Vajag NIVAs virsbūvi

user Reģ.: 19.06.2002

Gribu nopirkt labu, nerūsējušu ņivas virsbūvi! varbūt kāds zina vai no krievijas nevar dabūt kādu virsbūvi ņivai? tādu, kura ir pilnīgi nelietota, bez nekā cita - svaiga forša virsbūve?

jo patreiz nedaudz parūsējusi ņiva - variants pārmetināt visu apakšu, bet ideālāk būtu dabūt jaunu virsbūvi

 
BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Pasaki, cik Tu gribi par viņu samaksāt, un es pateikšu vai esmu ieinteresēts Tev viņu sameklēt Krievijā!

P.S. Ir sadarbība ar Krieviju no '94 gada, un ir pašam sava firma tur. Attiecīgi var to bundžu atvest pat oficiāli ar minimāliem izdevumiem.

Mani var sazvanīt pa parakstā redzamo tālruni (bet ne vairs šovakar), un man var rakstīt uz maris@satek.lv

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Saņēmu mailu, mēģināšu noskaidrot kaut aptuveni, ja tas nebūs sarežģīti.

Ja nemaldos, tad arī ņivas ir daudz un dažādas... Kura no bundžām interesē?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Pasaki, cik Tu gribi par viņu samaksāt, un es pateikšu vai esmu ieinteresēts Tev viņu sameklēt Krievijā!

P.S. Ir sadarbība ar Krieviju no '94 gada, un ir pašam sava firma tur. Attiecīgi var to bundžu atvest pat oficiāli ar minimāliem izdevumiem.

Mani var sazvanīt pa parakstā redzamo tālruni (bet ne vairs šovakar), un man var rakstīt uz maris@satek.lv

nu pļā, izskatās, ka tev toč ir naprežonka ar pusdienu naudu

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Apskaties mailā, nosūtīju info.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Apskaties mailā, nosūtīju info.

(Tas Userim)

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti