Problēma ar tiesību iegūšanu.

andzja Reģ.: 17.09.2008

Nesen iestājos autoskolā.Redzes traucējumu dēļ ar grūtībām izgāju med. komisiju un devos uz CSDD pēc "baltajām" tiesībām.Tur man meitene laipni paskaidroja ka esošā med.spravka nav derīga jo mani 5 gadus atpakaļ policija esot nosūtījusi uz pirmstermiņa med. pārbaudi uz kuru es protams neesmu gājis.Tagad man jāiziet komisija Hospitāļu ielā vai kur tur vēl lai dabūtu tiesības.Problēma tāda ka TUR redzes dēļ mani 100% izbrāķēs jo VIŅIEM tik iedod mazāko zacepku lai tādi grēkāži kā es pie stūres vairāk nesēstos.Esmu bezizejas stāvoklī jo ģimenes apstākļu dēļ man tās tiesības ir letāli vajadzīgas.Varbūt kādam ir kādas idejas šajā sakarā?! azkuplais@inbox.lv

 
1 2 3 4
Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

Lai izbrāķētu medicīnas komisija priekš tiesību iegūšanas, redzei jābūt sliktākai par 7 vai 8 dioptrijām (precīzi neatceros), tas nozīmē, ka cilvēks bez redzes korekcijas līdzekļiem neredz tālāk par auto priekšgalu. Izbrāķē tādēļ, ka, ja bedrē izkrīt kontaktlēca vai nokrīt brilles, vadītājam ir jāspēj DROŠI vadīt automašīnu līdz iespējai apstāties. Ja Tu gribi dabūt tiesības ar sliktu redzi, tas ir tāpat, kā būt dzērājšoferim, tikai skaidrā...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

nav tiesa par 7-8 dioptrijām, zinu cilvēku kuram ir vairāk un kurš stūrē mašīnu!

tas manuprāt nav šķērslis med.komisijai, ja nu tik tā grib piečakarēties.

cik pašam ir dioptriju?

SHNABIS Reģ.: 20.05.2004
0 0 Atbildēt

Neej pie okulista,aizej pie psihiatra.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

un nahren tu (autors) esi vajadzīgs uz koplietošanas ceļiem?

bum, oi, pļē, nepamanīju...

te pat ieņirgt nav par ko... ja pats nevari, lai sieva liek vai operējies...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: un nahren tu (autors) esi vajadzīgs uz koplietošanas ceļiem?

bum, oi, pļē, nepamanīju...

te pat ieņirgt nav par ko... ja pats nevari, lai sieva liek vai operējies...

nesmuki

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

Yetti rakstīja: un nahren tu (autors) esi vajadzīgs uz koplietošanas ceļiem?

bum, oi, pļē, nepamanīju...

te pat ieņirgt nav par ko... ja pats nevari, lai sieva liek vai operējies...

nesmuki

kas tieši?

ka Tavu sīko, sievu vai muteri nepamanīja?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man bij -7 un -9... operēju...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man bij kaut kādi -5, kad kautiņā brilles izārdīja... līdz mājām uz 20 vilkos...

te pat nav par ko diskutēt, vai nu saved sevi kārtībā, vai brauc ar sabtransu...

ja gribi pamēģināt kā brilliš jūtas bez brillēm, uzliec viņa stikliņus un pamēģini pabraukt... bērnudārzs, bļē...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

biki lūdzu precīzāk par to kas notika pirms tiem pieciem gadiem?

Un beidzot 100% piekrītu Yetti! - nebijis gadijums

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

SHNABIS rakstīja: Neej pie okulista,aizej pie psihiatra.

Skarbi, bet patiesi.

+1.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt, ka kļūdos, bet Hospitāļu ielā neviens nekādu gala spravku Tev nedos un redzi liekas nepārbaudīs . Kaut kur jau esmu lasījis šādu bēdu stāstu. Tiesības atņem pa šmigu vai narkotisko vielu lietošanu nozīmē pirmstermiņa med.pārbaudi un vēlāk pie tiesību atgūšanas sūta uz Hospitāļu ielu tipa uz komisiju, kas nosaka vai indivīds nav atkarīgs no šīm vielā. Tur tā komisija piem. ja rodas šaubas var noteikt vēl kādu papildus laiku (tai gad. liekas bija +1gads), lai kļūtu skaidrs ir atkarīgs vai nav. Kaut kā tā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pietiekami daudzi uzbrauc virsū motocikliem, pat acīs skatīdamies! Skatās virsū un griež ceļu nost deguna galā. Tā pat liela daļa ir faktiski akli ar visu izieto med komisiju!!! Un te vēl par katru cenu vajag tiesības tiešām pusaklam cilvēkam??!! Nu dien ej pie psihiatra, jo savādāk ne tikai motociklu deguna priekšā neredzēsi, bet kravenieku vari neioeraudzīt!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Pietiekami daudzi uzbrauc virsū motocikliem, pat acīs skatīdamies! Skatās virsū un griež ceļu nost deguna galā. Tā pat liela daļa ir faktiski akli ar visu izieto med komisiju!!! Un te vēl par katru cenu vajag tiesības tiešām pusaklam cilvēkam??!! Nu dien ej pie psihiatra, jo savādāk ne tikai motociklu deguna priekšā neredzēsi, bet kravenieku vari neioeraudzīt!

motocikli paši palien apakšā

kāpēc motociklistam liekas, ka ja viņam skatās acīs, tad jamam nav jāievēro zīme "dodiet ceļu" ????

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

andzja rakstīja: Nesen iestājos autoskolā.Redzes traucējumu dēļ ar grūtībām izgāju med. komisiju un devos uz CSDD pēc "baltajām" tiesībām.Tur man meitene laipni paskaidroja ka esošā med.spravka nav derīga jo mani 5 gadus atpakaļ policija esot nosūtījusi uz pirmstermiņa med. pārbaudi uz kuru es protams neesmu gājis.Tagad man jāiziet komisija Hospitāļu ielā vai kur tur vēl lai dabūtu tiesības.Problēma tāda ka TUR redzes dēļ mani 100% izbrāķēs jo VIŅIEM tik iedod mazāko zacepku lai tādi grēkāži kā es pie stūres vairāk nesēstos.Esmu bezizejas stāvoklī jo ģimenes apstākļu dēļ man tās tiesības ir letāli vajadzīgas.Varbūt kādam ir kādas idejas šajā sakarā?! azkuplais@inbox.lv

Kaut kas man liek domāt, ka tevi izbrāķēs nevis redzes, bet gan dažādu vielu vai šķidrumu lietošanas dēļ.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

uzskatu ka med. apskatei ir jābūt vēl stingrākai un kritērijiem augstākiem. labi vien ir ka sūta ar sliktu redzi nafig.

Vispār vajadzētu visus penžus biežāk pārbaudīt. Citādi reakcijas ātrums tuvu nullei, loģiskā domāšana gliemeža ātrumā.. un divas brilles kabatā - vienas lauku avīzei, otras sēņošanai. ja nav kārtībā kaut kas - uz sab trans. pietiek uz ielām nariku, alkoholiķu, stresaino, negulējušo un vienkārši atsaldēto. nafig ļaut stūrēt cilvēkam ar kādu veselības problēmu, kas var tieši ietekmēt satiksmes drošibu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pagapaga....

ar brilleem nav aizliegts vadiit automobiili, vadiitaaja aplieciibaa ir taada atziime

ja autors gadiijumaa nav narkologjiskajaa uzskaitee vai Tvaika ielas klients, tad nav nekaadu probleemu sanjemt mediciinisko komisiju kaut vai ar -10....

taa ka , andža, nedris...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais glups Tu esi piedzimis un tāds arī nomirsi.

Izlasi 2 reizes ko es rakstīju!!!

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: pagapaga....

ar brilleem nav aizliegts vadiit automobiili, vadiitaaja aplieciibaa ir taada atziime

ja autors gadiijumaa nav narkologjiskajaa uzskaitee vai Tvaika ielas klients, tad nav nekaadu probleemu sanjemt mediciinisko komisiju kaut vai ar -10....

taa ka , andža, nedris...

Labi, viedie vīri...

Sakarā ar strādāšanu optikas jomā, izrunājos ar kolēģiem par šo jomu. Katrā sevi cienošā redzes pārbaudes vietā ir fiška ar visāda veida nesakarīgi sazīmētiem C burtiem. Vot, tiem, kuri redz 0.6 rindu, vēl dod tiesības, bet tiem, kas redz tikai lielākus C burtus, tiem vairs nedod. Un tas brīdis, kad toč neredz ir ~7-8 dioptrijas, bet var būt arī mazāk. Šie C burti ir jāredz bez brillēm. Pretējā gadījumā - viens pīpis - tukšs taisns ceļš, serpantīns, vācijas bānis, tieši smagajam purnā vai jebkur citur braukt - viss izskatās vienādi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Cukurins rakstīja:....

nezinu, kur tu strādā un, kas ir o.6 rinda...

bet 1.pielikuma V daļa:

www.likumi.lv/...

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

andzja rakstīja: Nesen iestājos autoskolā.Redzes traucējumu dēļ ar grūtībām izgāju med. komisiju un devos uz CSDD pēc "baltajām" tiesībām.Tur man meitene laipni paskaidroja ka esošā med.spravka nav derīga jo mani 5 gadus atpakaļ policija esot nosūtījusi uz pirmstermiņa med. pārbaudi uz kuru es protams neesmu gājis.Tagad man jāiziet komisija Hospitāļu ielā vai kur tur vēl lai dabūtu tiesības.Problēma tāda ka TUR redzes dēļ mani 100% izbrāķēs jo VIŅIEM tik iedod mazāko zacepku lai tādi grēkāži kā es pie stūres vairāk nesēstos.Esmu bezizejas stāvoklī jo ģimenes apstākļu dēļ man tās tiesības ir letāli vajadzīgas.Varbūt kādam ir kādas idejas šajā sakarā?! azkuplais@inbox.lv

Kāpēc tevi pirms 5 gadiem policija sūtīja uz pirmstermiņa veselības pārbaudi, ja tika nesen esi iestājies autoskolā?

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

Kāpēc tevi pirms 5 gadiem policija sūtīja uz pirmstermiņa veselības pārbaudi, ja tika nesen esi iestājies autoskolā?

īzī, jams pirms pieciem gadiem pakāsa tiesības. Pilnīgi iespējams - šmigas dēļ.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Cukurins rakstīja:

Ozz rakstīja: pagapaga....

ar brilleem nav aizliegts vadiit automobiili, vadiitaaja aplieciibaa ir taada atziime

ja autors gadiijumaa nav narkologjiskajaa uzskaitee vai Tvaika ielas klients, tad nav nekaadu probleemu sanjemt mediciinisko komisiju kaut vai ar -10....

taa ka , andža, nedris...

Labi, viedie vīri...

Sakarā ar strādāšanu optikas jomā, izrunājos ar kolēģiem par šo jomu. Katrā sevi cienošā redzes pārbaudes vietā ir fiška ar visāda veida nesakarīgi sazīmētiem C burtiem. Vot, tiem, kuri redz 0.6 rindu, vēl dod tiesības, bet tiem, kas redz tikai lielākus C burtus, tiem vairs nedod. Un tas brīdis, kad toč neredz ir ~7-8 dioptrijas, bet var būt arī mazāk. Šie C burti ir jāredz bez brillēm. Pretējā gadījumā - viens pīpis - tukšs taisns ceļš, serpantīns, vācijas bānis, tieši smagajam purnā vai jebkur citur braukt - viss izskatās vienādi.

un ko gribeeji pateikt

ir tuvredziiba, taalredziiba (pluss/miinuss); astigmaatisms un veel visaadas redzes kaites...

kaa jau teicu- čomam -10 , koleegjei - 8 pat bez laazeriem lietojot leecas ir tiesiibas un brauc beedu nezinaadami...

padomju laika brilles ar stikliem kaa pudeļu dibeniem- tur tas redzes leņķis nebuus tie 120 graadi leeca laikam ka skaitiijaas intraokulaara korekcija, taapeec valkaa kaadas gribi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ņemot veeraa ka koleegje straadaa par radiologu

leecas ir liimenii...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nē... padomju laikā ar -10 jau gāja uz invaliditāti (neņēma armijā un medkomisiju varēja iziet "pateicoties")

ja pareizi atminu, tad -7 bij' "griesti"...

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

vot būs jāuzprasa švāģerim kas šim par škībo acu sindromu bet ir brilles - kaut kas līdzīgs pudeļapakšām un saka ka neredzot zemeņu sarkano. Bet visas komisijas iziet. un brauc jau daudzus gadus.

domāju andža lej. noņēma doķus par šmigu un tagad mēģina atrast variantu kā neiet caus hospitāļu ielu.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti