nissan qashqai+2 pret citroen c4 picasso

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Apskatāmi tikai dīzeļi, jo gada nobraukums ir 50 000km. Ar nisaniem virpār nav bijusi darīšana, tikai dzirdētas labas lietas. Bet ir braukts ar jauno c5, patikās, bet par pārējiem modeļiem ir dzirdētas pārsvarā negācijas. Interesē piekares atbilstība mūsu ceļiem, komforts un servisu apkope pie dīleriem. Sakiet, kam ir ko teikt, tas var palīdzēt auto izvēlē.

 
1 2
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

citrons un serviss ir antonīmi

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nesen izbraucu testa braucienu ar Nissan-Qashqai + 2 ar 2 litru benzīna motoru un mehānisko ātrumkārbu. Ļoti ātri pieradu pie šā auto vadīšanas. Secinājums - baudāms auto par 14900 latiem.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

auto par 14900 latiem.

kakaškai sākas ar apmēram 18000 LVL.... viss ka zem tā cipara ir parodija.

a ja par tēmu runā - tad citrons mani nu nekādi neuzrunāja garantijas un servisa ziņā, līdz ar to es ņemtu nissan. 1998-2000 bij darīšana ar Maximu - absolūti nekādu pretenziju pret marku, arī pret dīleri tobrīd pretenziju nebija, tad vēl dzīvs bija TBF šobrīd gan bremzes kantoris mani drusku atbaida.... savulaik pirku no viņa no Floridas atdzītu autosu - nu, iegrābos po molodosti, bet puisis, tikko bija pāformējis papīrus, vairs negribēja dzirdēt ne vārda par šo auto rezultātā, autosu ar gļukainu elektroniku un beigtām šālēm in kloķeni biju spiests atdot par 30% no tirgus vērtības apmaiņā pret volvo ar piemaksu no manas puses var jau būt, ka pa 10 gadiem cilvēki mainās

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

pa šiem 14900 Lv var nopirkt daudz daudz labāku automobili

vienu jaunu un vienu lietotu GETZ !

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Manuprāt, abi šie auto ir savstarpēji nesalīdzināmi obejkti.

Ja C4 Picasso ir minivens, kas varētu konkurēt ar VW Touran, Mazda5, Opel Zafira, Renault Scenic, Toyota Corolla Verso, u.tml., tad Qashqai varētu konkurēt ar VW Tiguan, Hyundai Tucson, Renault Koleos, KIA Sportage - tas gadījumā, ja pērk 4x4 komplektācijā.

Pēc skata smukāks (subjektīvi) ir C4 Picasso. šo auto joprojām uzskatu par šobrīd tirgū pieejamo visskaistāko auto.

Serviss tūdīgs ir gan VEHO, gan Nordei un Motorcentram. Līdz ar to šajā pozīcijā nav nosacīta līdera.

C4 Picasso ir 5-vietīgs, bet Qashqai+2 ir 5+2 vietīgs. Tās divas vietas ir dikti mazas un savus bērnus es tādos krēslus laikam nekad nesēdinātu. C4 Picasso arī var būt 7-vietīgs, ja izvēlas Grand Picasso.

Bagažnieks lielāks ir iekš C4 Picasso (var ņemt Grand Picasso, tur vietas būs vēl vairāk).

Dīzeļi ir labi gan Citroen, gan Nissan. Tiesa, ekonomiskāks būs C4 Picasso, bet tas arī varētu būt niķīgāks.

Ja tiešām izvēle pastāv tikai starp šiem diviem auto, tad es ņemtu C4 Picasso debeszilā krāsā ar panorāmisku stikla jumtu un 1,6 HDi dzinēju un elektrohidraulisku 6 pakāpju kārbu ar automātisku vadību.

Šādu auto šobrīd VEHO var nopirkt par EUR 21 720 (tai skaitā auto bāzes cena - EUR 19 950, kā papildaprīkojums - panorāmisks stikla jumts - EUR 750, atverams bagažnieka logs un jumta spoileris, bremžu papilduguņi - EUR 300, 16' vieglmetāla diski Baikal - EUR 400, dzinēja aizsargs - EUR 100, signalizācija - EUR 220).

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais uz ko jāatbild - vai vajag kaut vai nosacītu bet tomēr 4x4?

cobra30 Reģ.: 14.01.2008
0 0 Atbildēt

Kas te runāja par servisu- Motorcentrs ir labāks par Nordi Nissan apkalpošanā, tas ir pārbaudīts un Nissan noteikti ir labaks par Citroen.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Zināt jau zin, ko vajag:

- 5+2 vietas, tas būs Grand Picasso un jaunais Kas kaiš

- 2x4 piedziņa

- dīzeli, vēlams braucošu arī piekrautā gadījumā

- jaunu, tāpēc aktuāli serviss un garantija

-automātu

Protams drīz būs testa brauciens šiem abiem.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

VWfans rakstīja:

auto par 14900 latiem.

kakaškai sākas ar apmēram 18000 LVL.... viss ka zem tā cipara ir parodija.

a ja par tēmu runā - tad citrons mani nu nekādi neuzrunāja garantijas un servisa ziņā, līdz ar to es ņemtu nissan. 1998-2000 bij darīšana ar Maximu - absolūti nekādu pretenziju pret marku, arī pret dīleri tobrīd pretenziju nebija, tad vēl dzīvs bija TBF šobrīd gan bremzes kantoris mani drusku atbaida.... savulaik pirku no viņa no Floridas atdzītu autosu - nu, iegrābos po molodosti, bet puisis, tikko bija pāformējis papīrus, vairs negribēja dzirdēt ne vārda par šo auto rezultātā, autosu ar gļukainu elektroniku un beigtām šālēm in kloķeni biju spiests atdot par 30% no tirgus vērtības apmaiņā pret volvo ar piemaksu no manas puses var jau būt, ka pa 10 gadiem cilvēki mainās

Tas gan varbūt Nordea galvenajam vajag uzvārdu nomainīt?

Labāk tirgosies

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Protams drīz būs testa brauciens šiem abiem.

gan jau ka testa brauciens arī ieviesīs skaidrību kas un kā.

Citroenam rūpīgi izpēti garantijas noteikumus - vai garantija visu termiņu attiecas arī uz ritošo daļu un piekari. Senāk šīm daļām garantija bija tikai līdz 40 000 km, kamēr pārējai mašīnai 100 000 km

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Manuprāt, abi šie auto ir savstarpēji nesalīdzināmi obejkti.

Ja C4 Picasso ir minivens, kas varētu konkurēt ar VW Touran, Mazda5, Opel Zafira, Renault Scenic, Toyota Corolla Verso, u.tml., tad Qashqai varētu konkurēt ar VW Tiguan, Hyundai Tucson, Renault Koleos, KIA Sportage - tas gadījumā, ja pērk 4x4 komplektācijā.

Pēc skata smukāks (subjektīvi) ir C4 Picasso. šo auto joprojām uzskatu par šobrīd tirgū pieejamo visskaistāko auto.

Serviss tūdīgs ir gan VEHO, gan Nordei un Motorcentram. Līdz ar to šajā pozīcijā nav nosacīta līdera.

C4 Picasso ir 5-vietīgs, bet Qashqai+2 ir 5+2 vietīgs. Tās divas vietas ir dikti mazas un savus bērnus es tādos krēslus laikam nekad nesēdinātu. C4 Picasso arī var būt 7-vietīgs, ja izvēlas Grand Picasso.

Bagažnieks lielāks ir iekš C4 Picasso (var ņemt Grand Picasso, tur vietas būs vēl vairāk).

Dīzeļi ir labi gan Citroen, gan Nissan. Tiesa, ekonomiskāks būs C4 Picasso, bet tas arī varētu būt niķīgāks.

Ja tiešām izvēle pastāv tikai starp šiem diviem auto, tad es ņemtu C4 Picasso debeszilā krāsā ar panorāmisku stikla jumtu un 1,6 HDi dzinēju un elektrohidraulisku 6 pakāpju kārbu ar automātisku vadību.

Šādu auto šobrīd VEHO var nopirkt par EUR 21 720 (tai skaitā auto bāzes cena - EUR 19 950, kā papildaprīkojums - panorāmisks stikla jumts - EUR 750, atverams bagažnieka logs un jumta spoileris, bremžu papilduguņi - EUR 300, 16' vieglmetāla diski Baikal - EUR 400, dzinēja aizsargs - EUR 100, signalizācija - EUR 220).

Kāpēc kā kaščeja konkurents netiek minēts cirvis? Un priekš kam tas panorāmas jumts vajadzīgs - braucot urbini degunu un skaiti zvirbuļus?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Kāpēc kā kaščeja konkurents netiek minēts cirvis? Un priekš kam tas panorāmas jumts vajadzīgs - braucot urbini degunu un skaiti zvirbuļus?

Tāpēc, ka CiRVis izmēros ir lielāks. Jāpiekrīt gan, ka ne CuRVim, ne arī pārējiem manis nosauktajiem SUV nav 7 sēdvietu.

A panorāmiskais stikla jumts dikti patīk bērniem. īpaši vakaros, kad skaidras debesis un var aplūkot zvaigznes. Savukārt vasarā tas salonu padara gaišāku.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Aber no drošības viedokļa tas panorāmas stikls nerullē... Man vismaz tas bij viens no argumentiem, kāpēc neņēmu nopakotāko Kaščeja versiju. Braucu labāk bez hrenoniem un navigācijas [kuras ekrāns, starp citu, tikai čakarē redzamību, jo novietots uz paneļa riktīgi pa tizlo...], za to ir normāls bleķa jums virs galvas, tfu tfu tfu, ja nu kas....

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Neesmu iedziļinājies šitajā peripētijās, bet uzmanību piesaistīja kautkāds KIA pusSUV, kas t/c Alfā jau kādu laiku stāv par 14000 EUR. No skata un cenas viedokļa likās simpātisks, par pārējo neiedziļinājos

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

msh rakstīja:

Kāpēc kā kaščeja konkurents netiek minēts cirvis? Un priekš kam tas panorāmas jumts vajadzīgs - braucot urbini degunu un skaiti zvirbuļus?

Tāpēc, ka CiRVis izmēros ir lielāks. Jāpiekrīt gan, ka ne CuRVim, ne arī pārējiem manis nosauktajiem SUV nav 7 sēdvietu.

A panorāmiskais stikla jumts dikti patīk bērniem. īpaši vakaros, kad skaidras debesis un var aplūkot zvaigznes. Savukārt vasarā tas salonu padara gaišāku.

Nezinu gan kas tur lielāks - korejieši vismaz sapratuši, ka tās divas krēslu parodijas aizmugurē nav vajadzīgas, bet ir vajadzīgs normāla izmēra grabažnieks. Piedevām korejieši vismaz piedāvā vienu motoru priekš tukšona - 2.7 V6, kamēr cirvistiem nākas samierināties ar četru cilindru motorīšiem, kas domāti civikam vai akordam

P.S. Kāds pāri lidojošs putns nolems atvieglināties - sīkajiem nodirstais jumts arī patiks?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

7 sedvietas ir ok un lieti noder! berniem kuri sezh sedeklishos vietas ir gana daudz un ja nevajag vinas nolaizhas grida un vietu neaiznem vsp.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Intersē visi pieejamie autosi ar 5+2 vietām. Bija doma arī par dimanta Grandis. Varbūt varat teikt kaut ko par šo. Varbūt ir vēl kādas auto markas, Zafira vēl laikam bija.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Intersē visi pieejamie autosi ar 5+2 vietām. Bija doma arī par dimanta Grandis. Varbūt varat teikt kaut ko par šo. Varbūt ir vēl kādas auto markas, Zafira vēl laikam bija.

Hyundai Trajet, VW Touran

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vēl ir Dacia-Logan MCV 1,5 dCi...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

msh, ja neesi barucis ar panorāmas jumtu, nesaki uzreiz, ka slikts

Tad jau var teikt, priekš kam kondicionieris, var takš logu atvērt, priekš kam klimatkontroli, var takš kloķi pagrozīt utt.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Tad jau var teikt, priekš kam kondicionieris, var takš logu atvērt, priekš kam klimatkontroli, var takš kloķi pagrozīt utt.

turpinot iesākto...

elektriskie logi nav vajadzīgi - var taču vērt ar roku, ļitoki arī braukšanas komfortu nevairo, es nemaz nerunāju par auto mazgāšanu - vispār bezjēdzīgs pasākums. Nah vispār audioiekārtu? - var taču dziedāt pats un pasažieri.

Un tā var turpināt vēl un vēl...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Intersē visi pieejamie autosi ar 5+2 vietām. Bija doma arī par dimanta Grandis. Varbūt varat teikt kaut ko par šo. Varbūt ir vēl kādas auto markas, Zafira vēl laikam bija.

lietoju Subaru Tribeca ar 7vietam. pagaidam vienigais trukums ir ne visai laba salona skanas izolacija kas laikam japaniem ir visai raksturigi. ja patureshu pec garantijas beigam tad noteikti janopako.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Uggga rakstīja: msh, ja neesi barucis ar panorāmas jumtu, nesaki uzreiz, ka slikts

Tad jau var teikt, priekš kam kondicionieris, var takš logu atvērt, priekš kam klimatkontroli, var takš kloķi pagrozīt utt.

Es ar panorāmas jumtu neesmu braucis - ja tu esi - atļaušos apbrīnot tevi - pārsvarā cilvēki ir braukuši ar attiecīgajiem citroniem, ne to jumtiem

Šito vispār varžu ēdāji labi izdomāja - tāpat kā fordelis visādas uzkrītošas bling bling muļķības izdomā - ar zemtekstu "neskaties, ka tehniski sūc, skaties uz bling bling" Nemaz nešaubos, ka tie paši šķībači ko labāku par visiem tiem citroniem, pežõ, hrenõ rauj augšā.

P.S. Man uz ekstrām ir vairāk vadītāja skatu punkts - drīksti saukt mani par egoistu - ja tu bieži pa dienām šmigo un tevi ar tavu mašīnu ved un tu skaiti zvirbuļus - tava problēma, man pietiek ar caurspīdīgu lūku

P.P.S. Kā tiem panorāmas jumtiem sastāv ar atvēršanu? Nekā?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Uggga rakstīja: msh, ja neesi barucis ar panorāmas jumtu, nesaki uzreiz, ka slikts

Tad jau var teikt, priekš kam kondicionieris, var takš logu atvērt, priekš kam klimatkontroli, var takš kloķi pagrozīt utt.

Es ar panorāmas jumtu neesmu braucis - ja tu esi - atļaušos apbrīnot tevi - pārsvarā cilvēki ir braukuši ar attiecīgajiem citroniem, ne to jumtiem

Šito vispār varžu ēdāji labi izdomāja - tāpat kā fordelis visādas uzkrītošas bling bling muļķības izdomā - ar zemtekstu "neskaties, ka tehniski sūc, skaties uz bling bling" Nemaz nešaubos, ka tie paši šķībači ko labāku par visiem tiem citroniem, pežõ, hrenõ rauj augšā.

P.S. Man uz ekstrām ir vairāk vadītāja skatu punkts - drīksti saukt mani par egoistu - ja tu bieži pa dienām šmigo un tevi ar tavu mašīnu ved un tu skaiti zvirbuļus - tava problēma, man pietiek ar caurspīdīgu lūku

P.P.S. Kā tiem panorāmas jumtiem sastāv ar atvēršanu? Nekā?

... un kā viņiem sastāv ar kondensātu?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

... un kā viņiem sastāv ar kondensātu?

Par Citroniem nemāku teikt, bet CR-V nekāds kondensāts nekrājas. Pie tam stikla jumtu var aizvērt ar elekrisku "lūku", t.b. jumta tapsējums aizvelkas ciet un stikla jumts vairs nav redzams.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti