yyy firmas polisi, jo es garanteeju ka yyy peec 5 gadi neko taadu nedariis

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Greger pat to kaju nesaprati.Ja es paņemu veselibas apdrošinašanu un nogažos majas no abeles un salaužu kaju,vai tad man piedzis regresu vai nakamo polisi ierubis 3x dargaku???Kada starpiba starp negadijumu uz ceļa vai majas???Abi ir deļ neuzmanibas

Kāju tu sev salauz, bet uz ceļa nodari citiem, pietam tas, ka bojājums ir minimāls ir tikai veiksmes jautājums, tikpat labi varēji tai autobusā kādu tantiņu pārbiedēt un šī atdotu galus.

Manuprāt nav svarīgi cik liela ir avārija, bet gan tas cik uzmanīgs tu esi pie stūres. Piem. jautājums- ar ko tādu arhi svarīgu tu nodarbojies pie stūres, ka nogulēji autobusu kurā iemauci? A janu tur būtu pa vidu gājējs vai autobusa vietā būtu getz, un vispār, zaudējumus jau netikai krāsai radiji, bet arī maršrutu aprāvi, neaprēķināmi zaudējumi, un varbūt kāds uz dzīvē svarīgākajām darba pārrunām nokavēja...bet tas tā, principā jau po.

Sadarīt sūnus un pēctam vainot kādu par to, ka pienākās likumīgs sod ir soc laiku filozofij, vai piem. amerikāņu- tu viņam nekādi nepaskaidrosi kāpēc tu viņam iekrāvi par to, ka vīņš ieknieba tavam skuķim pakaļā

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

ma924 rakstīja:

Gregers rakstīja:

ma924 rakstīja: Par regresa prasībām var palasīt 28.03.07.Senāta Civillietu departamenta spriedumu "Par apdrošinātāja regresa prasību". (pieejams www.at.gov.lv/... )

Sprieduma tēze ir, ka sauszemes transportlīdzekļu apdrošinātāja tiesības iesniegt regresa prasību pret personu, kas zaudējumus nodarījusi ar nodomu vai aiz rupjas neuzmanības, nevar tulkot paplašināti un tās nav attiecināmas uz transportlīdzekļa vadītāju, kas noslēdzis apdrošināšanas līgumu.

Par to neattiecināšanau- polise beidzās piesaki regresu, bet tuvāk lūdzu lasīt LTABā. Un Vārdi sauszemes transportlīdzekļu apdrošinātāja tiesības iesniegt regresa prasību pret personu, kas zaudējumus nodarījusi ar nodomu vai aiz rupjas neuzmanības, nevar tulkot paplašināti ir visplašākai punkts, bet ne vienīgais- vēl par iemeslu regresam var būt ailiedzošo signālu neievērošana kam par iemeslu ir avārija un vēl daži vienkārši punkti piem nedegoša kreisās puses tuvā lampiņa vai sezonai neatbilstošas riepas, iespēju regresa ka biezs, viss atkarīgs no kompānijas politikas

Vai vari Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumā pārādīt normu, kas apdrošinātājam dotu pamatu tiesā celt regresa prasību pret personu, kas zaudējumis izrasījusi aiz rupjas neuzmanības?

Jidritvai...pašam slinkums LTAB palasīt, rokas līkas?

Saskaņā ar sauszemes tr.l. īpašnieku civ. atb. obligātās apdr. likuma 41. panta 1. daļas 4. punktu apdrošinātājs ir tiesīgs iesniegt regresa prasību pret personu , kura zaudējumu nodarījusi ar nodomu vai aiz rupjas neuzmanībaspiem. ŠĶĒRSOJUSI krustojumu pie aizliedošā luksofora signāla (sarkanā)

Pārējo lasi minētajā likumā.

No ši visa šai topā manis tektā normāli ļaudis kā daži šeit izteikušies izdarīja secinājumu- ja ieplēsi 20 reiz pārlasi ko paraksti, iepazīsties ar saiem pienākumiem un tiesībām, izvēlies kompāniju kura ir ar visatvērtāko politiku pret klientu, pēc iespējas strādā ar brokeri kurš pasargās no probzām, brauc uzmanīgi un samēro savus spēkus ar iespējām.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti