Bezmaksas parkings jebkur

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Šodien kolēga iepriecināja ar labu stāstu.

Iet jams pa vecrīgu. Redz - brauc pp motopeles. Netālu neatļautā vietā noparkots mersis. Motopele izkāpj no savas pandas, ies mersi fotografēt, izvelk aparatusu un... apstulbst. Ar zīmēm aicina kāpt ārā arī partneri. Rāda ar pirkstu uz mersi. Izrādās - mersim nav numura zīmju...

Apgāja divreiz apkārt, noplātīja rokas un aiztinās

 
1 2
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

+1, ja vien tam mersim nav nummuri nofizģīti!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

TA uzlīmes arī nebija?

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: TA uzlīmes arī nebija?

droši vien bija

...man personīgi nav gadījies sastapt domājošas motopeles

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Man dikti niez rokas kādreiz paņemt no kaimiņa auto soda kvīti un pielikt pie savējā

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tā var uzrauties arī uz evakuvāciju.

Var.

Un pēc tam nav nekādas iespējas to auto atrast, jo VN ta nav

TA uzlīme btw NAV obligāts pasākums.

Dažiem japāņiem un amerikāņiem VIN ir vējstiklalabajā apakšējā stūrī.

Bet eiropieti huj identificēsi...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ja ir kasko tad pasludina par nozagtu un gaida atlidzibu

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Kaksis rakstīja: Tā var uzrauties arī uz evakuvāciju.

Var.

Un pēc tam nav nekādas iespējas to auto atrast, jo VN ta nav

TA uzlīme btw NAV obligāts pasākums.

Dažiem japāņiem un amerikāņiem VIN ir vējstiklalabajā apakšējā stūrī.

Bet eiropieti huj identificēsi...

VW arī ir VIN stiklā.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ne visiem. Man Hondai Vin vējstiklā aizsedz aizkritis stāvvietas taloniņš. Vienmēr aizmirstas izķeksēt.

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

Master_D rakstīja:

Kaksis rakstīja: Tā var uzrauties arī uz evakuvāciju.

Var.

Un pēc tam nav nekādas iespējas to auto atrast, jo VN ta nav

TA uzlīme btw NAV obligāts pasākums.

Dažiem japāņiem un amerikāņiem VIN ir vējstiklalabajā apakšējā stūrī.

Bet eiropieti huj identificēsi...

VW arī ir VIN stiklā.

Škodai arī!!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

iespējams tam mersim individuālais numurs. un lai nenozagtu, to paņem līdz noparkojot

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tā varētu būt laba otmazka, kad nokaitinātais PP dirnot visu dienu pie tā auto slepnī, beidzot ir sagaidījis īpašnieku, lai to sodītu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Haha

P.S. Kaut kādiem ešiem arī VIN ir logā - bet nafig VIN? Un vai tad stajankā, legāli vai nelegāli, kādas durvis neatlauzīs, lai apstītos zem haubes paslēptu VINu?

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Šodien kolēga iepriecināja ar labu stāstu.

... Izrādās - nav numura zīmju...

Apgāja divreiz apkārt, noplātīja rokas un aiztinās

labs

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bet kā ir saskaņā ar CSN ? ja auto nepiedalās satiksmē (nomests ielas malā), tad numuru drīkst ielikt bardačokā?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

anonimikis rakstīja: bet kā ir saskaņā ar CSN ? ja auto nepiedalās satiksmē (nomests ielas malā), tad numuru drīkst ielikt bardačokā?

Ja tā ir privāta iela, tad var.

Jaa, savaa seetaa vai garaazhaa to nevar aizliegt, bet uz koplietoshanas celjiem ir jaabuut saziimeejamam.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

kanna rakstīja: Man dikti niez rokas kādreiz paņemt no kaimiņa auto soda kvīti un pielikt pie savējā

Šitais neder. Esmu pāris reizes redzējis, kā Eksporta ielā (pareizāk sakot Republikas laukumā, tur kur tas bruģētais ceļš un visi liek mašīnas kā pagadās) motopeles bāž degunu pie plākstera un pēta. Vienreiz arī dzirdēju frāzi "hah, re kāds gudrinieks, aizbāzis kvīti aiz stikla atkal!". Jo tur viena un tā pati ekipāža braukā visu laiku uz riņķi un viņi tak atcerās apmēram, kam uzliek kvīti un kam nē. Un ja pēkšņi kaut kur tizli ir nomesta svaiga mašīna un ar kvīti logā - viņi iedomājas palūrēt. Es jau arī vienreiz taisījos šitā pamēģināt... Jau minētajā vietā ielas galā var nolikt kādas divas mašīnas it kā priekšā pārējām (tas gan netraucē tām pārējām izbraukt), bet tas, protams, ir pret CSN - jo teorētiski ielas vidus. Es gan tur nelieku nekad uz ilgu laiku, bet gadās nomest uz piecām vai desmit minūtēm, ja jāieskrien birojā un tūlīt jābizo tālāk. Un tad nu vienreiz uzlika kvīti 5 minūšu laikā, lai gan es nācu jau atpakaļ ar birojā paņemto stāvvietas caurlaidi rokās, lai brauktu noparkot mašīnu. A šiem pofig, alkatīgie cūkas.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Vislielākā kārtība ir Saeimas autostāvvietā - tur drošibnieki visu kontrolē un pārbauda. Deputatiem un darbiniekiem katram sava zona, auto numuriem stingri jāatbilst caurlaidē norādītajiem. Ievēroju, ka viens drošibnieks tur liedza pat noparkoties CP darboņiem. Svešu auto tur novietot neiespējami - uzreiz atklās neatbilstību un tiks izsaukts evakuators. Kontrole notiek arī pa brīvdienām, kad tā stāvvieta ir tukša.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kādu laiku atpakaļ izmantoju citycredit uzlīmi, kā bezmaksas stajanku, jo vai nu šiem bija slinkums pārbaudīt to, ka esmu samaksājis vai arī tā sistēma īsti nestrādāja, bet kādas 5x reizes mierīgi stāvēju 1h un vairāk. Tagad vairs tas neiet cauri(dabūju pēc tam klamburu), bet vienalga atradu citu veidu.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Es vienmēr metu minimālo summu. Par 25 saņiem var pāris stundas stāvēt mierīgi - vienmēr blakus atrodas kāds, kas vispār nav samaksājis un klamburs tiek viņam

Turklāt, ja klamburu uzliek, jāmaksā divkāršā apmērā, bevis 3x, turklāt jāmaksā no uzlikšanas brīža. Principā pat lētāk sanāk

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man ar te vienu gandrīz bezmaksas parkošanos samācīja, vēl tikai neesmu izmēģinājis

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Kaksis rakstīja:

anonimikis rakstīja: bet kā ir saskaņā ar CSN ? ja auto nepiedalās satiksmē (nomests ielas malā), tad numuru drīkst ielikt bardačokā?

Ja tā ir privāta iela, tad var.

Jaa, savaa seetaa vai garaazhaa to nevar aizliegt, bet uz koplietoshanas celjiem ir jaabuut saziimeejamam.

Labs jautājums - ko darīt gadījumā ja gribu mašīnai apmainīt numuru (kaut vai pret tādu pašu, tikai svaigu)? Līdz šim to esmu darījis vienkārši - piebraucu pie CSDD, noņemu numuru, eju apmainu, un atnākot uzlieku jauno. Un ja man vispār nav privātas teritorijas kur turēt auto pat gadījumā, ja es ar to uz CSDD nebraucu?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Vēl ir tā, ka pa ziemu var nest numurus uz csdd atstāt, un maksāt nodokli par pusgadu.

Auto paliek bez numuriem līdz pavasarim. Kur viņu turēt?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Vēl ir tā, ka pa ziemu var nest numurus uz csdd atstāt, un maksāt nodokli par pusgadu.

Auto paliek bez numuriem līdz pavasarim. Kur viņu turēt?

Garāžā.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Es ar savā pagalmā šita izdarīju.... noliku, kur nedrīkst (z-zona) un iemetu NR. grabažniekā... scukas nobildēja TA uzlīmu...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

noplēs uzlīmi!

Priekš kam tev viņu vajag?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti