Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.03.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
1.. 76 77 78 79 80 81
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Vienmēr potenciāli nepatīkamās sarunās ir ieslēgts diktofons. Auto aprīkots ar videoreģistratoru, kura materiāls kukuļa pieprasīšanas sakarā ir iesniegts policijā divas reizes.

Un?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

Vienmēr potenciāli nepatīkamās sarunās ir ieslēgts diktofons. Auto aprīkots ar videoreģistratoru, kura materiāls kukuļa pieprasīšanas sakarā ir iesniegts policijā divas reizes.

Un?

Redzi... Tā kā es neesmu cietušais, bet tikai video autors, man nekādas atskaites par tālāko procesu nepienākas... Tā lūk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

Vienmēr potenciāli nepatīkamās sarunās ir ieslēgts diktofons. Auto aprīkots ar videoreģistratoru, kura materiāls kukuļa pieprasīšanas sakarā ir iesniegts policijā divas reizes.

Un?

Redzi... Tā kā es neesmu cietušais, bet tikai video autors, man nekādas atskaites par tālāko procesu nepienākas... Tā lūk.

Vari parādīt vēstuli, kur tas ir rakstīts?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

Vienmēr potenciāli nepatīkamās sarunās ir ieslēgts diktofons. Auto aprīkots ar videoreģistratoru, kura materiāls kukuļa pieprasīšanas sakarā ir iesniegts policijā divas reizes.

Un?

Redzi... Tā kā es neesmu cietušais, bet tikai video autors, man nekādas atskaites par tālāko procesu nepienākas... Tā lūk.

Vari parādīt vēstuli, kur tas ir rakstīts?

Nevaru - vispirms parādi man likuma pantu, uz kura pamata varu šādu vēstuli prasīt. Tikai priecāšos... Man nav izdevies atrast nekādu pamatojumu iepazīties ar policijas iekšējās izmeklēšanas gaitu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

Vienmēr potenciāli nepatīkamās sarunās ir ieslēgts diktofons. Auto aprīkots ar videoreģistratoru, kura materiāls kukuļa pieprasīšanas sakarā ir iesniegts policijā divas reizes.

Un?

Redzi... Tā kā es neesmu cietušais, bet tikai video autors, man nekādas atskaites par tālāko procesu nepienākas... Tā lūk.

Vari parādīt vēstuli, kur tas ir rakstīts?

Nevaru - vispirms parādi man likuma pantu, uz kura pamata varu šādu vēstuli prasīt. Tikai priecāšos... Man nav izdevies atrast nekādu pamatojumu iepazīties ar policijas iekšējās izmeklēšanas gaitu.

Valsts iestādēm ir jāsniedz atbilde 30 dienu laikā (ja nemaldos) uz jebkuru jautājumu, der arī elektroniskā formā (vismaz man visas valsts iestādes tādas ir sniegušas, kad ir bijusi vajadzība). Tavā gadījumā tad - ka viņi atbildi nesniegs, ko es arī lūdzu. Bez tam, tu esi liecinieks, tā ka, īsti neiesaistītā persona neesi. Iespējams, ka var nosaukt arī par cietušo, jo no tevis taču VIDa darbinieks mēģināja izspiest naudu.

Bet, ja tāda "atšujoša" vēstule atnāk, tad ar to pašu ierakstu aizšpanētu, piemēram, pie Lato Lapsas, kurš jau nu ļoti mīl mūsu poličus un KNAB vai kāda cita, kurš prot tāda tipa iestādēm pakrist uz nerviem.

Bet, nu, protams... vieglāk jau ir čīkstēt, cik viss ir slikti...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

Vienmēr potenciāli nepatīkamās sarunās ir ieslēgts diktofons. Auto aprīkots ar videoreģistratoru, kura materiāls kukuļa pieprasīšanas sakarā ir iesniegts policijā divas reizes.

Un?

Redzi... Tā kā es neesmu cietušais, bet tikai video autors, man nekādas atskaites par tālāko procesu nepienākas... Tā lūk.

Vari parādīt vēstuli, kur tas ir rakstīts?

Nevaru - vispirms parādi man likuma pantu, uz kura pamata varu šādu vēstuli prasīt. Tikai priecāšos... Man nav izdevies atrast nekādu pamatojumu iepazīties ar policijas iekšējās izmeklēšanas gaitu.

Valsts iestādēm ir jāsniedz atbilde 30 dienu laikā (ja nemaldos) uz jebkuru jautājumu, der arī elektroniskā formā (vismaz man visas valsts iestādes tādas ir sniegušas, kad ir bijusi vajadzība). Tavā gadījumā tad - ka viņi atbildi nesniegs, ko es arī lūdzu. Bez tam, tu esi liecinieks, tā ka, īsti neiesaistītā persona neesi. Iespējams, ka var nosaukt arī par cietušo, jo no tevis taču VIDa darbinieks mēģināja izspiest naudu.

Bet, ja tāda "atšujoša" vēstule atnāk, tad ar to pašu ierakstu aizšpanētu, piemēram, pie Lato Lapsas, kurš jau nu ļoti mīl mūsu poličus un KNAB vai kāda cita, kurš prot tāda tipa iestādēm pakrist uz nerviem.

Bet, nu, protams... vieglāk jau ir čīkstēt, cik viss ir slikti...

Kāds sakars CP ar VID?! Tu vispār seko līdzi sarunai, vai tikai kaut ko raksti, kas ienāk prātā?

Par cietušā statusu varētu runāt, ja kukulis būtu pieprasīts par kaut ko, kas man pienākas, bet nedodot to nebūtu dabūjis. CP gadījumā kukulis tiek prasīts par protokola nesastādīšanu - atsakoties tiek sastādīts protokols, kā jau pienākas. Pats diskusijas fakts mani nepadara par cietušo. Uzrakstot iesniegumu un pievienojot video, saņēmu atbildi apmēram "paldies par info, uzsāksim iekšējo izmeklēšanu". Vai aicināt mani kā liecinieku, jau ir izmeklētāja darīšana un attiecīgi nekur aicināts neesmu. Viss.

Un ne jau skriešana pie Lapsas kaut ko atrisinās. Ir arī citas lietas, kas dzīvē darāmas, nekā tikai pieskatīt viena individuāla CP sodīšanu. Savukārt sistēma mainīsies tikai tad, ja pietiekami daudz cilvēki sāks uzskatīt, ka arī policistiem ir jāievēro likumi. Līdz ar to uzskatu, ka esmu darījis pietiekami šādā situācijā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

Vienmēr potenciāli nepatīkamās sarunās ir ieslēgts diktofons. Auto aprīkots ar videoreģistratoru, kura materiāls kukuļa pieprasīšanas sakarā ir iesniegts policijā divas reizes.

Un?

Šis 100% ir Seene.

Redzi... Tā kā es neesmu cietušais, bet tikai video autors, man nekādas atskaites par tālāko procesu nepienākas... Tā lūk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

Vienmēr potenciāli nepatīkamās sarunās ir ieslēgts diktofons. Auto aprīkots ar videoreģistratoru, kura materiāls kukuļa pieprasīšanas sakarā ir iesniegts policijā divas reizes.

Un?

Redzi... Tā kā es neesmu cietušais, bet tikai video autors, man nekādas atskaites par tālāko procesu nepienākas... Tā lūk.

Vari parādīt vēstuli, kur tas ir rakstīts?

Nevaru - vispirms parādi man likuma pantu, uz kura pamata varu šādu vēstuli prasīt. Tikai priecāšos... Man nav izdevies atrast nekādu pamatojumu iepazīties ar policijas iekšējās izmeklēšanas gaitu.

Valsts iestādēm ir jāsniedz atbilde 30 dienu laikā (ja nemaldos) uz jebkuru jautājumu, der arī elektroniskā formā (vismaz man visas valsts iestādes tādas ir sniegušas, kad ir bijusi vajadzība). Tavā gadījumā tad - ka viņi atbildi nesniegs, ko es arī lūdzu. Bez tam, tu esi liecinieks, tā ka, īsti neiesaistītā persona neesi. Iespējams, ka var nosaukt arī par cietušo, jo no tevis taču VIDa darbinieks mēģināja izspiest naudu.

Bet, ja tāda "atšujoša" vēstule atnāk, tad ar to pašu ierakstu aizšpanētu, piemēram, pie Lato Lapsas, kurš jau nu ļoti mīl mūsu poličus un KNAB vai kāda cita, kurš prot tāda tipa iestādēm pakrist uz nerviem.

Bet, nu, protams... vieglāk jau ir čīkstēt, cik viss ir slikti...

Kāds sakars CP ar VID?! Tu vispār seko līdzi sarunai, vai tikai kaut ko raksti, kas ienāk prātā?

Par cietušā statusu varētu runāt, ja kukulis būtu pieprasīts par kaut ko, kas man pienākas, bet nedodot to nebūtu dabūjis. CP gadījumā kukulis tiek prasīts par protokola nesastādīšanu - atsakoties tiek sastādīts protokols, kā jau pienākas. Pats diskusijas fakts mani nepadara par cietušo. Uzrakstot iesniegumu un pievienojot video, saņēmu atbildi apmēram "paldies par info, uzsāksim iekšējo izmeklēšanu". Vai aicināt mani kā liecinieku, jau ir izmeklētāja darīšana un attiecīgi nekur aicināts neesmu. Viss.

Un ne jau skriešana pie Lapsas kaut ko atrisinās. Ir arī citas lietas, kas dzīvē darāmas, nekā tikai pieskatīt viena individuāla CP sodīšanu. Savukārt sistēma mainīsies tikai tad, ja pietiekami daudz cilvēki sāks uzskatīt, ka arī policistiem ir jāievēro likumi. Līdz ar to uzskatu, ka esmu darījis pietiekami šādā situācijā.

Varbūt pats tiec skaidrībā ar saviem tekstiem. Pats iepriekšējā lapā rakstīji, ka VID tev pieprasa skaidruci aploksnē, lai tev pēc nodokļu nomaksas kaut kas paliek pāri. Kāpēc neziņoji knabam, lai ar iezīmētu naudiņu ierēdnis atrautos?

Vienīgais, ko tu šajā situācijā esi izdarījis, ķipa aiznesis ierakstu (kas gan ir maz ticams), pārējais viss ir tikai čīkstēšana, ka neko jau nevar, nekas nav iespējams, ai ai ai... Visās malās šim brauc virsū - policijā, VID, sazinkur vēl, bet, kad varētu pacīnīties, tad, redzies, esot citas lietas, ko darīt... Un tad čīkst pa pusi pasaules, kā viņu, nabadziņu, visur apbižo... Lūzeris.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Varbūt pats tiec skaidrībā ar saviem tekstiem. Pats iepriekšējā lapā rakstīji, ka VID tev pieprasa skaidruci aploksnē, lai tev pēc nodokļu nomaksas kaut kas paliek pāri. Kāpēc neziņoji knabam, lai ar iezīmētu naudiņu ierēdnis atrautos?

Varbūt izlasi vispirms... Ne jau VID, bet darbinieki prasa algu aploksnē!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

Varbūt pats tiec skaidrībā ar saviem tekstiem. Pats iepriekšējā lapā rakstīji, ka VID tev pieprasa skaidruci aploksnē, lai tev pēc nodokļu nomaksas kaut kas paliek pāri. Kāpēc neziņoji knabam, lai ar iezīmētu naudiņu ierēdnis atrautos?

Varbūt izlasi vispirms... Ne jau VID, bet darbinieki prasa algu aploksnē!

Nu ja, kad vairs nav argumentu, tad jāpiesienas pie vārdiem...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

Varbūt pats tiec skaidrībā ar saviem tekstiem. Pats iepriekšējā lapā rakstīji, ka VID tev pieprasa skaidruci aploksnē, lai tev pēc nodokļu nomaksas kaut kas paliek pāri. Kāpēc neziņoji knabam, lai ar iezīmētu naudiņu ierēdnis atrautos?

Varbūt izlasi vispirms... Ne jau VID, bet darbinieki prasa algu aploksnē!

Vārdiem? Vispār saproti, ko uzrakstīji?

Nu ja, kad vairs nav argumentu, tad jāpiesienas pie vārdiem...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

speciāli ansim - ķer arī ņēmējus.

www.delfi.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: speciāli ansim - ķer arī ņēmējus.

www.delfi.lv/...

ņihujā neķer.... neviena no šīm ahujenna skaļajām AIZTURĒŠANAS leitām nav beigusies ar NOTIESĀŠANU

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ķert un tiesāt nudien nav viens un tas pats.

Tomēr taču ķer un pieķer. Pretenzijas nevis pie ķērājiem, bet pie tiesu varas...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Ķert un tiesāt nudien nav viens un tas pats.

Tomēr taču ķer un pieķer. Pretenzijas nevis pie ķērājiem, bet pie tiesu varas...

par to, ka nevaig ķert nav bazara...

fiška ir apstāklī, ka nevajag gaudot pa visu internetu, ka noķerti (iespējams) kukuļņēmēji....

un pieķert nozīmē - izdarīt to tā lai būtu ievērotas "visas cilvēktiesības"

nu labi, vienreiz var pareklamēties.... bet ja reizi mēnesī noķer kādu iespējamo, izbazarē visos portālos un tomēr jamam neko nekad nevar pierādīt, tad tas jau sāk palikt smieklīgi

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Kāds zin, kas šovakar ar "CP darbībā"? Pilnas malas ar reidiem... Diemžēl visi bija pretējā virzienā, nesanāc paprasīt, kādu plānu jāpilda

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja: Kāds zin, kas šovakar ar "CP darbībā"? Pilnas malas ar reidiem... Diemžēl visi bija pretējā virzienā, nesanāc paprasīt, kādu plānu jāpilda

Savu saabu stūrēji pa nepareizo ceļ pusi?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Kā tur paliek ar to - "nepārkāp un nesodīs"?!

www.apollo.lv/...

1.. 76 77 78 79 80 81
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti