ka es vinneju 300 Ls!

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Sanāca tā, ka iepirku mašīnu ar 1 atslēgu... Chryslers, pavecs... domāju na... vajag $ teret... tapat var... ne KASKO taisisu ne kads zags... Vienu dienu iebraucu majas, pargerbjos un ar mikriti dodos uz Arenu uz pedejo Dinamo speli... A atslegas ta kabata lidzi panjemas, jo neiznjemu lauka no kabatas...

Nakamaja rita sagerbjos, jau posos uz darbu - OPS! pieeju pie masinas - kur tad atslegas? .... PIPEC!!!! papistas!!!! masina dokumenti, materiali uz sapulci kas pec 1h sakas.... drudzaini mekleju nekaaa.... zvanu taxi... un braucu uz darbu... garigais 0... sazvanu paris servisus, kas njemas ar sadam lietam un man pasaka - evakuators + a/m attaisisana, imobilaizera kodesana+ signalizacijas kodesana+ stures sledzenes mainja + bla bla bla..... 250-300 Ls.... SUPER! pie kam masina stav tada vieta, ka klat netiek!!!! rati izgriezti + automats - neaizvilksi!!!!.... ZOPA! gribas karties! pedeja ceriba mirst, kad pazvanu uz Arenu lugdams 7. Dievu - vai nu kads gadijuma nav atradis un nodevis apsarzei manas atslegas - nekaa nekaa neesot....

Nekad nekad nepalieciet bez rzerves atslegam - kaut 50 Ls bet ir jataisa! pec tam ir 8x dargak!!!!

a ka beidzas stasts? man pec 30 min atzvana no arenas un saka - jaa ir atrastas zem tribinem ka vinjas tur nokljuva ne ponjas - nebiju tak ne piekodies nekaa.... LAIME SUNJA nekas vairak!!! ta nu es ietaupiju 300 Ls un nedelju kajam

Morale - atslegas iznjemt no kabatas!

 
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

nu super! tagad 300 lohus var nokost

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

nu super! tagad 300 lohus var nokost

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Chruslera 'balvanka' -~ls20,- , kodēšana TCmotõrā ~ls10,-

tas tā ,infai

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Chruslera 'balvanka' -~ls20,- , kodēšana TCmotõrā ~ls10,-

tas tā ,infai

P.S.balvanku pirku Atlasā , kodēšana TCmotõrā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu, pēc šādas ideoloģijas es neesmu uztaisījis otru atslēgu (signalizācijas breloki gan ir divi) un teorētiski esmu ietaupījis kādus 30-40 Ls

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Chruslera 'balvanka' -~ls20,- , kodēšana TCmotõrā ~ls10,-

tas tā ,infai

slimiigs???? NEVIENS ZEM 250 NETAISIJA! ko tu te pljuutii cenas? paraadi man servisu kur pa 30 Ls mukes valja masinu, kodes signalizaciju, imobilaizeri, jauks ara sledzeni lai var jaunu atslegu uztaisit, jaunas pultis kodes u.t.t.!!!! DEBILS!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Chruslera 'balvanka' -~ls20,- , kodēšana TCmotõrā ~ls10,-

tas tā ,infai

slimiigs???? NEVIENS ZEM 250 NETAISIJA! ko tu te pljuutii cenas? paraadi man servisu kur pa 30 Ls mukes valja masinu, kodes signalizaciju, imobilaizeri, jauks ara sledzeni lai var jaunu atslegu uztaisit, jaunas pultis kodes u.t.t.!!!! DEBILS!

ej xunaj ku ņas bērna atrauga , miskastes plurķis un samazgubaļļa , ja tevi , miskastes laizītāju , un atej as poda vadītāju , gribēja apsipt uz 333loxiem , tad tā ir tava -kanalizacijas rūķa , problēma .

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Chruslera 'balvanka' -~ls20,- , kodēšana TCmotõrā ~ls10,-

tas tā ,infai

slimiigs???? NEVIENS ZEM 250 NETAISIJA! ko tu te pljuutii cenas? paraadi man servisu kur pa 30 Ls mukes valja masinu, kodes signalizaciju, imobilaizeri, jauks ara sledzeni lai var jaunu atslegu uztaisit, jaunas pultis kodes u.t.t.!!!! DEBILS!

200% ka esi tas pats greegers- jau peec rakstiibas veida var atpaziit

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Chruslera 'balvanka' -~ls20,- , kodēšana TCmotõrā ~ls10,-

tas tā ,infai

slimiigs???? NEVIENS ZEM 250 NETAISIJA! ko tu te pljuutii cenas? paraadi man servisu kur pa 30 Ls mukes valja masinu, kodes signalizaciju, imobilaizeri, jauks ara sledzeni lai var jaunu atslegu uztaisit, jaunas pultis kodes u.t.t.!!!! DEBILS!

ej xunaj ku ņas bērna atrauga , miskastes plurķis un samazgubaļļa , ja tevi , miskastes laizītāju , un atej as poda vadītāju , gribēja apsipt uz 333loxiem , tad tā ir tava -kanalizacijas rūķa , problēma .

isti gudrs tu neesi tas ir fakts

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Chruslera 'balvanka' -~ls20,- , kodēšana TCmotõrā ~ls10,-

tas tā ,infai

slimiigs???? NEVIENS ZEM 250 NETAISIJA! ko tu te pljuutii cenas? paraadi man servisu kur pa 30 Ls mukes valja masinu, kodes signalizaciju, imobilaizeri, jauks ara sledzeni lai var jaunu atslegu uztaisit, jaunas pultis kodes u.t.t.!!!! DEBILS!

ej xunaj ku ņas bērna atrauga , miskastes plurķis un samazgubaļļa , ja tevi , miskastes laizītāju , un atej as poda vadītāju , gribēja apsipt uz 333loxiem , tad tā ir tava -kanalizacijas rūķa , problēma .

isti gudrs tu neesi tas ir fakts

... viens gudrais aizrādīja otram gudrajam.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Morāle ir tāda, ka ir jābūt vismaz 2 atslēgam.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

uz TC motors nezvaniiji? Vai nav taada iespeeja ka vini peec VIN numuru uztaisa dublikaatu atsleegaam un imobalaizerim?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: ..pilnigu iuxņu , kā jau praiders...

Morale - atslegas iznjemt no kabatas!

ieliec tās savas atslēgas , savā annusā

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: uz TC motors nezvaniiji? Vai nav taada iespeeja ka vini peec VIN numuru uztaisa dublikaatu atsleegaam un imobalaizerim?

ja vecs dampis, tad diez vai TC kaut ko spēs līdzēt.

bet nu 300 Ls ir par daudz....

man Musa Motors taisija liidziigu proceduuru ar chip-karti... jaunaa chip-karte+programmeeshana izmaksaaja 120 Ls, un tas pie daargaa MM, nevis pie cilvekeiem Taa kaa pie cilveekiem shis pasaakums izmaksaatu chipa veertiibu + 20 Ls maksimums.

protams, ja jaamaina atsleega stuures kolonkaa, tas ir veel + kaadi 30-50 Ls... bet nu kopaa nu nekaadiigi nesanaak 300

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: uz TC motors nezvaniiji? Vai nav taada iespeeja ka vini peec VIN numuru uztaisa dublikaatu atsleegaam un imobalaizerim?

ja vecs dampis, tad diez vai TC kaut ko spēs līdzēt.

bet nu 300 Ls ir par daudz....

man Musa Motors taisija liidziigu proceduuru ar chip-karti... jaunaa chip-karte+programmeeshana izmaksaaja 120 Ls, un tas pie daargaa MM, nevis pie cilvekeiem Taa kaa pie cilveekiem shis pasaakums izmaksaatu chipa veertiibu + 20 Ls maksimums.

protams, ja jaamaina atsleega stuures kolonkaa, tas ir veel + kaadi 30-50 Ls... bet nu kopaa nu nekaadiigi nesanaak 300

pļaģ ,poršam , šitāda procedūra tika veikta poršcentrā pa ls90,- , bet nu dažs labs jebaņkõ arī ZAZam to var izveikt pa latiem 300

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kas par pavecu chrysler? es sievas teevam regulaari taisu valjaa 99 gada voyageri ar montazhas lenti. ideala durvju konstrukcija prieks taa. cigene originala Chrysler? vinja tak neko nesargaa. aaraa metama. Ar jaunas sigas iemeshanu, pasha darbu, jaunu stures kolonku,pasaciens buutu ap 150ls

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Chruslera 'balvanka' -~ls20,- , kodēšana TCmotõrā ~ls10,-

tas tā ,infai

slimiigs???? NEVIENS ZEM 250 NETAISIJA! ko tu te pljuutii cenas? paraadi man servisu kur pa 30 Ls mukes valja masinu, kodes signalizaciju, imobilaizeri, jauks ara sledzeni lai var jaunu atslegu uztaisit, jaunas pultis kodes u.t.t.!!!! DEBILS!

ej xunaj ku ņas bērna atrauga , miskastes plurķis un samazgubaļļa , ja tevi , miskastes laizītāju , un atej as poda vadītāju , gribēja apsipt uz 333loxiem , tad tā ir tava -kanalizacijas rūķa , problēma .

PN

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Chruslera 'balvanka' -~ls20,- , kodēšana TCmotõrā ~ls10,-

tas tā ,infai

slimiigs???? NEVIENS ZEM 250 NETAISIJA! ko tu te pljuutii cenas? paraadi man servisu kur pa 30 Ls mukes valja masinu, kodes signalizaciju, imobilaizeri, jauks ara sledzeni lai var jaunu atslegu uztaisit, jaunas pultis kodes u.t.t.!!!! DEBILS!

200% ka esi tas pats greegers- jau peec rakstiibas veida var atpaziit

a vins tavu sievu izsipa? ko tu te man suj to kas es nav?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: uz TC motors nezvaniiji? Vai nav taada iespeeja ka vini peec VIN numuru uztaisa dublikaatu atsleegaam un imobalaizerim?

ja vecs dampis, tad diez vai TC kaut ko spēs līdzēt.

bet nu 300 Ls ir par daudz....

man Musa Motors taisija liidziigu proceduuru ar chip-karti... jaunaa chip-karte+programmeeshana izmaksaaja 120 Ls, un tas pie daargaa MM, nevis pie cilvekeiem Taa kaa pie cilveekiem shis pasaakums izmaksaatu chipa veertiibu + 20 Ls maksimums.

protams, ja jaamaina atsleega stuures kolonkaa, tas ir veel + kaadi 30-50 Ls... bet nu kopaa nu nekaadiigi nesanaak 300

pļaģ ,poršam , šitāda procedūra tika veikta poršcentrā pa ls90,- , bet nu dažs labs jebaņkõ arī ZAZam to var izveikt pa latiem 300

P'la'g tu aapli! Mongoose siigai un imobilaizeram hvz kadam ar boki tu par 90 Ls varesi pacurat pie ritenja! pii. kam es to stastu - jus neviens cenas neorientejaties!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

trekteri- sūkā bibu!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: ...

Skrienot aiz autobusa ietaupīsi 0.4 Ls, aiz takša vēl vairāk. Kā var rakstīt, ka aiz savas muļķības kko ietaupa?

300Ls ir par daudz, lai gan var jau arī kapiju pa 10Ls tasītē dzert.

phenom - mums ir viens kopīgs paziņa ar e83, kurš arī ietaupīja uz atslēgām

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: <

P'la'g tu aapli! Mongoose siigai un imobilaizeram hvz kadam ar boki tu par 90 Ls varesi pacurat pie ritenja! pii. kam es to stastu - jus neviens cenas neorientejaties!

ej nosip savu megachrusleru izpūtējā , nabagsēkla utainā , kuru te sip tava atejas siga ?? nevari atļauties uztaisīt otru atslegu pa ~ls40 un kopiju sigas pultij ?? ar ko tu te lielies miskastniek un kuru tu te par debīlu sauc . Vienīgā debīluma pazīme ir tavā attieksmē pret objektīvu infu par reālu pieredzi.

taxštto saņemies un noraujie podā ,lai nau jamocās kreņķī par to ka tik nepajat vienīgo atslēgu un sigas pulti .

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Chruslera 'balvanka' -~ls20,- , kodēšana TCmotõrā ~ls10,-

tas tā ,infai

slimiigs???? NEVIENS ZEM 250 NETAISIJA! ko tu te pljuutii cenas? paraadi man servisu kur pa 30 Ls mukes valja masinu, kodes signalizaciju, imobilaizeri, jauks ara sledzeni lai var jaunu atslegu uztaisit, jaunas pultis kodes u.t.t.!!!! DEBILS!

200% ka esi tas pats greegers- jau peec rakstiibas veida var atpaziit

a vins tavu sievu izsipa? ko tu te man suj to kas es nav?

nu ritiigais trekteris, redz ka nemaz nevari bez mums- kaut kur tev sava taisniiba jasludina ir

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

nopirku auto ar 2 atslēgām un kā izrādījās viena no tām itr no cita auto.

jauna atslēga maksā ~130ls. otra atslēga ir darboties spējīga, bet ne no tā auto.

Varbūt kāds no šiem zinošajiem gudriniekiem zin kādu citu ceļu kā piesaistīt Renault card citai kartei, bez pasūtīšanas pie dīlera.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: nopirku auto ar 2 atslēgām un kā izrādījās viena no tām itr no cita auto.

jauna atslēga maksā ~130ls. otra atslēga ir darboties spējīga, bet ne no tā auto.

Varbūt kāds no šiem zinošajiem gudriniekiem zin kādu citu ceļu kā piesaistīt Renault card citai kartei, bez pasūtīšanas pie dīlera.

jautā PHENOMam , viņš te sludināja autoelektronikas pakalpojumus .

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti