Izlejamās EĻĻAS. Kur nopirkt?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005

Tātad pasakiet lūdzu kādu bodi rīgā, kur var aizbraukt ar savu kannu un par labām cenām nopirkt izlejamo motoreļļu.(pussintētiku vai sintētiku)

Visvairāk interesē kur to var izdarīt Rīgas centra daļā, ķengaragā, pļavniekos un purvciemā.

P.S. Spam welcomed !

 
1 2 3 4 5
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pljavniekos saharova ielaa texaco elljas mainjas punkts

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Izlejamas eljas par sapratigam naudinjam un dazadus brendus var nopirkt Vienibas gatve (braucot cauri Latvijas Nafta DUS). Sturii ir garaza Uldis un Biedri.

garaza iecienita - reizem pat stunda jastav rinda uz mainju.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

tur prom tai sarkandaugavā, kur tramvaja sliedes gandrīz beidzas; resp, brauc gar traķeni uz mangaļu tiltu, kreisajā pusē būs.

Vēl viens veikals pagrabā uz Artilērijas ielas, kur muca kaktā stāv.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: ... kur ... nopirkt izlejamo motoreļļu....

motoreļļu izliet gan nevaidzētu.... kaitīgi dabai

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ilūkstes - Lubānas stūris..... no Ilūkstes kad brauc iekšā - taisni kaut kāds eļļas maiņas točka.... nezinu vai tirgos atsevišķi - bet izlējāma "itka Castrol sintētika" bija ļoti laba

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

tur ne tikai castrol, vēl viens man līdz šim nepazīstams brends bija (6dien eļļu mainīju).

P.S. Izskatās, ka tas eļļas maiņas džeks tikai telpas no Denals īrē, liekas sakarīgs, gan jau var sarunāt noliet no mucas.

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Uz Krasta ielas starp sky un Viada ir Eļļas nams. Tur ir lejamais Castrol un Esso, es tur ņēmu Mobil sintētiku iepakojumā, bija laba cena....

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: tur prom tai sarkandaugavā, kur tramvaja sliedes gandrīz beidzas; resp, brauc gar traķeni uz mangaļu tiltu, kreisajā pusē būs.

en.ovi.lv/...

OVI. tur ir hidrauliskā un minerālā eļļa. par sintētiskām nezinu

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Skaistkalnes ielā 1, Deltars lej gan eļļas gan dažādus koncentrātus (logu šķ, antifreez)

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Deltars tiešām ir OK

Cenas nereāli lētas, bet kvalitāte laba. Neviens buss vēl nav noklājies, ar tām eļļām baisā režīmā vairāki simti tūkstoši km novālēti.

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Esso laikam bija uz Bruņinieku un Valmieras stūra.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Velns666 rakstīja: Uz Krasta ielas starp sky un Viada ir Eļļas nams. Tur ir lejamais Castrol un Esso, es tur ņēmu Mobil sintētiku iepakojumā, bija laba cena....

Liels paldies.

Šodien tur iepirku visu ko vajadzēja, un kā reiz pilnīgi pa ceļam no darba uz mājām

Cena domājams arī bija laba: pussintētika 10W40 pa 1,67 par litru

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Cepamā eļļa?

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 1 Atbildēt

A kads nezin, tur k.kur ir dabujama Castrol EDGE 0w30 izlejama?

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Kāds no tiem kantoriem sestdienās arī strādā?

Vairākus mēģināju apzvanīt, neviens neceļ

Bez maz brīvdiena jāņem, lai tiktu pie izlejamās eļļas.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Liepajniex rakstīja: A kads nezin, tur k.kur ir dabujama Castrol EDGE 0w30 izlejama?

Bensonā bija ,~8ls/l . to lēju iekš iCTDI , iekš iVTEC arī kas vienkaršāks derēja -5w30 , pēc viņu tradīcijām

a iekš castrol.com/ru , iečekojot vispābā 10w varēj liet

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Kāds no tiem kantoriem sestdienās arī strādā?

Vairākus mēģināju apzvanīt, neviens neceļ

Bez maz brīvdiena jāņem, lai tiktu pie izlejamās eļļas.

Tas Eļļas nams, pieļauju ka arī var nebūt sazvanāms - veikala telpas bija tukšas un slēgtas, bet eļļu nopirku veikalam no sāna esošajā servisā. Acīmredzot uzņēmums ir sašaurinājis darbību un tagad tirgo pa taisno servisa boksā un neuztur nekādas veikala telpas.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

M77 rakstīja: Kāds no tiem kantoriem sestdienās arī strādā?

Vairākus mēģināju apzvanīt, neviens neceļ

Bez maz brīvdiena jāņem, lai tiktu pie izlejamās eļļas.

Tas Eļļas nams, pieļauju ka arī var nebūt sazvanāms - veikala telpas bija tukšas un slēgtas, bet eļļu nopirku veikalam no sāna esošajā servisā. Acīmredzot uzņēmums ir sašaurinājis darbību un tagad tirgo pa taisno servisa boksā un neuztur nekādas veikala telpas.

veikals sašaurinājās jau kkad vasarā.

bet bokss ar visu čeindžu 6dienās toč strādā, par 7dienām droši nezinu; liekas, ka bija arī.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kam Jums izlejamās eļļas?? Par savu naudu bojāt savu mašīnu!! Es jau atēdos tās eļļas un vairs nekad mūžā nepirkšu izlejamās eļļas, kaut lai par velti tās būtu!

2 reizes patrāpījās ka pēc eļļas maiņas motors nejēgā ēda eļļu... Pie kam virs 1 litra uz 1000 km! Otro reizi beidzās tiem čomiem "lētā" izlejamā eļļa, nopirku kanniņā uzpildes stacijā, pielēju kārtējā litra porciju... un eļļu motors pārstāja ēst! Līdz tam es jau sāku domāt ka laiks šrotā būs nodot savu veco mašīnīti, bet nekā vēl kādi 4 gadi norullēja ka prieks. Nu jau kādi 100 t km ir nobraukti ar kanniņu eļļu, ne ēd, ne ko, + ziemā starteris ar vecu aķi griež ka nemetas (ar ēdošo izlejamo eļļu bija problēmas ka zem -20 knapi kloķeni apgrieza ar jaunu un uzlādētu aķi!!).

Taupiet, taupiet - eļļas krucītāji "novērtēs" Jūsu pūles!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tev kāds lika pie kaut kādiem ākstiem to eļļu pirkt? Es pēdējo reizi, pēc motora pārlasīšanas ielēju izlejamo esso - tādu pašu kā agrāk no kanniņas, tikai nafig man par 3 ls pirkt kanniņu? Ja gribētos eļļu, kura pagarina tad paņemtu tur kaut kādu mobil1 ar garantiju, ka tajā mucā tiešām ir mobil1 Ar tādu pašu garantiju, ka tajā mucā, no kuras man tika ielieta esso, ir esso

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: ...izlejamo esso - tādu pašu kā agrāk no kanniņas...

Kā var zināt, ka tādu pašu? Vai tika pagaršots?

msh rakstīja: ...mobil1 ar garantiju, ka tajā mucā tiešām ir mobil1 Ar tādu pašu garantiju, ka tajā mucā, no kuras man tika ielieta esso, ir esso

Klau, kā ta garantija darbojas?

Gadus sešus vai septiņus atpakaļ "savējiem" pa kaktiem tirgoja šmigu, salietu nemarķētās plastmasas pudelēs. Esot vairumā nofenderētais Latvijas Balzama brendijs.

Galva sāpēja nemērā. Toties autentisks, ar garantiju . Vot.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

vieplis rakstīja:

msh rakstīja: ...izlejamo esso - tādu pašu kā agrāk no kanniņas...

Kā var zināt, ka tādu pašu? Vai tika pagaršots?

msh rakstīja: ...mobil1 ar garantiju, ka tajā mucā tiešām ir mobil1 Ar tādu pašu garantiju, ka tajā mucā, no kuras man tika ielieta esso, ir esso

Klau, kā ta garantija darbojas?

Gadus sešus vai septiņus atpakaļ "savējiem" pa kaktiem tirgoja šmigu, salietu nemarķētās plastmasas pudelēs. Esot vairumā nofenderētais Latvijas Balzama brendijs.

Galva sāpēja nemērā. Toties autentisks, ar garantiju . Vot.

No jebkuras LB šmigas sāp galva, pat no LB bodē pirktās.

Tā ir tāda kā firmas zīme

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Izlejamas eljas par sapratigam naudinjam un dazadus brendus var nopirkt Vienibas gatve (braucot cauri Latvijas Nafta DUS). Sturii ir garaza Uldis un Biedri.

garaza iecienita - reizem pat stunda jastav rinda uz mainju.

Tikai visas eļļas ir no vienas mucas, un tas kontingents kas tur abgrozās, vai tad neredzi ar kādiem graustiem braukā,tāpēc jau tur ir tā rindas (RETI)

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

vieplis rakstīja:

msh rakstīja: ...izlejamo esso - tādu pašu kā agrāk no kanniņas...

Kā var zināt, ka tādu pašu? Vai tika pagaršots?

msh rakstīja: ...mobil1 ar garantiju, ka tajā mucā tiešām ir mobil1 Ar tādu pašu garantiju, ka tajā mucā, no kuras man tika ielieta esso, ir esso

Klau, kā ta garantija darbojas?

Gadus sešus vai septiņus atpakaļ "savējiem" pa kaktiem tirgoja šmigu, salietu nemarķētās plastmasas pudelēs. Esot vairumā nofenderētais Latvijas Balzama brendijs.

Galva sāpēja nemērā. Toties autentisks, ar garantiju . Vot.

Garantija elementāra - pazīstamam cilvēkam padsmit gadus pazīstams cilvēks kuiņu netirgos Autoveikals tomēr, un liepāja ir maza.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

beidz muldēt! Tas pazīstamais cilvēks pats nezina ko viņam atved!!

Mans šefs rīkoja visam uzņēmumam kārtīgu balli savā 50 gadu jubilejā... un lielākā daļa grādīgā dzeramā bija naturālā krutka - pie kam visa nopirkta šefa īpašumā esošajā veikalā!

Labs draugs brauc uz fūras... Reiz no Holandes vajadzēja uz Urāliem atvest eļļas kravu. Pie uzņēmuma vārtiem piebrauca piektdien mazliet pirms pusdienām. Ilgi un dikti ņēmās kamēr vispār sāka viņu kraut. Tomēr iekrāva tās eļļas mucas. Tad beidzot parādījās priekšnieks un sāka pamatīgi lamāt savus strādniekus. Izrādās ka šie bija sakrāvuši Vācijai domāto eļļu mašīnā, kura to vedīs uz Krieviju!!! Pie kam noliktavā bija tikai vienas markas eļļa!!

Tā ka nelej par labu cilvēku. Man 2 reizes problēmas ar eļļas ēšanu ar bija pērkot eļļu no labi zināmiem cilvēkiem, kur viņus es nu nekādi nevaru turēt aizdomās par eļļas viltošanu!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti