Jauna Honda CRV gaidīšana

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002

Ir kāds pasūtījis jaunu CRV un tagad gaida vairākus mēnešus, jo Bensonauto visu laiku kaut ko atrunājās, ka viņiem tur kaut kādas ķibeles.

Gribēju zināt cik ilgi jau gaidat to piegādi un ko Bensonsauto saka par to štelli, kas tur viņiem īsti noticies, ka nevar autiņu atgādāt

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..15
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Naskuj man braukt un brīnīties kā rīgā gondistus slauc un kāš? Man manā darbavietā tāpat ir labi un manas rokas manu šrotu apkopj daudz labāk un lētāk nekā tev tavu gondu

P.S. Par kustēšanu - ja tavas gondas "sirdej" būtu tādas smagas kaites, kā manam 3A, tev sen būtu motortelpas saturs izbiris uz ceļa

urbini vien savu: A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

tk nau skaidrs ar ko tur jaalepojaas un kas tur ira laps ???

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Izturība un izmaksas Kā arī vienkāršība, kuras dēļ sāku skrūvēt

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Cik var kasīties?

Skaidrs, ka, ja msh vrētu atļauties braukt un uzturēt jaunu auto, tad nekad mūžā nebraukātu ar vecu Audi 80.

Bet katrs brauc ar tādu auto, kādu var atļauties. Un gluži loģiski, ka lielākoties katram savējais auto liksies vislabākais.

Par sevi varu teikt, ka es labāk apkopes un remontus, ja tādi būs vaajdzīgi, savam auto veicu pie dīlera, lai pretī saņemtu kvalitatīvu pakalpojumu ar tam sekojošu garantiju.

Tāpat nekad savu auto pats netaisos remontēt, jo to labāk uzticu profesionāļiem. Katran jādara tas, ko prot vislabāk. Pa to laiku, ko es čakarētos ar mašīnas remontu, es savā profesijā nopelnīšu vairāk nekā ietaupītu naudu par remontu izmaksu starpību starp dīlera cenu un pašizmaksu.

Un vispār tēma ir par jauna CR-V gaidīšanu!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Par kasīšanos - piekrītu, cik var kasīties

Par mašīnu - nomik, nespried pēc sevis, ja būtu līžu un mašīnu maiņas fans, sen būtu paņēmis kādu B4 vai C4... ja būtu...

Bet par cirvi - beidziet fanot par miskastēm Mašīna tā nav, džips tas arī nav Tiešām cirvim ir tāds bezmotoru klāsts kā wiki pieminēts - 2.0, 2.4 un 2.2 ķīselis?

Lai jums laba diena

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Brīnos par cilvēkiem, kas iespējams, ne bijuši Bensonā, ne braukuši ar crv, bet var vārīties un vārīties it kā par tēmu. Droši savāciet savus B4 un citus priekus un dodieties tusēt kur citur. Lai laba diena un galvas blīves nepūš ārā padsmitgadīgajiem super-dampjiem

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Bet par cirvi - beidziet fanot par miskastēm Mašīna tā nav, džips tas arī nav

Nu ja CR-V ir miskaste, tad grūti atrast kādu terminu, kādā nodēvēt padsmitgadīgu Audi 80

To, ka CR-V nav džips, nekad neviens arī nav apstrīdējis. Tas ir vidējās klases auto ar paaugstinātu caurejamību, ja tā var nosaukt. Bet tas, ka CR-V ir AUTO, pie tam ĻOTI LABS AUTO, nu gan ir fakts.

msh rakstīja: ja būtu līžu un mašīnu maiņas fans, sen būtu paņēmis kādu B4 vai C4... ja būtu...

Nu šitais teikums vispār iespādrda - saucas mans sapņu auto CITA MISKASTE

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

...teica nomiks, divi nulle cirvists

Jama parakstu pamanīju tikai pēc nopostēšanas. Un braucot uz darbu atcerējos, ka esmu ar līdzīgu kasti braucis - tikai tas bija 2.0 2007. gada tukšons. Starpība starp manu šrotu graujoša - mans šrots vismaz iet Ir tak starpība - es ar visaam beigtaam šaalēm un gaudojošu sūkni varu piebraukt krustaa blakus taadam nomikam, paraadīt faķīti un izkost ka nograb vien Ar vaargu un nokautu divdesmitgadīgu motoriņu... Ne jau par velti korejieši un ķīnieši izkodīs japaaņus - tukšonam vismaz pie ekstraam ir V6

P.S. Par B4 un C4 es nesapņoju, atkaartoju vēlreiz

P.P.S. Ja jau tu, nomik, reiz nemaaki vai nespeej nopirkt labu lietotu mašīnu vai vismaz to uzcelt, tas nenozīmē, ka lietotas mašīnas ir miskastes Tavs cirvis, starp citu, arī ir lietots

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ja tev vienīgais auto parametrs, kas vērā ņemams, ir spēja izkost kādu krustojumā, tad nu man par tevi viss ir skaidrs

Atceries, lai kādu izkostu krustojumā, nepietiek ar jaudīgāku auto, ir nepieciešams arī prāts. Dzīvē jau vairākkārt ir pieºadījies, ka, braucot gudrāk un mazāk agresīvi, galamērķī izdopdas nokļūt ievērojami ātrāk. Ar to sastopos vai ik dienas, braucot uz mājām Olainē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: ja tev vienīgais auto parametrs, kas vērā ņemams, ir spēja izkost kādu krustojumā, tad nu man par tevi viss ir skaidrs

Atceries, lai kādu izkostu krustojumā, nepietiek ar jaudīgāku auto, ir nepieciešams arī prāts. Dzīvē jau vairākkārt ir pieºadījies, ka, braucot gudrāk un mazāk agresīvi, galamērķī izdopdas nokļūt ievērojami ātrāk. Ar to sastopos vai ik dienas, braucot uz mājām Olainē.

man ja bija aizdomas, ka tu dzīvo ar HRE

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

HRE

???

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Būs jau labi, pēc gadiem msh būs kauns savus postus lasīt

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Būs jau labi, pēc gadiem msh būs kauns savus postus lasīt

Kauns ir arī tagad, jo reti izdodas savu domu līdz galam izteikt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: ja tev vienīgais auto parametrs, kas vērā ņemams, ir spēja izkost kādu krustojumā, tad nu man par tevi viss ir skaidrs

Atceries, lai kādu izkostu krustojumā, nepietiek ar jaudīgāku auto, ir nepieciešams arī prāts. Dzīvē jau vairākkārt ir pieºadījies, ka, braucot gudrāk un mazāk agresīvi, galamērķī izdopdas nokļūt ievērojami ātrāk. Ar to sastopos vai ik dienas, braucot uz mājām Olainē.

Kāpēc krustojumā? Liepājā maz tādu krustojumu, par citām vietām, kur braucu, nerunājot

Es pat agrāk nebiju piefiksējis, ka latvietis vidējais kaštelists brauc ar šujmašīnu Šodien šī iemesla dēļ atčaknījus iemeslu divām parādībām - pirmā - braucu ārā no liepājas, atļautais ātrums 70, man kkas ap 75, beidzas liepāja, ieskrienos uz sotaku, bet baigi bieži visādi kaštelisti aizmiguši uz 80 velkas [kāpēc, padomājiet paši ]

Otrais, ko arī šodien gadījās pieredzēt - kaut kāds pensis velkas pa šoseju uz 70, aiz tā viens RAV4 sagaida brīvu ceļu un dzen nost - es nesaprašanā - nafig jams tik lēni to sēni apdzen - man lai tik lēni apdzītu, viegli jāpieskaras pedālim

Un tad tā arī man nav skaidrs - priekš kam tad tev ir jauna nemašīna, cirvis [neiet runa par gondu, bet par cirvi ], un citas mašīnas, kas nav svežaki, vari saukt par miskastēm, ar ko tad tas tavs cirvis ir labāks? Ar svaigas plastmasas smaku? Ar katru mēnesi bankai uzdāvinātiem 200-300 latiem [un kaska arī nav nahaļavu]? Ar šķietamu pagarinājumu mazpazīstamu vai nepazīstamu cilvēku priekšā? Savādāk tur nekā nav Ja vajag lielu ģimeni vadāt apkārt, gonda piedāvā fr-v. Parastais fufelis par "lielāku caurejamību", protams, ir fufelis - tas nāk komplektā ar lielāku svaru, lielāku smaguma centru, lielāku gaisa pretestību, bet šujmašīnas zem haubēm paliek tās pašas Un ja tik ļoti patīk bensons - šaubos, ka jami nevar saremontēt desmitgadīgu civiku

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Centišos atbildēt pa punktiem:

1) neteicu, ka CR-V neiet. Ar tā piedāvāto jaudu es mierīgi varu veikt drošu apdzīšanas manevru, krustojumos varu mierīgi paspēkoties kā līdzīgs ar līdzīgu ar citiem auto;

2) strauja uzsākšana un paātrināšanās ir finansiāli neizdevīgs pasākums, kas nozīmē, ja nav kur steigties, tad parasti arī tiek braukts ekonomiskākā režīmā.

3) tas, ka tu ar savu MISKASTI kādam "iekabini" krustojumā, vēl nenozīmē, ka tas KĀDS vispār ar tevi taisās skrieties - vienkārši normāli uzsāk kustību, kamēr tu spied "pedal to metal";

4) KASKO nav na haļavu nevienam auto, arī ne vecam. Pie tam bieži vecam auto KASKO ir vēl pat dārgāks kā jaunam. Domāju, ka LVL 521,00 par KASKO bez pašriska ir ļoti normāla cena;

5) To, ka leilai ģimenei Honda piedāvā modeli FR-V, es zinu lieliski, tā kā pirms CR-V jaunu biju iegādājies tieši FR-V. Varu droši apgalvot, ka milzīga atškirība starp FR-V un CR-V nav jūtama. Ir lietas, ka labāk patika FR-V, ir kas CR-V. Šobrīd pat esam izdomājuši, ja ģimenē būs nepieciešamība pēc otra auto, tad reālākais kandidāts būtu tieši FR-V.

6) par to šujmašīnu zem haubes. Kā jau minēju, manam braukšanas stilam jauda ir pilnīgi pietiekama. Pieļauju, ka tik asam Liepājas nazim, par kādu tu sevi turi, šis auto nekad nebūs piemērots.

Tavai zināšanai vidējais degvielas (benzīna) patēriņš manam CR-V ir mazliet zem 9 l/100km, kas priekš šāda auto ir lielisks rādītājs.

7) tev savā uberauto Audi 80 nekad nebūs iespējams uzregulēt 21 grādu temperartūru un un baudīt to cauru gadu. Labākajā gadījumā izmantosi kondicionieri, kas neatstāj labu iespaidu uz pasažieru veselību. Tāpat tev nekad nesaprast, kā tas ir braukt naktī un caur stikla jumtu vērot zvaigznes, tev nekad nesaprast vēl daudz citu pasakainu lietu, ko piedāvā ne tikai Honda, bet arī citu ražotāju JAUNI auto, jo tu pēc paºleicības esi vecu auto mīlētājs. Diez tava sieviete arī tavas vecumā...

Viss, no šīs neauglīgās diskusijas izstājos. Ja būs ko piebilst "pa tēmu", tad parādīšos, bet citādi ne.

Atā!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Rxx rakstīja: www.db.lv/...

mjā, sliktie sapņi piepildījušies

Ja Honda servisu pārņems VEHO, tad toč būs pilnīgā tūtā. Vienīgais mierinājums, ka Honda nav tas auto, ar kuru uz servisu ceļš būtu jāmēro bieži.

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

skatos citi pamanījuši šo info citā vietā, bet iemetīšu es ar savu linku: www.delfi.lv/...

vienvārdsakot tik drīz pie Hondām netikt!!!

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

tik nesaprotu kādēļ ja tādas problēmas tiek sponsorēts vēl šāds pasākums?!? www.saulkrastijazz.lv/...

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

gan jau ka sponsoresanas ligums noslegts vel pavasari kad viss nelikas tik slikti.

plus kursh tad pateiks sorry nesponsorejam, bet veram boditi ciet. ci nav redzeti kantori kas ir minusos bet par publicitati neaimirst

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Varat gaidīt savus CRV, HRV,HVZ, Jazz, un citu tamlīdzīgus lūžņus.

www.db.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Varat gaidīt savus CRV, HRV,HVZ, Jazz, un citu tamlīdzīgus lūžņus.

www.db.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

pljaa , farruhs - sam durak

a par Bensoonu gan zjeel gan jau ka bij kaadaa sheemaa un iexavoja uzreekjinu + kontu arestus , tobish palika piegaadaataajiem paraadaa utt.

karoch pilliigs traurs , kas ir ,liidz shim, izbaudijis Bensonu -tam buus gruuti pierast pie 'diilera vulgaris' attieksmes

vieniigais mierinaajums , ka honda , nau tas autoo , kuram dafika kas servisaa ira vajadziiks

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Citāts no db:Tiesa, šobrīd tas vairs nav Bensons auto īpašums. Šī gada janvārī dibināta SIA Bensona biznesaattīstības centrs, kuras vienīgais īpašnieks tāpat kā Bensons auto ir Māris Bensons. Tūlīt pēc uzņēmuma dibināšanas tā īpašumā nonāca arī nekustamais īpašums Ulmaņa gatvē, ko 2004. gadā no SIA Tirdzniecības centrs Pleskodāle par 456 tūkst. Ls iegādājās Bensons auto (tolaik SIA MDL Motors).

Janvārī!

izskatās, ka Honda Europe galīgi nesēž muļķi un Bensons gatavojās pārmest viņus pa krietnam.

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

Īstenībā žel, ka tā, jo visas negatīvās informācijas grauj biznesu kopumā.

Nu ko būs jāaizbrauc līdz Pērnavai patestēt jauno Accord.

Man atširība laika ziņā Pārdaugava vai EE 45min.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti