Izlejamās EĻĻAS. Kur nopirkt?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005

Tātad pasakiet lūdzu kādu bodi rīgā, kur var aizbraukt ar savu kannu un par labām cenām nopirkt izlejamo motoreļļu.(pussintētiku vai sintētiku)

Visvairāk interesē kur to var izdarīt Rīgas centra daļā, ķengaragā, pļavniekos un purvciemā.

P.S. Spam welcomed !

 
1 2 3 4 5
windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Latvijā kā reizi paziņa var to lielako mēslu iesmērēt sveši cilvēki sacels lielu brēku un rakstīs kļauzas, savējais tik pačīkstēs (a uz to varēs pateikt ka pašu apkāsa, bij jābūt labai mantai).

Tāpat ar cenām.. ne par velti jau folklorizējies jēdziens "radinieku atlaide" kas sastāda vismaz +10%

Kādā valstī dzīvojam, tādi tikumi un likumi. Ir jau izņēmumi protams ar.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: ...

windy rakstīja: ...

zelta vārdi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: beidz muldēt! Tas pazīstamais cilvēks pats nezina ko viņam atved!!

A man kak raz motors ar labiem blīvslēgiem bet izdilušiem cilindriem neko īpašu neēd Sagadīšanās vai Tehniskais Pārākums - hvz...

P.N. Kur ir garantija ka tā smukā zilā kanniņa nav krutka?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

To mazo zilo kanniņu atved jau gatavu no rūpnīcas izgatavotājas un zaglīgās rociņas tajā nav pabijušas, ja vien drošības plēve ir uz vietas, kuru Tu pats noplēs! Izlejamajai šo drošības plēvi Tu neredzi vai tāda vispār bija. kaut gan kā jau rakstīju arī no rūpnīcas var iedod sliktāku eļļu, bet ne mēslus!

Konkretizēšu! Pirmoreiz sūdīgu eļļu ielēja tikko atvērtā servisā, kur katru klientu sagaidīja ar kafijas krūzīti un bez vai sabučoja. Šie nu nekādi nebija ieinteresēti ieliet sūdus, tā atbaidot klientus - tātad tādu krutku eļļu jau saņēma.

Otroreiz sūdīgu eļļu "piešķīra" sievas brālis, no tās pat mucas, no kuras lēja savā armijniekā! Tai nolikgtavā vienkāši nav kam krucīt to eļļu!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Drīzumā jāmaina auto eļļa, esmu uzgājis Rowe eļļas - sintētika sanāk 3 Ls/litrā: ROWE SINTĒTIKA SYNT RS 5W-40 5litri www.autosams.lv/...

Un Rīgas robežās vēl bezmaksas piegāde sanāk.

Te ražotāju saits: www.rowe-mineraloel.com/...

Ir kas labs/slikts dzirdēts par šiem? It kā jau vācu ražojums, vajadzētu būt ok?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Man nevajag obligāti D&G tipa produkciju.

Lai gan līdz šim 3,5 gadus lēju Castrol Magnatec, tad tagad salasījos šitādas runas:

\"Ja tu no rīta velkot uzvalku pārdzīvo par to, ka \"Versace\" logo tam ir uzšūts uz IEKŠĒJĀS kabatas, un tu ne pārāk apzinies ko nozīmē SAE un API abreviatūras uz eļļas iepakojumiem, tad tu gribēsi lai tava auto motorā ielej to eļļu, kuras nosaukumu esi dzirdējis visbiežāk, un kurš skan tavuprāt vislabāk. Un tas ir tikai normāli. To sauc par konsjūmerismu.\" www.yr.lv/...

Un nolēmu, ka jāpaskata, kas cits vēl tirgū ir pieejams atbilstoši 5W40 vajadzībai.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Man nevajag obligāti D&G tipa produkciju.

Lai gan līdz šim 3,5 gadus lēju Castrol Magnatec, tad tagad salasījos šitādas runas:

"Ja tu no rīta velkot uzvalku pārdzīvo par to, ka "Versace" logo tam ir uzšūts uz IEKŠĒJĀS kabatas, un tu ne pārāk apzinies ko nozīmē SAE un API abreviatūras uz eļļas iepakojumiem, tad tu gribēsi lai tava auto motorā ielej to eļļu, kuras nosaukumu esi dzirdējis visbiežāk, un kurš skan tavuprāt vislabāk. Un tas ir tikai normāli. To sauc par konsjūmerismu." www.yr.lv/...

Un nolēmu, ka jāpaskata, kas cits vēl tirgū ir pieejams atbilstoši 5W40 vajadzībai.

Nu ja tev ar 5W40 pietiek, tad jau vari justies laimīgs. Nezinu par Versace, bet alu gan izvēlos, nevis tikei pēc 5,2% alkohola, bet arī kvalitātes.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Ir arī Dolce & Banana miljons.com/...

Par Rowe runājot- konkrētā 5w40 sintētika ir starp audi/vw ieteiktajām eļļām (atbilst VW 502 00 / 505 00 / 505 01; standartiem)- tad jau laikam ir ok?

www.audi-style.lv/...

forums.vwvortex.com/...

Man Opelim atbilstoša tomēr ir 5w30:

HIGHTEC SYNT RS SAE 5W-30 HC-GM

Premium multi-grade fuel-economy engine oil based on HC synthesis technology specifically developed for and matched to OPEL engines. Excellent cold start characteristics and low oil consumption. HIGHTEC technology: saves fuel and minimizes wear.

°) API SL/CF; ACEA A3/B4

Opel GM-LL-A-025 (B-040-2095) /

Opel GM-LL-B-025 (B-040-209

www.rowe-mineraloel.com/...

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Pats lietoju to castrol Magnatec jau 3 auto- nekādas šaizes nav bijušas.

Tad kāda mārrutka pēc tagad gribi ņemt kaut kādu krutku- Tev pasaulē normālu eļļas brendu pietrūkst ???? Ietaupīsi 1l uz 1 litru sintētikas- nu baigi bagāts paliksi no tā 5 īša? A ja sasipīsi mašīnai dzinēju- tad varēsi kost pirkstos.

Mans ieteikums- ja Magnatec par sālītu- ņem jebkuru citu pazīsta brendu, bet neeksperimentē ar no-name. Dzinēja remonta cipars parasti ir ar 3 nullēm. Nax** Tev to vajag?

Viena galējība ir liet ūber eļļas pa 7-10l/litrā vecam lūzni,- bet nekrīti arī otrā galējībā un irkt lētuci, tikai lai būtu sintētika :/

sarashkins rakstīja: Man nevajag obligāti D&G tipa produkciju.

Lai gan līdz šim 3,5 gadus lēju Castrol Magnatec, tad tagad salasījos šitādas runas:

"Ja tu no rīta velkot uzvalku pārdzīvo par to, ka "Versace" logo tam ir uzšūts uz IEKŠĒJĀS kabatas, un tu ne pārāk apzinies ko nozīmē SAE un API abreviatūras uz eļļas iepakojumiem, tad tu gribēsi lai tava auto motorā ielej to eļļu, kuras nosaukumu esi dzirdējis visbiežāk, un kurš skan tavuprāt vislabāk. Un tas ir tikai normāli. To sauc par konsjūmerismu." www.yr.lv/...

Un nolēmu, ka jāpaskata, kas cits vēl tirgū ir pieejams atbilstoši 5W40 vajadzībai.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

starp citu, kam ir vēlēšanās, steidzieties iesipt kapeiku.

Rimi ir akcija: pussintētiku 10W40 5L kanniņā tirgo ar atlaidi pa 5,95. Jeb pa 1,19Ls litrā

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

Un ko tauta teiks par XADO ellju?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

padilushiem dzinejiem leju biezaaku ellju, spiediens lielaaks, prom mazaak aizbeeg. vasaraa castroli 10w60 un ziemaa liqui moly 5w50

tikai kanninjaas. to liqui vispaar var dabuut tikai pie isplatitaja.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: padilushiem dzinejiem leju biezaaku ellju, spiediens lielaaks, prom mazaak aizbeeg. vasaraa castroli 10w60 un ziemaa liqui moly 5w50

tikai kanninjaas. to liqui vispaar var dabuut tikai pie isplatitaja.

Tas Liqui ir tāds pat mazs vācu ražotājs, kā tas Rowe - es te mazliet palasījos pa vācu forumiem eļļas speciālistu viedokļus.

Par to Liqui - kur to var mazumtirdzniecībā iegūt? Vienreiz mēģināju jamos atrast, Dārzciema 60 tur apkārtnē baigās teritorijas, tā arī toreiz to vietu neatradu. Tur kaut kāds veikals ir, vai kas? Kā tā vieta izskatās?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nu nez. liqui ir ljoti pazistams un vecs brends. taadu rowe pirmo reizi dzirdu.

darzciema ielaa taa lielaa eeka. viniem tur ofiss liekas ka treshajaa stavaa, mazinjsh taads. sargam var uzjautaat, pateiks.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

pussintetika peec definicijas nevar buut normala. taa pati mineralene vien ir, tik ar dazhaam piedevaam.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nee. eljas var buut sliktas (mineralka, pussite), normalas (labas sintetikas no brendiem) un arkartiigi labas (piemeeram Motul 300V)

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nav taadu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tas ka razhotaji uzrada kautkaadas minimalaas ieteicamaas eljas, nenoziime ka labu gribot nevar lietot labakus produktus. piemeeram motul 300v vispaar nav specifikaciju, jo tas produkts ir paaraaks par visaam prasiibaam. cilveeki lej dzinejos elju pa 2ls litraa, bet nez kapeec ar atjaunotaam riepaam braukt neveelas.. kur logika? man domaat ka barot motoru var tik ar sintetiku, parejais ir noziegums pret to metala kluci

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ko Tu slinkais te plerkšķi. Acīmredzot mašīnas dzinēju tikai šausmu ķinītī ar vienu aci esi redzējis. Vai tik neesi i_edgara mazais brālis, tipa eļļotājs ceturtajā paaudzē.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: ... man domaat ka barot motoru var tik ar sintetiku, parejais ir noziegums pret to metala kluci

Apskaties motoreļļu testus un sapratīsi, ka tas ir tikai marketings

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sintētika vispār ir mēsls.

Vācieši tankos lēja sintētisko benzīnu un zaudēja karu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Ko Tu slinkais te plerkšķi. Acīmredzot mašīnas dzinēju tikai šausmu ķinītī ar vienu aci esi redzējis. Vai tik neesi i_edgara mazais brālis, tipa eļļotājs ceturtajā paaudzē.

ne viens, ne otrs. vienkaarshi vienmeer esmu veeleejis saviem auto to labako, un vinji atdara pretii ar labu sniegumu, un bezremonta noskrejieniem. juus tak varat liet kaut vai bruklenju zapti, man vienalga. bet nevajag teikt ka tas ir baigi labi. te ir divi gali, dazhi brauc ar auto 2-3 gadus, tad peec butiibas var vispaar nemainiit to zapti. es auto nopeerku uz ilgu laiku, un daudz to parveidoju un manaa gadijumaa ir buutiski iedziljinaaties apkalpes niansees.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Slinkais rakstīja: ... man domaat ka barot motoru var tik ar sintetiku, parejais ir noziegums pret to metala kluci

Apskaties motoreļļu testus un sapratīsi, ka tas ir tikai marketings

cit neatkariigus testus tu esi redzeejis? esmu dazhus manijis ieksh ZA RULJOM, un pat vienas klases eljas ir arkartiigi dazhaadas. 5w40 klassee vinneja liqui moly, un zaudeja HADO(ko dazhi slavee) pie tam hado eljas pleevej bija pat 10reiz sliktaaka kvalitaate pter konkurentiem. nav viss tik vienkaarshi.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: pat vienas klases eljas ir arkartiigi dazhaadas. 5w40 klassee vinneja liqui moly, un zaudeja HADO(ko dazhi slavee) pie tam hado eljas pleevej bija pat 10reiz sliktaaka kvalitaate pter konkurentiem. nav viss tik vienkaarshi.

5W40 ir eļļas viskozitāte, nevis kvalitātes klase.

Palasi ābeci.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Slinkais rakstīja: pat vienas klases eljas ir arkartiigi dazhaadas. 5w40 klassee vinneja liqui moly, un zaudeja HADO(ko dazhi slavee) pie tam hado eljas pleevej bija pat 10reiz sliktaaka kvalitaate pter konkurentiem. nav viss tik vienkaarshi.

5W40 ir eļļas viskozitāte, nevis kvalitātes klase.

Palasi ābeci.

ja beiktu akstiities, tas atziitu, ka saprati par ko runa. visas testa eljas bija 5-40, un ar vienaadaam specifikacijam. aaksts

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti