Jautājums par Airbagiem

Velomens Reģ.: 21.10.2007

Tad nu man tāds stulbs jautājums. Vai airbag nostrādās,ja auto nebūs iedarbināts?

 
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
1 0 Atbildēt

A kāpēc pats neizmēģini?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Nostrādās jaunajiem(pēc 2000) auto noteikti, par vecākiem nevaru spriest.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Nostrādās jaunajiem(pēc 2000) auto noteikti, par vecākiem nevaru spriest.

Vai nostrādās arī tad,ja aķis ir nosēdies/izlādējies?

TDI Reģ.: 29.01.2002
3 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Gregers rakstīja: Nostrādās jaunajiem(pēc 2000) auto noteikti, par vecākiem nevaru spriest.

Vai nostrādās arī tad,ja aķis ir nosēdies/izlādējies?

ko piipeejam ???

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

man akal radās jautājums uz kuru Gregers varētu atbildēt: vai avārijas gadījumā radušos zaudējumus valstij vai pašvaldībai sedz apdrošināšana vai kā. piemēram, notiek avārija un nogāž luksoforu, kurš tikko uzstādīts un izkladzināts pa avīzēm, ka 10 štukas izmaksājis... un otrs variants, viens īblis neizņem līkumu un izgāž manai mājai pusi sienas. vai to visu sedz OCTA?

Bzzz Reģ.: 22.05.2006
5 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Gregers rakstīja: Nostrādās jaunajiem(pēc 2000) auto noteikti, par vecākiem nevaru spriest.

Vai nostrādās arī tad,ja aķis ir nosēdies/izlādējies?

bez aķa jau nu točna nenošancēs. tak visos safety precautions pie salona remontdarbiem / paneļa jaukšanas ir norādīts, ka jāatvieno klemme, lai neatrautos ar airbag pa gurķi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja: man akal radās jautājums uz kuru Gregers varētu atbildēt: vai avārijas gadījumā radušos zaudējumus valstij vai pašvaldībai sedz apdrošināšana vai kā. piemēram, notiek avārija un nogāž luksoforu, kurš tikko uzstādīts un izkladzināts pa avīzēm, ka 10 štukas izmaksājis... un otrs variants, viens īblis neizņem līkumu un izgāž manai mājai pusi sienas. vai to visu sedz OCTA?

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
5 0 Atbildēt

Bzzz rakstīja:

Velomens rakstīja:

Gregers rakstīja: Nostrādās jaunajiem(pēc 2000) auto noteikti, par vecākiem nevaru spriest.

Vai nostrādās arī tad,ja aķis ir nosēdies/izlādējies?

bez aķa jau nu točna nenošancēs. tak visos safety precautions pie salona remontdarbiem / paneļa jaukšanas ir norādīts, ka jāatvieno klemme, lai neatrautos ar airbag pa gurķi

Ja iemetīsies fojers autiņā tad ar pamatīgu sprādzienu nostrādās JEBKURĀ gadījumā ir aķis vai nav aķa

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja: man akal radās jautājums uz kuru Gregers varētu atbildēt: vai avārijas gadījumā radušos zaudējumus valstij vai pašvaldībai sedz apdrošināšana vai kā. piemēram, notiek avārija un nogāž luksoforu, kurš tikko uzstādīts un izkladzināts pa avīzēm, ka 10 štukas izmaksājis... un otrs variants, viens īblis neizņem līkumu un izgāž manai mājai pusi sienas. vai to visu sedz OCTA?

Protams.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Nu ja, Yetti būs bijis ātrāks šoreiz

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Nu ja, Yetti būs bijis ātrāks šoreiz

niekuj rabotatj tak mnogo...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Velomens rakstīja:

Gregers rakstīja: Nostrādās jaunajiem(pēc 2000) auto noteikti, par vecākiem nevaru spriest.

Vai nostrādās arī tad,ja aķis ir nosēdies/izlādējies?

ko piipeejam ???

normāls jautājums.....

esmu lasījis kaukāda alfista komentāru iauto, ka eksistējot pepelaci, kurām esot mehāniskie airbagi - tobiš trieciena brīdī stienis iebliežot pa kapsulu un stūres airbags uzsprāgstot....

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Nu ja, Yetti būs bijis ātrāks šoreiz

niekuj rabotatj tak mnogo...

Tev labi teikt

A es māju gribu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja:

Velomens rakstīja:

Gregers rakstīja: Nostrādās jaunajiem(pēc 2000) auto noteikti, par vecākiem nevaru spriest.

Vai nostrādās arī tad,ja aķis ir nosēdies/izlādējies?

ko piipeejam ???

normāls jautājums.....

esmu lasījis kaukāda alfista komentāru iauto, ka eksistējot pepelaci, kurām esot mehāniskie airbagi - tobiš trieciena brīdī stienis iebliežot pa kapsulu un stūres airbags uzsprāgstot....

karoče, tur Emīls ar bīsi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

A es māju gribu

ja varu palidzēt...

labprāt pendeli iedošu...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ja ar pendelēm varētu maksāt, sen jau miljonārs būtu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 2 Atbildēt

Cik jūtīgam jābūt sēdekļa sensoram? Pamanīju, ka dažreiz sāk pīkstēt par pasažiera airbag, ja uz sēdekļa soma uzlikta. Somā nekā daudz nebija - planšete un šādi tādi štrunti. Kopā max 2kg.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
3 5 Atbildēt

Nu gan Tev anoņimka šrots, ka no somas airBag pīkst. Varbūt Tev galvā pīkst? Varu uzšaut tā kārtīgi. Džunkstēs arī :p Bet nu nav ko sieties ar tiem, kam nav ar galvu kārtībā

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Gan jau siksnas sensors pīkst

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti