Signalizācijas uzstādīšana telpai

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Karoč, moš kādam ir ideja, ko varētu realizēt.

Vajag noliktavai uzstādīt kādu signalizāciju. Doma sekojoša. Vajag uzlikt kustību sensorus, ieslēdzamus ar parastu slēdzi. Tiklīdz telpā sākas kustība, tā sāk skanēt zvans. Tip sistēma kāda "senos" laikos lika noliktavām uz durvju, logu atvēršanu, bet šoreiz uz kustību sensora pamata.

Jēgas likt klāt pie apsardzes pults nav, jo teritorija ir slēgta un "apsargāta", vajag vienkārši uzparikti, kas pamodina sargu.

Kādas idejas? kā to visu dabūt gatavu? Man pašam elektrība ir tumša lieta, kas gaiši spīd.

 
911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

kādreiz pirku Senukai, tagad varbūt ir iekš k-rauta, depoveidīgajiem, karoč signalizācijas bloks uz baterijām, ar kustību sensoru un sirēnu vienā korpusā. ieslēdzams ar pulti. skan skaļi un pat kādu laiku darbojās. tad maksāja ap 20 ls.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ja tajā noliktavā iemitinājies kāds kaķis, naktssargs iesniegs atlūgumu.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

tur jau taa lieta ka sargs laikam pa nakti gulj nevis pilda savus pienaakumus. Ne es pirmais un vieniigais kas ir aptiiriits.

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: tur jau taa lieta ka sargs laikam pa nakti gulj nevis pilda savus pienaakumus. Ne es pirmais un vieniigais kas ir aptiiriits.

Ko/cik nospēra?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: Karoč, moš kādam ir ideja, ko varētu realizēt.

Vajag noliktavai uzstādīt kādu signalizāciju. Doma sekojoša. Vajag uzlikt kustību sensorus, ieslēdzamus ar parastu slēdzi. Tiklīdz telpā sākas kustība, tā sāk skanēt zvans. Tip sistēma kāda "senos" laikos lika noliktavām uz durvju, logu atvēršanu, bet šoreiz uz kustību sensora pamata.

Jēgas likt klāt pie apsardzes pults nav, jo teritorija ir slēgta un "apsargāta", vajag vienkārši uzparikti, kas pamodina sargu.

Kādas idejas? kā to visu dabūt gatavu? Man pašam elektrība ir tumša lieta, kas gaiši spīd.

ja pareizi saprotu, tad "teritorija ir slēgta un "apsargāta", vajag vienkārši uzparikti, kas pamodina sargu"

sen ko tādu nebiju lasījis...

tu tur jau gravētus kapu pieminekļus glabā? (i to tos labo) un par ko tiek "guļošās skaistules" kantorim maksāts?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Palasi kā uztaisīt slazdu zaglim:

cxem.net/...

Varbūt Tev kāds čoms amatnieks šo var izveikt.

Konkrēti par apsardzes shēmām varianti te:

cxem.net/...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Teritorija ir sleegta, apkaart betona seeta. sargs seezj pie iebrauktuves, bet apzog telpas kas vistuvaak sargam. Iekljuust telpaas no eekas otras puses, tip to vietu sargs neredzot. OK, pats tajaa noliktavaa paarvaacos tikai pirms paaris nedeeljaam un jau tad bija doma likt kautkaadu signalizaaciju. Pie pults sleegt nav jeegas, to arii apsargi teica, jo ja pults sanjems izsaukumu, un mashiina izbrauks uz notikumu vietu, paies laicinjsh lai vinji "pamodinaatu" sargu un tiktu teritorijaa iekshaa.

Man no preces itkaa nekas nav aiznests, tas taa pirmais iespaids, tachu tika aiznesti instrumenti, pagarinaataajs, instrumentu kaste un pie reizes aiznesta arii iesaakta (100gr. bija nodzerts) Tulamor pudele Pats interesantaakais ka es pirmajaa dienaa pat nepiefikseeju ka esmu apzagts, jo kad paarvaacaamies, visi tie instrumenti tika salikti uz paletes un aptiiti ar pleevi, tur arii tas tulamors, kas bija nosleepts kastee ar visaadu barahlo. Tas viss bija akuraat salikts atpakalj.

Taa ka murmulji bija tur saimniekojushi nesteidzoties.

Darbinieks Reģ.: 02.11.2003
0 0 Atbildēt

Es savlaik izmantoju bezvada zvanu un kustības datčiku. Kustības devēju (uz baterijām, atsevišķi nopērkams. Domāts lai pie kustības ieslēgtu kādu 220 V ietaisi) ar bezvadu zvana pogu man savienoja Latgalītes (tirdziņa) amatnieks.

Nu, tātad, devējam nostādājot, tas ieslēdz bezvada zvana pogu un man mājā skanēja tas zvans (arī uz baterijām) un varēju iet tumsā apsaukāt kaķi vai kādu citu. Mīnusi tādi, ka mans (arī Senukai) pirktais bezvadu zvans (raidītājs) nebija sevišķi jaudīgs un knapi vilka līdz skaļrunim (metri 10 un vairākas ķieģeļu sienas). Devējs baterijas izēda visai ātri, nācās pievienot to pie aķa caur vecu mobilā lādētāju un ietaises portablitāte kļuva nosacīta.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

nu man itkaa elektriiba ir tajaa noliktavaa, taa ka baroshanas blokus nevajadzeetu., bet kaa tur ir, vai nevajag kautkaadu straavas paarveidotaaju? jo cik man parastajam mirstiigajam zinaams, kustiibu datchiki nesleedzas klaat pie 220

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Dārgāki un advancētāki varianti ir pieejami jebkurā apsardzes signalizācijas tirgojošā kantorī. Lietotājam draudzīgs komplektiņš ir pāris bezvadu kustību detektori, pults un GSM raidītājs + atsevišķi jāpiepērk taure un mob telef kartiņa- to visu var nopirkt un saslēgt, neizmantojot nekādas zināšanas par fiziku, elektrību utml lietām. Nopērk Okarti, pieurb pie sienas dačikus un saņem SMS + lokālo trauksmi, tad izlem - atslēgt trauksmi ar mobilā telefona palīdzību vai zvanīt sargam, lai iet šaut negodīgos cilvēkus

šite pārdod un sakarīgi izstāsta to visu: "PVK", SIA Avotu 60, 67842133, iesaku

Savukārt, ja gribi, lai arī kāds to štelli "apkalpo", tad vari szināties ar šiem: "GSM Apsardze", SIAErnestīnes 24, 67151277

Neviens no augstākminētajiem uz izsaukumu nebrauc, viss strādā tikai kā SMS Tev uz mobilo, pieļauju, ka šis variants arī Tev derēs, vienīgi mandomāt, ka tie nebūs vis iepriekš minētie Ls 20, bet kādi Ls 500 par to gsm starter komplektiņu

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: nu man itkaa elektriiba ir tajaa noliktavaa, taa ka baroshanas blokus nevajadzeetu., bet kaa tur ir, vai nevajag kautkaadu straavas paarveidotaaju? jo cik man parastajam mirstiigajam zinaams, kustiibu datchiki nesleedzas klaat pie 220

Bezvadu dačiki parasti darbojas uz baterijām, savukārt pašu signalizācijas bloku slēdz pie parastajiem 220 V un tam ir akumulators, kas iztur apmēram diennakti bez strāvas

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Naakamreiz atstaaj Tulamoru ar piebeertaam caurejas zaaleem Peec tam seko peedaam... nu peec ozhas

Darbinieks Reģ.: 02.11.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Slēdzas gan tieši pie 220. Vismaz tie, kuri tiek izmantoti apgaismojuma ieslēgšanai. Tos pašus var izmantot arī zvaniem u.c. ierīcēm. Jāskatās tikai atbilstošas jaudas. Maksā viņi sākot no kādiem 6 Ls.

Pareizi, tā bija gan.

Atrumā nepareizi uzrakstīju. Jā, Latgalītes eļektronščiks mirkli paštukoja "kā lai šito nobaro, tā jau viņam tie 220 nav vajadzīgi..." un kad atnesa samontētu "nu šite kādus 10-14 volts pieliec ja"

Peksīc, Varbūt ja Tu tur glabā tikai Tuļika ietukšīti (un pagarinātājs, ko sargāt, tāpat tev vairs nav) pieliec to bezvadu zvanu, lai atveroties durīm tas nostrādā un pasauc to sargu.

Varbūt tomēr ar durvīm sākt kārtīgākām?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Varu Tev sadabūt lietoto signalizācijas vād pulti, ar visiem datčikiem, - nebūs dārgi, un ne kādu ķīmiju nevajadzēs taisīt. thephenom@inbox.lv

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Darbinieks rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Slēdzas gan tieši pie 220. Vismaz tie, kuri tiek izmantoti apgaismojuma ieslēgšanai. Tos pašus var izmantot arī zvaniem u.c. ierīcēm. Jāskatās tikai atbilstošas jaudas. Maksā viņi sākot no kādiem 6 Ls.

Pareizi, tā bija gan.

Atrumā nepareizi uzrakstīju. Jā, Latgalītes eļektronščiks mirkli paštukoja "kā lai šito nobaro, tā jau viņam tie 220 nav vajadzīgi..." un kad atnesa samontētu "nu šite kādus 10-14 volts pieliec ja"

Peksīc, Varbūt ja Tu tur glabā tikai Tuļika ietukšīti (un pagarinātājs, ko sargāt, tāpat tev vairs nav) pieliec to bezvadu zvanu, lai atveroties durīm tas nostrādā un pasauc to sargu.

Varbūt tomēr ar durvīm sākt kārtīgākām?

Durvis ir OK, maitas ieliidushi iznjemot stiklu un attaisot lodzinju kas ir noliktavas augshaa. Skaade taada ka pie tiem lodzinjiem tiek no jumta. Lai tagad nomainiitu visus tos logus, nez cik nauda jaaizteeree.

A zagushi jau vinji bija tieshi to kas pa to logu ir dabujams aaraa un kas vinjiem ir licies interesants. Diez vai vinji saaktu stiept pa to lodzinju aaraa 6m garus karogu mastus, 60kg betonmaisiitaajus un veel visaadas specifiskas mantas. Vinji njemt to ko peec tam bez probleemaam var nogruust.

P.S. mosh kaads zin teikas apkaartnee vietu kur var iegaadaaties lietotus instrumentus???

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: nu man itkaa elektriiba ir tajaa noliktavaa, taa ka baroshanas blokus nevajadzeetu., bet kaa tur ir, vai nevajag kautkaadu straavas paarveidotaaju? jo cik man parastajam mirstiigajam zinaams, kustiibu datchiki nesleedzas klaat pie 220

Nu jopcik, Peksi....jebkurā būvmateriālu vai elektropreču bodē ir dačiki gan pliki gan kopā ar halogēno prožektoru, ar regulējamu aizturi. Maksā kaut kādus padsmit latus. Pievienot prožektora vietā vai viņam paralēli 2 vadus ar zvanu galā ..... nu, Peksīt.....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Peksiic rakstīja: nu man itkaa elektriiba ir tajaa noliktavaa, taa ka baroshanas blokus nevajadzeetu., bet kaa tur ir, vai nevajag kautkaadu straavas paarveidotaaju? jo cik man parastajam mirstiigajam zinaams, kustiibu datchiki nesleedzas klaat pie 220

Nu jopcik, Peksi....jebkurā būvmateriālu vai elektropreču bodē ir dačiki gan pliki gan kopā ar halogēno prožektoru, ar regulējamu aizturi. Maksā kaut kādus padsmit latus. Pievienot prožektora vietā vai viņam paralēli 2 vadus ar zvanu galā ..... nu, Peksīt.....

Par vienu nelielu pikniku ar tavas sievasmātes taisītu šašļiku es tev tos vadus varu savienot. Tikai nopērc visus pričendāļus.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Peksiic rakstīja: nu man itkaa elektriiba ir tajaa noliktavaa, taa ka baroshanas blokus nevajadzeetu., bet kaa tur ir, vai nevajag kautkaadu straavas paarveidotaaju? jo cik man parastajam mirstiigajam zinaams, kustiibu datchiki nesleedzas klaat pie 220

Nu jopcik, Peksi....jebkurā būvmateriālu vai elektropreču bodē ir dačiki gan pliki gan kopā ar halogēno prožektoru, ar regulējamu aizturi. Maksā kaut kādus padsmit latus. Pievienot prožektora vietā vai viņam paralēli 2 vadus ar zvanu galā ..... nu, Peksīt.....

Par vienu nelielu pikniku ar tavas sievasmātes taisītu šašļiku es tev tos vadus varu savienot. Tikai nopērc visus pričendāļus.

man sievasmaate suudiiga shashlika taisiitaaja

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Centis to šašliku tikai tāpat pieminēja. Viņam vairāk tā sievasmāte interesē...

vinja ar Censhiem netusee Ja nu vieniigais vinjsh nav turiigs centis

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

man sievasmaate suudiiga shashlika taisiitaaja

netirs. Tavs atkāznieks bija smeķīgs.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Peksiic rakstīja:

man sievasmaate suudiiga shashlika taisiitaaja

netirs. Tavs atkāznieks bija smeķīgs.

šis te.

www.iauto.lv/...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Peksiic rakstīja:

man sievasmaate suudiiga shashlika taisiitaaja

netirs. Tavs atkāznieks bija smeķīgs.

nuu, tas jau manis pasha taisiits bij.

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Ieliec ar nostieptas stiegras darbināmu spridzekli(palaišanas veidi visdažādākie var būt),tia truba ar dūmpulveri aptuveni trīs medību patronu tilpumā utt.Efekts graujošs,žags tasir mazākais kas šiem piemetīsies.Savulaik sencis tādus dārzā lika,palīdzēja.))

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti