UZMANĪBU!!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008

Principā tikai gribēju visus pabrīdināt, ka BTA atkal ir atsācis regresa lietas pret vainīgajiem avārijās!

Nebiju kādus 5 gadus dzirdējis par regresiem, ja nu tikai pret dzērājiem, bet te divu mēnešu laikā trīs klienti saņēma vēstules ar info par to, ka jāsamaksā par zaudējumiem. Viens no negadījumiem par kuriem šomēnes piestādija rēķinu 6770 LVL ir noticis pieci gadi atpakaļ!

Lietas spējām ar klientiem izrullēt lai nebūtu jāmaksā, bet nu līdz ar matiem =)

Viss, vairāk laikam arī neko teikt negribēju.

Veksmi uz ceļiem un personīgajā dzīvē.

Ar cieņu Gregers.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Greger pat to kaju nesaprati.Ja es paņemu veselibas apdrošinašanu un nogažos majas no abeles un salaužu kaju,vai tad man piedzis regresu vai nakamo polisi ierubis 3x dargaku???Kada starpiba starp negadijumu uz ceļa vai majas???Abi ir deļ neuzmanibas

Kāju tu sev salauz, bet uz ceļa nodari citiem, pietam tas, ka bojājums ir minimāls ir tikai veiksmes jautājums, tikpat labi varēji tai autobusā kādu tantiņu pārbiedēt un šī atdotu galus.

Manuprāt nav svarīgi cik liela ir avārija, bet gan tas cik uzmanīgs tu esi pie stūres. Piem. jautājums- ar ko tādu arhi svarīgu tu nodarbojies pie stūres, ka nogulēji autobusu kurā iemauci? A janu tur būtu pa vidu gājējs vai autobusa vietā būtu getz, un vispār, zaudējumus jau netikai krāsai radiji, bet arī maršrutu aprāvi, neaprēķināmi zaudējumi, un varbūt kāds uz dzīvē svarīgākajām darba pārrunām nokavēja...bet tas tā, principā jau po.

Sadarīt sūnus un pēctam vainot kādu par to, ka pienākās likumīgs sod ir soc laiku filozofij, vai piem. amerikāņu- tu viņam nekādi nepaskaidrosi kāpēc tu viņam iekrāvi par to, ka vīņš ieknieba tavam skuķim pakaļā

Paga,paga sodu uzliek ceļu policija.Vai tad apdrošinašanas butiba nav pasargat no liekiem izdevumiem???A sanak ka uztaisi avariju pats pa visu samaksa plus vel kaut kads šaraškinu kantoris uzvaras pardodot polisi.Pašlaik sanak ar OCTU avariju uztaisit neizdevigak neka bez OCTAs.Es jau saprotu ka ne jau tu esi vainigs pie šitas situacijas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

laikam esmu dumjš....

kaa mani brokeris var no kaut kaa pasargaat ja pat tiesa nevar.... Brokeris manaa vietaa regresu maksaas Brokeris kaa mammas un sargeņģeļa hibriids lidinaasies ap mani un sekos tam, kaadus protokolus es parakstu

man domaat ka nee...

Kaa brokeris mani var pasargaat no apdirsinaataaju alkatiibas, it iipashi ja njem veeraa muusu kadru mainiibu un to faktu, kad labaa roka nezina ko kreisaa dara...

aciimredzot vienai daljai cilveeku patiik m/ es taads m/ ka man ir "savs" brokeris

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Greger pat to kaju nesaprati.Ja es paņemu veselibas apdrošinašanu un nogažos majas no abeles un salaužu kaju,vai tad man piedzis regresu vai nakamo polisi ierubis 3x dargaku???Kada starpiba starp negadijumu uz ceļa vai majas???Abi ir deļ neuzmanibas

Kāju tu sev salauz, bet uz ceļa nodari citiem, pietam tas, ka bojājums ir minimāls ir tikai veiksmes jautājums, tikpat labi varēji tai autobusā kādu tantiņu pārbiedēt un šī atdotu galus.

Manuprāt nav svarīgi cik liela ir avārija, bet gan tas cik uzmanīgs tu esi pie stūres. Piem. jautājums- ar ko tādu arhi svarīgu tu nodarbojies pie stūres, ka nogulēji autobusu kurā iemauci? A janu tur būtu pa vidu gājējs vai autobusa vietā būtu getz, un vispār, zaudējumus jau netikai krāsai radiji, bet arī maršrutu aprāvi, neaprēķināmi zaudējumi, un varbūt kāds uz dzīvē svarīgākajām darba pārrunām nokavēja...bet tas tā, principā jau po.

Sadarīt sūnus un pēctam vainot kādu par to, ka pienākās likumīgs sod ir soc laiku filozofij, vai piem. amerikāņu- tu viņam nekādi nepaskaidrosi kāpēc tu viņam iekrāvi par to, ka vīņš ieknieba tavam skuķim pakaļā

Paga,paga sodu uzliek ceļu policija.Vai tad apdrošinašanas butiba nav pasargat no liekiem izdevumiem???A sanak ka uztaisi avariju pats pa visu samaksa plus vel kaut kads šaraškinu kantoris uzvaras pardodot polisi.Pašlaik sanak ar OCTU avariju uztaisit neizdevigak neka bez OCTAs.Es jau saprotu ka ne jau tu esi vainigs pie šitas situacijas.

Itkā jā, bet likumdošanā ir paredzēta šī regresa iespēja lai neizlaistos visādi neapzinīgi cilvēki kuri drago pa ielām vai kā citādi rupji traucē mieru uz ceļa un BM tika ieviesta, ka variants tādu cilvēku atsijāšanai vai vesšanai pie prāta, tas ka piem BTA izmanto to punktu ļaunprātīgi ir tikai mūsu letiņu domāšanas stils un kamēr mēs-patērētāji pret šiem izgājieniem nevērsīsimies ar atbilstošu reākciju tikmēr tādas kompānijas būs lielākās Latvijā.

Piem Ergo, Reso, Seesam, IF nekad nav bijuši lielākie pēc peļņām, jo neveic mahinācija un neatsaka klientiem izmaksas balstoties uz mistiskiem aiz ūsām pievilktiem punktiem vai vēršoties ar regresu sīku pārkāpumu gadījumos, kā arī radot viltus produktus lai ar smaidīgām sejām un lieliem solijumiem piesaistītu klientu naudu lai pēctam tos uzmestu.

Man kaut kā neliek mieru tas tavs polises pieaugums no 80 uz 250. Negribi atsūtīt Reģ. nr un teh pases numuru, manuprāt neadekvāts pieaugums.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: laikam esmu dumjš....

kaa mani brokeris var no kaut kaa pasargaat ja pat tiesa nevar.... Brokeris manaa vietaa regresu maksaas Brokeris kaa mammas un sargeņģeļa hibriids lidinaasies ap mani un sekos tam, kaadus protokolus es parakstu

man domaat ka nee...

Kaa brokeris mani var pasargaat no apdirsinaataaju alkatiibas, it iipashi ja njem veeraa muusu kadru mainiibu un to faktu, kad labaa roka nezina ko kreisaa dara...

aciimredzot vienai daljai cilveeku patiik m/ es taads m/ ka man ir "savs" brokeris

Ir brokeri kuri tikai polisi tev izraksta, bet ir tādi kuri tiešām lidinās un tos protokolus tev palīdz aizpildīt UN AIPILDĪT PAREIZI, pakasīsies ar policiju ja nepieciešams! Brokeris regresu nemaksās, bet var "atrunāt" kompāniju no tādas rīcības, vai ja tiešām esi vainīgs tad sarunās vieglāku regresa apmaksu vai ko citu, variantu ko var izdarīt brokeris ir k, pietam brokeri 99% gadījumu nemaina profesiju, bet tikai nomaina kantori un to klients pat nejūt jo izpildītā darba kvalitāte ir atkarīga par 70% tikai no paša brokera varēšanas un atlikušie 30% no kantora gruntīguma. Pietam ja brokeris būs ko ieteicis nepareizi tad viņš atbild tavā priekšā materiāli un ir apdrošinājis savu atbildību.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

patreizējā brīdī ir viena apdirsināšanas kompānija, kas spēj palīst apmēram 10% zem brokeru piedāvātās octa cenas.... un vēl pievec polisi klāt es samaksāju ~68ls uz gadu.... brokeri piedāvāja kādus 74.60

netici, pārbaudi pats - paprasi par cik polisi var dabūt šitas bta nolicējs, megabrokeris, kurš glābj klientus no regresa un pēc tam piezvani uz baltikumu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

slinkums kāpt lejā uz mašīnu skatīties cenu uz polises, bet bija mazāk kā 68ls

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: patreizējā brīdī ir viena apdirsināšanas kompānija, kas spēj palīst apmēram 10% zem brokeru piedāvātās octa cenas.... un vēl pievec polisi klāt es samaksāju ~68ls uz gadu.... brokeri piedāvāja kādus 74.60

netici, pārbaudi pats - paprasi par cik polisi var dabūt šitas bta nolicējs, megabrokeris, kurš glābj klientus no regresa un pēc tam piezvani uz baltikumu

Baltikums, BTA, reizēm Balta, pavisam reti BALVA tā rīkojās, tu tos 6 LVL iesipi, bet cik laika patirsi?

Un cik laika patirsīsi ja būs jātaisa tas apdrošinātais auto?

Cik patirsīsi degvielu braukelēdams pa kantoriem utt?

Cik ta reāli iesipi?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Pirmais rakstīja: patreizējā brīdī ir viena apdirsināšanas kompānija, kas spēj palīst apmēram 10% zem brokeru piedāvātās octa cenas.... un vēl pievec polisi klāt es samaksāju ~68ls uz gadu.... brokeri piedāvāja kādus 74.60

netici, pārbaudi pats - paprasi par cik polisi var dabūt šitas bta nolicējs, megabrokeris, kurš glābj klientus no regresa un pēc tam piezvani uz baltikumu

Baltikums, BTA, reizēm Balta, pavisam reti BALVA tā rīkojās, tu tos 6 LVL iesipi, bet cik laika patirsi?

Un cik laika patirsīsi ja būs jātaisa tas apdrošinātais auto?

Cik patirsīsi degvielu braukelēdams pa kantoriem utt?

Cik ta reāli iesipi?

takš reku rakstīts - pieveda klāt polisi!

un atbildi pats uz saviem jautājumiem? ko Pirmais ir pazaudējis pērkot polisi Baltikumā?

velams bez varbūt un kaukad

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

par bta runājot - man tur bija kasko, iebrauca man pakaļā mazda, piezvanīju uz to kantori, kurai bija bta octa (man octa toreiz bija citur, tas tā lai daži brokerīši neiedomājās, ka klienti visu pērk vienā vietā un tāpēc kautko kāds pārdod zem pašizmaksas)

es piezvanīju uz bta mobīlo numuru, sākām rakstīt saskaņoto, vēl nebijām beiguši, kad piebrauca bta mašīna, palīdzēja aizpildīt saskaņoto, safočīja mašinu...

pēc stundas ar aizpildītu saskaņoto aizbraucu uz bta kantori, iznāca "eksperts" un savērtēja... pēc tam izbraucu uz mūsu, tur paskatījās un pierakstīja rindā uz remontu, pēc kādām pāris nedēļām savāca mašīnu, taisīja apmēram nedēļu, tur esot bijuši vēl slēptie defekti par kuriem mūsa vēl esot noslaukusi no bta piķi

tas viss par OCTA līdzekļiem....

un man pouhj, vai viņi piestādīja regresu LMT vai nē

otrs gadījums kasko apdirsinātāju sabiedrībā BALTA.... pie kangaru kalniem kur ir izeja no karjera pretī braucošais smagais man uzmeta ekmeņus, rezultātā priekšas stikls lupatās un izšāva drošības jostu spriegotājus.... balta ielika stiklu, bet spriegotājus atšuva.... pamatojoties uz to, ka es esot parakstījis apskates protokolu kur "eksperts" bija ierakstījis, ka viņš nevar noteikt bojājumu cēloni.....

pēc visa šitā balta nepakautrējās man piestādīt rēķinu par otro maksājumu (kasko bija 2 maksājumos)

domā, ka "brokeris" būtu dabūjis naudu no baltas?????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Pirmais rakstīja: patreizējā brīdī ir viena apdirsināšanas kompānija, kas spēj palīst apmēram 10% zem brokeru piedāvātās octa cenas.... un vēl pievec polisi klāt es samaksāju ~68ls uz gadu.... brokeri piedāvāja kādus 74.60

netici, pārbaudi pats - paprasi par cik polisi var dabūt šitas bta nolicējs, megabrokeris, kurš glābj klientus no regresa un pēc tam piezvani uz baltikumu

Baltikums, BTA, reizēm Balta, pavisam reti BALVA tā rīkojās, tu tos 6 LVL iesipi, bet cik laika patirsi?

Un cik laika patirsīsi ja būs jātaisa tas apdrošinātais auto?

Cik patirsīsi degvielu braukelēdams pa kantoriem utt?

Cik ta reāli iesipi?

es iesipu 7 lašus, plus man polisi pieveda klāt

un ja būs jātaisa tas auto, tad tas NEBŪS par MANAS OCTAS līdzekļiem tev jau nu to vajadzēja zināt

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Greger pat to kaju nesaprati.Ja es paņemu veselibas apdrošinašanu un nogažos majas no abeles un salaužu kaju,vai tad man piedzis regresu vai nakamo polisi ierubis 3x dargaku???Kada starpiba starp negadijumu uz ceļa vai majas???Abi ir deļ neuzmanibas

Kāju tu sev salauz, bet uz ceļa nodari citiem, pietam tas, ka bojājums ir minimāls ir tikai veiksmes jautājums, tikpat labi varēji tai autobusā kādu tantiņu pārbiedēt un šī atdotu galus.

Manuprāt nav svarīgi cik liela ir avārija, bet gan tas cik uzmanīgs tu esi pie stūres. Piem. jautājums- ar ko tādu arhi svarīgu tu nodarbojies pie stūres, ka nogulēji autobusu kurā iemauci? A janu tur būtu pa vidu gājējs vai autobusa vietā būtu getz, un vispār, zaudējumus jau netikai krāsai radiji, bet arī maršrutu aprāvi, neaprēķināmi zaudējumi, un varbūt kāds uz dzīvē svarīgākajām darba pārrunām nokavēja...bet tas tā, principā jau po.

Sadarīt sūnus un pēctam vainot kādu par to, ka pienākās likumīgs sod ir soc laiku filozofij, vai piem. amerikāņu- tu viņam nekādi nepaskaidrosi kāpēc tu viņam iekrāvi par to, ka vīņš ieknieba tavam skuķim pakaļā

Paga,paga sodu uzliek ceļu policija.Vai tad apdrošinašanas butiba nav pasargat no liekiem izdevumiem???A sanak ka uztaisi avariju pats pa visu samaksa plus vel kaut kads šaraškinu kantoris uzvaras pardodot polisi.Pašlaik sanak ar OCTU avariju uztaisit neizdevigak neka bez OCTAs.Es jau saprotu ka ne jau tu esi vainigs pie šitas situacijas.

Itkā jā, bet likumdošanā ir paredzēta šī regresa iespēja lai neizlaistos visādi neapzinīgi cilvēki kuri drago pa ielām vai kā citādi rupji traucē mieru uz ceļa un BM tika ieviesta, ka variants tādu cilvēku atsijāšanai vai vesšanai pie prāta, tas ka piem BTA izmanto to punktu ļaunprātīgi ir tikai mūsu letiņu domāšanas stils un kamēr mēs-patērētāji pret šiem izgājieniem nevērsīsimies ar atbilstošu reākciju tikmēr tādas kompānijas būs lielākās Latvijā.

Piem Ergo, Reso, Seesam, IF nekad nav bijuši lielākie pēc peļņām, jo neveic mahinācija un neatsaka klientiem izmaksas balstoties uz mistiskiem aiz ūsām pievilktiem punktiem vai vēršoties ar regresu sīku pārkāpumu gadījumos, kā arī radot viltus produktus lai ar smaidīgām sejām un lieliem solijumiem piesaistītu klientu naudu lai pēctam tos uzmestu.

Man kaut kā neliek mieru tas tavs polises pieaugums no 80 uz 250. Negribi atsūtīt Reģ. nr un teh pases numuru, manuprāt neadekvāts pieaugums.

Tas polises pieaugums bij uz 500+ls tas nebij man bet čomam uz taxi.Auto tika parakstits divreiz un tagad nezinu cik beigas tur sanaca.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

man pašam bij 39 ls uz gadu pirms lieldienam drošinaju, bonus 11 Baltikums,bet nu ar šaraškinu kantoris riktigs

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Par octas cenām- kad iegādājos pašreizējo auto 2006.g. janvārī lētākā bija Baltikums - 47 Ls uz gadu. Pēc gada lētākā (ņēmu no brokeriem un ar darbinieku atlaidi) ~Ls 75 (precīzi neatceros IF vai Seesam bija). Šogad man piedāvāja:

> OCTA piedāvājums gadīgai polisei ir šāds:

> IF 137.47

> BTA 117.72

> ERGO 105.44

> SEESAM 98.90

Paņēmu Ergo, jo tur arī ņemu Kasko jau trešo gadu.

Neslikts pieaugums - >50% gadā! Turklāt, ņemot vērā, ka man nav bijuši csn un arī klase ir pieaugusi pa šo laiku.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Par octas cenām- kad iegādājos pašreizējo auto 2006.g. janvārī lētākā bija Baltikums - 47 Ls uz gadu. Pēc gada lētākā (ņēmu no brokeriem un ar darbinieku atlaidi) ~Ls 75 (precīzi neatceros IF vai Seesam bija). Šogad man piedāvāja:

> OCTA piedāvājums gadīgai polisei ir šāds:

> IF 137.47

> BTA 117.72

> ERGO 105.44

> SEESAM 98.90

Paņēmu Ergo, jo tur arī ņemu Kasko jau trešo gadu.

Neslikts pieaugums - >50% gadā! Turklāt, ņemot vērā, ka man nav bijuši csn un arī klase ir pieaugusi pa šo laiku.

ieej baltikuma lapā un paskaties turienes cenu, intereses pēc....

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: Par octas cenām- kad iegādājos pašreizējo auto 2006.g. janvārī lētākā bija Baltikums - 47 Ls uz gadu. Pēc gada lētākā (ņēmu no brokeriem un ar darbinieku atlaidi) ~Ls 75 (precīzi neatceros IF vai Seesam bija). Šogad man piedāvāja:

> OCTA piedāvājums gadīgai polisei ir šāds:

> IF 137.47

> BTA 117.72

> ERGO 105.44

> SEESAM 98.90

Paņēmu Ergo, jo tur arī ņemu Kasko jau trešo gadu.

Neslikts pieaugums - >50% gadā! Turklāt, ņemot vērā, ka man nav bijuši csn un arī klase ir pieaugusi pa šo laiku.

ieej baltikuma lapā un paskaties turienes cenu, intereses pēc....

Bonus-malus: 8

Ar piegādi Rīgā

Apdrošināšanas prēmija: 115.80 LVL

Atlaide (5%): 5.80 LVL

Kopā: 110.00 LVL

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

BTA: 132.18/112.35 (Eiropa/Latvija)

No iizi.lv:

ERGO: 109.69

BAN: 117.73

Balva: 123.66

Balta: 151.15

Gjensidige: 120.00

Seesam: 117.30

IF: 163.80

Lētākais - Ergo

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: par bta runājot - man tur bija kasko, iebrauca man pakaļā mazda, piezvanīju uz to kantori, kurai bija bta octa (man octa toreiz bija citur, tas tā lai daži brokerīši neiedomājās, ka klienti visu pērk vienā vietā un tāpēc kautko kāds pārdod zem pašizmaksas)

es piezvanīju uz bta mobīlo numuru, sākām rakstīt saskaņoto, vēl nebijām beiguši, kad piebrauca bta mašīna, palīdzēja aizpildīt saskaņoto, safočīja mašinu...

pēc stundas ar aizpildītu saskaņoto aizbraucu uz bta kantori, iznāca "eksperts" un savērtēja... pēc tam izbraucu uz mūsu, tur paskatījās un pierakstīja rindā uz remontu, pēc kādām pāris nedēļām savāca mašīnu, taisīja apmēram nedēļu, tur esot bijuši vēl slēptie defekti par kuriem mūsa vēl esot noslaukusi no bta piķi

tas viss par OCTA līdzekļiem....

un man pouhj, vai viņi piestādīja regresu LMT vai nē

otrs gadījums kasko apdirsinātāju sabiedrībā BALTA.... pie kangaru kalniem kur ir izeja no karjera pretī braucošais smagais man uzmeta ekmeņus, rezultātā priekšas stikls lupatās un izšāva drošības jostu spriegotājus.... balta ielika stiklu, bet spriegotājus atšuva.... pamatojoties uz to, ka es esot parakstījis apskates protokolu kur "eksperts" bija ierakstījis, ka viņš nevar noteikt bojājumu cēloni.....

pēc visa šitā balta nepakautrējās man piestādīt rēķinu par otro maksājumu (kasko bija 2 maksājumos)

domā, ka "brokeris" būtu dabūjis naudu no baltas?????

Khm...

1. Neminēju ,ka jāpērk vienuviet, bet pārdodot tev octu bez peļņas, es rēķinos, ka vēlāk normāls klients apdrošina arī kasko kuru sagādāju pa lēto normālā kompānijā un tur nopelnu, lūk ari pārdot bez peļņas lai vēlāk nopelnītu.

2. Ja nebūtu tā octas lieta tad ar tiem slēptajiem defektiem varētu iet dē!

3.Nu tu pats ar šo detalizēto stāstu pierādi cik laika pasipi, jo piem normāla brokera klienti zin tikai- sasitu, turpat uz vietas uzrakstīju pieteikumu, atbrauca fotogrāfs safočēja, atstāju servisā, saņēmu mašīnu.

4. Vēlreiz jautāju vai esi saskaitījis cik esi patirsis laika salīdzinot cenas, pētot noteikumus un kompāniju slavu lai beigās iesiptu 7 LVL? Lielai daļai cilvēku pazaudētās dažās stundas meklējot pašam kur apdrošināties ir labāk lietderīgi izmantojamas piem aizejot uz baseinu vai pelnot piķi kā arī sajūta, ka viņam palīdz problēmu gadījuma rada drošības sajūtu.

5. Kā tu zināji, ka BTA kasko būs labāks par citiem pirms pārliecinājies? Brokeris zin, ka viņa ieteiktā kompānija ir ok jo viņam ir pietiekami pieredzes lai tā domātu.

6.Brokerim Baltas speciālists arī nebūtu varējis noteikt bojājuma cēloni ja tas nebūtu norādīts gadijuma protokolā, bet brokera klientam būtu norādīts...un ja ne tad par atteikumu tu nebūtu uzzinājis, jo viss būtu nokārtots bez tevis iesaistīšanas.

7.es nebūtu tev ļāvis ņemt Baltu...

Vispār tu izskaties pēc cilvēka kurš pats saviem spēkiem sasipj sev dzīvi un pēc tam visus tajā vaino.

Tava nostāja ir savāda, tu elektrību arī nelieto, ir tak lētāk pašam lāpu satīt un aidedzināt, arī zobu ir lētāk pašam izraut un ja nesāk pūžņot tad var teikt, ka esi mega gudri rīkojies, bet ja sāk tad zobuārsti ir vainīgi, jo nepateica, ka ar sarūsējušām plakstangām var tūdus savārīt.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Greger pat to kaju nesaprati.Ja es paņemu veselibas apdrošinašanu un nogažos majas no abeles un salaužu kaju,vai tad man piedzis regresu vai nakamo polisi ierubis 3x dargaku???Kada starpiba starp negadijumu uz ceļa vai majas???Abi ir deļ neuzmanibas

Kāju tu sev salauz, bet uz ceļa nodari citiem, pietam tas, ka bojājums ir minimāls ir tikai veiksmes jautājums, tikpat labi varēji tai autobusā kādu tantiņu pārbiedēt un šī atdotu galus.

Manuprāt nav svarīgi cik liela ir avārija, bet gan tas cik uzmanīgs tu esi pie stūres. Piem. jautājums- ar ko tādu arhi svarīgu tu nodarbojies pie stūres, ka nogulēji autobusu kurā iemauci? A janu tur būtu pa vidu gājējs vai autobusa vietā būtu getz, un vispār, zaudējumus jau netikai krāsai radiji, bet arī maršrutu aprāvi, neaprēķināmi zaudējumi, un varbūt kāds uz dzīvē svarīgākajām darba pārrunām nokavēja...bet tas tā, principā jau po.

Sadarīt sūnus un pēctam vainot kādu par to, ka pienākās likumīgs sod ir soc laiku filozofij, vai piem. amerikāņu- tu viņam nekādi nepaskaidrosi kāpēc tu viņam iekrāvi par to, ka vīņš ieknieba tavam skuķim pakaļā

Paga,paga sodu uzliek ceļu policija.Vai tad apdrošinašanas butiba nav pasargat no liekiem izdevumiem???A sanak ka uztaisi avariju pats pa visu samaksa plus vel kaut kads šaraškinu kantoris uzvaras pardodot polisi.Pašlaik sanak ar OCTU avariju uztaisit neizdevigak neka bez OCTAs.Es jau saprotu ka ne jau tu esi vainigs pie šitas situacijas.

Itkā jā, bet likumdošanā ir paredzēta šī regresa iespēja lai neizlaistos visādi neapzinīgi cilvēki kuri drago pa ielām vai kā citādi rupji traucē mieru uz ceļa un BM tika ieviesta, ka variants tādu cilvēku atsijāšanai vai vesšanai pie prāta, tas ka piem BTA izmanto to punktu ļaunprātīgi ir tikai mūsu letiņu domāšanas stils un kamēr mēs-patērētāji pret šiem izgājieniem nevērsīsimies ar atbilstošu reākciju tikmēr tādas kompānijas būs lielākās Latvijā.

Piem Ergo, Reso, Seesam, IF nekad nav bijuši lielākie pēc peļņām, jo neveic mahinācija un neatsaka klientiem izmaksas balstoties uz mistiskiem aiz ūsām pievilktiem punktiem vai vēršoties ar regresu sīku pārkāpumu gadījumos, kā arī radot viltus produktus lai ar smaidīgām sejām un lieliem solijumiem piesaistītu klientu naudu lai pēctam tos uzmestu.

Man kaut kā neliek mieru tas tavs polises pieaugums no 80 uz 250. Negribi atsūtīt Reģ. nr un teh pases numuru, manuprāt neadekvāts pieaugums.

Tas polises pieaugums bij uz 500+ls tas nebij man bet čomam uz taxi.Auto tika parakstits divreiz un tagad nezinu cik beigas tur sanaca.

Tu vēl būtu par smagajiem ieminējies!!! Tiem piemēram pieaugums pēc avārijas var satādīt pat k LVL.

Bet tāpat par pieaugumu no 80 uz 500 tirš, jo tādam pieaugumam vajag vismaz 2 avārijas viena gada laikā.

Pieaugums no 60 uz 90 ir normālā inflācija, tāpat kā piens pieaug no 50 uz 80 santīmiem.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Par octas cenām- kad iegādājos pašreizējo auto 2006.g. janvārī lētākā bija Baltikums - 47 Ls uz gadu. Pēc gada lētākā (ņēmu no brokeriem un ar darbinieku atlaidi) ~Ls 75 (precīzi neatceros IF vai Seesam bija). Šogad man piedāvāja:

> OCTA piedāvājums gadīgai polisei ir šāds:

> IF 137.47

> BTA 117.72

> ERGO 105.44

> SEESAM 98.90

Paņēmu Ergo, jo tur arī ņemu Kasko jau trešo gadu.

Neslikts pieaugums - >50% gadā! Turklāt, ņemot vērā, ka man nav bijuši csn un arī klase ir pieaugusi pa šo laiku.

Patiesībā pieaugums octām bija pat 60% dažās kompānijās jo cenas nopietni nebija celtas vairākus gadus, bet servisi cēla katru mēnesi un mēs arvien vairāk sākām braukāt arpus Latvijas kur zaudējumi ir dārgāki. Pietam ir arī tādas octas kuras ir tikai Latvijai un tās ir lētākas.

Ergo izvēlēties bija tiešām laba doma, jo tur kā bonusu tev vel arī traumas apdrošināja+ nekādu regresu 99.9%

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

4. Vēlreiz jautāju vai esi saskaitījis cik esi patirsis laika salīdzinot cenas, pētot noteikumus un kompāniju slavu lai beigās iesiptu 7 LVL? Lielai daļai cilvēku pazaudētās dažās stundas meklējot pašam kur apdrošināties ir labāk lietderīgi izmantojamas piem aizejot uz baseinu vai pelnot piķi kā arī sajūta, ka viņam palīdz problēmu gadījuma rada drošības sajūtu.

5. Kā tu zināji, ka BTA kasko būs labāks par citiem pirms pārliecinājies? Brokeris zin, ka viņa ieteiktā kompānija ir ok jo viņam ir pietiekami pieredzes lai tā domātu.

6.Brokerim Baltas speciālists arī nebūtu varējis noteikt bojājuma cēloni ja tas nebūtu norādīts gadijuma protokolā, bet brokera klientam būtu norādīts...un ja ne tad par atteikumu tu nebūtu uzzinājis, jo viss būtu nokārtots bez tevis iesaistīšanas.

7.es nebūtu tev ļāvis ņemt Baltu...

Vispār tu izskaties pēc cilvēka kurš pats saviem spēkiem sasipj sev dzīvi un pēc tam visus tajā vaino.

Tava nostāja ir savāda, tu elektrību arī nelieto, ir tak lētāk pašam lāpu satīt un aidedzināt, arī zobu ir lētāk pašam izraut un ja nesāk pūžņot tad var teikt, ka esi mega gudri rīkojies, bet ja sāk tad zobuārsti ir vainīgi, jo nepateica, ka ar sarūsējušām plakstangām var tūdus savārīt.

4 neko netērēju, piezvanīju savam brokerim un jamais pateisa - ņem octu pa taisno no baltikuma, jo caur brokeriem būs dārgāk

5 BTA kasko vienkārši bija vislētākais - ciparus gribi? zem 3% no mašīnas cenas ar 10% pašrisku pilnai iznīcināšnai un nozagšanai

pirkta pa taisno BTA, neviens "brokeris" nevar zem tās cenas palīst, pat uz pagarināšanu....

6 "protokols" par kuru runāju bija automašīnas apskate baltas pagalmā, kur kautkāds 18 gadīgs "eksperts" vērtē mašīnu nofotogrāfēja stiklu un drošības jostu ligzdas mašīnā.... pēc tam iedeva nosūtījumu uz eiroauto.... karoče visi kopā nonāca pie secinājuma, ka jostu spriegotājiem nevajadzēja nostrādāt..... bet jemie taču nostrādāja

un kas būtu nokārtots bez manas iesaistīšanās - tu gribi teikt, ka ja es paņemtu pie tevis to kasko, tad tu izsistu no apdirsinātāja to spriegotāju maiņu????? (toreiz es pirku apdrošināšanu pašā baltā, tas bija iepriekšējās polises, kas tika ņemta caur brokeri, pagarinājums)

7..... to tu tikai tagad saki, bet kāpēc tu saviem klientiem pirms 5 gadiem ļāvi pirkt BTA OCTU

par nostāju utttt.

mana nostāja ir tāda, ka katrs savu naudiņu pelna kā māk - daži reklamējot sevi, daži nomelnojot konkurentus

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: BTA: 132.18/112.35 (Eiropa/Latvija)

No iizi.lv:

ERGO: 109.69

BAN: 117.73

Balva: 123.66

Balta: 151.15

Gjensidige: 120.00

Seesam: 117.30

IF: 163.80

Lētākais - Ergo

Nu es par iem pašiem 109.69, bet vēl ar pēcapkalpošanu, BET, ja esi jau mans klients vai tevi ir ieteicis esošais klients =)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

c]Gregers rakstīja:3.Nu tu pats ar šo detalizēto stāstu pierādi cik laika pasipi, jo piem normāla brokera klienti zin tikai- sasitu, turpat uz vietas uzrakstīju pieteikumu, atbrauca fotogrāfs safočēja, atstāju servisā, saņēmu mašīnu.

tu te tegad gribi teikt, ka avārijas gadījumā tu atbrauc ar rezerves mašīnu, atdod to klientam, pats uzņemies visu sataisīšanu un pēc 2 nedēļām aizdzen klientam gatavu mašīnu un savāc savu maiņas mašīnu????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: BTA: 132.18/112.35 (Eiropa/Latvija)

No iizi.lv:

ERGO: 109.69

BAN: 117.73

Balva: 123.66

Balta: 151.15

Gjensidige: 120.00

Seesam: 117.30

IF: 163.80

Lētākais - Ergo

Nu es par iem pašiem 109.69, bet vēl ar pēcapkalpošanu, BET, ja esi jau mans klients vai tevi ir ieteicis esošais klients =)

kas ir pēcapkalpošana - apraksti sīki un smalki, citādi Maija šo pašu polisi var paņemt baltikumā ar 10% atlaidi un piegādi par 5 lati lētāk kā pie tevis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

davaj raksti, kas ir pēcapkalpošana!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pļā sacitējos

Gregers rakstīja:3.Nu tu pats ar šo detalizēto stāstu pierādi cik laika pasipi, jo piem normāla brokera klienti zin tikai- sasitu, turpat uz vietas uzrakstīju pieteikumu, atbrauca fotogrāfs safočēja, atstāju servisā, saņēmu mašīnu.

tu te tegad gribi teikt, ka avārijas gadījumā tu atbrauc ar rezerves mašīnu, atdod to klientam, pats uzņemies visu sataisīšanu un pēc 2 nedēļām aizdzen klientam gatavu mašīnu un savāc savu maiņas mašīnu????

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti