Katlakalna jautājums!

Nortel Reģ.: 16.03.2007

Cien. Zivtiņa kungs, kad tiks izbeigtas ikrīta ātrumsacīkstes Katlakalnā, apdraudot skolēnu drošu pārvietošanos uz skolu un arī pārējos iedzīvotājus? Katlakalna galvenā iela ir pataisīta par transporta koridoru Bauskas šosejas satrēgumu apbraucējiem. Tie četri guļošie policisti neko nedod. Idioti lido tiem pāri pa pretējo joslu, neievērojot nekādus ātruma ierobežojumus. Tās zīmes 30 ir kaķiem.

Varbūt Katlakalns varētu kļūt par pirmo fotoradaru uzstādīšanas vietu?

 
Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Da beeeeeidz! Nu taada taa dziivei tais paarmainju laikos Visur jauni ciemi, Kjekava apbuuveeta, Maakonjkalns uzplaucis, attieciigi paarmainjas ir visiem arii klusaa katlakalna iedziivotaajiem. Jauni celji, pievadcelji, apvedcelji... Arii klusaas Komeetas nostuuriitis patreiz ir magjistraale tiem, kas negrib staaveet pie Valdlauchu calja paplashinaashanas laikaa uzstaadiitajiem luksaforiem.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Tāda nu reiz ir tā dzīve.

Pats tur regulāri braucu, tiesa, par vienu autoram pievienojos, daži kadri tur reāli lido, ne brauc.

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

Da pa šoseju no Baložu pagrieziena uz Ķekavas pusi un no arī vālē kā apdirsušies...uz sotaku..smagie, vieglie , mikriņi ,viens otru apdzen. Riktīga slaloma trase.Varēja jau tur 70 uzlikt!

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

BMW328 rakstīja: Da pa šoseju no Baložu pagrieziena uz Ķekavas pusi un no arī vālē kā ap*******šies...uz sotaku..smagie, vieglie , mikriņi ,viens otru apdzen. Riktīga slaloma trase.Varēja jau tur 70 uzlikt!

un jēga? vienalga vilks vai 70 vai 90. Mana pārliecība ir, ka līdz ķekavas aplim vispār navjēga skriet. Max ko iegūsi ir minūte. pēc tam, cita lieta

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Paldies dievam es dzīvoju laukos, svaigs gaiss un nekādu sastrēgumu!!!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Padoms Katlakalna iedzīvotājiem:

Kilograms riģipšā skrūvju uz asfalta dienā.

No pieredzes saku, ka tā lidošana apkārt neko daudz nedod. Pat minūte netiek vinnēta. Tad jau labāk pa ceļmalu visiem garām Vai pa pretējo joslu.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Master- noveeleejums- kaut pasham Tev puskilo pa meenesi riepaas savaaktos

a Katlakalnam- ko teikt Briiviibas ielas iemiitniekiem?

DAGERS Reģ.: 29.11.2007
0 0 Atbildēt

Nākas braukt arī caur Katlakalnu,starā,protams neesmu,bet "korķi" var apbraukt diezgan raiti,jo ekobraucēji un vēl guļošie,laimīgā kārtā nav tik steidzīgi lai racionāli domātu.Kad vienreiz CP sāks atlasīt no ceļa nost tos kuri satiksmi tieši bremzē un tos "korķus" ar "agresīvajiem" braucējiem arī rada?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kā tas ir - lidot pāri guļošajiem policistiem pa pretējo joslu? Kaut kur ir tik tizlas konstrukcijas gulošie menti ar vienvirziena darbību?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kā tas ir - lidot pāri guļošajiem policistiem pa pretējo joslu? Kaut kur ir tik tizlas konstrukcijas gulošie menti ar vienvirziena darbību?

pa zālīti tos pampakus apbrauc. viss stur izbraukāts jau.

Es jau arī viņus saprotu - kādreiz bija glamūrīgs, kluss suburbs, a tagad - gar sētu iet asfaltēts spīdvejs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pretējās joslas zālīti?

P.S. Metāla vai asfalta?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Padoms Katlakalna iedzīvotājiem:

Kilograms riģipšā skrūvju uz asfalta dienā.

Tipiskais LV privaatipashnieciskums! Es TE dziivoju un juus visi man apkaart pa km raadiusu. Jefinji piejuuras dziivotaaji arii koljii riepas tiem kas atstaaj netaalu no vinju maajaam autinjus un iet sauljoties, jo redz shis krasts pieder vinjam, jo maaja vistuvaak uudenim. Tas pats ar antoshkaam pie daudzstaaveneem, kas citus dzenaa prom, jo vienmeer vinjsh te liek savu auto un tur neviens cits nedriikst likt. Shiem manis iepriekshmineetajiem gan vajag ja ne kilogramu tad vienu skruuvi pieree ieskruuveet gan!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Master_D rakstīja: Padoms Katlakalna iedzīvotājiem:

Kilograms riģipšā skrūvju uz asfalta dienā.

Tipiskais LV privaatipashnieciskums! Es TE dziivoju un juus visi man apkaart pa km raadiusu. Jefinji piejuuras dziivotaaji arii koljii riepas tiem kas atstaaj netaalu no vinju maajaam autinjus un iet sauljoties, jo redz shis krasts pieder vinjam, jo maaja vistuvaak uudenim. Tas pats ar antoshkaam pie daudzstaaveneem, kas citus dzenaa prom, jo vienmeer vinjsh te liek savu auto un tur neviens cits nedriikst likt. Shiem manis iepriekshmineetajiem gan vajag ja ne kilogramu tad vienu skruuvi pieree ieskruuveet gan!

Pievienojos viedoklim! Man gar mājām arī kopš nesenajiem remontdarbiem uz Brīvības ielas, iet traffiks tāds, ka ne ielu pāriet, ne auto no sētas izbraukt, bet es saprotu, ka dzīvoju pilsētā, ielas malā, nevis laukos, mežā, kur satiksme būtu 0! Gribi klusumu - brauc uz laukiem, gribi dzīvot pilsētā, tuvu centram, jāsaprot, ka tas var sagādāt citas neērtības!

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Master_D rakstīja: Padoms Katlakalna iedzīvotājiem:

Kilograms riģipšā skrūvju uz asfalta dienā.

Tipiskais LV privaatipashnieciskums! Es TE dziivoju un juus visi man apkaart pa km raadiusu. Jefinji piejuuras dziivotaaji arii koljii riepas tiem kas atstaaj netaalu no vinju maajaam autinjus un iet sauljoties, jo redz shis krasts pieder vinjam, jo maaja vistuvaak uudenim. Tas pats ar antoshkaam pie daudzstaaveneem, kas citus dzenaa prom, jo vienmeer vinjsh te liek savu auto un tur neviens cits nedriikst likt. Shiem manis iepriekshmineetajiem gan vajag ja ne kilogramu tad vienu skruuvi pieree ieskruuveet gan!

Pievienojos viedoklim! Man gar mājām arī kopš nesenajiem remontdarbiem uz Brīvības ielas, iet traffiks tāds, ka ne ielu pāriet, ne auto no sētas izbraukt, bet es saprotu, ka dzīvoju pilsētā, ielas malā, nevis laukos, mežā, kur satiksme būtu 0! Gribi klusumu - brauc uz laukiem, gribi dzīvot pilsētā, tuvu centram, jāsaprot, ka tas var sagādāt citas neērtības!

Tie Katlakalna un līdzīgu vietu tautiesi un cittautieši jau cerēja, ka viņi ir nomitinājušies laukos.

A te pēkšņi - pilsēta atnaca neaicināta...

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

visi tik gurdi spriež! vispirms vajag aizbraukt apskatīties kas tur notiek ap 8 rītā!!!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Nav jau runa par to, ka brauc cauri. Lai jau brauc, tikai lai ievēro noteikumus. Tas ceļš jau tā nav no platākajiem un pārredzamākajiem, bet vienalga dažiem ir jābūt tiem gudrajiem un jālido visiem garām.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: visi tik gurdi spriež! vispirms vajag aizbraukt apskatīties kas tur notiek ap 8 rītā!!!

8 rītā tur ir wacky races.

Cilvēki uz 100 velk pāri guļošajiem policistiem

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Vakar ap 17.30 pogainie bija noslēpušies pie ādiņu trases uzreiz aiz mežiņa un ņēma tos, kas brauc iekšā Katlakalnā, daži labi dabūja atrauties..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti