Cik tālu ies jaunu auto tirgotāji ??????

ruukiic Reģ.: 26.03.2003

Nez cik tālu nonāksim?

3 šīs nedēļas radio swh reklāmas:

1) Chervolet - nopērkot jaunu auto ceļojums 2 pers uz Bali.

2) Mercedes - novērtēs veco auto +4000,- EUR virs tirgus vērtības

3) Nissan (???) - atlaides katram autiņam, lielākajam bija ap 8500,- EUR.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Dzirdēju, ka alfa romeo nākošo gadu LV prognozē vēl sliktāku kā šo. Kā var būt vēl sliktāk, ja šogad pārdoti nav pat 10 alfa romeo? Bet galvenais, ka atlaides viņi nedošot gan Maserati pat vairāk pārdevuši.

Ir idejas kādam kādēļ tikai 8 alfas šogad pārdotas?

nu tā jau nav meriva ar kuru var kapeiku iesipt un iefanot

tagad drīzāk pirks tādus auto kādus vajag un kuru var atļauties. bet tie kuriem ir nauda, kā iepriekš pirks pagarināmos un stilojamos.

bet manuprāt alfa ir vēl vairāk "na ļubiteļa" neka saap. abus var ātri nopirkt, bet pārdot nekā

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

dažs labs tirgotājs ies līdz bankrotam.

nedomāju, ka bensons bija pirmais un pēdējais.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja: tagad drīzāk pirks tādus auto kādus vajag un kuru var atļauties

vēl nepirks.... kāmēr dīleri met pakaļ pseidoatlaides un dāvina braucienus uz kanārijām - tauta par pēdējiem santīmiem turpinās pirkt auto, kurus nevar atļauties....

interesantākais vēl viss priekšā turpmākie 12-15 mēneši būs "visjautrākie"......... pagaidām ir cietuši špekulanti, būvnieki un no viņiem atkarīgie, ka arī ātrās naudas tikotāji, nākamie cietīs ražotāji un pakalpojumi sniedzēji, un tad viss noslēgsies ar finanšu sfēru - bankas un apdrošinātāji, tikai tad varēs paziņot, ka Latvija piedzīvo dziļpakaļisko krīzi un tikai tad ikviens LV iedzīvotājs sapratīs - ko tas nozīmē

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirms gada katrs lizingotajs sita pie krutim ka viņš atļauties jaunu auto un nah čakareties ar veciem sudiem.Tagad liela daļa jau atkal brauka ar tiem pašiem vecajiem šrotiemTeoretiski es ari vareju pavilkt kadus 300ls lizingu menesi,bet vienalga uzskatu ja nauda priekš auto ir jaaizņemas tatad nevaru tadu atļauties

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Papētīju/salīdzināju vidējo patēriņu Renault Laguna II 2.0 Meh.kārba (2007) ar Volvo S80 T6 (2002). 1-1,5 litri vairāk patērē Volvo. Nākamais novērojums - tas Renault salonā grab visās malās, bet Volvo negrab. Komforts Volvo ir daudz labāks.

Man labāk patīk Volvo!

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Mhm, un tas, ka Volvo ir piecus gadus vecāks arī neko nemaina, tāpat pārsit Reni ne vienā vien punktā. Paies nemaz ne tik daudz gadi un abi būs vienā stāvoklī. Un tad vienu dienu Reni varēs izmest, bet Volvo vēl brauks. Gluži kā djureselu zaķu reklāmā.

kasinsh79 rakstīja: Bet kā tas SAAB patēriņš mainās, iebraucot Rīgā

Tas ir nenormāli atkarīgs no ikdienas maršrutiem un to laikiem. Ja jābrauc no Rīta uz darbu ļoti laicīgi caur korķiem pāri tiltiem un vakarā mājās arī tūlīt pēc darba laika beigšanās plkst. piecos - tad ir tirsā. Tad uz 15 litriem vari droši rēķināties un šis autiņš tev pakaļas pārvietošanai uz darbu un atpakaļ neder. Es parasti braucu uz centru ap desmitiem, kad korķis pierimies, pa dienu apkārt baigi nevizinos, vakarā braucu mājās pēc septiņiem, ne ātrāk. Ja kur citur jābrauc pa dienu, tad arī cenšos izvēlēties laikus, kad nav kaut kur jādirn štopē. Rezultātā mēneša vidējais nekāpj virs desmit litru atzīmes. Tas ir baigi sūdīgi? Tagad pēdējās trīs darbadienas braucu uz darbu astoņos (patēriņš 15 vismaz), atpakaļ vakarā pirms astoņiem (ap 7 litri), vidēji tāpat tas ir 11 - kas man nebūt nešķiet necilvēcīgi daudz. Bet kā jau teicu - viss no šofera un viņa maršrutiem atkarīgs. Tāpēc mērīties ar patēriņiem savā starpā nav īsti korekti. Objektīvi būtu tad, ja es paņemtu Getz`u un nedēļu braukātu kā man ierasts, tajos pašos laikos, protams, arī minot tik pat sirsnīgi, kā ierasts.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Mhm, un tas, ka Volvo ir piecus gadus vecāks arī neko nemaina, tāpat pārsit Reni ne vienā vien punktā. Paies nemaz ne tik daudz gadi un abi būs vienā stāvoklī. Un tad vienu dienu Reni varēs izmest, bet Volvo vēl brauks. Gluži kā djureselu zaķu reklāmā.

kasinsh79 rakstīja: Bet kā tas SAAB patēriņš mainās, iebraucot Rīgā

Tas ir nenormāli atkarīgs no ikdienas maršrutiem un to laikiem. Ja jābrauc no Rīta uz darbu ļoti laicīgi caur korķiem pāri tiltiem un vakarā mājās arī tūlīt pēc darba laika beigšanās plkst. piecos - tad ir tirsā. Tad uz 15 litriem vari droši rēķināties un šis autiņš tev pakaļas pārvietošanai uz darbu un atpakaļ neder. Es parasti braucu uz centru ap desmitiem, kad korķis pierimies, pa dienu apkārt baigi nevizinos, vakarā braucu mājās pēc septiņiem, ne ātrāk. Ja kur citur jābrauc pa dienu, tad arī cenšos izvēlēties laikus, kad nav kaut kur jādirn štopē. Rezultātā mēneša vidējais nekāpj virs desmit litru atzīmes. Tas ir baigi sūdīgi? Tagad pēdējās trīs darbadienas braucu uz darbu astoņos (patēriņš 15 vismaz), atpakaļ vakarā pirms astoņiem (ap 7 litri), vidēji tāpat tas ir 11 - kas man nebūt nešķiet necilvēcīgi daudz. Bet kā jau teicu - viss no šofera un viņa maršrutiem atkarīgs. Tāpēc mērīties ar patēriņiem savā starpā nav īsti korekti. Objektīvi būtu tad, ja es paņemtu Getz`u un nedēļu braukātu kā man ierasts, tajos pašos laikos, protams, arī minot tik pat sirsnīgi, kā ierasts.

Cik tev rāda kompis vidējo ātrumu , man uz pēdējiem kādiem 10 000 km ar visnotaļ eko braukšanu (rīga pēc 7 .no rigas ap 15-16) 53 km/h. Radam kas dzivo kimiņmājā un maršuts līdzīgs tikai vņš brauc korķu laikā un kompis uzrāda 38 km/h

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Hm.. neesmu skatījies. Bet nezinu, cik objektīvs šis mērījums varētu būt, ja ļoti nesen tika rauti aķis nost un attiecīgi viss resetojās laikam.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

piedava tadas atlaides un celojumus ka maz neliekas. vislabak noteikti jutas tie auto ipashnieki kuri jauno auto iegadajushies kadas paris dienas pirms shis halavas

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: piedava tadas atlaides un celojumus ka maz neliekas. vislabak noteikti jutas tie auto ipashnieki kuri jauno auto iegadajushies kadas paris dienas pirms shis halavas

Tādu nav daudz

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: piedava tadas atlaides un celojumus ka maz neliekas. vislabak noteikti jutas tie auto ipashnieki kuri jauno auto iegadajushies kadas paris dienas pirms shis halavas

davai konkrētak par tiem ceļojumiem un atlaidēm, lai nau salmu kulšana

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ja nemaldos noperc jaunu captiva un brauc 2pers uz Bali

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Auto nomas cenas arī kritušās. Jūnijā es vienu diennakti īrēju 2007.gada Honda FR-V ar automātisko ātrumkārbu par 40 latiem, bet tagad to pašu auto var izbaudīt par 30 latiem diennaktī.

Uz kāzām jūlijā radinieki īrēja gandrīz jaunu C klases Mersi par 80 latiem diennaktī, bet tagad šis pats auto tiek piedāvāts par 65 latiem.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Auto nomas cenas arī kritušās. Jūnijā es vienu diennakti īrēju 2007.gada Honda FR-V ar automātisko ātrumkārbu par 40 latiem, bet tagad to pašu auto var izbaudīt par 30 latiem diennaktī.

Uz kāzām jūlijā radinieki īrēja gandrīz jaunu C klases Mersi par 80 latiem diennaktī, bet tagad šis pats auto tiek piedāvāts par 65 latiem.

tad tik laid nomaa vieteejiem puikaam savu opeli

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: ja nemaldos noperc jaunu captiva un brauc 2pers uz Bali

chevrolet.hansaauto.lv/...

tas tiesa! captiva + Bali

kas vēl?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

snow rakstīja: ja nemaldos noperc jaunu captiva un brauc 2pers uz Bali

chevrolet.hansaauto.lv/...

tas tiesa! captiva + Bali

kas vēl?

gandrīz visi , kas pēdējos 3-4 gados pieraduši SAŅEMT naudu par saviem pakalpojumiem vai produktiem, šobrīd ir spiesti pārskatīt savu darbību un lēnām pierod pie tā, ka naudu nevar SAŅEMT, naudu var NOPELNĪT. Tagad daudzi , pateicoties krīzei, sapratīs kas ir naudas vērtība, kas ir preces vai pakalpojuma vērtība - ka tā nav tikai cena .... tāpēc tagad arī redzam uz katra soļa "vilionošus" piedāvājumus a la:

pērc mūsu māju, nemaksā 3 gadus apsaimniekošanas maksu

pērc mūsu auto, brauc uz Balī

5000 EUR vērtais papildus aprīkojums dāvanā

utt utt utt...

un tas nav tikai tāpēc, ka strauji samazinājās pirktspēja...

kolēģis pirms gada bija spiests iegādāties nek.īpašumu par 260 tk EUR....šodien pa šo naudu no tā paša realizētāja var nopirkt 1.8 šadus pašus analoģiskus īpašumus.... nokritusi cena ? nea ! vienkārši cena pietuvinājās preces vērtībai.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

snow rakstīja: ja nemaldos noperc jaunu captiva un brauc 2pers uz Bali

chevrolet.hansaauto.lv/...

tas tiesa! captiva + Bali

kas vēl?

Akcija jau beidzās!!!!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

būs cita... septītais, "resnais gads", piezogas....

da i oposaitjesj etogo gada!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

seaman rakstīja:

snow rakstīja: ja nemaldos noperc jaunu captiva un brauc 2pers uz Bali

chevrolet.hansaauto.lv/...

tas tiesa! captiva + Bali

kas vēl?

Akcija jau beidzās!!!!!

Toties tagad ir cita akcija - Škodas tiek piedāvātas ar labām atlaidēm:

www.skoda.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

azors rakstīja:

seaman rakstīja:

snow rakstīja: ja nemaldos noperc jaunu captiva un brauc 2pers uz Bali

chevrolet.hansaauto.lv/...

tas tiesa! captiva + Bali

kas vēl?

Akcija jau beidzās!!!!!

Toties tagad ir cita akcija - Škodas tiek piedāvātas ar labām atlaidēm:

www.skoda.lv/...

protams

paskaties cik tie lohi ir iedzinuši mašinas latvijā.... a dīlerim ta jāmaksā pa ļubomu, jamais jau neņems tās tačkas atpakaļ

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja:

azors rakstīja:

seaman rakstīja:

snow rakstīja: ja nemaldos noperc jaunu captiva un brauc 2pers uz Bali

chevrolet.hansaauto.lv/...

tas tiesa! captiva + Bali

kas vēl?

Akcija jau beidzās!!!!!

Toties tagad ir cita akcija - Škodas tiek piedāvātas ar labām atlaidēm:

www.skoda.lv/...

protams

paskaties cik tie lohi ir iedzinuši mašinas latvijā.... a dīlerim ta jāmaksā pa ļubomu, jamais jau neņems tās tačkas atpakaļ

Nu jā , biju tur parunājos, ja pirms atlaides deva kasko uz gadu tad tagad nedod..

Un pats stulbākais bija tas, ka jaunās Škodas sanāk lētāk, tik vien kā jāgaida kamēr atsūta..

Tā lūk esot škodas politika jaunos modeļus tirgot lētāk kā vecos..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zaps rakstīja:...

Tā lūk esot škodas politika jaunos modeļus tirgot lētāk kā vecos..

fufelis... noliktavas pilnas... pamēģini pateikt "zin' veči, man tur "tāduhrenviņzinkādu" piedāvāja par tādu ciparu... es laikam jūsējo neņemšu"...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

azors rakstīja:

seaman rakstīja:

snow rakstīja: ja nemaldos noperc jaunu captiva un brauc 2pers uz Bali

chevrolet.hansaauto.lv/...

tas tiesa! captiva + Bali

kas vēl?

Akcija jau beidzās!!!!!

Toties tagad ir cita akcija - Škodas tiek piedāvātas ar labām atlaidēm:

www.skoda.lv/...

uz kopējā fona atlaides 1000-1500 EUR izskatās nožēlojami....

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Šādi jāpiesaista pircēji!

www.universitydodge.com/...

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

šobrid lielaka atlaide ir AUDI ar atlaidi 20-30% no cenas noliktavas mantai.

Piemēram A6 allroad 3.0 TDI quattro tiptronic melns / brûns 67,037.00 - 30% 30.novembri = [b]20kEUR atlaide.[/b]

veinigais bet... bazes modelis shim maksa 53kEUR nevis 67kEUR, tatad vainu parasta veikala andelmanju maniere - pirms atlaidem uzgriezt nenormalu cenniku, vai ari tas audi ir piepakots lidz ausim ar ekstram.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti