Jauna Honda CRV gaidīšana

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002

Ir kāds pasūtījis jaunu CRV un tagad gaida vairākus mēnešus, jo Bensonauto visu laiku kaut ko atrunājās, ka viņiem tur kaut kādas ķibeles.

Gribēju zināt cik ilgi jau gaidat to piegādi un ko Bensonsauto saka par to štelli, kas tur viņiem īsti noticies, ka nevar autiņu atgādāt

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..15
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Izlasīju pēdējo nomika postu un sāku skaļi rēkt Riktīgs vwfans, tikai fana meriva ir praktiskāka

bet numur septiņi ierullē, jo - B3 klimatam nomikaprāt nevar ieslēgt 21 grādu - nu varbūt arī nevar, ja ieslēdz fārenheita skalu Un kas tad hondai ir labāks par klimatu - ierīce, kas virina automātiski logus? Par zvaigznēm arī labs Interesanti, kas vadītājam naktī jādara - uzmanīgi jāvēro ceļš vai jāskaita zvaigznes?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Izlasīju pēdējo nomika postu un sāku skaļi rēkt Riktīgs vwfans, tikai fana meriva ir praktiskāka

bet numur septiņi ierullē, jo - B3 klimatam nomikaprāt nevar ieslēgt 21 grādu - nu varbūt arī nevar, ja ieslēdz fārenheita skalu Un kas tad hondai ir labāks par klimatu - ierīce, kas virina automātiski logus? Par zvaigznēm arī labs Interesanti, kas vadītājam naktī jādara - uzmanīgi jāvēro ceļš vai jāskaita zvaigznes?

nabaga miskastnieks ar A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pļin tas msh ar savu ūber kruto B3 toč sāk besīt..... Moš tu msh vēl alā ej dzīvot.... Vispār krāns pa kā minimums 2 metriem pagarināsies....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pareizi, vienīgā mašīna, ko vērts ir pirkt, ir subārs, lai arī no mašīnas tur ir tikai motors, piedziņa un SKAŅA

P.S. Vēl pāris tādus nomikus un es sākšu cienīt vwfanu Nopietni Starp abiem vienīgā šķirba, ka fanam ir ekonomiskāka tačka, lētāka droši vien arī

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Par subāriem tas ir pavisam cits stāsts, kurš ar tevi neapspriežas, jo tālāk par savu aizvēsturisko, pagājušā gadsimtā ražoto grabažu neesi redzējis un tuvāko pārs gadu desmitu laikā kā izskatās arī neredzēsi. Ja tu īsti neiebrauci par ko es, tad iedomājies kā būtu stāstīt bomzim par bentley.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piedod atvaino, mana nodarbošanās ir mašīnu skrūvēšana, jo vairāk skrūvēju, jo vairāk pārliecinos, ka klasiskie VAG aparāti ir galvas tiesu pārāki kvalitātē un izturībā par viskautko citu Protams, detaļu lētums un pieejamība arī pastāv.

Un par subāriem tiešām ir cits stāsts - subāristi ir vēl retāki nekā sābisti

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nu taa tik ir mashiina , visu mashiinu mashiina -A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Msh, moš aizbrauc uz topgear, parādi ar ko īstie pačotnie pacani braukā. Tiešām nesaprotu, cik stulbam vai slimam jābūt, lai FANOTU par kaut kādu a80 miskasti! Varbūt paņem atvaļinājumu, aizej pie psihiatra.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Paskaties topgeara specsērijas, nevis tās, kur tikai jaunās mašīnas, izbrīnīsies, ka klarksons slavē mk1 GTI golfu

Un par to fanošanu - kāpēc tu fano par kkādu subāru? Sevišķi kad paskatās uz kkādu veco imprezi - motors, piedziņa, SKAŅA un viss pārējais, kā, teiksim, nissan sunny Atļaušos apšaubīt, ka jaunās pret visādiem nissaniem/hondām/toytām atšķiras savādāk

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ak tad šitā izskatās tas A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... www.draugiem.lv/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Dajoš publisku razkladu Es tur neesmu reģistrējies...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Dajoš publisku razkladu Es tur neesmu reģistrējies...

Īsumā, A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... tiek ķidāts katru mīļu brīdi un viss tiek fotografiski iemūžinats un likts traukos galerijās.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Otrais, ko arī šodien gadījās pieredzēt - kaut kāds pensis velkas pa šoseju uz 70, aiz tā viens RAV4 sagaida brīvu ceļu un dzen nost - es nesaprašanā - nafig jams tik lēni to sēni apdzen - man lai tik lēni apdzītu, viegli jāpieskaras pedālim

Droši vien RAV4 vadītājs nepārlika no piektā pārnesuma ceturtajā, lai būtu labāks uzrāviens.

Manai Merivai šajā pirmdienā bija jubileja - sasniegts 50 tūkstošu km nobraukums. Braukšana ar to ir daudz patīkamāka nekā ar sievasmātes 1996.gada Passatu ar 2 litru 115 zirgspēku benzīna motoru, kuram viss ir kaut kāds nepatīkami izļurkāts - ātruma pārslēgšanas kloķis, piekare...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

nafigators rakstīja: Dajoš publisku razkladu Es tur neesmu reģistrējies...

Īsumā, A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... tiek ķidāts katru mīļu brīdi un viss tiek fotografiski iemūžinats un likts traukos galerijās.

monstrs...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

George rakstīja: Īstenībā žel, ka tā, jo visas negatīvās informācijas grauj biznesu kopumā.

Nu ko būs jāaizbrauc līdz Pērnavai patestēt jauno Accord.

Man atširība laika ziņā Pārdaugava vai EE 45min.

Nomikam braukt apkopt Hondu-CR-V nenāksies pārmērīgi tālu -nieka 115 km līdz Šauļiem (no Olaines).

www.honda.lt/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

nafigators rakstīja: Dajoš publisku razkladu Es tur neesmu reģistrējies...

Īsumā, A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... tiek ķidāts katru mīļu brīdi un viss tiek fotografiski iemūžinats un likts traukos galerijās.

Viss Reizi pusgadā bik aizņemos ziepjutrauku kko nofočēt

P.S. iauto publika progresē [bet varbūt tikai "progresē"?] - jau trešais Pokemonu Kings mani atrod

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ak tad šitā izskatās tas A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... www.draugiem.lv/...

P.S. Tas ir mans profils, un tur bildē esmu es, uzliec stiprākas brilles

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

msh rakstīja: Otrais, ko arī šodien gadījās pieredzēt - kaut kāds pensis velkas pa šoseju uz 70, aiz tā viens RAV4 sagaida brīvu ceļu un dzen nost - es nesaprašanā - nafig jams tik lēni to sēni apdzen - man lai tik lēni apdzītu, viegli jāpieskaras pedālim

Droši vien RAV4 vadītājs nepārlika no piektā pārnesuma ceturtajā, lai būtu labāks uzrāviens.

Manai Merivai šajā pirmdienā bija jubileja - sasniegts 50 tūkstošu km nobraukums. Braukšana ar to ir daudz patīkamāka nekā ar sievasmātes 1996.gada Passatu ar 2 litru 115 zirgspēku benzīna motoru, kuram viss ir kaut kāds nepatīkami izļurkāts - ātruma pārslēgšanas kloķis, piekare...

Fan, kamon, tam rav4 TIK sūdīgs motors tomēr nevarētu būt

P.S. Iesaki sievasmātei apmeklēt servisu

P.P.S. Kā tu zini, ka piekare izļurkāta?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

msh

RAV4 ir normālas jaudas auto, vienkārši vadītājs nepietiekami spieda gāzes pedāli.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.S. Iesaki sievasmātei apmeklēt servisu

P.P.S. Kā tu zini, ka piekare izļurkāta?

Zinu tāpēc, ka nesen saistībā ar sievas māsas kāzām izbraucu ar sievasmātes Passatu ap 500 kilometriem pa dažāda seguma ceļiem. Passatam uz skaitītāja ir 213 tūkstoši km, par kuru patiesumu pārliecības nav, manai Merivai ir 50 tūkstoši km, par ko ir pārliecība. Mana 2006.gada Meriva turas uz ceļa daudz pārliecinošāk nekā 1996.gada Passats.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas normāls tavai merivai, priekš kašteles nemaz tik normāls nav 3.5 motoriņš diez vai īpaši daudziem būs, tak 3.5 nu ļooti daudz vairāk par 2.0 ēd, tādā kastē iebāzts

Fan, neaizmirsti, ka ir mīkstākas mašīnas, un ir cietākas mašīnas, un tehniskais stāvoklis ir atsevišķa opera - tavu merivu ātri vien varētu nokaut līdz līganas kastes stāvoklim

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Fan, neaizmirsti, ka ir mīkstākas mašīnas, un ir cietākas mašīnas, un tehniskais stāvoklis ir atsevišķa opera - tavu merivu ātri vien varētu nokaut līdz līganas kastes stāvoklim

Pēc 50 tūkstošu km nobraukuma savas Merivas uzvedībā nemanu pilnīgi nekādas pārmaiņas - tā kustas kā jauna, vienīgi ir drusku piegružota...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Oi pļe msh iedod savu mistkasti un es viņu pārs minūšu laikā nokaušu!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ak tad šitā izskatās tas A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... www.draugiem.lv/...

Galvenais šķūninga elements - melns benzīnbākas vāciņš

Jau sākumā likās, ka msh ir pumpains tīnis, un nekļūdījos - 20 gadi! No skolnieka jau sakarīgu kometāru nevar sagaidīt!

Skrūvē savu miskasti tālāk un neaizmirsti par orgasmu

p.s. Labrīt visiem!

FOCUS Reģ.: 15.02.2002
0 0 Atbildēt

Isteniba jau tas jaunais CRV gandriz ka dzips...pa bezcelju vinjhs iet neticami....caurgajamiba loti laba....pac neticeju, kamer neizvizinaja mani...

nomiks rakstīja:

msh rakstīja: Bet par cirvi - beidziet fanot par miskastēm Mašīna tā nav, džips tas arī nav

Nu ja CR-V ir miskaste, tad grūti atrast kādu terminu, kādā nodēvēt padsmitgadīgu Audi 80

To, ka CR-V nav džips, nekad neviens arī nav apstrīdējis. Tas ir vidējās klases auto ar paaugstinātu caurejamību, ja tā var nosaukt. Bet tas, ka CR-V ir AUTO, pie tam ĻOTI LABS AUTO, nu gan ir fakts.

msh rakstīja: ja būtu līžu un mašīnu maiņas fans, sen būtu paņēmis kādu B4 vai C4... ja būtu...

Nu šitais teikums vispār iespādrda - saucas mans sapņu auto CITA MISKASTE

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti