Stiklā plaisa...

sintris Reģ.: 09.10.2003
 
Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

pofig vai remontee, tik un taa garantija nav un ir bijis, ka aiziet plaisa taalaak...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Pašam tev stikla remonts neizklausās pēc tramvaja riteņu pumpēšanas?

sintris Reģ.: 09.10.2003
1 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Pašam tev stikla remonts neizklausās pēc tramvaja riteņu pumpēšanas?

naf tādas pieredzes,tāpēc arī jautāju.

pasažiera pusē apm.3-4 cm gara plaisa,nu hvz ko tur darīt,ja par pārdesmit lašiem to dikti smuki var novērst-kāpēc tad nedarīt?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

naf tādas pieredzes,tāpēc arī jautāju.

pasažiera pusē apm.3-4 cm gara plaisa,nu hvz ko tur darīt,ja par pārdesmit lašiem to dikti smuki var novērst-kāpēc tad nedarīt?

Ar "Tripleksu" pieredze nav, bet ar līmētu plaisu ir.

Ja tā plaisa jau tagad neaiziet līdz stikla malai, tad var līmēt bez problēmām.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

kliks rakstīja: Pašam tev stikla remonts neizklausās pēc tramvaja riteņu pumpēšanas?

naf tādas pieredzes,tāpēc arī jautāju.

pasažiera pusē apm.3-4 cm gara plaisa,nu hvz ko tur darīt,ja par pārdesmit lašiem to dikti smuki var novērst-kāpēc tad nedarīt?

līmē ātri, ja tajā plaisā saies sūdi, tad kvalitāte būs pesec

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ja nav rets auto-stikls.

liimee vien jaunu-atmaksaasies.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šoreiz es ursi sapratu! kā part brīnumu

jams nāca klajā ar viedokli, ka sasistu stiklu paša vajadzībām būs lētāk nomainīt, nevis smērēt ciet plaisu....

audī b4 priekšas stikls ar visu ielīmēšanu kaukādi 60 lati laikam sanāk....

plaisa maksā kaukādu latu vai divus centimetrā, pie tam bez garantijas, ka neplīsīs tālāk....

te mans viedoklis....

ja tas ir akmeņa izsists robs BEZ zirnekļa, tad aiztaisīt ir lētāk, ja tā ir plaisa stiklā, sevišķi širpotrebā, tad lētāk ir jauns stikls....

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: šoreiz es ursi sapratu! kā part brīnumu

jams nāca klajā ar viedokli, ka sasistu stiklu paša vajadzībām būs lētāk nomainīt, nevis smērēt ciet plaisu....

audī b4 priekšas stikls ar visu ielīmēšanu kaukādi 60 lati laikam sanāk....

plaisa maksā kaukādu latu vai divus centimetrā, pie tam bez garantijas, ka neplīsīs tālāk....

te mans viedoklis....

ja tas ir akmeņa izsists robs BEZ zirnekļa, tad aiztaisīt ir lētāk, ja tā ir plaisa stiklā, sevišķi širpotrebā, tad lētāk ir jauns stikls....

ja tas ir akmens izsists robs, nekas tur nav jātaisa, jo nekur tālāk nekas neplīsīs.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Tev KASKO nav? Lai maina apdrošinātājs.

Naf kaska Pasvaigāks vāģis nomainīts pret vecu govi ( opeļome), tādejādi esmu ticis vaļā no līzes un arī obligātā KASKOjuma, un kas to būtu domājis,ka finanses tā iegriezīzies

bet par plaisu remontu ir tā-vērts labot vienu plaisiņu,nevis "zirnekli", jo katrs urbieniņš=5ls, ja etak30-40 ls par remontu-napig,par apm.70 ls var ielīmēt jaunu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti