Saīsinātais KASKO

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Vai kādz zina, vai ir kāda apdrošināšanas kompānijas, kas veic KASKO apdrošināšanu uz īsāku periodu nekā uz gadu?

Un vai kāda apdrošināšanas kompānijā var apdrošināt auto tikai pret bojājumiem. Pret nozagšanu un pilnīgu bojāeju šoreiz nav vajadzības.

Nu sanāk tāds ziemas auto ekonomiskās krīzes drošinājums.

 
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Vai kādz zina, vai ir kāda apdrošināšanas kompānijas, kas veic KASKO apdrošināšanu uz īsāku periodu nekā uz gadu?

Un vai kāda apdrošināšanas kompānijā var apdrošināt auto tikai pret bojājumiem. Pret nozagšanu un pilnīgu bojāeju šoreiz nav vajadzības.

Nu sanāk tāds ziemas auto ekonomiskās krīzes drošinājums.

tak apdrošini uz gadu, sadali maksajumu divaas daljaas, otro neveic , polise anuleesies pati no sevis

vai var apdroshinaat tikai bojaajumiem - nezinu... diez vai... varbuut, vieniigi, kaada "laba" kompaanija kurai nosaukums ar BEEEE saakas, vareetu ko taadu piedaavaat

Kovacs Reģ.: 07.08.2002
0 0 Atbildēt

vai tad nav tā, ka var pārtraukt polisi kad gribas un tad viņi tev atmaksā atlikušo summu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paņem pēc iespējas lielāku pašrisku uz nozagšanu

tikai uzmanīgi ar lielo pašrisku uz pilnīgu bojāeju.... var sanākt tā, ka apejot ar naglu riņķī mašīnai, tā izrādās pilnībā bojāgājusi

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

BTA mini kasko

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Kovacs rakstīja: vai tad nav tā, ka var pārtraukt polisi kad gribas un tad viņi tev atmaksā atlikušo summu?

Tā ir. Bet ja būs samaksāta visa summa par gadu - būs gemors ar gaidīšanu un tml. Vieglāk ar maksājumu sadalīšanu, bet:

tikai nevajag vienkārši to otro maksājumu "aizmirst", vaig pieteikt līguma pārtraukšanu, savādāk līgums skaitīsies spēkā, bet pret tevi versīsies kā pret parādnieku. Var sadalīt arī pa mēnešiem, un tad vienīgi uzmanies, cik laicīgi vaig to pārtraukšanu pieteikt, parasti termiņš ir 1 mēnesis.

Parexā (tb Gjensirdir-skujizrunāsi ) bija fīča par risku sadalījumu - tb var izslēgt trešo personu prettiesisko rīcību, bet tas uzreiz izslēdz ne tikai zādzību, bet arī urlu izsistos stiklus, trīsburtu ieskrāpējumus un tml.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kovacs rakstīja: vai tad nav tā, ka var pārtraukt polisi kad gribas un tad viņi tev atmaksā atlikušo summu?

Ja izņem naudā, liekas, ka 10% no atlikuma ieturēja. Izdevīgāk sanāk atstāt nākošajām apdrošināšanām.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

Kovacs rakstīja: vai tad nav tā, ka var pārtraukt polisi kad gribas un tad viņi tev atmaksā atlikušo summu?

Tā ir. Bet ja būs samaksāta visa summa par gadu - būs gemors ar gaidīšanu un tml. Vieglāk ar maksājumu sadalīšanu, bet:

tikai nevajag vienkārši to otro maksājumu "aizmirst", vaig pieteikt līguma pārtraukšanu, savādāk līgums skaitīsies spēkā, bet pret tevi versīsies kā pret parādnieku. Var sadalīt arī pa mēnešiem, un tad vienīgi uzmanies, cik laicīgi vaig to pārtraukšanu pieteikt, parasti termiņš ir 1 mēnesis.

Parexā (tb Gjensirdir-skujizrunāsi ) bija fīča par risku sadalījumu - tb var izslēgt trešo personu prettiesisko rīcību, bet tas uzreiz izslēdz ne tikai zādzību, bet arī urlu izsistos stiklus, trīsburtu ieskrāpējumus un tml.

arī līgumā ir ierakstīts kā tur īsti ir, līgums izbeidz darbu vai tu esi parādnieks

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

kā redzams, tad cilvēku izdomai nav robežu

Par līguma laušanu nebiju iedomājies, vajadzēs palasīt kasko līgumus un varbūt dabūšu saīsināto kasko

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Es gribēju reiz apdrošināt auto tikai pret trešo personu prettiesisku rīcību - t.i. zādzību / huligānismu. Bet redz nē - tas vispar nav iespējams. Apdrošinātāji nav ar mieru nesaņemt no manis naudiņu par CSNg, kur esmu ar mieru uzņemties 100% pašrisku par savu vainu vai arī segt zaudējumus no vainīgā OCTAs...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Es gribēju reiz apdrošināt auto tikai pret trešo personu prettiesisku rīcību - t.i. zādzību / huligānismu. Bet redz nē - tas vispar nav iespējams. Apdrošinātāji nav ar mieru nesaņemt no manis naudiņu par CSNg, kur esmu ar mieru uzņemties 100% pašrisku par savu vainu vai arī segt zaudējumus no vainīgā OCTAs...

neesmu antisemīts, bet tu izklausies pēc pilsoņa ar riktīgi līku degunu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Seene rakstīja: Es gribēju reiz apdrošināt auto tikai pret trešo personu prettiesisku rīcību - t.i. zādzību / huligānismu. Bet redz nē - tas vispar nav iespējams. Apdrošinātāji nav ar mieru nesaņemt no manis naudiņu par CSNg, kur esmu ar mieru uzņemties 100% pašrisku par savu vainu vai arī segt zaudējumus no vainīgā OCTAs...

neesmu antisemīts, bet tu izklausies pēc pilsoņa ar riktīgi līku degunu

Opā... No kā tāds secinājums??? Šitādai loģikai nespēju izsekot.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

uzreiz liek samaksaat visu preemijas atlikumu, tikai tad ar tevi runaa.

Bija tāds gadijums , apdrošinātājs vienkārši atvilka no izmaksājamās naudas summas otrā maksājuma apjomu.

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Domāju, ka nedzīvoju slikti.. Un ziniet, ne reizi neesmu iegādājies KASKO..

Pazaudēju domu, piedodiet!

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

: )

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Esmu praktisks un ekonomisks cilvēks. Ņemot vērā KASKO izmaksas, es pirktu KASKO tikai un vienīgi par pozīciju - auto nozagšana, ar nosacījumu, ja tā būtu nesalīdzināmi lētāka par +- vidējo komplektu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dragon rakstīja: Esmu praktisks un ekonomisks cilvēks. Ņemot vērā KASKO izmaksas, es pirktu KASKO tikai un vienīgi par pozīciju - auto nozagšana, ar nosacījumu, ja tā būtu nesalīdzināmi lētāka par +- vidējo komplektu.

Tatad tu arī "izklausies pēc pilsoņa ar riktīgi līku degunu"

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Par to, ka nopirksi kasko teiksim uz gadu ar sadaliitiem 4 maksaajumiem, samaksaasi par pirmajiem 3 meeneshiem, palietosi meenesi un pa "neizlietotajiem" diviem dabuusi naudu atpakalj, aizmirsti. Bija konkreeta pieredze. Peec vinju apreekjiniem veel sanaacu vinjiem paraadaa Octu gan var jebkuraa laikaa kanceleet un naudu atpakalj.

GRIZLI Reģ.: 17.11.2008
0 0 Atbildēt

KukUUputnis rakstīja: ... Octu gan var jebkuraa laikaa kanceleet un naudu atpakalj.

Esi kādreiz mēģinājis to izdarīt? Ja nē, tad pamēģini.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti