Nozagts Kawasaki ZX6R 2000 gads sarkans

Kasparsky1 Reģ.: 11.09.2008

No Bātes ielas 3A Rīgā pazemes autostāvvietas pēdējo 36H laikā aizdzīts mocis Zx6R 2000 gads, sarkans ar melnu, Eiropas modelis. Noskrējiens ~35000 Reģ. Nr. TC4959. Īpašas pazīmes - bez bākas pautusarga uzlīmes, tanī vietā neliela bukte. No papēža uz izpūtēja piedegusi gumija, bundulis oriģinālais. Priekšējie pagriezienarādītāji neoriģinālie, kreisais sēž uz hermētiķa. Purna labajā pusē - blatas plaisas. Rāmim kreisajā pusē apmēram pa vidu bākai spožš pleķis, it kā būtu mēģināts rāmi pulēt.

Būšu pateicīgs par jebkuru info.

Kaspars

 
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kasparsky1 rakstīja: No Bātes ielas 3A Rīgā pazemes autostāvvietas pēdējo 36H laikā aizdzīts mocis Zx6R 2000 gads, sarkans ar melnu, Eiropas modelis. Noskrējiens ~35000 Reģ. Nr. TC4959. Īpašas pazīmes - bez bākas pautusarga uzlīmes, tanī vietā neliela bukte. No papēža uz izpūtēja piedegusi gumija, bundulis oriģinālais. Priekšējie pagriezienarādītāji neoriģinālie, kreisais sēž uz hermētiķa. Purna labajā pusē - blatas plaisas. Rāmim kreisajā pusē apmēram pa vidu bākai spožš pleķis, it kā būtu mēģināts rāmi pulēt.

Būšu pateicīgs par jebkuru info.

Kaspars

ja ari kads ir redzejis..... Kasparu ir tik daudzKuram lai ziņo???

Kasparsky1 Reģ.: 11.09.2008
0 0 Atbildēt

Kasparsky@inbox.lv

Atvainojos, satraukumā neieliku.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

ieteiktu tomēr telefonu ierakstīt...

Tad vēl motopower.lv

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Rokas zagļiem nocirst.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

droom rakstīja: Rokas zagļiem nocirst.

+kimisko kastraciju!

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

droom rakstīja: Rokas zagļiem nocirst.

+kimisko kastraciju!

labāk mehānisko, lētāk sanāks.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Saprotu īpašnieka šaizi ,pievienojos visiem augstāk izteiktajiem piedāvājumiem zagļa ietekmēšanā un tomēr atļaušos mazliet jautrības-citāts no Kasparsky1 teksta:

- Īpašas pazīmes - bez bākas pautusarga uzlīmes, tanī vietā neliela bukte.

A pautiem kā kad šī bukte radās?

Kasparsky1 Reģ.: 11.09.2008
0 0 Atbildēt

Nu, nezināju, kā ātrumā pateikt. Bākā pie sēdekļa bukte varbūt arī būtu korektāk.

Pagaidām nekāda info. Te vēl rajonā pie CSDD Hondu Transalp vakar aizstiepa, pārgriežot drāšu žogu.

Poliči arī jau teica, nu nekas jau iepriecinošs, bet, ja pats atrododat, lai padodot ziņu. Psc.

Kaspars

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Saprotu īpašnieka sāpi, (pašam aizdzina A6, bet dabūju atpakaļ), bet kā lai menti varētu atrast, ja nav nekāda pavadiena. kad man nozaga autosu, man piedāvāja pariņokot pa zagšanas rajonu, lai paskatītos, vai nav pārdzīts kādus 300 m nostāk.

Ja nav pavadienu, tad mentus grūti vainot. Ja tev piedāvā mantu izpirkt, tad gan var sākt darboties.

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Saprotu īpašnieka sāpi, (pašam aizdzina A6, bet dabūju atpakaļ), bet kā lai menti varētu atrast, ja nav nekāda pavadiena. kad man nozaga autosu, man piedāvāja pariņokot pa zagšanas rajonu, lai paskatītos, vai nav pārdzīts kādus 300 m nostāk.

Ja nav pavadienu, tad mentus grūti vainot. Ja tev piedāvā mantu izpirkt, tad gan var sākt darboties.

Intereses peec-kaa taa darboshanaas izpaustos..?

Kasparsky1 Reģ.: 11.09.2008
0 0 Atbildēt

Joprojām viss pa tukšo....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man "celku" kvadru aiznesa... ar galiem... un paziņas... tik stājas spēkā likums....

pa spirāli...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti