Nopirkshu pikapu ar TA \'par ~500 LVL

alkoholaats Reģ.: 02.02.2003

Ir ienākusies vajadzīva pēc braucoša priekšpiedziņas auto ar spēkā esošu tehnisko tehnisko apskati un vēlams ziemas riepām. Virsbūves tips - vagons. Degviela - vēlams bendzīns.

Cena - orientējos uz ~500 LVL, bet ja auto labs, cena var būt nedaudz augstāka.

Auto vajadzīgs STEIDZAMI!

Piedāvājumus ar bildēm, cenu un tehniskā stāvokļa aprakstu lūdzu sūtīt uz alkoholaats@inbox.lv

 
1 2
kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

sintris rakstīja:

ulza rakstīja: Varu piedāvat MB S600 Vagon tel. nr. 29109853 Sergej

WAS??? ar Vagon domāts universālis??? es naf nevienu MB S-class universāli redzējis

Tjūnētie porši,ferrari un 7er BMW universāļa versijā neskaitās

ir , ceremoniju firmām , tādi melni , ar melni drapetu salõnu ...............

Tu esi tik droshi zinosh ka vinji vienmeer tais mashiinas baazh iekshaa ar kaajaam pa priekshu ?!

man nepatīk braukt guļus un ar kājām pa priekšu.... lai tas drapēriju auto paliek.......

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

sintris rakstīja:

ulza rakstīja: Varu piedāvat MB S600 Vagon tel. nr. 29109853 Sergej

WAS??? ar Vagon domāts universālis??? es naf nevienu MB S-class universāli redzējis

Tjūnētie porši,ferrari un 7er BMW universāļa versijā neskaitās

ir , ceremoniju firmām , tādi melni , ar melni drapetu salõnu ...............

S-klases katafalki būs retums, visbiežāk ir E-klases tādi kā šie:www.binz-hearse.com/...

Will it drift? Drifts ar E-klases Leichenwagen life.ru/...

Te drusku no katafalku vēstures www.bestattungswagen-literaturarchiv.de/... un vēl mazliet: www.leichenwagen.de/...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

sintris rakstīja:

man nepatīk braukt guļus un ar kājām pa priekšu.... lai tas drapēriju auto paliek.......

Esi bieži vadāts tādā??

Pats droši vien aiz prieka lēkādams nezini kur likties par savu asprātību.

Tavi muguras smadzeņu resursi sen jau kā izsmelti... citu smadzeņu tev toč nav.

Lašidze flikfaurainais.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

sintris rakstīja:

man nepatīk braukt guļus un ar kājām pa priekšu.... lai tas drapēriju auto paliek.......

Esi bieži vadāts tādā??

Tādā? nea.... "Stradiņos" torokālās ķirurģijas nodaļā guļus vizināja, nu nekāda kaifa nav

P.S. Dex, nu i nauhj tādus "jokus" ......... vārds meklē vietu-ir tāds sakāmais

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

laabs lasaamais par tiem katafalkiem izcili 2i eksemplaari- Alfa164 un S-Klasse limo

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Lai arī cik smieklīti nebūtu, bet pašam bija funktieris vasarā paņemt vienu W123 katafalkveidīgo, tikai ātrās palīdzības versiju

Beigās gan vī vil bī taupīgi lika atmest šo domu.

Kā otrs lūznis ģimenē superīgs lai vadātu visādu drazu - atrauj vaļā aizmuguri un var sabērt iekšā ievērojami lielāku apjomu kā universālī. Bez tam nav ar sēdēkļiem jāčakarējas, un universālis nav diez ko ietilpīgāks par to pašu sedanu, tas ieguvums manuprāt ir ap 200 Litriem.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

GangBoy rakstīja: Lai arī cik smieklīti nebūtu, bet pašam bija funktieris vasarā paņemt vienu W123 katafalkveidīgo, tikai ātrās palīdzības versiju

Beigās gan vī vil bī taupīgi lika atmest šo domu.

Kā otrs lūznis ģimenē superīgs lai vadātu visādu drazu - atrauj vaļā aizmuguri un var sabērt iekšā ievērojami lielāku apjomu kā universālī. Bez tam nav ar sēdēkļiem jāčakarējas, un universālis nav diez ko ietilpīgāks par to pašu sedanu, tas ieguvums manuprāt ir ap 200 Litriem.

katafalkiem, mans domāt, bij arī kkādas nodokļu atlaides? ievedmuitai točna...

un vēl - pērkot no DE, šiem, manuprāt, būs reāls neliels noskrējiens un apgalvojums, ka braukts uz baznīcu (ar mācītāju vai tml.) ar' būs patiess

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

GangBoy rakstīja: Lai arī cik smieklīti nebūtu, bet pašam bija funktieris vasarā paņemt vienu W123 katafalkveidīgo, tikai ātrās palīdzības versiju

Beigās gan vī vil bī taupīgi lika atmest šo domu.

Kā otrs lūznis ģimenē superīgs lai vadātu visādu drazu - atrauj vaļā aizmuguri un var sabērt iekšā ievērojami lielāku apjomu kā universālī. Bez tam nav ar sēdēkļiem jāčakarējas, un universālis nav diez ko ietilpīgāks par to pašu sedanu, tas ieguvums manuprāt ir ap 200 Litriem.

katafalkiem, mans domāt, bij arī kkādas nodokļu atlaides? ievedmuitai točna...

un vēl - pērkot no DE, šiem, manuprāt, būs reāls neliels noskrējiens un apgalvojums, ka braukts uz baznīcu (ar mācītāju vai tml.) ar' būs patiess

Tieši tā, jo viņš skaitās kā spectransports. Ātros, ugunsdzēsēju un vēl dažādu līdzīgu spectehniku neapliek ar nodokļiem, bez tam viņš bija kaut kāda 81, vai 83 gada izlaidums, līdz ar to vecāks par 25 gadiem un tādiem jau defaultā nav tas vieglo automobīļu un motociklu nodoklis. Un nieka kaut kādi 700 Ls ir tā vērts lai tādu paņemtu, ja ir akūta nepieciešamība vadāt visādus krāmus - nav jāuztraucas par piesmērētu salonu un arī detaļas viņam maksā 5 Ls spainī. Atradās viņš Zviedrijā un no turienes man ir diezgan viekli kaut ko dabūt šurp.

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

P.s. Ievedmuita nav, tāda bija kādreiz.

Tagad viņš saucās vieglo automobiļu un motociklu nodoklis, patiesībā tas pats, tikai ar citu nosaukumu, mūsu valstsvīri viņu veikli pārsauca iestājoties ES, jo acīmredzot negribēja zaudēt ienākumus par ievestajām mašīnām sakarā ar muitas nodokļa atcelšanu. Patiesībā www.likumi.lv viņu var atrast un tur arī ir tas sadalījums cik ir jāmaksā par konkrēta vecuma automašīnas pirmreizējo reģistrāciju LV, kā arī taagad tur ir tie dzinēju tilpumi piešūti virs, kas tika ieviests pirms pāris gadiem un ir arī izņēmumi - tie, kas tiek atbrīvoti no šī nodokļa. Atbrīvoti tiek >25.g. veci drapaki, spectehnika, tad tur vēl kaut kas bija. Bet nu īsumā tā likuma pamatbūtību esmu notraktējis.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Atklāji jaunu ameriku. Visas tās nodokļa likmes var aplūkot csdd mājaslapā.

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Ja nemaldos nu jau kā gadus divus tas 25 un vecāks ir atcelts,maksā kā par atbilstošu svara utt kategoriju.))

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Aigarcix rakstīja: Ja nemaldos nu jau kā gadus divus tas 25 un vecāks ir atcelts,maksā kā par atbilstošu svara utt kategoriju.))

Kas atcelts? Transporta līdzekļa nodoklis?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti