Tusinju vieta 13.06.-14.06

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Vai kaads vareetu ieteikt ko jeedziigu (tipa vasaras maajinjas vai kempingu) nelielaam sviniibaam 10 cilveekiem kautkur pieRiigaa, veelams uz Liepaajas pusi, pie uudens un kur vareetu pacept galju un butu erta auto novietosjana.

Skatiijos ieksj www.viss.lv, bet neko taadu iisti praatiigu neatradu

 
Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tauriņos uz Liepājas šosejas pie Vosa ezera arī ir normāla vieta. Pirts un džakuzi gavno, bet ir labi slīdkalniņi.

Kautkaadas siikaakas koordinaates vari iedot?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Speciāli reno klubam Tolmets arī piedāvā rīkot tusus. Ja atbrauks viss klubs, tad būšot speciālbalvas un sevišķi izdevīgas iepirkuma cenas.

sjoreiz runa NAV par reno klubu, bet gan tiiri personiiga... kaa teikt family party...

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tauriņos uz Liepājas šosejas pie Vosa ezera arī ir normāla vieta. Pirts un džakuzi gavno, bet ir labi slīdkalniņi.

Ir tur buuts, bet neteiktu, ka buutu tik slikta pirts un dzhakuzi. Vieniigi vai tas ir 10 cilveekiem ? Man personiigi liekas, ka kaut mazaakaa no 2 maajinjaam tur tiiri tuseeshanai neviss guleeshanai zem 20 cilveekiem nav ko dariit. Abaas maajaas kopaa mees toreiz ljoti briivi satilpaam 60 - 70 purni.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:... bet ir labi slīdkalniņi.

smilšu kaste arī ir?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uzņēmuma lielo klientu tusi notiek '100% Atpūta".

Neslikta pirts, ārā koka burbuļvanna tipo 6 cilvēkiem, kautkāds dīķis blakus un paliela zālīte, muzonu pats vari skrūvēt, guļbūve, ir lielās šūpoles.

Kopumā neslikta vieta un samērā normāla cena cik zinu.

Vizītkartē norādīts nr. 29334977 un 29111256.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Uzņēmuma lielo klientu tusi notiek '100% Atpūta".

Neslikta pirts, ārā koka burbuļvanna tipo 6 cilvēkiem, kautkāds dīķis blakus un paliela zālīte, muzonu pats vari skrūvēt, guļbūve, ir lielās šūpoles.

Kopumā neslikta vieta un samērā normāla cena cik zinu.

Vizītkartē norādīts nr. 29334977 un 29111256.

A kur tas ir??? Man jau vajag taadu nelielu - nu 10-15 ljautinjiem, veelams ar pirti un grila iespeejaam...

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Gregers rakstīja: Uzņēmuma lielo klientu tusi notiek '100% Atpūta".

Neslikta pirts, ārā koka burbuļvanna tipo 6 cilvēkiem, kautkāds dīķis blakus un paliela zālīte, muzonu pats vari skrūvēt, guļbūve, ir lielās šūpoles.

Kopumā neslikta vieta un samērā normāla cena cik zinu.

Vizītkartē norādīts nr. 29334977 un 29111256.

A kur tas ir??? Man jau vajag taadu nelielu - nu 10-15 ljautinjiem, veelams ar pirti un grila iespeejaam...

Vai 10 cilveekiem grilla iespeejas nespeej nodroshinaat Maximaa nopirkts grills pa 10ls?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Gregers rakstīja: Uzņēmuma lielo klientu tusi notiek \'\'100% Atpūta\".

Neslikta pirts, ārā koka burbuļvanna tipo 6 cilvēkiem, kautkāds dīķis blakus un paliela zālīte, muzonu pats vari skrūvēt, guļbūve, ir lielās šūpoles.

Kopumā neslikta vieta un samērā normāla cena cik zinu.

Vizītkartē norādīts nr. 29334977 un 29111256.

A kur tas ir??? Man jau vajag taadu nelielu - nu 10-15 ljautinjiem, veelams ar pirti un grila iespeejaam...

10 kā reiz būs ok, līdz 20 sajūta normāla, bet kgan norādīts, ka 40 cilvēkus ņem, bet pie 27 jau bija pa šauru.

ieta kā vieta, grils arī būs ja no maksimas līdzi paķersi.

Klientiem visiem ir paticis, man arī, pikniku viets un ja gadīsies saliet acis tad ir kur arī aiziet pačučēt.

pirtis.lv/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti