sviests (ne Aldis)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
 
1 2 3 4 5 6 ..12
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

interesanti gan. pret NI kjiilu jaunu naudu gan vajadzeja varet dabut. protams, ja tam dzivoklim viss ar papiriem ir tiirs.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man nav iespēju pārliecināties....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: interesanti gan. pret NI kjiilu jaunu naudu gan vajadzeja varet dabut. protams, ja tam dzivoklim viss ar papiriem ir tiirs.

da ir viens pālis kuram "smukums nāk no iekšām" un kurš sāka solīt abrakadabru (tjipa moratorijus visādus)....

balstoties uz tā fimfauša izteikumiem, banka esot atteikusi...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: interesanti gan. pret NI kjiilu jaunu naudu gan vajadzeja varet dabut. protams, ja tam dzivoklim viss ar papiriem ir tiirs.

Pret NĪ nedod gan, pret NĪ kas nav zeme vajadzētu iedot, bet tāpat piesardzīgi. Pats pirms mēneša pamēģināju un atmetu ar roku, paliku īrniekos, tā kā pasaciņa gluži ticama

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

20% jau iedotu jebkurā laikā

Bet ja nopietni tad tiešām ir reāli, ka nedod, prasa baigos galvojumus un \"atbilstošu\" darba algu un ko tik vēl ne.

www.tvnet.lv/...

Pāris teikumi-ieteikumi ir vērā ņemami.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jā situācija nav patīkama, bet es domāju ka veltīgi te šo problēmu cilā. Izrunājies ar čomu.

Man kaut kur līdzīgi, tiesa es gan nedevu draugam kaut kā pirkšanai, bet gan uz laiku, lai viņa dator firmai ir "apgrozāmie līdzekļi" kamēr teiksim daļa firmas līdzekļu ir "iesaldēti" procesā starp preces iegadi no vairumnieka līdz brīdim kad klienc apmaksā piestādīto rēķinu. Faktiski diemžēl vien brīdī arī cilvēks bija spiests pārkreditēt savu dzīvokli, lai atdotu vismaz daļu naudas un vēl pāris kLs palika parādā, vienojāmies ka atdos zināmu summu mēnesī, un ja varēs tad arī vairāk. Jau 1+kLs kopš tā brīža ir atgriezis, un vēl pārīts palicis.

P.S. Situacija mums abiem stulba - man ilgu laiku nauda stavēja uzkrājumā - "nevajadzīga", un tieši tas savajadzējās dzīvokļa remontam. Draugam, tajā brīdī sāka iet sūdīgi ar biznesu + pašķīrās ar biznesa partneri. Un kas nāca par sliktu darījumam, bet principā ir priecīgs notikums - viņa sieva sāka gaidīt sīci. NU lai kā bet naudas dēļ kaut kā vienalga nebūtu cēlusies roka čakarēt cilvēku + es zuadetu da kuja laika.

P.P.S. Bet ar tiem kas jau reiz ir izrādījuši parādu atdošanas problēmas - nu es netaisu problēmu - tā ir tikai nauda - tikai saprotams otrreiz cilvēki šo naudu vairs no manis nedabū.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nopērc lodāmuru un aizsūti viņam pa pastu čeku ...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: interesanti gan. pret NI kjiilu jaunu naudu gan vajadzeja varet dabut. protams, ja tam dzivoklim viss ar papiriem ir tiirs.

da ir viens pālis kuram \"smukums nāk no iekšām\" un kurš sāka solīt abrakadabru (tjipa moratorijus visādus)....

balstoties uz tā fimfauša izteikumiem, banka esot atteikusi...

Šitas varēt būt labs solis pretī - Likums par Šleseru jauna.diena.lv/...

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Naff lapi, bet dzīvē visādi gadās. Ja jau esat veci čomi, vajag tomēr sarunāt - kā un kas. Es arī draudzenei aizdevu uz vieniem nosacījumiem, bet kad bija jāatdod, tad tik sākās - tiri-piri: tagad nevaru, bizness neiet, procentus arī nevaru, utt. Es nospļāvos un nozvērējos, ka vairs nevienam un nekad...Vispār jau tā ir: ja gribi iegūt ienaidnieku - aizdod cilvim naudu.....

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

kā tur tas teiciens bija: gribi zaudēt draugu - aizdod naudu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

1.ieraksties viņa īpašuma (ja tāds ir)zemesgrāmatā par līdzīpašnieku .

2.gaidi un smaidi .

3.un piedod saviem parādniekiem , kā viņi....

čoms tomēr .

ne aiz labas dzives tā ir sanācis .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: interesanti gan. pret NI kjiilu jaunu naudu gan vajadzeja varet dabut. protams, ja tam dzivoklim viss ar papiriem ir tiirs.

da ir viens pālis kuram "smukums nāk no iekšām" un kurš sāka solīt abrakadabru (tjipa moratorijus visādus)....

balstoties uz tā fimfauša izteikumiem, banka esot atteikusi...

banka atteica tikai un vienīgi tāpēc, ka bankai nav naudas

tiek doti tikai ļoti zema riska kredīti uz salīdzinoši lieliem %tiem

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Wala`s stāsts man liekās pazīstams turklāt viena daļa tā saucamo biznesmeņu ļoti aizrāvās ar naudas aizņemšanos lai segtu iepriekšējos parādus, tā sacīt no parāda parādā. Šādā biznesā parasti parādi paliek aizvien lielāki un peļņa mazāka kā rezultātā vairs nav cilvēku no kā naudu aizņemties un bizness sāk nīkuļot. Šajā ekonomiskajā situācijā es neapskaužu šādus darboņus, ne katrs var būt biznesmanis un tas šjā laikā laikam nāks kā rūgta atklāsme daudziem cilvēkiem.

P.S. Man kādreiz viens vecs žids teica, "Aizdod tik daudz naudas, cik tev nav žēl pazaudēt!" , viedi vārdi no kā es varu secināt to ka te ir daudz dāsnu ļaužu!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

moš aizdodiet man arī piķi....

es taču atdošu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tikai tā sarunas uzturēšanai...

incanti kas par mašīnu un kur jamā ir tagad

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

gan jau ka X5 vai Q7 ar 4.2 benzīnu

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Te pareizi saka - rakstat augšā kaut kādu parāda dokumentu, līgumu par naudas aizsišanu vai ko tamlīdzīgu un dodoamies uz ZG un uzliekam kopīgi ar parādnieku apgrūtinājumu. Līgumā gan jāparādās kaut kādiem termiņiem par naudas (vismaz daļēju) atgriešanu. Vai arī... nu principā NĪ tavējais. Šis variants nodrošinās izredzes kaut kad saņemt $$$ vai NĪ, bet draudzība gan ir čušš. Faktiski jebkurā gadījumā, ja vien cilvēks kaut kad drīzumā neatdos naudu, draudzība vairs nekāda nesanāks. Toties var mēģināt izsist naudu atpakaļ.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Vieglākos gadījumos palīdz Inkasso kompānijas.

Smagākos tiesa.

Naudu (vairāk par 100 Ls) aizdot - draugu pazaudēt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tikai tā sarunas uzturēšanai...

incanti kas par mašīnu un kur jamā ir tagad

2002 Grand Cheroks ar 2.7 MB dieseli... čoms teica - ja tev vajag, taisu ķīmisko un ņem kā garantu viņu....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Te pareizi saka - rakstat augšā kaut kādu parāda dokumentu, līgumu par naudas aizsišanu vai ko tamlīdzīgu un dodoamies uz ZG un uzliekam kopīgi ar parādnieku apgrūtinājumu. Līgumā gan jāparādās kaut kādiem termiņiem par naudas (vismaz daļēju) atgriešanu. Vai arī... nu principā NĪ tavējais. Šis variants nodrošinās izredzes kaut kad saņemt $$$ vai NĪ, bet draudzība gan ir čušš. Faktiski jebkurā gadījumā, ja vien cilvēks kaut kad drīzumā neatdos naudu, draudzība vairs nekāda nesanāks. Toties var mēģināt izsist naudu atpakaļ.

Tu ar to strādā, vai "tante teica"?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

prasi bucefalam-

jamais ar taadaam lietaam regulaari njemaas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Vieglākos gadījumos palīdz Inkasso kompānijas.

Smagākos tiesa.

Naudu (vairāk par 100 Ls) aizdot - draugu pazaudēt.

šķīrējtiesa - apmēram 7 mēneši... līdz reālai darbībai -28 maijā 2008 iesniedzu - pagājušo nedēļu ienāca pirmie "alimenti"... veseli 215.-Ls...

šis gadījiens par citiem....

ak jā "sīka nianse" sniedzot prasību - jāmaksā... pēc tam it kā no atbildētāja piedzen... bet ja "uz sitiena) tev lielāka naudas summa jānoliek...

bet ko ar čomu darīt?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: tikai tā sarunas uzturēšanai...

incanti kas par mašīnu un kur jamā ir tagad

2002 Grand Cheroks ar 2.7 MB dieseli... čoms teica - ja tev vajag, taisu ķīmisko un ņem kā garantu viņu....

slidens temats- ja sadomaasi uzbudinaat lietu, lieta var atkosties no seerijas- a kulji tu veel gribi tacka tak tev jau ir tas nekas, ka nekad vairs nenotirgosi par cenu par kaadu taa masiina nopirkta...un nauhj nemaz nau vajadziiga.

PN- ir tak lombardi pret auto kjiilu- lai iekjiilaa, piemet atlikumu klaat, atdod Tev pikji, un tad meegjina izpirkt to autoo...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Naudu (vairāk par 100 Ls) aizdot - draugu pazaudēt.

da pieleca jau....

jeb savādāk "par savu naudu nopērc ienaidnieku"

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es Tavaa vietaa apseestos un parunaatu-

tipa- ko iesaki kaadus variantus chomaks piedaavaa..

ja ok varianti tad pie taa arii palilek..

ja nenopietni - lai tirgo to tacku nost un atdod pikji, vai arii atdod tacku un starpiibu starp to, ko reaali var paardot un tik, cik Tu iedevi...

1 2 3 4 5 6 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti