cik reizes CP var sodīt ... ?

tunos Reģ.: 20.07.2004
 
1 2 3 4
Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Ļoti vienkārši - viņiem melnās ekonomikas un melnās kases īpatsvars ir būtiski mazāks.

Pie mums vēljoprojām var daudz ko nopirkt, saņemt pakalpojumu apejot PVN. Neizsitot čeku.

Būtībā tas tieši ir tas ko cilvēki prasa - nezsit man čeku. Nu lūdzu, kas tev grūti?

Savā absurdumā šī situācija līdzinās 13. janvārim: lohi apzaga LB veikalu un aizgāja pie Saeimas bļaut "zagļi, zagļi".

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Ļoti vienkārši - viņiem melnās ekonomikas un melnās kases īpatsvars ir būtiski mazāks.

Pie mums vēljoprojām var daudz ko nopirkt, saņemt pakalpojumu apejot PVN. Neizsitot čeku.

Būtībā tas tieši ir tas ko cilvēki prasa - nezsit man čeku. Nu lūdzu, kas tev grūti?

Savā absurdumā šī situācija līdzinās 13. janvārim: lohi apzaga LB veikalu un aizgāja pie Saeimas bļaut "zagļi, zagļi".

Bingo!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Es laikā no 2005. līdz 2008. par dažādiem pārkāpumiem uzrāvos kādas 15 reizes. Nesolīdi ments uzvedās tikai vienu reizi, kad biju tiesības un tehnisko pasi mājās aizmirsis, kādu 1.5 km no mājām apturēja par ātrumu. Mēģināju cilvēcīgi palūgt, lai kaut līdz brauc, no pakaļas vai naručņikos aizved līdz mājām, parādīšu dokumentus, šis ne un ne, viņam nav jātērē savs laiks, vedīs uz policiju (tam laiks, protams, bija), beigās šis man lika palikt, sievai īsos svārkos lika iet uz mājām pakaļ vienos naktī pēc dokumentiem cauri mežam Kurzemes prospektā. Toreiz šo kārtīgi, ka pusrajons dzirdēja izlamāju, džeks apstulba un palaida vaļā, uzrakstot brīdinājumu, kaut arī gada laikā jau 2. reizi pieķerts biju.

To, vai ir vērts mēģināt kaut ko cilvēciski sarunāt var saprast jau pēc iepazīšamās vārdeiem. Un ja redzi, ka ne, tad labāk piedāvājies uzreiz braukt uz policiju, lai šiem nemaz nerodas iespēja to izmantot kā argumentu iebiedēšanai. Tak viņiem pašiem tas nekādi nav izdevīgi.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Un ne jau tas jefiņš vainīgs tik ļoti, cik sistēma. Neiestāstīsi tu man, ka, ja citi poliči ir tādi, tad tu nebūtu. Vēlreiz atkārtoju, jāmainās mūsu domāšanai un sistēmai.

Man brālēns Vācijā par ceļu polici strādā. Viņš saka, ka tur pat iedomāties ments nevar kukuli paņemt vai nepieklājīgi izturēties, to polici vienkārši noraks. Bet viņiem arī algas normālas maksā. Viņš par savu algu (inspektora) var atļauties ar jaunu ZAfiru braukt, īrēt pieklājīgu māju un vēl nestrādājošu sievu uzturēt.

Igauņi arī nonāca pie domas, ka kukuli ņemošs inspektors ir daudz ļāunāk nekā tā inspektora nav vispār.

Visi tik domā kā atpirkties nepadomājot par pašu galveno - drīkst arī nepārkāpt... Bet šī ideja ir tik ķecerīga, ka par to mani ša nomētās arakmeņiem. Ja mani paņēm, tad vienmēr pas lietu un es nekurnot samaksāju valstij, nevis policim to sodu. Jā dārgāk, jā statistika, bet nevajag katru dienu braukt kā uz ugunsgrēku, veikt maksas pagriezienus utt...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Visi tik domā kā atpirkties nepadomājot par pašu galveno - drīkst arī nepārkāpt... Bet šī ideja ir tik ķecerīga, ka par to mani ša nomētās arakmeņiem.

Tiešām, stulbāk jau vairs nevar pateikt

Bet kas ir interesanti – visskaļākie brēcēji parasti ir tie, kas pārkāpj apzināti. Nu redzēja, ka nevar stāvēt, dabūja sodu un tad panesās verbālā diareja pa masu medijiem: poliči cykac, ko viņi iedomājas, mani sodīt bled, zīmes pilnīgi tupas salikuši etc.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Tiešām, stulbāk jau vairs nevar pateikt

Bet kas ir interesanti – visskaļākie brēcēji parasti ir tie, kas pārkāpj apzināti. Nu redzēja, ka nevar stāvēt, dabūja sodu un tad panesās verbālā diareja pa masu medijiem: poliči cykac, ko viņi iedomājas, mani sodīt bled, zīmes pilnīgi tupas salikuši etc.

Bet zīmes tiešām liek galīgi stulbi.

Man tepat pie darba piemērs - plata iela, vietas pietiktu 4 joslām. Agrāk drīkstēja stāvēt abās ielas pusēs, bet tagad, pateicoties Rīgas Satiksmes "lūgumam"(caur RDSD noskaidrots), vienā pusē aizliedza parkoties, jo redz trolejbusiem traucējot.

Tai pašā laikā paši RS troļļuki vakaros, pirms iebraukšanas parkā, rindā sastājas neatļautajā pusē un labu laiku kaut ko gaida - tas, ka zem zīmes, tas jau nekas...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Sinn rakstīja:

Tiešām, stulbāk jau vairs nevar pateikt

Bet kas ir interesanti – visskaļākie brēcēji parasti ir tie, kas pārkāpj apzināti. Nu redzēja, ka nevar stāvēt, dabūja sodu un tad panesās verbālā diareja pa masu medijiem: poliči cykac, ko viņi iedomājas, mani sodīt bled, zīmes pilnīgi tupas salikuši etc.

Bet zīmes tiešām liek galīgi stulbi.

Man tepat pie darba piemērs - plata iela, vietas pietiktu 4 joslām. Agrāk drīkstēja stāvēt abās ielas pusēs, bet tagad, pateicoties Rīgas Satiksmes "lūgumam"(caur RDSD noskaidrots), vienā pusē aizliedza parkoties, jo redz trolejbusiem traucējot.

Tai pašā laikā paši RS troļļuki vakaros, pirms iebraukšanas parkā, rindā sastājas neatļautajā pusē un labu laiku kaut ko gaida - tas, ka zem zīmes, tas jau nekas...

Bet lūdzu - fočē un sūti sūdzību uz RDSD. Milicis pilda savu pienākumu - labi, slikti, bet pilda.

Bet viņš neliek zīmes. Kāpēc policim braukt augumā par nepareizi saliktām zīmēm??? Viņš tāpat tās nevar demontēt!

Brauc augumā RDSD. Raksti kamēr absurdu novērš vai saliek saprātīgas zīmes ar laika papildplāksnēm, ja patiešām ir kāds brīdis, kad parkings reāli kādam traucē

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Bet lūdzu - fočē un sūti sūdzību uz RDSD. Milicis pilda savu pienākumu - labi, slikti, bet pilda.

Bet viņš neliek zīmes. Kāpēc policim braukt augumā par nepareizi saliktām zīmēm??? Viņš tāpat tās nevar demontēt!

Brauc augumā RDSD. Raksti kamēr absurdu novērš vai saliek saprātīgas zīmes ar laika papildplāksnēm, ja patiešām ir kāds brīdis, kad parkings reāli kādam traucē

Milicim par zīmēm nebraucu augumā un zem zīmes autiņu nelieku.

No RDSD jau tika noskaidrots, ka traucē RS - a traucē ta ko - stāvēt ielas malā un urbināt degunu(blakus 1. troļļuku parks, vietas iekšā pietiek, lai uz ielas nebūtu jāstāv).

Saki godīgi, esi redzējis, ka kāds no municipāļiem vai CP sabiedrisko transportu šādā situācijā aiztiktu?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

scope rakstīja: noskaidrots, ka traucē RS - a traucē ta ko - stāvēt ielas malā un urbināt degunu(blakus 1. troļļuku parks, vietas iekšā pietiek, lai uz ielas nebūtu jāstāv).

Saki godīgi, esi redzējis, ka kāds no municipāļiem vai CP sabiedrisko transportu šādā situācijā aiztiktu?

Jautājums - vai to oficiālā vēstulē esi mēginājis uzzināt no MP, CP vai PP attiecīgā rajona vadības?

Un vai saņēmi atbildi no RDSD - kā tieši pieparkotie tr.līdzekļi traucē RS troļļukiem?

Tik pat labi vari uzrakstīt, ka apkārtējo namu iemītniekiem traucē nepareizi organizēta satiksme 1. troļļu depo veido stāvošu troļļu barus uz ielas, un tie ar saviem stāvošajiem uz ielas troļļiem apdraud gājējus un automasīnas, samazinot redzamību...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Jautājums - vai to oficiālā vēstulē esi mēginājis uzzināt no MP, CP vai PP attiecīgā rajona vadības?

Un vai saņēmi atbildi no RDSD - kā tieši pieparkotie tr.līdzekļi traucē RS troļļukiem?

Tik pat labi vari uzrakstīt, ka apkārtējo namu iemītniekiem traucē nepareizi organizēta satiksme 1. troļļu depo veido stāvošu troļļu barus uz ielas, un tie ar saviem stāvošajiem uz ielas troļļiem apdraud gājējus un automasīnas, samazinot redzamību...

Par traucēšanu - jā, RDSD atbildēja, ka aizliegts pēc RS lūguma, jo traucējis troļļukiem.

Agrāk šie luni laist bija spiesti 2. joslā, blakus noparkotajām mašīnām....

Tagad jau tas, par laimi, vairs nav aktuāli, jo krīze(TM) un iela palikusi ievērojami tukšāka, bet nu tas parāda principu, pēc kāda tiek pieņemti lēmumi RDSD un gan jau arī citos domes 'kantoros'.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Jautājums - vai to oficiālā vēstulē esi mēginājis uzzināt no MP, CP vai PP attiecīgā rajona vadības?

Un vai saņēmi atbildi no RDSD - kā tieši pieparkotie tr.līdzekļi traucē RS troļļukiem?

Tik pat labi vari uzrakstīt, ka apkārtējo namu iemītniekiem traucē nepareizi organizēta satiksme 1. troļļu depo veido stāvošu troļļu barus uz ielas, un tie ar saviem stāvošajiem uz ielas troļļiem apdraud gājējus un automasīnas, samazinot redzamību...

Par traucēšanu - jā, RDSD atbildēja, ka aizliegts pēc RS lūguma, jo traucējis troļļukiem.

Agrāk šie luni laist bija spiesti 2. joslā, blakus noparkotajām mašīnām....

Tagad jau tas, par laimi, vairs nav aktuāli, jo krīze(TM) un iela palikusi ievērojami tukšāka, bet nu tas parāda principu, pēc kāda tiek pieņemti lēmumi RDSD un gan jau arī citos domes 'kantoros'.

Nu bet skaidrs, ka dunduki tur strādā un ja tos nedzenā - tie nekustās.

Vajadzēja uzprasī ofic atbildio no parka - kāpēc troļļuki jātur uz ielas, nevis parka teritorijā... Teritorija jamiem ir gana liela.

Vai arī jāraksta rīgas domei, ka parka teritoriju var samazināt, jo tāpat milzīgajā tukšumā troļļuki nestāv, stāv uz ielas un aizņem ielu, tātad teritorija ir brīvi izmantojama

tas tāpat, kā sniega dēļ aizliegt visās centra ielās sapstāties un stāvēt. kaut sniegu ne nu vāca, nedz arī Rīgā ir tik daudz tehnikas, lai to sniegu vāktu visā ar aizliegumiem apliktajā teritorijā... Zīmes ka aizliegta stāvēšana pāra un nepār datumos RDSD bija piemirsis...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

un atbildot uz tavu jautajumu. jaa straadaatu, jaa nepizdjiitu, jaa riikotu godiigus konkurus. par algu 1500ls tiesham esmu gatavs nopietni stradat un neko nezagt. es domaju ka tadi cilveki atrastos ljoti daudzi.

Par algām runājot - ir tāda lieta, ka cilvēks baigi ātri pierod pie labas dzīves. Un tad arī ar 1,5 kLs sāk nepietikt.

Daudz labāk motivēt var ar prēmijām par labu darbu un apziņu, ka pārkāpuma gadījumā sods būs neizbēgams, bet tas jau vadības ziņā.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

piebidīšu - ar saprātīgu prēmiju sistēmu

tagad prēmija bija tāda kā 13. alga, kura pienācās uz valsts svētkiem un ziemassvētkiem...

Prēmiju jau nemaksā par darba līgumā uzrakstīo pienākumu izpildi - tai būtu jāpienākās par ļoti priekšzīmīgu šo mienākumu izpildi - virs nepieciešamā vai tamlīdzīgi, nevis tāpēc, ka ir ziemassvētki

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Shodien laikam savu fotoalbumu papildinaaju ar radara foto. A kaa ir ar tiem radariem? Tumsaa vinji zibsnii? Katraa gadijumaa, tam radaram kuram es pabraucu garaam, zibspuldze bija uzgriesta gaisaa un tas viss tumsaa. Zibshnjus itkaa neredzeeju.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tad neiespringsti...

jebaļņiku pa pastu saņemsi

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: Shodien laikam savu fotoalbumu papildinaaju ar radara foto. A kaa ir ar tiem radariem? Tumsaa vinji zibsnii? Katraa gadijumaa, tam radaram kuram es pabraucu garaam, zibspuldze bija uzgriesta gaisaa un tas viss tumsaa. Zibshnjus itkaa neredzeeju.

Nu ir iespējams, ka ir IR zibsnies, nevios redzamā spektra zibsnis...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti